Dodgerbet >
Premier League Table
Premier League
Meciuri: 160
Echipa gazdă: 79 (49%)Echipa oaspete: 36 (23%)
Egaluri: 45 (28%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 120 (75%)OVER 2,5: 71 (44%)
OVER 3,5: 40 (25%)
Echipa gazdă
OVER 0,5: 127 (79%)OVER 1,5: 75 (47%)
OVER 2,5: 28 (18%)
Echipa oaspete
OVER 0,5: 101 (63%)OVER 1,5: 46 (29%)
OVER 2,5: 14 (9%)
Next matches Premier League
22. Etapa
29.3. 16:30
Dinamo Moskva
Preview
Rostov
29.3. 16:30
Dinamo Moskva
Rostov
Rostov
30.3. 11:00
Krylya Sovetov
vs.
Zenit
30.3. 11:00
Krylya Sovetov
Zenit
Zenit
30.3. 13:30
Sochi
vs.
CSKA Moskva
30.3. 13:30
Sochi
CSKA Moskva
CSKA Moskva
30.3. 14:30
Baltika
vs.
FK Nizjni Novgorod
30.3. 14:30
Baltika
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
30.3. 16:00
Spartak Moskva
vs.
Ural
30.3. 16:00
Spartak Moskva
Ural
Ural
31.3. 11:00
Fakel
vs.
Orenburg
31.3. 11:00
Fakel
Orenburg
Orenburg
31.3. 13:30
Rubin Kazan
vs.
Akhmat Grozny
31.3. 13:30
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
31.3. 16:30
Lokomotiv Moskva
vs.
Krasnodar
31.3. 16:30
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
Krasnodar
23. Etapa
6.4. 11:00
Ural
vs.
Krylya Sovetov
6.4. 11:00
Ural
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
6.4. 13:30
FK Nizjni Novgorod
vs.
Krasnodar
6.4. 13:30
FK Nizjni Novgorod
Krasnodar
Krasnodar
6.4. 17:00
Rostov
vs.
Sochi
6.4. 17:00
Rostov
Sochi
Sochi
7.4. 00:00
Akhmat Grozny
vs.
Lokomotiv Moskva
7.4. 00:00
Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
7.4. 00:00
CSKA Moskva
vs.
Fakel
7.4. 00:00
CSKA Moskva
Fakel
Fakel
7.4. 00:00
Zenit
vs.
Baltika
7.4. 00:00
Zenit
Baltika
Baltika
7.4. 16:30
Dinamo Moskva
vs.
Spartak Moskva
7.4. 16:30
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
8.4. 14:00
Orenburg
vs.
Rubin Kazan
8.4. 14:00
Orenburg
Rubin Kazan
Rubin Kazan
13.4. 13:30
Akhmat Grozny
vs.
Baltika
13.4. 13:30
Akhmat Grozny
Baltika
Baltika
13.4. 14:00
Krasnodar
vs.
Zenit
13.4. 14:00
Krasnodar
Zenit
Zenit
13.4. 16:30
Lokomotiv Moskva
vs.
CSKA Moskva
13.4. 16:30
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
14.4. 09:00
Orenburg
vs.
FK Nizjni Novgorod
14.4. 09:00
Orenburg
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
14.4. 11:15
Ural
vs.
Dinamo Moskva
14.4. 11:15
Ural
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
14.4. 13:45
Fakel
vs.
Rostov
14.4. 13:45
Fakel
Rostov
Rostov
14.4. 16:00
Krylya Sovetov
vs.
Rubin Kazan
14.4. 16:00
Krylya Sovetov
Rubin Kazan
Rubin Kazan
21.4. 00:00
Rostov
vs.
Spartak Moskva
21.4. 00:00
Rostov
Spartak Moskva
Spartak Moskva
21.4. 00:00
Baltika
vs.
Krylya Sovetov
21.4. 00:00
Baltika
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
21.4. 00:00
FK Nizjni Novgorod
vs.
Dinamo Moskva
21.4. 00:00
FK Nizjni Novgorod
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
25.4. 00:00
FK Nizjni Novgorod
vs.
Lokomotiv Moskva
25.4. 00:00
FK Nizjni Novgorod
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
28.4. 00:00
Rostov
vs.
Orenburg
28.4. 00:00
Rostov
Orenburg
Orenburg
28.4. 00:00
Baltika
vs.
CSKA Moskva
28.4. 00:00
Baltika
CSKA Moskva
CSKA Moskva
28.4. 00:00
Dinamo Moskva
vs.
Zenit
28.4. 00:00
Dinamo Moskva
Zenit
Zenit
Clasament complet (Regular Season)
1.
Zenit
20
12
4
4
39:18
21
40
1.
Zenit
40
39:18
20
2.
Krasnodar
20
11
6
3
30:17
13
39
2.
Krasnodar
39
30:17
20
3.
Dinamo Moskva
20
10
8
2
33:23
10
38
3.
Dinamo Moskva
38
33:23
20
4.
CSKA Moskva
20
8
8
4
34:25
9
32
4.
CSKA Moskva
32
34:25
20
5.
Lokomotiv Moskva
20
8
8
4
32:27
5
32
5.
Lokomotiv Moskva
32
32:27
20
6.
Spartak Moskva
20
9
4
7
27:26
1
31
6.
Spartak Moskva
31
27:26
20
7.
Krylya Sovetov
20
8
5
7
36:31
5
29
7.
Krylya Sovetov
29
36:31
20
8.
Rubin Kazan
20
8
5
7
18:23
-5
29
8.
Rubin Kazan
29
18:23
20
9.
FK Nizjni Novgorod
20
8
4
8
17:17
0
28
9.
FK Nizjni Novgorod
28
17:17
20
10.
Rostov
20
7
6
7
28:30
-2
27
10.
Rostov
27
28:30
20
11.
Fakel
20
6
7
7
18:20
-2
25
11.
Fakel
25
18:20
20
12.
Akhmat Grozny
20
5
5
10
19:25
-6
20
12.
Akhmat Grozny
20
19:25
20
13.
Orenburg
20
4
7
9
21:29
-8
19
13.
Orenburg
19
21:29
20
14.
Ural
20
5
4
11
19:33
-14
19
14.
Ural
19
19:33
20
15.
Baltika
20
3
5
12
12:25
-13
14
15.
Baltika
14
12:25
20
16.
Sochi
20
3
4
13
19:33
-14
13
16.
Sochi
13
19:33
20
Cronica meciului Premier League
20. Etapa
10.3. 16:00
Spartak Moskva
0:2 (0-1)
Fakel
10.3.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Fakel
Fakel
0
2
2
10.3. 13:30
Lokomotiv Moskva
2:2 (2-1)
Sochi
10.3.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Sochi
Sochi
2
2
2
10.3. 11:00
Orenburg
1:0 (0-0)
Baltika
10.3.
11:00
11:00
Orenburg
Baltika
Baltika
1
0
0
9.3. 16:00
Dinamo Moskva
2:0 (1-0)
Akhmat Grozny
9.3.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
0
0
9.3. 13:30
Rubin Kazan
0:1 (0-1)
FK Nizjni Novgorod
9.3.
13:30
13:30
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0
1
1
9.3. 11:00
Ural
1:4 (0-1)
Zenit
9.3.
11:00
11:00
Ural
Zenit
Zenit
1
4
4
8.3. 15:30
Rostov
2:1 (1-0)
Krasnodar
8.3.
15:30
15:30
Rostov
Krasnodar
Krasnodar
2
1
1
8.3. 11:00
Krylya Sovetov
0:2 (0-1)
CSKA Moskva
8.3.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0
2
2
19. Etapa
3.3. 16:00
Baltika
0:0 (0-0)
Sochi
3.3.
16:00
16:00
Baltika
Sochi
Sochi
0
0
0
3.3. 13:30
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Lokomotiv Moskva
3.3.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2
1
1
3.3. 11:00
FK Nizjni Novgorod
1:1 (0-1)
Fakel
3.3.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Fakel
Fakel
1
1
1
2.3. 16:30
Zenit
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
2.3.
16:30
16:30
Zenit
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
0
0
2.3. 16:00
Akhmat Grozny
1:0 (0-0)
Ural
2.3.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Ural
Ural
1
0
0
2.3. 13:30
Krasnodar
1:1 (1-0)
Rubin Kazan
2.3.
13:30
13:30
Krasnodar
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1
1
1
2.3. 11:00
CSKA Moskva
1:1 (0-0)
Orenburg
2.3.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Orenburg
Orenburg
1
1
1
1.3. 16:00
Rostov
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
1.3.
16:00
16:00
Rostov
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
0
0
10.12. 16:45
Krasnodar
1:0 (0-0)
CSKA Moskva
10.12.
16:45
16:45
Krasnodar
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
0
0
10.12. 16:45
Baltika
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
10.12.
16:45
16:45
Baltika
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
10.12. 13:30
Sochi
1:1 (1-0)
Orenburg
10.12.
13:30
13:30
Sochi
Orenburg
Orenburg
1
1
1
10.12. 11:00
Fakel
1:1 (0-1)
Dinamo Moskva
10.12.
11:00
11:00
Fakel
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
1
1
9.12. 16:45
Zenit
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
9.12.
16:45
16:45
Zenit
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
9.12. 13:30
Akhmat Grozny
0:0 (0-0)
Rostov
9.12.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Rostov
Rostov
0
0
0
9.12. 11:00
Spartak Moskva
3:0 (2-0)
Krylya Sovetov
9.12.
11:00
11:00
Spartak Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3
0
0
8.12. 16:00
Lokomotiv Moskva
2:0 (1-0)
Ural
8.12.
16:00
16:00
Lokomotiv Moskva
Ural
Ural
2
0
0
4.12. 16:30
Dinamo Moskva
1:0 (1-0)
Rubin Kazan
4.12.
16:30
16:30
Dinamo Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1
0
0
3.12. 16:00
Akhmat Grozny
2:1 (1-1)
Spartak Moskva
3.12.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
1
1
3.12. 13:30
Lokomotiv Moskva
3:1 (1-1)
Zenit
3.12.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Zenit
Zenit
3
1
1
3.12. 13:30
Krasnodar
2:1 (1-0)
Orenburg
3.12.
13:30
13:30
Krasnodar
Orenburg
Orenburg
2
1
1
3.12. 11:00
CSKA Moskva
2:0 (1-0)
Rostov
3.12.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Rostov
Rostov
2
0
0
2.12. 16:30
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Ural
2.12.
16:30
16:30
FK Nizjni Novgorod
Ural
Ural
1
0
0
2.12. 13:30
Sochi
0:2 (0-0)
Krylya Sovetov
2.12.
13:30
13:30
Sochi
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
2
2
2.12. 11:00
Fakel
0:0 (0-0)
Baltika
2.12.
11:00
11:00
Fakel
Baltika
Baltika
0
0
0
26.11. 16:00
Rostov
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
26.11.
16:00
16:00
Rostov
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
26.11. 13:30
Rubin Kazan
1:0 (1-0)
Fakel
26.11.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Fakel
Fakel
1
0
0
26.11. 11:00
Ural
3:1 (1-1)
Krasnodar
26.11.
11:00
11:00
Ural
Krasnodar
Krasnodar
3
1
1
26.11. 09:00
Orenburg
1:1 (0-0)
Akhmat Grozny
26.11.
09:00
09:00
Orenburg
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
1
1
25.11. 16:45
Baltika
0:2 (0-1)
Spartak Moskva
25.11.
16:45
16:45
Baltika
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
2
2
25.11. 14:30
CSKA Moskva
2:3 (2-1)
Dinamo Moskva
25.11.
14:30
14:30
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
3
3
25.11. 12:15
Zenit
3:0 (1-0)
Sochi
25.11.
12:15
12:15
Zenit
Sochi
Sochi
3
0
0
25.11. 10:00
Krylya Sovetov
3:3 (1-1)
Lokomotiv Moskva
25.11.
10:00
10:00
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3
3
3
12.11. 16:30
Spartak Moskva
2:1 (2-0)
Rostov
12.11.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Rostov
Rostov
2
1
1
12.11. 16:00
Sochi
0:2 (0-1)
Rubin Kazan
12.11.
16:00
16:00
Sochi
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
2
2
12.11. 13:30
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Orenburg
12.11.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Orenburg
Orenburg
2
0
0
12.11. 11:00
FK Nizjni Novgorod
0:0 (0-0)
Baltika
12.11.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Baltika
Baltika
0
0
0
11.11. 16:30
Zenit
1:1 (0-0)
Krasnodar
11.11.
16:30
16:30
Zenit
Krasnodar
Krasnodar
1
1
1
11.11. 13:30
Lokomotiv Moskva
2:1 (0-0)
Akhmat Grozny
11.11.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
1
1
11.11. 11:00
Fakel
1:1 (0-1)
CSKA Moskva
11.11.
11:00
11:00
Fakel
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
1
1
11.11. 11:00
Krylya Sovetov
3:1 (1-0)
Ural
11.11.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
Ural
Ural
3
1
1
6.11. 16:30
Sochi
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
6.11.
16:30
16:30
Sochi
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3
3
3
6.11. 13:30
Ural
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
6.11.
13:30
13:30
Ural
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
6.11. 11:00
Orenburg
1:1 (0-0)
Rostov
6.11.
11:00
11:00
Orenburg
Rostov
Rostov
1
1
1
5.11. 16:30
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Spartak Moskva
5.11.
16:30
16:30
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
1
1
5.11. 13:30
CSKA Moskva
3:2 (1-2)
FK Nizjni Novgorod
5.11.
13:30
13:30
CSKA Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
3
2
2
5.11. 11:00
Krasnodar
2:1 (1-0)
Krylya Sovetov
5.11.
11:00
11:00
Krasnodar
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
1
1
4.11. 16:00
Baltika
0:2 (0-0)
Zenit
4.11.
16:00
16:00
Baltika
Zenit
Zenit
0
2
2
4.11. 13:30
Akhmat Grozny
1:2 (1-0)
Fakel
4.11.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Fakel
Fakel
1
2
2
29.10. 16:30
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Krasnodar
29.10.
16:30
16:30
CSKA Moskva
Krasnodar
Krasnodar
1
0
0
29.10. 13:30
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Ural
29.10.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Ural
Ural
2
1
1
29.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
1:0 (1-0)
Sochi
29.10.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Sochi
Sochi
1
0
0
28.10. 16:00
Zenit
2:1 (2-1)
Akhmat Grozny
28.10.
16:00
16:00
Zenit
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
1
1
28.10. 13:30
Rostov
1:0 (1-0)
Lokomotiv Moskva
28.10.
13:30
13:30
Rostov
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
0
0
28.10. 13:30
Krylya Sovetov
1:1 (1-0)
Orenburg
28.10.
13:30
13:30
Krylya Sovetov
Orenburg
Orenburg
1
1
1
28.10. 11:00
Fakel
2:0 (0-0)
Spartak Moskva
28.10.
11:00
11:00
Fakel
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
0
0
27.10. 16:00
Rubin Kazan
1:0 (0-0)
Baltika
27.10.
16:00
16:00
Rubin Kazan
Baltika
Baltika
1
0
0
22.10. 16:00
Rostov
3:0 (2-0)
Akhmat Grozny
22.10.
16:00
16:00
Rostov
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
3
0
0
22.10. 13:30
Zenit
3:1 (0-0)
Krylya Sovetov
22.10.
13:30
13:30
Zenit
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3
1
1
22.10. 11:00
Spartak Moskva
2:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
22.10.
11:00
11:00
Spartak Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2
0
0
22.10. 09:00
Ural
1:4 (1-3)
Sochi
22.10.
09:00
09:00
Ural
Sochi
Sochi
1
4
4
21.10. 16:00
Baltika
2:2 (2-1)
Krasnodar
21.10.
16:00
16:00
Baltika
Krasnodar
Krasnodar
2
2
2
21.10. 13:30
Lokomotiv Moskva
0:0 (0-0)
Dinamo Moskva
21.10.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
0
0
0
21.10. 11:00
Rubin Kazan
0:0 (0-0)
CSKA Moskva
21.10.
11:00
11:00
Rubin Kazan
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0
0
0
21.10. 09:00
Orenburg
1:2 (0-1)
Fakel
21.10.
09:00
09:00
Orenburg
Fakel
Fakel
1
2
2
8.10. 16:00
Akhmat Grozny
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
8.10.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
8.10. 16:00
Spartak Moskva
2:2 (1-1)
CSKA Moskva
8.10.
16:00
16:00
Spartak Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
2
2
8.10. 13:30
Dinamo Moskva
0:0 (0-0)
Fakel
8.10.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Fakel
Fakel
0
0
0
8.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
8.10.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
0
0
7.10. 16:00
Krasnodar
3:2 (0-2)
Rostov
7.10.
16:00
16:00
Krasnodar
Rostov
Rostov
3
2
2
7.10. 13:30
Baltika
1:0 (1-0)
Orenburg
7.10.
13:30
13:30
Baltika
Orenburg
Orenburg
1
0
0
7.10. 11:00
Sochi
0:2 (0-2)
Zenit
7.10.
11:00
11:00
Sochi
Zenit
Zenit
0
2
2
7.10. 09:00
Ural
2:2 (1-1)
Lokomotiv Moskva
7.10.
09:00
09:00
Ural
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2
2
2
1.10. 16:00
Akhmat Grozny
1:1 (1-0)
Dinamo Moskva
1.10.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
1
1
1.10. 13:30
Krylya Sovetov
4:0 (2-0)
Spartak Moskva
1.10.
13:30
13:30
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4
0
0
1.10. 11:00
Fakel
2:0 (1-0)
Sochi
1.10.
11:00
11:00
Fakel
Sochi
Sochi
2
0
0
30.9. 16:00
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Baltika
30.9.
16:00
16:00
CSKA Moskva
Baltika
Baltika
1
0
0
30.9. 13:30
Rubin Kazan
0:2 (0-1)
Krasnodar
30.9.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Krasnodar
Krasnodar
0
2
2
30.9. 11:15
Lokomotiv Moskva
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
30.9.
11:15
11:15
Lokomotiv Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
30.9. 09:00
Orenburg
3:1 (3-1)
Zenit
30.9.
09:00
09:00
Orenburg
Zenit
Zenit
3
1
1
29.9. 16:00
Rostov
2:2 (1-2)
Ural
29.9.
16:00
16:00
Rostov
Ural
Ural
2
2
2
25.9. 16:00
Fakel
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
25.9.
16:00
16:00
Fakel
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
24.9. 16:00
Krasnodar
2:0 (0-0)
Ural
24.9.
16:00
16:00
Krasnodar
Ural
Ural
2
0
0
24.9. 16:00
Rostov
3:3 (2-1)
CSKA Moskva
24.9.
16:00
16:00
Rostov
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3
3
3
24.9. 13:30
Zenit
1:2 (1-0)
Lokomotiv Moskva
24.9.
13:30
13:30
Zenit
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
2
2
24.9. 11:00
FK Nizjni Novgorod
3:1 (1-1)
Orenburg
24.9.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Orenburg
Orenburg
3
1
1
23.9. 16:00
Spartak Moskva
1:0 (1-0)
Dinamo Moskva
23.9.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
0
0
23.9. 13:30
Baltika
1:0 (1-0)
Akhmat Grozny
23.9.
13:30
13:30
Baltika
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
0
0
23.9. 11:00
Krylya Sovetov
2:1 (2-0)
Sochi
23.9.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
Sochi
Sochi
2
1
1
17.9. 16:00
Lokomotiv Moskva
0:2 (0-0)
Orenburg
17.9.
16:00
16:00
Lokomotiv Moskva
Orenburg
Orenburg
0
2
2
17.9. 13:30
Rubin Kazan
0:3 (0-1)
Zenit
17.9.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Zenit
Zenit
0
3
3
17.9. 11:00
Ural
0:0 (0-0)
Fakel
17.9.
11:00
11:00
Ural
Fakel
Fakel
0
0
0
16.9. 18:15
Baltika
2:2 (0-2)
Rostov
16.9.
18:15
18:15
Baltika
Rostov
Rostov
2
2
2
16.9. 16:00
Spartak Moskva
1:0 (0-0)
Sochi
16.9.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Sochi
Sochi
1
0
0
16.9. 13:30
Akhmat Grozny
1:1 (1-1)
Krasnodar
16.9.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Krasnodar
Krasnodar
1
1
1
16.9. 11:00
CSKA Moskva
2:2 (1-2)
Krylya Sovetov
16.9.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
2
2
15.9. 16:00
Dinamo Moskva
1:1 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
15.9.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
1
1
3.9. 17:00
Rostov
1:2 (0-2)
Dinamo Moskva
3.9.
17:00
17:00
Rostov
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
2
2
3.9. 14:30
CSKA Moskva
1:1 (1-0)
Zenit
3.9.
14:30
14:30
CSKA Moskva
Zenit
Zenit
1
1
1
3.9. 12:15
Lokomotiv Moskva
3:2 (3-0)
Baltika
3.9.
12:15
12:15
Lokomotiv Moskva
Baltika
Baltika
3
2
2
3.9. 10:00
Orenburg
3:0 (0-0)
Sochi
3.9.
10:00
10:00
Orenburg
Sochi
Sochi
3
0
0
2.9. 17:00
Krasnodar
2:0 (1-0)
Spartak Moskva
2.9.
17:00
17:00
Krasnodar
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
0
0
2.9. 14:30
Krylya Sovetov
3:0 (1-0)
Fakel
2.9.
14:30
14:30
Krylya Sovetov
Fakel
Fakel
3
0
0
2.9. 12:15
FK Nizjni Novgorod
2:1 (2-0)
Rubin Kazan
2.9.
12:15
12:15
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2
1
1
2.9. 10:00
Ural
0:1 (0-1)
Akhmat Grozny
2.9.
10:00
10:00
Ural
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
1
1
27.8. 17:00
Sochi
0:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
27.8.
17:00
17:00
Sochi
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
0
1
1
27.8. 14:30
Krylya Sovetov
2:1 (0-0)
Baltika
27.8.
14:30
14:30
Krylya Sovetov
Baltika
Baltika
2
1
1
26.8. 17:00
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Rostov
26.8.
17:00
17:00
FK Nizjni Novgorod
Rostov
Rostov
1
0
0
26.8. 16:30
Spartak Moskva
0:0 (0-0)
Akhmat Grozny
26.8.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
0
0
26.8. 14:30
Rubin Kazan
2:2 (1-0)
Dinamo Moskva
26.8.
14:30
14:30
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
2
2
26.8. 12:00
Zenit
4:0 (3-0)
Ural
26.8.
12:00
12:00
Zenit
Ural
Ural
4
0
0
25.8. 17:00
Fakel
0:0 (0-0)
Krasnodar
25.8.
17:00
17:00
Fakel
Krasnodar
Krasnodar
0
0
0
25.8. 14:30
Orenburg
1:1 (0-0)
CSKA Moskva
25.8.
14:30
14:30
Orenburg
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
1
1
20.8. 17:00
Akhmat Grozny
4:0 (3-0)
Orenburg
20.8.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
Orenburg
Orenburg
4
0
0
20.8. 16:30
Spartak Moskva
1:3 (0-1)
Zenit
20.8.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Zenit
Zenit
1
3
3
20.8. 14:30
Fakel
2:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
20.8.
14:30
14:30
Fakel
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2
0
0
19.8. 17:00
Sochi
4:0 (2-0)
Rostov
19.8.
17:00
17:00
Sochi
Rostov
Rostov
4
0
0
19.8. 16:30
Krasnodar
1:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
19.8.
16:30
16:30
Krasnodar
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
1
1
19.8. 14:30
Baltika
0:1 (0-0)
Ural
19.8.
14:30
14:30
Baltika
Ural
Ural
0
1
1
19.8. 12:00
Dinamo Moskva
2:1 (0-1)
CSKA Moskva
19.8.
12:00
12:00
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
1
1
18.8. 16:30
Rubin Kazan
2:1 (2-1)
Krylya Sovetov
18.8.
16:30
16:30
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
1
1
14.8. 16:30
FK Nizjni Novgorod
2:0 (2-0)
Akhmat Grozny
14.8.
16:30
16:30
FK Nizjni Novgorod
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
0
0
13.8. 17:00
CSKA Moskva
3:1 (0-0)
Sochi
13.8.
17:00
17:00
CSKA Moskva
Sochi
Sochi
3
1
1
13.8. 14:30
Zenit
2:0 (1-0)
Fakel
13.8.
14:30
14:30
Zenit
Fakel
Fakel
2
0
0
13.8. 12:00
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Baltika
13.8.
12:00
12:00
Dinamo Moskva
Baltika
Baltika
2
0
0
12.8. 17:00
Rostov
3:0 (0-0)
Rubin Kazan
12.8.
17:00
17:00
Rostov
Rubin Kazan
Rubin Kazan
3
0
0
12.8. 14:30
Orenburg
0:2 (0-0)
Krasnodar
12.8.
14:30
14:30
Orenburg
Krasnodar
Krasnodar
0
2
2
12.8. 12:00
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Krylya Sovetov
12.8.
12:00
12:00
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
1
1
11.8. 15:00
Ural
3:2 (1-0)
Spartak Moskva
11.8.
15:00
15:00
Ural
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3
2
2
6.8. 17:00
Sochi
1:2 (1-2)
Akhmat Grozny
6.8.
17:00
17:00
Sochi
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
2
2
6.8. 16:00
Zenit
2:3 (1-2)
Dinamo Moskva
6.8.
16:00
16:00
Zenit
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
3
3
6.8. 14:30
Baltika
2:1 (1-1)
Fakel
6.8.
14:30
14:30
Baltika
Fakel
Fakel
2
1
1
5.8. 17:00
CSKA Moskva
4:1 (2-0)
Lokomotiv Moskva
5.8.
17:00
17:00
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
4
1
1
5.8. 14:30
Orenburg
0:2 (0-2)
Ural
5.8.
14:30
14:30
Orenburg
Ural
Ural
0
2
2
5.8. 14:30
Rubin Kazan
1:4 (1-1)
Spartak Moskva
5.8.
14:30
14:30
Rubin Kazan
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
4
4
5.8. 12:00
Krylya Sovetov
5:1 (3-1)
Rostov
5.8.
12:00
12:00
Krylya Sovetov
Rostov
Rostov
5
1
1
4.8. 17:00
Krasnodar
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
4.8.
17:00
17:00
Krasnodar
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
31.7. 16:30
Spartak Moskva
2:1 (1-0)
Baltika
31.7.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Baltika
Baltika
2
1
1
30.7. 17:00
Akhmat Grozny
2:3 (2-2)
CSKA Moskva
30.7.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
3
3
30.7. 17:00
Krasnodar
2:0 (1-0)
Sochi
30.7.
17:00
17:00
Krasnodar
Sochi
Sochi
2
0
0
30.7. 14:30
Fakel
1:4 (1-1)
Lokomotiv Moskva
30.7.
14:30
14:30
Fakel
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
4
4
30.7. 12:00
Rubin Kazan
1:1 (1-0)
Orenburg
30.7.
12:00
12:00
Rubin Kazan
Orenburg
Orenburg
1
1
1
29.7. 17:00
Rostov
1:1 (0-1)
Zenit
29.7.
17:00
17:00
Rostov
Zenit
Zenit
1
1
1
29.7. 14:30
Ural
0:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
29.7.
14:30
14:30
Ural
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0
0
0
29.7. 12:00
Krylya Sovetov
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
29.7.
12:00
12:00
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3
3
3
23.7. 17:00
Sochi
2:0 (1-0)
Baltika
23.7.
17:00
17:00
Sochi
Baltika
Baltika
2
0
0
23.7. 17:00
Rostov
2:1 (1-1)
Fakel
23.7.
17:00
17:00
Rostov
Fakel
Fakel
2
1
1
23.7. 14:30
Spartak Moskva
3:2 (1-0)
Orenburg
23.7.
14:30
14:30
Spartak Moskva
Orenburg
Orenburg
3
2
2
22.7. 17:00
Akhmat Grozny
1:2 (0-1)
Krylya Sovetov
22.7.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
2
2
22.7. 14:30
Lokomotiv Moskva
2:2 (1-1)
Rubin Kazan
22.7.
14:30
14:30
Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2
2
2
22.7. 12:15
FK Nizjni Novgorod
0:2 (0-0)
Zenit
22.7.
12:15
12:15
FK Nizjni Novgorod
Zenit
Zenit
0
2
2
22.7. 10:00
Ural
2:1 (1-0)
CSKA Moskva
22.7.
10:00
10:00
Ural
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
1
1
21.7. 16:00
Dinamo Moskva
1:3 (0-2)
Krasnodar
21.7.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
Krasnodar
Krasnodar
1
3
3