Dinamo Stavropol'
vs.Orenburg
Informaţii prevăzute despre meci
25.8.2021 15:00
Stadion: Stadion Dinamo
Capacitate: 12500
Gazon: Iarbă
Statistici
3 (3 -
0 -
0)
Meciuri
(0 -
0 -
0)
0
8 (Ø 2.67)
TOTAL GOLURI
0
3 (Ø 1)
Goluri primite
0
+1,5: 67%
+2,5: 67%
+2,5: 67%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
STAT. GAZDĂ VS STAT. OASPETE
2 (2 -
0 -
0)
Meciuri
(0 -
0 -
0)
0
4 (Ø 2)
TOTAL GOLURI
0
1 (Ø 0.5)
Goluri primite
0
+1,5: 50%
+2,5: 50%
+2,5: 50%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
Jucători absenţi
Dinamo Stavropol'
Georgi Berishvili
6
0
0
0
MF
Igor Krutov
3
0
0
1
MF
Zalimkhan Maysultanov
2
0
2
4
DF
Azamat Kurachinov
2
0
0
3
CF
Albert Kurachinov
2
0
0
1
MF
Timur Teberdiev
1
0
0
0
DF
Aleksandr Ponomarev
0
0
0
0
GK
Igor Chernyshov
0
0
0
4
DF
Mikhail Borisov
0
0
1
3
DF
Jucători care revin în echipă
Anatoliy Malashenko
2
0
0
5
GK
Aleksandr Fedorov
1
0
0
3
DF
Sergey Yartsev
1
0
0
2
DF
Andrey Sorokin
2
0
0
4
CM
Sergey Garanzha
4
0
1
4
MF
Konstantin Kolesnikov
1
0
0
3
CF
Aleksandr Evinov
2
0
0
3
DF
Artem Karpovich
5
0
0
1
DF
Viktor Avetikov
1
0
0
2
MF
Dmitri Kurkchan
5
0
0
0
DF
Orenburg
Informaţii suplimentare
Dinamo Stavropol'
Return of first-choice goalkeeper Anatoliy Malashenko
Anatoliy Malashenko is back after he misses (2) games and should be first-choice again.
Anatoliy Malashenko is back after he misses (2) games and should be first-choice again.
Orenburg
Echipe probabile
Banca de rezerve
Aleksandr Belozerov0
0
5
DF
0
0
2
MF
0
0
3
CF
0
0
3
DF
0
0
1
DF
0
0
2
MF
0
0
0
DF
Golgeter
Georgy Kuchiev0
3
5
CF
0
2
4
DF
0
1
3
DF
0
1
5
MF
0
1
4
MF
Banca de rezerve
Vladislav Poletaev0
0
0
GK
0
0
1
LB
0
0
1
CM
0
0
2
AM
0
0
1
MF
0
1
2
RM
0
0
2
MF
Golgeter
Aleksandr Ektov0
1
2
MF
0
1
2
MF
0
1
2
RM
0
0
0
GK
0
0
0
GK
Despre meci
Ponturile de astăzi sunt pentru meciul Dinamo Stavropol' - Orenburg, programat pentru 25.8.2021 la ora 15:00 CET. Jocul va avea loc la stadionul iconic Stadion Dinamo. Show moreNext matches
Ultimele meciuri
Dinamo Stavropol'
11.8
Dinamo Stavropol'
Biolog
Biolog
1
1
1
3
1
1
28.7
Dinamo Stavropol'
Kuban Kholding
Kuban Kholding
0
0
0
1
0
0
18.7
Ivanovskoye
Dinamo Stavropol'
Dinamo Stavropol'
1
2
2
2
4
4
30.9
Dinamo Stavropol'
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
1
1
1
4
4
23.9
Dinamo Stavropol'
Rotor Volgograd
Rotor Volgograd
0
0
0
3
0
0
2.9
Kuban Kholding
Dinamo Stavropol'
Dinamo Stavropol'
0
1
1
3
4
4
19.8
Dinamo Stavropol'
Spartak Nal'chik
Spartak Nal'chik
1
0
0
4
1
1
20.7
Inter Cherkessk
Dinamo Stavropol'
Dinamo Stavropol'
0
0
0
4
2
2
30.7
Mashuk-KMV
Dinamo Stavropol'
Dinamo Stavropol'
1
0
0
2
0
0
21.7
Dinamo Stavropol'
Angusht
Angusht
2
0
0
2
0
0
8.8
Armavir
Dinamo Stavropol'
Dinamo Stavropol'
3
0
0
4
0
0
Orenburg
21.10
Orenburg
Sochi
Sochi
1
1
1
1
1
1
30.9
Zvezda Perm
Orenburg
Orenburg
0
0
0
0
3
3
26.8
Orenburg
Alaniya Vladikavkaz
Alaniya Vladikavkaz
2
0
0
2
1
1
22.7
Dinamo Moskva
Orenburg
Orenburg
0
1
1
0
1
1
15.7
Zenit
Orenburg
Orenburg
1
1
1
4
1
1
12.7
Orenburg
Rostov
Rostov
0
0
0
0
0
0
8.7
Orenburg
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0
1
1
0
4
4
5.7
Rubin Kazan
Orenburg
Orenburg
0
0
0
1
0
0
1.7
Orenburg
Ural
Ural
0
0
0
0
3
3
27.6
Orenburg
Krasnodar
Krasnodar
0
0
0
0
3
3
21.6
Lokomotiv Moskva
Orenburg
Orenburg
1
0
0
1
0
0
Cornere
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
3.17-4 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 2.5-1
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
2.33-3 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 3.83-3.83 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
Clasament complet (Group Stage)
1.
Urozhay
2
1
0
1
3:1
2
3
1.
Urozhay
3
3:1
2
2.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
3.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
1.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
2.
Metallurg Lipetsk
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:3
2
3.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
Orenburg
2
1
0
1
3:4
-1
3
2.
Orenburg
3
3:4
2
3.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
1.
KAMAZ
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
KAMAZ
6
2:0
2
2.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
3.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
1.
Veles
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Veles
4
4:1
2
2.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
3.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
1.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
2.
Fakel
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Fakel
3
2:1
2
3.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Torpedo Moskva
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:1
2
3.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2
1.
Alaniya Vladikavkaz
2
2
0
0
5:2
3
6
1.
Alaniya Vladikavkaz
6
5:2
2
2.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
3.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
1.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
2.
Rotor Volgograd
2
1
1
0
4:1
3
4
2.
Rotor Volgograd
4
4:1
2
3.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
1.
Baltika
2
1
1
0
2:1
1
4
1.
Baltika
4
2:1
2
2.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
3.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
1.
Yenisey
2
2
0
0
5:0
5
6
1.
Yenisey
6
5:0
2
2.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
3.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
Clasament complet (Meciuri Acasă) (Group Stage)
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Urozhay
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Urozhay
3
3:0
1
3.
Torpedo Moskva
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:0
1
4.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
2:0
1
5.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
6.
Yenisey
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
Yenisey
3
1:0
1
7.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
8.
Veles
1
0
1
0
1:1
0
1
1.
Veles
1
1:1
1
9.
Rotor Volgograd
1
0
1
0
1:1
0
1
2.
Rotor Volgograd
1
1:1
1
10.
Baltika
1
0
1
0
0:0
0
1
1.
Baltika
1
0:0
1
11.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
12.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
13.
Krasnodar
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krasnodar
0
0:0
0
14.
CSKA Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
CSKA Moskva
0
0:0
0
15.
Dinamo Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Dinamo Moskva
0
0:0
0
16.
Ural
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Ural
0
0:0
0
17.
Arsenal Tula
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Arsenal Tula
0
0:0
0
18.
FK Nizjni Novgorod
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
FK Nizjni Novgorod
0
0:0
0
19.
Rostov
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Rostov
0
0:0
0
20.
Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Ufa
0
0:0
0
21.
Akhmat Grozny
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Akhmat Grozny
0
0:0
0
22.
Khimki
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Khimki
0
0:0
0
23.
Krylya Sovetov
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krylya Sovetov
0
0:0
0
24.
Fakel
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Fakel
0
0:1
1
25.
Metallurg Lipetsk
1
0
0
1
0:2
-2
0
2.
Metallurg Lipetsk
0
0:2
1
26.
Orenburg
1
0
0
1
0:3
-3
0
2.
Orenburg
0
0:3
1
27.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
28.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
29.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
30.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
31.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
32.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
33.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
Clasament complet (Meciuri Deplasare) (Group Stage)
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
3.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
4.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
5.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
6.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
7.
Yenisey
1
1
0
0
4:0
4
3
1.
Yenisey
3
4:0
1
8.
Veles
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Veles
3
3:0
1
9.
Rotor Volgograd
1
1
0
0
3:0
3
3
2.
Rotor Volgograd
3
3:0
1
10.
Orenburg
1
1
0
0
3:1
2
3
2.
Orenburg
3
3:1
1
11.
Fakel
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Fakel
3
2:0
1
12.
Metallurg Lipetsk
1
1
0
0
2:1
1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:1
1
13.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
14.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
15.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
3:2
1
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
3:2
1
16.
Baltika
1
1
0
0
2:1
1
3
1.
Baltika
3
2:1
1
17.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
18.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
19.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
20.
Leningradets
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Leningradets
0
0:0
0
21.
Zenit Izhevsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Zenit Izhevsk
0
0:0
0
22.
Dinamo Stavropol'
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
0:0
0
23.
Torpedo Vladimir
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:0
0
24.
Dinamo Bryansk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Bryansk
0
0:0
0
25.
Dinamo Barnaul
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:0
0
26.
Chayka
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Chayka
0
0:0
0
27.
Legion Dynamo
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Legion Dynamo
0
0:0
0
28.
Kairat Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Kairat Moskva
0
0:0
0
29.
Saransk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Saransk
0
0:0
0
30.
Znamya Noginsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:0
0
31.
Urozhay
1
0
0
1
0:1
-1
0
1.
Urozhay
0
0:1
1
32.
Torpedo Moskva
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Torpedo Moskva
0
0:1
1
33.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2