Dodgerbet >
Tipico Bundesliga Table
Tipico Bundesliga
MECCSEK: 157
Hazai csapat: 56 (36%)Vendég csapat: 50 (32%)
Döntetlenek: 51 (32%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 109 (69%)OVER 2,5: 66 (42%)
OVER 3,5: 40 (25%)
Hazai csapat
OVER 0,5: 107 (68%)OVER 1,5: 55 (35%)
OVER 2,5: 22 (14%)
Vendég csapat
OVER 0,5: 99 (63%)OVER 1,5: 50 (32%)
OVER 2,5: 24 (15%)
Next matches Tipico Bundesliga
5. Kör
20.4. 15:00
Wolfsberger AC
vs.
Austria Lustenau
20.4. 15:00
Wolfsberger AC
Austria Lustenau
Austria Lustenau
20.4. 15:00
Austria Wien
Preview
WSG Tirol
20.4. 15:00
Austria Wien
WSG Tirol
WSG Tirol
20.4. 15:00
Rheindorf Altach
vs.
Blau-Weiß Linz
20.4. 15:00
Rheindorf Altach
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
21.4. 12:30
LASK Linz
vs.
Hartberg
21.4. 12:30
LASK Linz
Hartberg
Hartberg
21.4. 15:00
Salzburg
vs.
Austria Klagenfurt
21.4. 15:00
Salzburg
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
6. Kör
23.4. 16:30
Austria Lustenau
vs.
Wolfsberger AC
23.4. 16:30
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
23.4. 16:30
WSG Tirol
vs.
Austria Wien
23.4. 16:30
WSG Tirol
Austria Wien
Austria Wien
23.4. 18:30
Blau-Weiß Linz
vs.
Rheindorf Altach
23.4. 18:30
Blau-Weiß Linz
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
24.4. 16:30
Austria Klagenfurt
vs.
Salzburg
24.4. 16:30
Austria Klagenfurt
Salzburg
Salzburg
24.4. 16:30
Hartberg
vs.
LASK Linz
24.4. 16:30
Hartberg
LASK Linz
LASK Linz
24.4. 18:30
Rapid Vienna
vs.
Sturm Graz
24.4. 18:30
Rapid Vienna
Sturm Graz
Sturm Graz
26.4. 17:30
Austria Wien
vs.
Rheindorf Altach
26.4. 17:30
Austria Wien
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
27.4. 15:00
Wolfsberger AC
vs.
Blau-Weiß Linz
27.4. 15:00
Wolfsberger AC
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
27.4. 15:00
WSG Tirol
vs.
Austria Lustenau
27.4. 15:00
WSG Tirol
Austria Lustenau
Austria Lustenau
28.4. 12:30
LASK Linz
vs.
Rapid Vienna
28.4. 12:30
LASK Linz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
28.4. 12:30
Hartberg
vs.
Austria Klagenfurt
28.4. 12:30
Hartberg
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
28.4. 15:00
Salzburg
vs.
Sturm Graz
28.4. 15:00
Salzburg
Sturm Graz
Sturm Graz
3.5. 17:30
Austria Lustenau
vs.
Austria Wien
3.5. 17:30
Austria Lustenau
Austria Wien
Austria Wien
4.5. 15:00
Blau-Weiß Linz
vs.
WSG Tirol
4.5. 15:00
Blau-Weiß Linz
WSG Tirol
WSG Tirol
4.5. 15:00
Rheindorf Altach
vs.
Wolfsberger AC
4.5. 15:00
Rheindorf Altach
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
5.5. 12:30
Sturm Graz
vs.
Hartberg
5.5. 12:30
Sturm Graz
Hartberg
Hartberg
5.5. 12:30
Austria Klagenfurt
vs.
LASK Linz
5.5. 12:30
Austria Klagenfurt
LASK Linz
LASK Linz
5.5. 15:00
Rapid Vienna
vs.
Salzburg
5.5. 15:00
Rapid Vienna
Salzburg
Salzburg
11.5. 15:00
Austria Wien
vs.
Wolfsberger AC
11.5. 15:00
Austria Wien
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
11.5. 15:00
Austria Lustenau
vs.
Blau-Weiß Linz
11.5. 15:00
Austria Lustenau
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
11.5. 15:00
WSG Tirol
vs.
Rheindorf Altach
11.5. 15:00
WSG Tirol
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
12.5. 15:00
LASK Linz
vs.
Sturm Graz
12.5. 15:00
LASK Linz
Sturm Graz
Sturm Graz
12.5. 15:00
Austria Klagenfurt
vs.
Rapid Vienna
12.5. 15:00
Austria Klagenfurt
Rapid Vienna
Rapid Vienna
12.5. 15:00
Hartberg
vs.
Salzburg
12.5. 15:00
Hartberg
Salzburg
Salzburg
18.5. 15:00
Wolfsberger AC
vs.
WSG Tirol
18.5. 15:00
Wolfsberger AC
WSG Tirol
WSG Tirol
18.5. 15:00
Blau-Weiß Linz
vs.
Austria Wien
18.5. 15:00
Blau-Weiß Linz
Austria Wien
Austria Wien
18.5. 15:00
Rheindorf Altach
vs.
Austria Lustenau
18.5. 15:00
Rheindorf Altach
Austria Lustenau
Austria Lustenau
19.5. 15:00
Salzburg
vs.
LASK Linz
19.5. 15:00
Salzburg
LASK Linz
LASK Linz
19.5. 15:00
Sturm Graz
vs.
Austria Klagenfurt
19.5. 15:00
Sturm Graz
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
19.5. 15:00
Rapid Vienna
vs.
Hartberg
19.5. 15:00
Rapid Vienna
Hartberg
Hartberg
Telyes táblázat (Regular Season)
1.
Salzburg
22
15
5
2
45:12
33
50
1.
Salzburg
50
45:12
22
1.
Sturm Graz
5
4
0
1
9:2
7
12
1.
Sturm Graz
12
9:2
5
1.
Austria Wien
4
1
3
0
3:2
1
6
1.
Austria Wien
6
3:2
4
2.
Sturm Graz
22
13
7
2
37:15
22
46
2.
Sturm Graz
46
37:15
22
2.
Salzburg
4
2
1
1
8:5
3
7
2.
Salzburg
7
8:5
4
2.
Wolfsberger AC
4
0
3
1
1:2
-1
3
2.
Wolfsberger AC
3
1:2
4
3.
LASK Linz
22
9
8
5
26:18
8
35
3.
LASK Linz
35
26:18
22
3.
LASK Linz
4
2
1
1
4:2
2
7
3.
LASK Linz
7
4:2
4
3.
WSG Tirol
4
2
2
0
5:3
2
8
3.
WSG Tirol
8
5:3
4
4.
Austria Klagenfurt
22
8
10
4
29:27
2
34
4.
Austria Klagenfurt
34
29:27
22
4.
Rapid Vienna
5
1
3
1
5:3
2
6
4.
Rapid Vienna
6
5:3
5
4.
Rheindorf Altach
4
1
3
0
2:1
1
6
4.
Rheindorf Altach
6
2:1
4
5.
Hartberg
22
9
7
6
33:28
5
34
5.
Hartberg
34
33:28
22
5.
Blau-Weiß Linz
4
0
3
1
1:2
-1
3
5.
Blau-Weiß Linz
3
1:2
4
5.
Austria Klagenfurt
4
0
2
2
3:8
-5
2
5.
Austria Klagenfurt
2
3:8
4
6.
Rapid Vienna
22
8
9
5
38:21
17
33
6.
Rapid Vienna
33
38:21
22
6.
Hartberg
4
0
1
3
4:13
-9
1
6.
Hartberg
1
4:13
4
6.
Austria Lustenau
4
0
2
2
2:4
-2
2
6.
Austria Lustenau
2
2:4
4
7.
Austria Wien
22
9
6
7
25:22
3
33
7.
Austria Wien
33
25:22
22
8.
Wolfsberger AC
22
8
6
8
29:32
-3
30
8.
Wolfsberger AC
30
29:32
22
9.
Rheindorf Altach
22
4
7
11
17:30
-13
19
9.
Rheindorf Altach
19
17:30
22
10.
Blau-Weiß Linz
22
4
7
11
22:38
-16
19
10.
Blau-Weiß Linz
19
22:38
22
11.
WSG Tirol
22
4
2
16
20:42
-22
14
11.
WSG Tirol
14
20:42
22
12.
Austria Lustenau
22
2
4
16
13:49
-36
10
12.
Austria Lustenau
10
13:49
22
Meccs áttekintés Tipico Bundesliga
5. Kör
19.4. 17:30
Sturm Graz
1:0 (0-0)
Rapid Vienna
19.4.
17:30
17:30
Sturm Graz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
0
0
4. Kör
14.4. 15:00
Rapid Vienna
1:1 (1-0)
Austria Klagenfurt
14.4.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
1
1
1
14.4. 12:30
Hartberg
1:3 (0-1)
Sturm Graz
14.4.
12:30
12:30
Hartberg
Sturm Graz
Sturm Graz
1
3
3
13.4. 15:00
WSG Tirol
2:1 (1-0)
Blau-Weiß Linz
13.4.
15:00
15:00
WSG Tirol
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
1
1
13.4. 15:00
Wolfsberger AC
0:1 (0-1)
Austria Wien
13.4.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
Austria Wien
Austria Wien
0
1
1
13.4. 15:00
Austria Lustenau
0:1 (0-0)
Rheindorf Altach
13.4.
15:00
15:00
Austria Lustenau
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
0
1
1
12.4. 17:30
LASK Linz
3:1 (2-0)
Salzburg
12.4.
17:30
17:30
LASK Linz
Salzburg
Salzburg
3
1
1
7.4. 15:00
Salzburg
1:1 (0-0)
Rapid Vienna
7.4.
15:00
15:00
Salzburg
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
1
1
7.4. 12:30
Austria Klagenfurt
2:2 (1-2)
Hartberg
7.4.
12:30
12:30
Austria Klagenfurt
Hartberg
Hartberg
2
2
2
7.4. 12:30
Sturm Graz
1:0 (1-0)
LASK Linz
7.4.
12:30
12:30
Sturm Graz
LASK Linz
LASK Linz
1
0
0
6.4. 17:30
Blau-Weiß Linz
0:0 (0-0)
Wolfsberger AC
6.4.
17:30
17:30
Blau-Weiß Linz
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
0
0
0
6.4. 15:00
Austria Wien
1:1 (0-0)
Austria Lustenau
6.4.
15:00
15:00
Austria Wien
Austria Lustenau
Austria Lustenau
1
1
1
5.4. 17:30
Rheindorf Altach
0:0 (0-0)
WSG Tirol
5.4.
17:30
17:30
Rheindorf Altach
WSG Tirol
WSG Tirol
0
0
0
31.3. 15:00
Sturm Graz
0:1 (0-0)
Salzburg
31.3.
15:00
15:00
Sturm Graz
Salzburg
Salzburg
0
1
1
31.3. 12:30
Hartberg
0:3 (0-2)
Rapid Vienna
31.3.
12:30
12:30
Hartberg
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
3
3
31.3. 12:30
LASK Linz
1:0 (0-0)
Austria Klagenfurt
31.3.
12:30
12:30
LASK Linz
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
1
0
0
30.3. 16:15
Wolfsberger AC
0:0 (0-0)
Rheindorf Altach
30.3.
16:15
16:15
Wolfsberger AC
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
0
0
0
30.3. 16:00
Austria Lustenau
1:2 (0-1)
WSG Tirol
30.3.
16:00
16:00
Austria Lustenau
WSG Tirol
WSG Tirol
1
2
2
29.3. 18:30
Austria Wien
0:0 (0-0)
Blau-Weiß Linz
29.3.
18:30
18:30
Austria Wien
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
0
0
0
17.3. 16:00
Salzburg
5:1 (2-0)
Hartberg
17.3.
16:00
16:00
Salzburg
Hartberg
Hartberg
5
1
1
17.3. 13:30
Austria Klagenfurt
0:4 (0-4)
Sturm Graz
17.3.
13:30
13:30
Austria Klagenfurt
Sturm Graz
Sturm Graz
0
4
4
16.3. 16:00
WSG Tirol
1:1 (0-0)
Wolfsberger AC
16.3.
16:00
16:00
WSG Tirol
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
1
1
1
16.3. 16:00
Rheindorf Altach
1:1 (0-1)
Austria Wien
16.3.
16:00
16:00
Rheindorf Altach
Austria Wien
Austria Wien
1
1
1
16.3. 16:00
Blau-Weiß Linz
0:0 (0-0)
Austria Lustenau
16.3.
16:00
16:00
Blau-Weiß Linz
Austria Lustenau
Austria Lustenau
0
0
0
15.3. 18:30
Rapid Vienna
0:0 (0-0)
LASK Linz
15.3.
18:30
18:30
Rapid Vienna
LASK Linz
LASK Linz
0
0
0
10.3. 16:00
Wolfsberger AC
1:1 (1-1)
Rheindorf Altach
10.3.
16:00
16:00
Wolfsberger AC
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
1
1
1
10.3. 16:00
Austria Wien
2:0 (1-0)
WSG Tirol
10.3.
16:00
16:00
Austria Wien
WSG Tirol
WSG Tirol
2
0
0
10.3. 16:00
Austria Klagenfurt
1:1 (0-1)
Rapid Vienna
10.3.
16:00
16:00
Austria Klagenfurt
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
1
1
10.3. 16:00
Austria Lustenau
2:0 (0-0)
Blau-Weiß Linz
10.3.
16:00
16:00
Austria Lustenau
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
0
0
10.3. 16:00
Hartberg
1:1 (0-1)
Sturm Graz
10.3.
16:00
16:00
Hartberg
Sturm Graz
Sturm Graz
1
1
1
9.3. 16:00
LASK Linz
0:1 (0-1)
Salzburg
9.3.
16:00
16:00
LASK Linz
Salzburg
Salzburg
0
1
1
3.3. 16:00
Salzburg
1:0 (0-0)
Austria Klagenfurt
3.3.
16:00
16:00
Salzburg
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
1
0
0
3.3. 16:00
Sturm Graz
4:0 (0-0)
Wolfsberger AC
3.3.
16:00
16:00
Sturm Graz
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
4
0
0
3.3. 16:00
Rapid Vienna
1:1 (0-0)
Austria Lustenau
3.3.
16:00
16:00
Rapid Vienna
Austria Lustenau
Austria Lustenau
1
1
1
3.3. 16:00
Blau-Weiß Linz
1:2 (1-2)
Austria Wien
3.3.
16:00
16:00
Blau-Weiß Linz
Austria Wien
Austria Wien
1
2
2
3.3. 16:00
Rheindorf Altach
0:0 (0-0)
LASK Linz
3.3.
16:00
16:00
Rheindorf Altach
LASK Linz
LASK Linz
0
0
0
3.3. 16:00
WSG Tirol
1:0 (1-0)
Hartberg
3.3.
16:00
16:00
WSG Tirol
Hartberg
Hartberg
1
0
0
25.2. 16:00
Rapid Vienna
3:0 (3-0)
Austria Wien
25.2.
16:00
16:00
Rapid Vienna
Austria Wien
Austria Wien
3
0
0
25.2. 13:30
Austria Klagenfurt
2:0 (1-0)
Blau-Weiß Linz
25.2.
13:30
13:30
Austria Klagenfurt
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
0
0
25.2. 13:30
WSG Tirol
0:2 (0-2)
Sturm Graz
25.2.
13:30
13:30
WSG Tirol
Sturm Graz
Sturm Graz
0
2
2
24.2. 16:00
Salzburg
7:0 (4-0)
Austria Lustenau
24.2.
16:00
16:00
Salzburg
Austria Lustenau
Austria Lustenau
7
0
0
24.2. 16:00
LASK Linz
0:1 (0-1)
Wolfsberger AC
24.2.
16:00
16:00
LASK Linz
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
0
1
1
24.2. 16:00
Rheindorf Altach
1:2 (1-0)
Hartberg
24.2.
16:00
16:00
Rheindorf Altach
Hartberg
Hartberg
1
2
2
18.2. 16:00
Sturm Graz
1:1 (1-1)
Rapid Vienna
18.2.
16:00
16:00
Sturm Graz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
1
1
18.2. 13:30
Austria Lustenau
0:1 (0-1)
Austria Klagenfurt
18.2.
13:30
13:30
Austria Lustenau
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
0
1
1
18.2. 13:30
Hartberg
0:0 (0-0)
LASK Linz
18.2.
13:30
13:30
Hartberg
LASK Linz
LASK Linz
0
0
0
17.2. 16:00
Wolfsberger AC
4:1 (2-0)
WSG Tirol
17.2.
16:00
16:00
Wolfsberger AC
WSG Tirol
WSG Tirol
4
1
1
17.2. 16:00
Austria Wien
2:1 (2-0)
Rheindorf Altach
17.2.
16:00
16:00
Austria Wien
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
2
1
1
17.2. 16:00
Blau-Weiß Linz
1:1 (1-1)
Salzburg
17.2.
16:00
16:00
Blau-Weiß Linz
Salzburg
Salzburg
1
1
1
11.2. 16:00
LASK Linz
2:2 (1-1)
Austria Klagenfurt
11.2.
16:00
16:00
LASK Linz
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
2
2
2
11.2. 13:30
Wolfsberger AC
0:2 (0-1)
Rapid Vienna
11.2.
13:30
13:30
Wolfsberger AC
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
2
2
11.2. 13:30
WSG Tirol
0:2 (0-0)
Austria Lustenau
11.2.
13:30
13:30
WSG Tirol
Austria Lustenau
Austria Lustenau
0
2
2
10.2. 16:00
Austria Wien
3:1 (1-1)
Hartberg
10.2.
16:00
16:00
Austria Wien
Hartberg
Hartberg
3
1
1
10.2. 16:00
Rheindorf Altach
1:1 (0-1)
Blau-Weiß Linz
10.2.
16:00
16:00
Rheindorf Altach
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
1
1
1
9.2. 19:30
Salzburg
1:1 (1-0)
Sturm Graz
9.2.
19:30
19:30
Salzburg
Sturm Graz
Sturm Graz
1
1
1
10.12. 16:00
Sturm Graz
1:0 (1-0)
Rheindorf Altach
10.12.
16:00
16:00
Sturm Graz
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
1
0
0
10.12. 13:30
Blau-Weiß Linz
1:2 (1-1)
WSG Tirol
10.12.
13:30
13:30
Blau-Weiß Linz
WSG Tirol
WSG Tirol
1
2
2
10.12. 13:30
Hartberg
2:0 (1-0)
Wolfsberger AC
10.12.
13:30
13:30
Hartberg
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2
0
0
9.12. 16:00
Austria Klagenfurt
2:2 (0-0)
Austria Wien
9.12.
16:00
16:00
Austria Klagenfurt
Austria Wien
Austria Wien
2
2
2
9.12. 16:00
Austria Lustenau
1:3 (1-0)
LASK Linz
9.12.
16:00
16:00
Austria Lustenau
LASK Linz
LASK Linz
1
3
3
9.12. 13:30
Rapid Vienna
0:1 (0-1)
Salzburg
9.12.
13:30
13:30
Rapid Vienna
Salzburg
Salzburg
0
1
1
5.12. 18:00
Rheindorf Altach
3:0 (1-0)
Austria Lustenau
5.12.
18:00
18:00
Rheindorf Altach
Austria Lustenau
Austria Lustenau
3
0
0
5.12. 18:00
WSG Tirol
1:2 (0-0)
Rapid Vienna
5.12.
18:00
18:00
WSG Tirol
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
2
2
4.12. 18:00
Austria Klagenfurt
1:1 (0-0)
Hartberg
4.12.
18:00
18:00
Austria Klagenfurt
Hartberg
Hartberg
1
1
1
3.12. 16:00
Austria Wien
0:0 (0-0)
LASK Linz
3.12.
16:00
16:00
Austria Wien
LASK Linz
LASK Linz
0
0
0
3.12. 13:30
Salzburg
1:0 (1-0)
Wolfsberger AC
3.12.
13:30
13:30
Salzburg
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
1
0
0
3.12. 13:30
Blau-Weiß Linz
1:1 (1-0)
Sturm Graz
3.12.
13:30
13:30
Blau-Weiß Linz
Sturm Graz
Sturm Graz
1
1
1
26.11. 16:00
Rapid Vienna
1:0 (0-0)
Blau-Weiß Linz
26.11.
16:00
16:00
Rapid Vienna
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
1
0
0
26.11. 13:30
Wolfsberger AC
1:0 (1-0)
Austria Wien
26.11.
13:30
13:30
Wolfsberger AC
Austria Wien
Austria Wien
1
0
0
26.11. 13:30
Rheindorf Altach
0:1 (0-1)
Austria Klagenfurt
26.11.
13:30
13:30
Rheindorf Altach
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
0
1
1
25.11. 16:00
Salzburg
3:2 (1-1)
Hartberg
25.11.
16:00
16:00
Salzburg
Hartberg
Hartberg
3
2
2
25.11. 16:00
LASK Linz
1:0 (1-0)
WSG Tirol
25.11.
16:00
16:00
LASK Linz
WSG Tirol
WSG Tirol
1
0
0
25.11. 16:00
Sturm Graz
2:0 (0-0)
Austria Lustenau
25.11.
16:00
16:00
Sturm Graz
Austria Lustenau
Austria Lustenau
2
0
0
12.11. 16:00
Austria Wien
0:0 (0-0)
Salzburg
12.11.
16:00
16:00
Austria Wien
Salzburg
Salzburg
0
0
0
12.11. 13:30
Austria Klagenfurt
0:3 (0-2)
Sturm Graz
12.11.
13:30
13:30
Austria Klagenfurt
Sturm Graz
Sturm Graz
0
3
3
12.11. 13:30
Blau-Weiß Linz
2:0 (1-0)
LASK Linz
12.11.
13:30
13:30
Blau-Weiß Linz
LASK Linz
LASK Linz
2
0
0
11.11. 16:00
Austria Lustenau
2:3 (0-1)
Wolfsberger AC
11.11.
16:00
16:00
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2
3
3
11.11. 16:00
Hartberg
1:0 (1-0)
Rapid Vienna
11.11.
16:00
16:00
Hartberg
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
0
0
11.11. 16:00
WSG Tirol
5:1 (3-0)
Rheindorf Altach
11.11.
16:00
16:00
WSG Tirol
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
5
1
1
5.11. 16:00
LASK Linz
3:1 (2-0)
Sturm Graz
5.11.
16:00
16:00
LASK Linz
Sturm Graz
Sturm Graz
3
1
1
5.11. 13:30
Rheindorf Altach
0:2 (0-0)
Rapid Vienna
5.11.
13:30
13:30
Rheindorf Altach
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
2
2
5.11. 13:30
Hartberg
3:2 (1-2)
Blau-Weiß Linz
5.11.
13:30
13:30
Hartberg
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
3
2
2
4.11. 16:00
Wolfsberger AC
4:0 (2-0)
Austria Klagenfurt
4.11.
16:00
16:00
Wolfsberger AC
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
4
0
0
4.11. 16:00
Austria Wien
1:0 (0-0)
Austria Lustenau
4.11.
16:00
16:00
Austria Wien
Austria Lustenau
Austria Lustenau
1
0
0
4.11. 16:00
WSG Tirol
0:2 (0-1)
Salzburg
4.11.
16:00
16:00
WSG Tirol
Salzburg
Salzburg
0
2
2
29.10. 16:00
Rapid Vienna
3:3 (1-1)
LASK Linz
29.10.
16:00
16:00
Rapid Vienna
LASK Linz
LASK Linz
3
3
3
29.10. 13:30
Sturm Graz
0:1 (0-1)
Austria Wien
29.10.
13:30
13:30
Sturm Graz
Austria Wien
Austria Wien
0
1
1
29.10. 13:30
Austria Lustenau
0:4 (0-1)
Hartberg
29.10.
13:30
13:30
Austria Lustenau
Hartberg
Hartberg
0
4
4
28.10. 15:00
Salzburg
3:0 (1-0)
Rheindorf Altach
28.10.
15:00
15:00
Salzburg
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
3
0
0
28.10. 15:00
Austria Klagenfurt
1:0 (1-0)
WSG Tirol
28.10.
15:00
15:00
Austria Klagenfurt
WSG Tirol
WSG Tirol
1
0
0
28.10. 15:00
Blau-Weiß Linz
2:0 (1-0)
Wolfsberger AC
28.10.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2
0
0
22.10. 15:00
Rapid Vienna
2:3 (1-0)
Austria Klagenfurt
22.10.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
2
3
3
22.10. 12:30
Rheindorf Altach
0:0 (0-0)
Wolfsberger AC
22.10.
12:30
12:30
Rheindorf Altach
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
0
0
0
22.10. 12:30
WSG Tirol
0:2 (0-1)
Austria Wien
22.10.
12:30
12:30
WSG Tirol
Austria Wien
Austria Wien
0
2
2
21.10. 15:00
Salzburg
0:1 (0-1)
LASK Linz
21.10.
15:00
15:00
Salzburg
LASK Linz
LASK Linz
0
1
1
21.10. 15:00
Sturm Graz
2:1 (2-1)
Hartberg
21.10.
15:00
15:00
Sturm Graz
Hartberg
Hartberg
2
1
1
21.10. 15:00
Blau-Weiß Linz
0:0 (0-0)
Austria Lustenau
21.10.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Austria Lustenau
Austria Lustenau
0
0
0
8.10. 15:00
Austria Klagenfurt
2:2 (1-2)
Salzburg
8.10.
15:00
15:00
Austria Klagenfurt
Salzburg
Salzburg
2
2
2
8.10. 12:30
LASK Linz
1:0 (0-0)
Rheindorf Altach
8.10.
12:30
12:30
LASK Linz
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
1
0
0
8.10. 12:30
Wolfsberger AC
1:2 (1-0)
Sturm Graz
8.10.
12:30
12:30
Wolfsberger AC
Sturm Graz
Sturm Graz
1
2
2
7.10. 15:00
Austria Wien
4:0 (2-0)
Blau-Weiß Linz
7.10.
15:00
15:00
Austria Wien
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
4
0
0
7.10. 15:00
Austria Lustenau
0:5 (0-3)
Rapid Vienna
7.10.
15:00
15:00
Austria Lustenau
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
5
5
7.10. 15:00
Hartberg
3:0 (0-0)
WSG Tirol
7.10.
15:00
15:00
Hartberg
WSG Tirol
WSG Tirol
3
0
0
1.10. 15:00
Austria Wien
0:0 (0-0)
Rapid Vienna
1.10.
15:00
15:00
Austria Wien
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
0
0
1.10. 12:30
Hartberg
0:0 (0-0)
Rheindorf Altach
1.10.
12:30
12:30
Hartberg
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
0
0
0
1.10. 12:30
Sturm Graz
1:0 (1-0)
WSG Tirol
1.10.
12:30
12:30
Sturm Graz
WSG Tirol
WSG Tirol
1
0
0
30.9. 15:00
Austria Lustenau
0:4 (0-3)
Salzburg
30.9.
15:00
15:00
Austria Lustenau
Salzburg
Salzburg
0
4
4
30.9. 15:00
Blau-Weiß Linz
0:0 (0-0)
Austria Klagenfurt
30.9.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
0
0
0
30.9. 15:00
Wolfsberger AC
2:1 (2-0)
LASK Linz
30.9.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
LASK Linz
LASK Linz
2
1
1
24.9. 15:00
Rapid Vienna
1:1 (1-1)
Sturm Graz
24.9.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Sturm Graz
Sturm Graz
1
1
1
24.9. 12:30
LASK Linz
0:0 (0-0)
Hartberg
24.9.
12:30
12:30
LASK Linz
Hartberg
Hartberg
0
0
0
24.9. 12:30
Rheindorf Altach
2:1 (2-1)
Austria Wien
24.9.
12:30
12:30
Rheindorf Altach
Austria Wien
Austria Wien
2
1
1
23.9. 15:00
Salzburg
0:1 (0-0)
Blau-Weiß Linz
23.9.
15:00
15:00
Salzburg
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
0
1
1
23.9. 15:00
Austria Klagenfurt
1:0 (1-0)
Austria Lustenau
23.9.
15:00
15:00
Austria Klagenfurt
Austria Lustenau
Austria Lustenau
1
0
0
23.9. 15:00
WSG Tirol
2:3 (0-1)
Wolfsberger AC
23.9.
15:00
15:00
WSG Tirol
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2
3
3
17.9. 15:00
Rapid Vienna
3:3 (2-0)
Wolfsberger AC
17.9.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
3
3
3
17.9. 12:30
Austria Lustenau
2:3 (0-2)
WSG Tirol
17.9.
12:30
12:30
Austria Lustenau
WSG Tirol
WSG Tirol
2
3
3
17.9. 12:30
Hartberg
2:1 (1-1)
Austria Wien
17.9.
12:30
12:30
Hartberg
Austria Wien
Austria Wien
2
1
1
16.9. 17:30
Sturm Graz
2:2 (0-1)
Salzburg
16.9.
17:30
17:30
Sturm Graz
Salzburg
Salzburg
2
2
2
16.9. 15:00
Austria Klagenfurt
1:3 (0-3)
LASK Linz
16.9.
15:00
15:00
Austria Klagenfurt
LASK Linz
LASK Linz
1
3
3
16.9. 15:00
Blau-Weiß Linz
1:1 (1-1)
Rheindorf Altach
16.9.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
1
1
1
3.9. 15:00
Salzburg
2:0 (2-0)
Rapid Vienna
3.9.
15:00
15:00
Salzburg
Rapid Vienna
Rapid Vienna
2
0
0
3.9. 15:00
LASK Linz
2:0 (0-0)
Austria Lustenau
3.9.
15:00
15:00
LASK Linz
Austria Lustenau
Austria Lustenau
2
0
0
3.9. 15:00
Austria Wien
2:2 (1-1)
Austria Klagenfurt
3.9.
15:00
15:00
Austria Wien
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
2
2
2
2.9. 17:30
Rheindorf Altach
1:2 (0-0)
Sturm Graz
2.9.
17:30
17:30
Rheindorf Altach
Sturm Graz
Sturm Graz
1
2
2
2.9. 15:00
Wolfsberger AC
0:3 (0-1)
Hartberg
2.9.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
Hartberg
Hartberg
0
3
3
2.9. 15:00
WSG Tirol
2:4 (1-2)
Blau-Weiß Linz
2.9.
15:00
15:00
WSG Tirol
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
4
4
27.8. 15:00
LASK Linz
2:0 (1-0)
Austria Wien
27.8.
15:00
15:00
LASK Linz
Austria Wien
Austria Wien
2
0
0
27.8. 15:00
Rapid Vienna
1:1 (0-1)
WSG Tirol
27.8.
15:00
15:00
Rapid Vienna
WSG Tirol
WSG Tirol
1
1
1
27.8. 15:00
Hartberg
0:3 (0-1)
Austria Klagenfurt
27.8.
15:00
15:00
Hartberg
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
0
3
3
26.8. 17:30
Austria Lustenau
0:3 (0-2)
Rheindorf Altach
26.8.
17:30
17:30
Austria Lustenau
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
0
3
3
26.8. 15:00
Sturm Graz
4:1 (2-0)
Blau-Weiß Linz
26.8.
15:00
15:00
Sturm Graz
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
4
1
1
26.8. 15:00
Wolfsberger AC
1:2 (1-0)
Salzburg
26.8.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
Salzburg
Salzburg
1
2
2
20.8. 15:00
Austria Wien
0:0 (0-0)
Wolfsberger AC
20.8.
15:00
15:00
Austria Wien
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
0
0
0
20.8. 15:00
Blau-Weiß Linz
0:5 (0-2)
Rapid Vienna
20.8.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
0
5
5
20.8. 15:00
Hartberg
1:5 (1-1)
Salzburg
20.8.
15:00
15:00
Hartberg
Salzburg
Salzburg
1
5
5
19.8. 17:30
Austria Klagenfurt
1:1 (0-0)
Rheindorf Altach
19.8.
17:30
17:30
Austria Klagenfurt
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
1
1
1
19.8. 15:00
WSG Tirol
1:1 (1-0)
LASK Linz
19.8.
15:00
15:00
WSG Tirol
LASK Linz
LASK Linz
1
1
1
19.8. 15:00
Austria Lustenau
0:1 (0-1)
Sturm Graz
19.8.
15:00
15:00
Austria Lustenau
Sturm Graz
Sturm Graz
0
1
1
13.8. 15:00
Salzburg
2:0 (0-0)
Austria Wien
13.8.
15:00
15:00
Salzburg
Austria Wien
Austria Wien
2
0
0
13.8. 15:00
Rapid Vienna
0:1 (0-0)
Hartberg
13.8.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Hartberg
Hartberg
0
1
1
13.8. 15:00
Rheindorf Altach
1:0 (0-0)
WSG Tirol
13.8.
15:00
15:00
Rheindorf Altach
WSG Tirol
WSG Tirol
1
0
0
12.8. 17:30
LASK Linz
2:0 (1-0)
Blau-Weiß Linz
12.8.
17:30
17:30
LASK Linz
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
0
0
12.8. 15:00
Sturm Graz
0:0 (0-0)
Austria Klagenfurt
12.8.
15:00
15:00
Sturm Graz
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
0
0
0
12.8. 15:00
Wolfsberger AC
1:1 (0-0)
Austria Lustenau
12.8.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
Austria Lustenau
Austria Lustenau
1
1
1
9.8. 18:30
Austria Klagenfurt
2:2 (1-0)
Wolfsberger AC
9.8.
18:30
18:30
Austria Klagenfurt
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
2
2
2
6.8. 15:00
Austria Lustenau
0:2 (0-1)
Austria Wien
6.8.
15:00
15:00
Austria Lustenau
Austria Wien
Austria Wien
0
2
2
6.8. 15:00
Salzburg
3:0 (0-0)
WSG Tirol
6.8.
15:00
15:00
Salzburg
WSG Tirol
WSG Tirol
3
0
0
6.8. 15:00
Blau-Weiß Linz
3:3 (1-2)
Hartberg
6.8.
15:00
15:00
Blau-Weiß Linz
Hartberg
Hartberg
3
3
3
5.8. 17:30
Sturm Graz
2:0 (1-0)
LASK Linz
5.8.
17:30
17:30
Sturm Graz
LASK Linz
LASK Linz
2
0
0
5.8. 15:00
Rapid Vienna
4:0 (2-0)
Rheindorf Altach
5.8.
15:00
15:00
Rapid Vienna
Rheindorf Altach
Rheindorf Altach
4
0
0
30.7. 15:00
Austria Wien
0:3 (0-2)
Sturm Graz
30.7.
15:00
15:00
Austria Wien
Sturm Graz
Sturm Graz
0
3
3
29.7. 17:30
Rheindorf Altach
0:2 (0-1)
Salzburg
29.7.
17:30
17:30
Rheindorf Altach
Salzburg
Salzburg
0
2
2
29.7. 15:00
Wolfsberger AC
2:1 (1-0)
Blau-Weiß Linz
29.7.
15:00
15:00
Wolfsberger AC
Blau-Weiß Linz
Blau-Weiß Linz
2
1
1
29.7. 15:00
Hartberg
2:2 (1-0)
Austria Lustenau
29.7.
15:00
15:00
Hartberg
Austria Lustenau
Austria Lustenau
2
2
2
29.7. 15:00
WSG Tirol
1:3 (0-1)
Austria Klagenfurt
29.7.
15:00
15:00
WSG Tirol
Austria Klagenfurt
Austria Klagenfurt
1
3
3
28.7. 18:30
LASK Linz
1:1 (0-1)
Rapid Vienna
28.7.
18:30
18:30
LASK Linz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
1
1
1