Znamya Noginsk
vs.Krylya Sovetov
Várható információk a meccsről
22.9.2021 13:00
Stadion: Stadion Znamya
Kapacitás: 2500
Gyep: Fű
Statisztika
4 (3 -
0 -
1)
MECCSEK
(0 -
0 -
0)
0
7 (Ø 1.75)
ÖSSZES GÓL
0
4 (Ø 1)
Elismert Gólok
0
+1,5: 100%
+2,5: 50%
+2,5: 50%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
HAZAI STAT. VS IDEGENBELI STAT.
2 (1 -
0 -
1)
MECCSEK
(0 -
0 -
0)
0
3 (Ø 1.5)
ÖSSZES GÓL
0
4 (Ø 2)
Elismert Gólok
0
+1,5: 100%
+2,5: 100%
+2,5: 100%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
Hiányzó játékosok
Znamya Noginsk
Ilya Zhurin
10
0
0
0
GK
Andrey Kostin
4
0
0
0
MF
Aleksandr Ivashchov
0
0
1
4
DF
Artem Usov
0
0
0
0
CF
Dmitri Podgorny
0
0
0
0
CF
Artem Titov
0
0
0
0
MF
Ilya Dikarev
0
0
0
0
MF
Andrey Harutyunyan
0
0
0
0
MF
Dmitriy Savin
0
0
0
3
MF
Matvey Dorokhov
0
0
0
0
MF
Visszatérő játékosok
Aleksandr Ryzhkov
1
0
0
4
CB
Kirill Maklyaev
1
0
0
2
MF
Dmitri Kudinov
3
0
0
3
GK
Vladislav Razdelkin
1
0
0
0
MF
Krylya Sovetov
További információ
Znamya Noginsk
The coach has to deal with 8 fresh missings
According to the news, the team is without 8 fresh missing. These players join the missing list: Savin, Harutyunyan, Ivashchov, Usov, Podgorny, Titov, Dikarev, Dorokhov.
According to the news, the team is without 8 fresh missing. These players join the missing list: Savin, Harutyunyan, Ivashchov, Usov, Podgorny, Titov, Dikarev, Dorokhov.
Krylya Sovetov
First-choice goalkeeper Ivan Lomaev will miss
Team is without first-choice goalkeeper Ivan Lomaev with 0 minutes played. Reason: not available.
Team is without first-choice goalkeeper Ivan Lomaev with 0 minutes played. Reason: not available.
Valószínű felállások
Pad
Iliya Shurygin0
0
4
DF
0
0
4
MF
0
0
0
MF
0
0
2
MF
0
0
0
GK
0
0
3
GK
0
0
0
MF
Top pontszerzők
Roman Pavlyuchenko0
3
5
DM
0
2
5
RB
0
1
5
CF
0
1
4
DF
0
0
3
GK
Pad
Aleksandr Soldatenkov0
0
2
CB
0
0
2
LW
0
0
2
LB
0
2
2
CF
0
0
0
GK
0
0
1
CF
0
1
1
CM
Top pontszerzők
Dmitriy Tsypchenko0
3
2
CF
0
2
2
CM
0
2
2
CF
0
1
1
CM
0
1
2
RM
A mérkőzésről
A Znamya Noginsk és a Krylya Sovetov mérkőzése, melyet 22.9.2021-án %time órakor rendeznek az ikonikus Stadion Znamya.Show moreNext matches
Utolsó mérkőzések
Znamya Noginsk
25.8
Znamya Noginsk
Yenisey
Yenisey
0
0
0
0
4
4
11.8
Peresvet Podolsk
Znamya Noginsk
Znamya Noginsk
0
1
1
0
2
2
28.7
Saturn Ramenskoye
Znamya Noginsk
Znamya Noginsk
0
0
0
0
2
2
14.7
Znamya Noginsk
Kolomna
Kolomna
1
0
0
3
0
0
1.10
Znamya Noginsk
Shinnik
Shinnik
0
0
0
3
0
0
17.9
Znamya Noginsk
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
2
2
0
3
3
2.9
Znamya Noginsk
Sokol Saratov
Sokol Saratov
0
0
0
0
0
0
18.8
Metallurg Lipetsk
Znamya Noginsk
Znamya Noginsk
0
0
0
0
3
3
5.8
Znamya Noginsk
Znamya Truda
Znamya Truda
0
0
0
1
0
0
Krylya Sovetov
18.9
Krylya Sovetov
Rostov
Rostov
1
1
1
4
2
2
11.9
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
0
0
2
0
0
26.8
Ufa
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
2
2
1
2
2
21.8
Krylya Sovetov
Sochi
Sochi
1
0
0
1
0
0
15.8
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
0
0
1
1
1
7.8
Arsenal Tula
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
0
0
2
1
1
30.7
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
0
0
0
1
1
25.7
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
2
2
1
2
2
12.5
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
1
1
3
1
1
21.4
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
0
0
0
0
0
8.4
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
0
0
2
0
0
Szöglet
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
2.67-4 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 3-2.67
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
5.5-4.17 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 4.5-4.33 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
Telyes táblázat (Group Stage)
1.
Urozhay
2
1
0
1
3:1
2
3
1.
Urozhay
3
3:1
2
2.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
3.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
1.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
2.
Metallurg Lipetsk
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:3
2
3.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
Orenburg
2
1
0
1
3:4
-1
3
2.
Orenburg
3
3:4
2
3.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
1.
KAMAZ
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
KAMAZ
6
2:0
2
2.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
3.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
1.
Veles
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Veles
4
4:1
2
2.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
3.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
1.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
2.
Fakel
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Fakel
3
2:1
2
3.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Torpedo Moskva
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:1
2
3.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2
1.
Alaniya Vladikavkaz
2
2
0
0
5:2
3
6
1.
Alaniya Vladikavkaz
6
5:2
2
2.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
3.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
1.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
2.
Rotor Volgograd
2
1
1
0
4:1
3
4
2.
Rotor Volgograd
4
4:1
2
3.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
1.
Baltika
2
1
1
0
2:1
1
4
1.
Baltika
4
2:1
2
2.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
3.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
1.
Yenisey
2
2
0
0
5:0
5
6
1.
Yenisey
6
5:0
2
2.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
3.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
Telyes táblázat (Hazai meccsek) (Group Stage)
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Urozhay
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Urozhay
3
3:0
1
3.
Torpedo Moskva
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:0
1
4.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
2:0
1
5.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
6.
Yenisey
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
Yenisey
3
1:0
1
7.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
8.
Veles
1
0
1
0
1:1
0
1
1.
Veles
1
1:1
1
9.
Rotor Volgograd
1
0
1
0
1:1
0
1
2.
Rotor Volgograd
1
1:1
1
10.
Baltika
1
0
1
0
0:0
0
1
1.
Baltika
1
0:0
1
11.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
12.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
13.
Krasnodar
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krasnodar
0
0:0
0
14.
CSKA Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
CSKA Moskva
0
0:0
0
15.
Dinamo Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Dinamo Moskva
0
0:0
0
16.
Ural
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Ural
0
0:0
0
17.
Arsenal Tula
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Arsenal Tula
0
0:0
0
18.
FK Nizjni Novgorod
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
FK Nizjni Novgorod
0
0:0
0
19.
Rostov
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Rostov
0
0:0
0
20.
Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Ufa
0
0:0
0
21.
Akhmat Grozny
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Akhmat Grozny
0
0:0
0
22.
Khimki
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Khimki
0
0:0
0
23.
Krylya Sovetov
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krylya Sovetov
0
0:0
0
24.
Fakel
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Fakel
0
0:1
1
25.
Metallurg Lipetsk
1
0
0
1
0:2
-2
0
2.
Metallurg Lipetsk
0
0:2
1
26.
Orenburg
1
0
0
1
0:3
-3
0
2.
Orenburg
0
0:3
1
27.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
28.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
29.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
30.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
31.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
32.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
33.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
Telyes táblázat (Idegenbeli mérkőzések) (Group Stage)
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
3.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
4.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
5.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
6.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
7.
Yenisey
1
1
0
0
4:0
4
3
1.
Yenisey
3
4:0
1
8.
Veles
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Veles
3
3:0
1
9.
Rotor Volgograd
1
1
0
0
3:0
3
3
2.
Rotor Volgograd
3
3:0
1
10.
Orenburg
1
1
0
0
3:1
2
3
2.
Orenburg
3
3:1
1
11.
Fakel
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Fakel
3
2:0
1
12.
Metallurg Lipetsk
1
1
0
0
2:1
1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:1
1
13.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
14.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
15.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
3:2
1
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
3:2
1
16.
Baltika
1
1
0
0
2:1
1
3
1.
Baltika
3
2:1
1
17.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
18.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
19.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
20.
Leningradets
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Leningradets
0
0:0
0
21.
Zenit Izhevsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Zenit Izhevsk
0
0:0
0
22.
Dinamo Stavropol'
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
0:0
0
23.
Torpedo Vladimir
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:0
0
24.
Dinamo Bryansk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Bryansk
0
0:0
0
25.
Dinamo Barnaul
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:0
0
26.
Chayka
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Chayka
0
0:0
0
27.
Legion Dynamo
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Legion Dynamo
0
0:0
0
28.
Kairat Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Kairat Moskva
0
0:0
0
29.
Saransk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Saransk
0
0:0
0
30.
Znamya Noginsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:0
0
31.
Urozhay
1
0
0
1
0:1
-1
0
1.
Urozhay
0
0:1
1
32.
Torpedo Moskva
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Torpedo Moskva
0
0:1
1
33.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2