hu
Champions League Champions League Europa League Europa League Premier League Premier League Championship Championship Eredivisie Eredivisie 2. Bundesliga 2. Bundesliga Tipico Bundesliga Tipico Bundesliga Austrian Cup Austrian Cup Pro League Pro League Belgian Cup Belgian Cup Fortuna Liga Fortuna Liga Superliga Superliga Ligue 1 Ligue 1 Ligue 2 Ligue 2 Coupe de France Coupe de France Super League Super League Greek Cup Greek Cup Serie A Serie A Serie B Serie B Primeira Liga Primeira Liga Segunda Liga Segunda Liga Premier League Premier League Premiership Premiership La Liga La Liga La Liga 2 La Liga 2 Super League Super League Swiss Cup Swiss Cup Super Lig Super Lig Serie A Serie A FIFA Club World Cup FIFA Club World Cup

dodgerbet Dodgerbet >

Champions League Table

Champions League

Champions League

MECCSEK: 28

Hazai csapat: 13 (46%)
Vendég csapat: 9 (32%)
Döntetlenek: 6 (21%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 18 (64%)
OVER 2,5: 15 (54%)
OVER 3,5: 6 (21%)

Hazai csapat

OVER 0,5: 19 (68%)
OVER 1,5: 10 (36%)
OVER 2,5: 6 (21%)

Vendég csapat

OVER 0,5: 16 (57%)
OVER 1,5: 7 (25%)
OVER 2,5: 3 (11%)

Champions League Next matches Champions League

23.7. 15:00
Bodø / Glimt
Bodø / Glimt
vs.
Rīgas FS
Rīgas FS
23.7. 15:00
Bodø / Glimt
Rīgas FS
Bodø / Glimt
Rīgas FS
23.7. 15:30
Panevėžys
Panevėžys
vs.
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
23.7. 15:30
Panevėžys
Jagiellonia Białystok
Panevėžys
Jagiellonia Białystok
23.7. 16:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
vs.
Qarabağ
Qarabağ
23.7. 16:00
Lincoln Red Imps
Qarabağ
Lincoln Red Imps
Qarabağ
23.7. 17:00
APOEL
APOEL
vs.
Petrocub
Petrocub
23.7. 17:00
APOEL
Petrocub
APOEL
Petrocub
23.7. 17:00
Malmö FF
Malmö FF
vs.
KÍ
23.7. 17:00
Malmö FF
KÍ
Malmö FF
23.7. 17:30
FCSB
FCSB
vs.
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
23.7. 17:30
FCSB
Maccabi Tel Aviv
FCSB
Maccabi Tel Aviv
23.7. 18:00
Ferencváros
Ferencváros
vs.
The New Saints
The New Saints
23.7. 18:00
Ferencváros
The New Saints
Ferencváros
The New Saints
23.7. 18:00
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
vs.
Midtjylland
Midtjylland
23.7. 18:00
UE Santa Coloma
Midtjylland
UE Santa Coloma
Midtjylland
23.7. 18:00
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
vs.
Partizan
Partizan
23.7. 18:00
Dynamo Kyiv
Partizan
Dynamo Kyiv
Partizan
23.7. 18:30
Lugano
Lugano
vs.
Fenerbahçe
Fenerbahçe
23.7. 18:30
Lugano
Fenerbahçe
Lugano
Fenerbahçe
23.7. 19:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
vs.
Sparta Praha
Sparta Praha
23.7. 19:00
Shamrock Rovers
Sparta Praha
Shamrock Rovers
Sparta Praha
24.7. 17:30
PAOK
PAOK
vs.
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
24.7. 17:30
PAOK
Borac Banja Luka
PAOK
Borac Banja Luka
24.7. 18:00
Ludogorets
Ludogorets
vs.
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
24.7. 18:00
Ludogorets
Dinamo Minsk
Ludogorets
Dinamo Minsk
24.7. 18:15
Celje
Celje
vs.
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
24.7. 18:15
Celje
Slovan Bratislava
Celje
Slovan Bratislava
30.7. 16:00
Qarabağ
Qarabağ
vs.
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
30.7. 16:00
Qarabağ
Lincoln Red Imps
Qarabağ
Lincoln Red Imps
30.7. 17:00
Petrocub
Petrocub
vs.
APOEL
APOEL
30.7. 17:00
Petrocub
APOEL
Petrocub
APOEL
30.7. 17:00
Sparta Praha
Sparta Praha
vs.
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
30.7. 17:00
Sparta Praha
Shamrock Rovers
Sparta Praha
Shamrock Rovers
30.7. 17:00
Fenerbahçe
Fenerbahçe
vs.
Lugano
Lugano
30.7. 17:00
Fenerbahçe
Lugano
Fenerbahçe
Lugano
30.7. 18:00
The New Saints
The New Saints
vs.
Ferencváros
Ferencváros
30.7. 18:00
The New Saints
Ferencváros
The New Saints
Ferencváros
30.7. 18:30
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
vs.
Celje
Celje
30.7. 18:30
Slovan Bratislava
Celje
Slovan Bratislava
Celje
30.7. 18:45
KÍ
vs.
Malmö FF
Malmö FF
30.7. 18:45
KÍ
Malmö FF

Malmö FF
31.7. 17:00
Rīgas FS
Rīgas FS
vs.
Bodø / Glimt
Bodø / Glimt
31.7. 17:00
Rīgas FS
Bodø / Glimt
Rīgas FS
Bodø / Glimt
31.7. 17:15
Midtjylland
Midtjylland
vs.
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
31.7. 17:15
Midtjylland
UE Santa Coloma
Midtjylland
UE Santa Coloma
31.7. 18:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
vs.
FCSB
FCSB
31.7. 18:00
Maccabi Tel Aviv
FCSB
Maccabi Tel Aviv
FCSB
31.7. 18:00
Partizan
Partizan
vs.
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
31.7. 18:00
Partizan
Dynamo Kyiv
Partizan
Dynamo Kyiv
31.7. 18:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
vs.
Panevėžys
Panevėžys
31.7. 18:30
Jagiellonia Białystok
Panevėžys
Jagiellonia Białystok
Panevėžys
31.7. 18:45
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
vs.
Ludogorets
Ludogorets
31.7. 18:45
Dinamo Minsk
Ludogorets
Dinamo Minsk
Ludogorets
31.7. 19:00
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
vs.
PAOK
PAOK
31.7. 19:00
Borac Banja Luka
PAOK
Borac Banja Luka
PAOK
5.8. 22:00
vs.
Rangers
Rangers
5.8. 22:00

Rangers

Rangers
5.8. 22:00
LOSC Lille
LOSC Lille
vs.
5.8. 22:00
LOSC Lille
LOSC Lille
5.8. 22:00
Salzburg
Salzburg
vs.
FC Twente
FC Twente
5.8. 22:00
Salzburg
FC Twente
Salzburg
FC Twente
5.8. 22:00
Slavia Praha
Slavia Praha
vs.
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
5.8. 22:00
Slavia Praha
Union Saint-Gilloise
Slavia Praha
Union Saint-Gilloise
12.8. 22:00
Rangers
Rangers
vs.
12.8. 22:00
Rangers
Rangers
12.8. 22:00
vs.
LOSC Lille
LOSC Lille
12.8. 22:00

LOSC Lille

LOSC Lille
12.8. 22:00
FC Twente
FC Twente
vs.
Salzburg
Salzburg
12.8. 22:00
FC Twente
Salzburg
FC Twente
Salzburg
12.8. 22:00
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
vs.
Slavia Praha
Slavia Praha
12.8. 22:00
Union Saint-Gilloise
Slavia Praha
Union Saint-Gilloise
Slavia Praha

Champions League Meccs áttekintés Champions League

17.7. 19:00
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
2:1 (1-1)
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
17.7.
19:00
Egnatia Rrogozhinë
Borac Banja Luka
Egnatia Rrogozhinë
Borac Banja Luka
2
1
17.7. 19:00
Larne
Larne
0:4 (0-3)
Rīgas FS
Rīgas FS
17.7.
19:00
Larne
Rīgas FS
Larne
Rīgas FS
0
4
17.7. 17:00
Differdange 03
Differdange 03
0:0 (0-0)
KÍ
17.7.
17:00
Differdange 03
KÍ
Differdange 03
0
0
17.7. 17:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
1:0 (1-0)
Ludogorets
Ludogorets
17.7.
17:00
Dinamo Batumi
Ludogorets
Dinamo Batumi
Ludogorets
1
0
17.7. 17:00
Petrocub
Petrocub
1:0 (1-0)
Ordabasy
Ordabasy
17.7.
17:00
Petrocub
Ordabasy
Petrocub
Ordabasy
1
0
17.7. 15:00
Struga
Struga
1:2 (0-2)
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
17.7.
15:00
Struga
Slovan Bratislava
Struga
Slovan Bratislava
1
2
16.7. 19:00
Dečić
Dečić
1:1 (0-1)
The New Saints
The New Saints
16.7.
19:00
Dečić
The New Saints
Dečić
The New Saints
1
1
16.7. 19:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
2:1 (2-0)
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
16.7.
19:00
Shamrock Rovers
Víkingur Reykjavík
Shamrock Rovers
Víkingur Reykjavík
2
1
16.7. 17:30
FCSB
FCSB
4:0 (3-0)
Virtus
Virtus
16.7.
17:30
FCSB
Virtus
FCSB
Virtus
4
0
16.7. 17:00
Celje
Celje
2:1 (0-1)
Flora
Flora
16.7.
17:00
Celje
Flora
Celje
Flora
2
1
16.7. 16:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
0:1 (0-0)
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
16.7.
16:00
Lincoln Red Imps
Hamrun Spartans
Lincoln Red Imps
Hamrun Spartans
0
1
16.7. 16:00
HJK
HJK
1:1 (1-1)
Panevėžys
Panevėžys
16.7.
16:00
HJK
Panevėžys
HJK
Panevėžys
1
1
16.7. 16:00
Pyunik
Pyunik
0:1 (0-0)
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
16.7.
16:00
Pyunik
Dinamo Minsk
Pyunik
Dinamo Minsk
0
1
16.7. 14:30
KF Ballkani
KF Ballkani
1:2 (0-0)
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
16.7.
14:30
KF Ballkani
UE Santa Coloma
KF Ballkani
UE Santa Coloma
1
2
10.7. 19:00
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
1:0 (0-0)
Egnatia Rrogozhinë
Egnatia Rrogozhinë
10.7.
19:00
Borac Banja Luka
Egnatia Rrogozhinë
Borac Banja Luka
Egnatia Rrogozhinë
1
0
10.7. 18:45
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
0:0 (0-0)
Pyunik
Pyunik
10.7.
18:45
Dinamo Minsk
Pyunik
Dinamo Minsk
Pyunik
0
0
10.7. 18:00
KÍ
2:0 (2-0)
Differdange 03
Differdange 03
10.7.
18:00
KÍ
Differdange 03

Differdange 03
2
0
10.7. 18:00
Ludogorets
Ludogorets
3:1 (2-0)
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
10.7.
18:00
Ludogorets
Dinamo Batumi
Ludogorets
Dinamo Batumi
3
1
10.7. 17:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
4:2 (2-0)
Struga
Struga
10.7.
17:00
Slovan Bratislava
Struga
Slovan Bratislava
Struga
4
2
10.7. 17:00
Rīgas FS
Rīgas FS
3:0 (1-0)
Larne
Larne
10.7.
17:00
Rīgas FS
Larne
Rīgas FS
Larne
3
0
10.7. 16:00
Flora
Flora
0:5 (0-3)
Celje
Celje
10.7.
16:00
Flora
Celje
Flora
Celje
0
5
10.7. 15:00
Ordabasy
Ordabasy
0:0 (0-0)
Petrocub
Petrocub
10.7.
15:00
Ordabasy
Petrocub
Ordabasy
Petrocub
0
0
9.7. 19:00
Virtus
Virtus
1:7 (0-5)
FCSB
FCSB
9.7.
19:00
Virtus
FCSB
Virtus
FCSB
1
7
9.7. 18:45
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
0:0 (0-0)
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
9.7.
18:45
Víkingur Reykjavík
Shamrock Rovers
Víkingur Reykjavík
Shamrock Rovers
0
0
9.7. 18:00
The New Saints
The New Saints
3:0 (3-0)
Dečić
Dečić
9.7.
18:00
The New Saints
Dečić
The New Saints
Dečić
3
0
9.7. 18:00
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
1:2 (1-1)
KF Ballkani
KF Ballkani
9.7.
18:00
UE Santa Coloma
KF Ballkani
UE Santa Coloma
KF Ballkani
1
2
9.7. 16:45
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
0:1 (0-1)
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
9.7.
16:45
Hamrun Spartans
Lincoln Red Imps
Hamrun Spartans
Lincoln Red Imps
0
1
9.7. 15:30
Panevėžys
Panevėžys
3:0 (1-0)
HJK
HJK
9.7.
15:30
Panevėžys
HJK
Panevėžys
HJK
3
0