Shinnik
vs.Urozhay
Informaţii prevăzute despre meci
2.11.2022 16:00
Stadion: Stadion Shinnik
Capacitate: 22990
Gazon: Iarbă
Statistici
1 (0 -
1 -
0)
Meciuri
(0 -
1 -
0)
1
1 (Ø 1)
TOTAL GOLURI
(Ø 0) 0
1 (Ø 1)
Goluri primite
(Ø 0) 0
+1,5: 100%
+2,5: 0%
+2,5: 0%
OVER/UNDER
+1,5: 0%
+2,5: 0%
+2,5: 0%
STAT. GAZDĂ VS STAT. OASPETE
0 (0 -
0 -
0)
Meciuri
(0 -
1 -
0)
1
0
TOTAL GOLURI
(Ø 0) 0
0
Goluri primite
(Ø 0) 0
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
OVER/UNDER
+1,5: 0%
+2,5: 0%
+2,5: 0%
Jucători absenţi
Shinnik
Roman Shishkov
9
0
0
0
DF
Arseni Prokurorov
3
0
0
1
MF
Sergey Belyaev
3
0
0
0
GK
Albek Gongapshev
0
0
0
0
LW
Andrei Savinov
0
0
1
1
CF
Nikolay Pokidyshev
0
0
0
1
CB
Dmitry Samoylov
0
0
0
0
CM
Denis Vambolt
0
0
0
1
GK
Vyacheslav Zinkov
0
0
0
0
CM
Roman Emelyanov
0
0
0
1
RB
Evgeni Osipov
0
0
0
0
CB
Jucători care revin în echipă
Daniil Petrunin
1
0
0
2
CB
Urozhay
Azamat Gurfov
14
0
0
0
LB
Artem Shmykov
8
0
0
0
CF
Azat Bairyev
5
0
0
0
RB
Vladimir Lobkarev
2
0
0
0
LB
Daniil Gorovykh
1
0
0
0
CB
I. Golosov
0
0
0
1
CB
Andrea Chukanov
0
0
0
0
CM
Maksim Lauk
0
0
0
0
LW
Aleksey Rybin
0
0
0
0
CB
Yuri Nesterenko
0
0
0
0
GK
Ilya Kubyshkin
0
0
0
0
RM
Jucători care revin în echipă
Maksim Sidorov
3
0
0
1
RW
Informaţii suplimentare
Shinnik
The coach has to deal with 4 fresh missings
According to the news, the team is without 4 fresh missing. These players join the missing list: Emelyanov, Vambolt, Pokidyshev, Savinov.
According to the news, the team is without 4 fresh missing. These players join the missing list: Emelyanov, Vambolt, Pokidyshev, Savinov.
Urozhay
Echipe probabile
Despre meci
Ponturile de astăzi sunt pentru meciul Shinnik - Urozhay, programat pentru 2.11.2022 la ora 16:00 CET. Jocul va avea loc la stadionul iconic Stadion Shinnik. Show moreNext matches
Ultimele meciuri
Shinnik
5.10
Rotor Volgograd
Shinnik
Shinnik
0
0
0
1
1
1
28.7
Volna Kovernino
Shinnik
Shinnik
0
0
0
0
0
0
21.10
Shinnik
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
0
0
1
1
1
1.10
Znamya Noginsk
Shinnik
Shinnik
0
0
0
3
0
0
26.8
Torpedo Moskva
Shinnik
Shinnik
0
2
2
1
2
2
24.6
Shinnik
Ural
Ural
0
1
1
0
2
2
30.10
FK Nizjni Novgorod
Shinnik
Shinnik
0
2
2
2
2
2
25.9
Shinnik
Sochi
Sochi
0
0
0
0
0
0
21.8
Shinnik
Tekstilshchik
Tekstilshchik
1
0
0
1
0
0
22.8
Torpedo Moskva
Shinnik
Shinnik
1
0
0
2
0
0
18.4
Avangard Kursk
Shinnik
Shinnik
0
0
0
1
0
0
Urozhay
5.10
Tekstilshchik
Urozhay
Urozhay
0
0
0
0
0
0
2.3
Spartak Moskva
Urozhay
Urozhay
3
0
0
6
1
1
27.10
Urozhay
Krasnodar
Krasnodar
2
0
0
3
0
0
25.8
Leningradets
Urozhay
Urozhay
0
0
0
1
0
0
4.8
Volgar Astrakhan
Urozhay
Urozhay
0
0
0
1
1
1
3.8
Volgar Astrakhan
Urozhay
Urozhay
0
0
0
0
0
0
19.8
Urozhay
Chernomorets
Chernomorets
0
1
1
1
4
4
5.8
Tuapse
Urozhay
Urozhay
0
2
2
0
2
2
20.7
Urozhay
Druzhba
Druzhba
0
2
2
1
3
3
21.7
Kuban Kholding
Urozhay
Urozhay
1
0
0
2
0
0
Cornere
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
3.83-3.33 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 3.5-4.67
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
1.67-4.33 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 1.83-1 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
Clasament complet (Premier League Path - Group Stage)
1.
Krasnodar
6
4
1
1
11:4
7
14
1.
Krasnodar
14
11:4
6
2.
Lokomotiv Moskva
6
3
1
2
11:6
5
9
2.
Lokomotiv Moskva
9
11:6
6
3.
FK Nizjni Novgorod
6
2
2
2
6:7
-1
6
3.
FK Nizjni Novgorod
6
6:7
6
4.
Khimki
6
0
2
4
3:14
-11
4
4.
Khimki
4
3:14
6
1.
Spartak Moskva
6
4
1
1
10:3
7
14
1.
Spartak Moskva
14
10:3
6
2.
Krylya Sovetov
6
4
0
2
7:4
3
12
2.
Krylya Sovetov
12
7:4
6
3.
Zenit
6
3
1
2
6:6
0
9
3.
Zenit
9
6:6
6
4.
Fakel
6
0
0
6
1:11
-10
0
4.
Fakel
0
1:11
6
1.
Dinamo Moskva
6
3
1
2
9:8
1
11
1.
Dinamo Moskva
11
9:8
6
2.
Rostov
6
3
0
3
12:11
1
9
2.
Rostov
9
12:11
6
3.
Akhmat Grozny
6
3
0
3
11:12
-1
9
3.
Akhmat Grozny
9
11:12
6
4.
Orenburg
6
2
1
3
12:13
-1
6
4.
Orenburg
6
12:13
6
1.
Ural
6
4
1
1
9:5
4
12
1.
Ural
12
9:5
6
2.
CSKA Moskva
6
4
1
1
8:4
4
14
2.
CSKA Moskva
14
8:4
6
3.
Torpedo Moskva
6
2
1
3
6:7
-1
8
3.
Torpedo Moskva
8
6:7
6
4.
Sochi
6
0
1
5
6:13
-7
0
4.
Sochi
0
6:13
6
Clasament complet (Meciuri Acasă) (Premier League Path - Group Stage)
1.
Spartak Moskva
3
3
0
0
7:0
7
9
1.
Spartak Moskva
9
7:0
3
2.
Rostov
3
3
0
0
8:1
7
9
2.
Rostov
9
8:1
3
3.
Krasnodar
3
3
0
0
7:1
6
9
1.
Krasnodar
9
7:1
3
4.
Akhmat Grozny
3
3
0
0
8:3
5
9
3.
Akhmat Grozny
9
8:3
3
5.
Krylya Sovetov
3
3
0
0
5:1
4
9
2.
Krylya Sovetov
9
5:1
3
6.
Dinamo Moskva
3
3
0
0
6:2
4
9
1.
Dinamo Moskva
9
6:2
3
7.
Orenburg
3
2
1
0
10:6
4
7
4.
Orenburg
7
10:6
3
8.
Lokomotiv Moskva
3
2
1
0
6:3
3
7
2.
Lokomotiv Moskva
7
6:3
3
9.
FK Nizjni Novgorod
3
2
1
0
4:1
3
7
3.
FK Nizjni Novgorod
7
4:1
3
10.
Zenit
3
2
1
0
4:1
3
7
3.
Zenit
7
4:1
3
11.
Ural
3
2
1
0
3:0
3
7
1.
Ural
7
3:0
3
12.
CSKA Moskva
3
2
0
1
4:3
1
6
2.
CSKA Moskva
6
4:3
3
13.
Torpedo Moskva
3
0
1
2
2:5
-3
1
3.
Torpedo Moskva
1
2:5
3
14.
Khimki
3
0
1
2
1:8
-7
1
4.
Khimki
1
1:8
3
15.
Fakel
3
0
0
3
1:5
-4
0
4.
Fakel
0
1:5
3
16.
Sochi
3
0
0
3
4:8
-4
0
4.
Sochi
0
4:8
3
Clasament complet (Meciuri Deplasare) (Premier League Path - Group Stage)
1.
CSKA Moskva
3
2
1
0
4:1
3
7
2.
CSKA Moskva
7
4:1
3
2.
Torpedo Moskva
3
2
0
1
4:2
2
6
3.
Torpedo Moskva
6
4:2
3
3.
Ural
3
2
0
1
6:5
1
6
1.
Ural
6
6:5
3
4.
Krasnodar
3
1
1
1
4:3
1
4
1.
Krasnodar
4
4:3
3
5.
Spartak Moskva
3
1
1
1
3:3
0
4
1.
Spartak Moskva
4
3:3
3
6.
Lokomotiv Moskva
3
1
0
2
5:3
2
3
2.
Lokomotiv Moskva
3
5:3
3
7.
Krylya Sovetov
3
1
0
2
2:3
-1
3
2.
Krylya Sovetov
3
2:3
3
8.
Zenit
3
1
0
2
2:5
-3
3
3.
Zenit
3
2:5
3
9.
Dinamo Moskva
3
0
1
2
3:6
-3
1
1.
Dinamo Moskva
1
3:6
3
10.
Sochi
3
0
1
2
2:5
-3
1
4.
Sochi
1
2:5
3
11.
FK Nizjni Novgorod
3
0
1
2
2:6
-4
1
3.
FK Nizjni Novgorod
1
2:6
3
12.
Khimki
3
0
1
2
2:6
-4
1
4.
Khimki
1
2:6
3
13.
Orenburg
3
0
0
3
2:7
-5
0
4.
Orenburg
0
2:7
3
14.
Fakel
3
0
0
3
0:6
-6
0
4.
Fakel
0
0:6
3
15.
Rostov
3
0
0
3
4:10
-6
0
2.
Rostov
0
4:10
3
16.
Akhmat Grozny
3
0
0
3
3:9
-6
0
3.
Akhmat Grozny
0
3:9
3