Dinamo Bryansk
vs.Arsenal Tula
Informaţii prevăzute despre meci
5.10.2022 15:00
Stadion: Stadion Dinamo
Capacitate: 10100
Gazon: Iarbă
Statistici
2 (2 -
0 -
0)
Meciuri
(0 -
0 -
0)
0
6 (Ø 3)
TOTAL GOLURI
0
1 (Ø 0.5)
Goluri primite
0
+1,5: 100%
+2,5: 100%
+2,5: 100%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
STAT. GAZDĂ VS STAT. OASPETE
1 (1 -
0 -
0)
Meciuri
(0 -
0 -
0)
0
3 (Ø 3)
TOTAL GOLURI
0
1 (Ø 1)
Goluri primite
0
+1,5: 100%
+2,5: 100%
+2,5: 100%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
Jucători absenţi
Dinamo Bryansk
Artem Karpekin
11
0
0
0
CF
Yuri Marin
9
0
0
0
CM
Ivan Sergeev
4
0
0
0
MF
Kirill Nozdrin
4
0
0
0
GK
Maksim Kuleshov
4
0
0
0
DF
Danil Zhilyaev
4
0
0
0
DF
Sergei Evtushenko
3
0
0
2
RB
Vladimir Olenchenko
2
0
0
1
MF
Danila Chuvasov
2
0
0
0
GK
Andrey Efimchuk
0
0
0
0
MF
Nikita Kataev
0
0
0
2
CB
Jucători care revin în echipă
Ilya Sukhoruchenko
3
0
0
3
GK
Artem Medvedev
3
0
1
3
CM
Kirill Gordeev
9
0
0
1
RM
Arsenal Tula
Evgeni Markov
12
0
0
0
CF
Maxim Belyaev
12
0
0
0
CB
D. Khromov
8
0
0
0
CF
Evans Kangwa
5
0
0
0
LM
Aleksey Shumskikh
4
0
0
0
CB
Guram Adzhoev
2
0
0
0
CF
Anton Kochenkov
1
0
0
0
GK
Maxim Kainov
0
0
0
0
CM
Artem Sukhanov
0
0
0
0
LB
Kirill Panchenko
0
0
0
0
CF
Sergey Tkachev
0
0
0
0
RM
Evgeny Lutsenko
0
0
0
0
LM
Mikhail Levashov
0
0
0
0
GK
Ilya Serikov
0
0
0
0
CB
Vladislav Panteleev
0
0
0
0
CM
Arutyun Grigoryan
0
0
0
0
RM
Islamzhan Nasyrov
0
0
0
0
CB
Gia Grigalava
0
0
0
0
RB
Jucători care revin în echipă
Nikita Melnikov
6
0
0
1
CB
Artem Sokol
4
0
0
1
CB
Informaţii suplimentare
Dinamo Bryansk
Return of first-choice goalkeeper Ilya Sukhoruchenko
Ilya Sukhoruchenko is back after he misses (3) games and should be first-choice again.
Ilya Sukhoruchenko is back after he misses (3) games and should be first-choice again.
Arsenal Tula
Echipe probabile
Despre meci
Ponturile de astăzi sunt pentru meciul Dinamo Bryansk - Arsenal Tula, programat pentru 5.10.2022 la ora 15:00 CET. Jocul va avea loc la stadionul iconic Stadion Dinamo. Show moreNext matches
Ultimele meciuri
Dinamo Bryansk
14.9
Dinamo Bryansk
Strogino
Strogino
1
1
1
3
1
1
31.8
Kvant
Dinamo Bryansk
Dinamo Bryansk
0
0
0
0
3
3
22.9
Dinamo Bryansk
Arsenal Tula
Arsenal Tula
1
4
4
1
6
6
25.8
Dinamo Bryansk
Veles
Veles
0
1
1
0
3
3
11.8
Krasava Odintsovo
Dinamo Bryansk
Dinamo Bryansk
0
1
1
1
2
2
28.7
Dinamo Bryansk
Smolensk
Smolensk
0
0
0
1
1
1
21.10
Dinamo Bryansk
Tambov
Tambov
0
1
1
0
2
2
30.9
Mashuk-KMV
Dinamo Bryansk
Dinamo Bryansk
0
0
0
1
0
0
26.8
Neftekhimik
Dinamo Bryansk
Dinamo Bryansk
0
0
0
0
1
1
28.7
Dinamo Bryansk
Kaluga
Kaluga
0
0
0
0
1
1
22.8
Dinamo Bryansk
Avangard Kursk
Avangard Kursk
0
2
2
1
3
3
Arsenal Tula
21.5
Arsenal Tula
Ural
Ural
1
2
2
1
2
2
14.5
Ufa
Arsenal Tula
Arsenal Tula
1
1
1
2
1
1
8.5
Arsenal Tula
Krasnodar
Krasnodar
1
0
0
1
1
1
2.5
Arsenal Tula
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
2
2
2
2
2
24.4
Rubin Kazan
Arsenal Tula
Arsenal Tula
1
0
0
1
0
0
17.4
Arsenal Tula
Rostov
Rostov
1
1
1
1
2
2
10.4
Spartak Moskva
Arsenal Tula
Arsenal Tula
0
0
0
3
0
0
2.4
Arsenal Tula
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
0
0
0
0
0
19.3
Zenit
Arsenal Tula
Arsenal Tula
1
0
0
3
0
0
12.3
Arsenal Tula
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
1
1
1
4
4
6.3
Krylya Sovetov
Arsenal Tula
Arsenal Tula
0
1
1
2
2
2
Meciuri directe
Cornere
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
5-4 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 0.8-2.6
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
3.5-3.67 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 5.67-1.5 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
Clasament complet (Premier League Path - Group Stage)
1.
Krasnodar
6
4
1
1
11:4
7
14
1.
Krasnodar
14
11:4
6
2.
Lokomotiv Moskva
6
3
1
2
11:6
5
9
2.
Lokomotiv Moskva
9
11:6
6
3.
FK Nizjni Novgorod
6
2
2
2
6:7
-1
6
3.
FK Nizjni Novgorod
6
6:7
6
4.
Khimki
6
0
2
4
3:14
-11
4
4.
Khimki
4
3:14
6
1.
Spartak Moskva
6
4
1
1
10:3
7
14
1.
Spartak Moskva
14
10:3
6
2.
Krylya Sovetov
6
4
0
2
7:4
3
12
2.
Krylya Sovetov
12
7:4
6
3.
Zenit
6
3
1
2
6:6
0
9
3.
Zenit
9
6:6
6
4.
Fakel
6
0
0
6
1:11
-10
0
4.
Fakel
0
1:11
6
1.
Dinamo Moskva
6
3
1
2
9:8
1
11
1.
Dinamo Moskva
11
9:8
6
2.
Rostov
6
3
0
3
12:11
1
9
2.
Rostov
9
12:11
6
3.
Akhmat Grozny
6
3
0
3
11:12
-1
9
3.
Akhmat Grozny
9
11:12
6
4.
Orenburg
6
2
1
3
12:13
-1
6
4.
Orenburg
6
12:13
6
1.
Ural
6
4
1
1
9:5
4
12
1.
Ural
12
9:5
6
2.
CSKA Moskva
6
4
1
1
8:4
4
14
2.
CSKA Moskva
14
8:4
6
3.
Torpedo Moskva
6
2
1
3
6:7
-1
8
3.
Torpedo Moskva
8
6:7
6
4.
Sochi
6
0
1
5
6:13
-7
0
4.
Sochi
0
6:13
6
Clasament complet (Meciuri Acasă) (Premier League Path - Group Stage)
1.
Spartak Moskva
3
3
0
0
7:0
7
9
1.
Spartak Moskva
9
7:0
3
2.
Rostov
3
3
0
0
8:1
7
9
2.
Rostov
9
8:1
3
3.
Krasnodar
3
3
0
0
7:1
6
9
1.
Krasnodar
9
7:1
3
4.
Akhmat Grozny
3
3
0
0
8:3
5
9
3.
Akhmat Grozny
9
8:3
3
5.
Krylya Sovetov
3
3
0
0
5:1
4
9
2.
Krylya Sovetov
9
5:1
3
6.
Dinamo Moskva
3
3
0
0
6:2
4
9
1.
Dinamo Moskva
9
6:2
3
7.
Orenburg
3
2
1
0
10:6
4
7
4.
Orenburg
7
10:6
3
8.
Lokomotiv Moskva
3
2
1
0
6:3
3
7
2.
Lokomotiv Moskva
7
6:3
3
9.
FK Nizjni Novgorod
3
2
1
0
4:1
3
7
3.
FK Nizjni Novgorod
7
4:1
3
10.
Zenit
3
2
1
0
4:1
3
7
3.
Zenit
7
4:1
3
11.
Ural
3
2
1
0
3:0
3
7
1.
Ural
7
3:0
3
12.
CSKA Moskva
3
2
0
1
4:3
1
6
2.
CSKA Moskva
6
4:3
3
13.
Torpedo Moskva
3
0
1
2
2:5
-3
1
3.
Torpedo Moskva
1
2:5
3
14.
Khimki
3
0
1
2
1:8
-7
1
4.
Khimki
1
1:8
3
15.
Fakel
3
0
0
3
1:5
-4
0
4.
Fakel
0
1:5
3
16.
Sochi
3
0
0
3
4:8
-4
0
4.
Sochi
0
4:8
3
Clasament complet (Meciuri Deplasare) (Premier League Path - Group Stage)
1.
CSKA Moskva
3
2
1
0
4:1
3
7
2.
CSKA Moskva
7
4:1
3
2.
Torpedo Moskva
3
2
0
1
4:2
2
6
3.
Torpedo Moskva
6
4:2
3
3.
Ural
3
2
0
1
6:5
1
6
1.
Ural
6
6:5
3
4.
Krasnodar
3
1
1
1
4:3
1
4
1.
Krasnodar
4
4:3
3
5.
Spartak Moskva
3
1
1
1
3:3
0
4
1.
Spartak Moskva
4
3:3
3
6.
Lokomotiv Moskva
3
1
0
2
5:3
2
3
2.
Lokomotiv Moskva
3
5:3
3
7.
Krylya Sovetov
3
1
0
2
2:3
-1
3
2.
Krylya Sovetov
3
2:3
3
8.
Zenit
3
1
0
2
2:5
-3
3
3.
Zenit
3
2:5
3
9.
Dinamo Moskva
3
0
1
2
3:6
-3
1
1.
Dinamo Moskva
1
3:6
3
10.
Sochi
3
0
1
2
2:5
-3
1
4.
Sochi
1
2:5
3
11.
FK Nizjni Novgorod
3
0
1
2
2:6
-4
1
3.
FK Nizjni Novgorod
1
2:6
3
12.
Khimki
3
0
1
2
2:6
-4
1
4.
Khimki
1
2:6
3
13.
Orenburg
3
0
0
3
2:7
-5
0
4.
Orenburg
0
2:7
3
14.
Fakel
3
0
0
3
0:6
-6
0
4.
Fakel
0
0:6
3
15.
Rostov
3
0
0
3
4:10
-6
0
2.
Rostov
0
4:10
3
16.
Akhmat Grozny
3
0
0
3
3:9
-6
0
3.
Akhmat Grozny
0
3:9
3