Dodgerbet >
Premier League Table
Premier League
Utakmice: 204
Domaćini: 97 (48%)Gosti: 52 (25%)
Nerješeno: 55 (27%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 153 (75%)OVER 2,5: 96 (47%)
OVER 3,5: 56 (27%)
Domaćini
OVER 0,5: 163 (80%)OVER 1,5: 94 (46%)
OVER 2,5: 37 (18%)
Gosti
OVER 0,5: 133 (65%)OVER 1,5: 65 (32%)
OVER 2,5: 21 (10%)
Next matches Premier League
26. Kolo
29.4. 10:00
Krylya Sovetov
vs.
Krasnodar
29.4. 10:00
Krylya Sovetov
Krasnodar
Krasnodar
29.4. 12:15
Rubin Kazan
vs.
Ural
29.4. 12:15
Rubin Kazan
Ural
Ural
29.4. 14:30
Sochi
vs.
Fakel
29.4. 14:30
Sochi
Fakel
Fakel
29.4. 16:45
Rostov
vs.
Orenburg
29.4. 16:45
Rostov
Orenburg
Orenburg
27. Kolo
4.5. 14:00
Orenburg
vs.
Krylya Sovetov
4.5. 14:00
Orenburg
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
4.5. 16:30
Krasnodar
vs.
Akhmat Grozny
4.5. 16:30
Krasnodar
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
5.5. 13:30
Dinamo Moskva
vs.
Sochi
5.5. 13:30
Dinamo Moskva
Sochi
Sochi
5.5. 16:00
FK Nizjni Novgorod
vs.
Spartak Moskva
5.5. 16:00
FK Nizjni Novgorod
Spartak Moskva
Spartak Moskva
6.5. 12:45
Ural
vs.
Baltika
6.5. 12:45
Ural
Baltika
Baltika
6.5. 15:00
Fakel
vs.
Zenit
6.5. 15:00
Fakel
Zenit
Zenit
6.5. 17:30
CSKA Moskva
vs.
Rubin Kazan
6.5. 17:30
CSKA Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
6.5. 17:30
Lokomotiv Moskva
vs.
Rostov
6.5. 17:30
Lokomotiv Moskva
Rostov
Rostov
10.5. 13:00
Krylya Sovetov
vs.
Akhmat Grozny
10.5. 13:00
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
11.5. 11:00
Rubin Kazan
vs.
Rostov
11.5. 11:00
Rubin Kazan
Rostov
Rostov
11.5. 13:30
Spartak Moskva
vs.
Krasnodar
11.5. 13:30
Spartak Moskva
Krasnodar
Krasnodar
11.5. 16:00
Zenit
vs.
CSKA Moskva
11.5. 16:00
Zenit
CSKA Moskva
CSKA Moskva
11.5. 18:30
Baltika
vs.
Dinamo Moskva
11.5. 18:30
Baltika
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
12.5. 00:00
Orenburg
vs.
Lokomotiv Moskva
12.5. 00:00
Orenburg
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
12.5. 00:00
Sochi
vs.
FK Nizjni Novgorod
12.5. 00:00
Sochi
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
18.5. 11:00
Dinamo Moskva
vs.
Krylya Sovetov
18.5. 11:00
Dinamo Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
18.5. 13:30
Lokomotiv Moskva
vs.
Fakel
18.5. 13:30
Lokomotiv Moskva
Fakel
Fakel
18.5. 16:00
Sochi
vs.
Krasnodar
18.5. 16:00
Sochi
Krasnodar
Krasnodar
19.5. 09:00
Ural
vs.
Orenburg
19.5. 09:00
Ural
Orenburg
Orenburg
19.5. 11:15
Spartak Moskva
vs.
Rubin Kazan
19.5. 11:15
Spartak Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
19.5. 13:30
Rostov
vs.
Baltika
19.5. 13:30
Rostov
Baltika
Baltika
19.5. 16:00
Akhmat Grozny
vs.
Zenit
19.5. 16:00
Akhmat Grozny
Zenit
Zenit
20.5. 17:00
FK Nizjni Novgorod
vs.
CSKA Moskva
20.5. 17:00
FK Nizjni Novgorod
CSKA Moskva
CSKA Moskva
25.5. 13:30
Zenit
vs.
Rostov
25.5. 13:30
Zenit
Rostov
Rostov
25.5. 13:30
Baltika
vs.
Lokomotiv Moskva
25.5. 13:30
Baltika
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
Puna tablica (Regular Season)
1.
Zenit
26
15
5
6
44:23
21
50
1.
Zenit
50
44:23
26
2.
Krasnodar
25
14
7
4
41:25
16
49
2.
Krasnodar
49
41:25
25
3.
Dinamo Moskva
26
13
8
5
43:33
10
47
3.
Dinamo Moskva
47
43:33
26
4.
Spartak Moskva
26
12
6
8
37:31
6
42
4.
Spartak Moskva
42
37:31
26
5.
Lokomotiv Moskva
26
10
11
5
44:37
7
41
5.
Lokomotiv Moskva
41
44:37
26
6.
Krylya Sovetov
25
11
6
8
43:35
8
39
6.
Krylya Sovetov
39
43:35
25
7.
CSKA Moskva
26
9
11
6
45:36
9
38
7.
CSKA Moskva
38
45:36
26
8.
Rostov
25
10
7
8
37:38
-1
37
8.
Rostov
37
37:38
25
9.
Rubin Kazan
25
10
6
9
23:30
-7
36
9.
Rubin Kazan
36
23:30
25
10.
Akhmat Grozny
26
8
5
13
29:38
-9
29
10.
Akhmat Grozny
29
29:38
26
11.
FK Nizjni Novgorod
26
8
4
14
25:38
-13
28
11.
FK Nizjni Novgorod
28
25:38
26
12.
Baltika
26
7
5
14
28:32
-4
26
12.
Baltika
26
28:32
26
13.
Orenburg
25
6
8
11
28:33
-5
26
13.
Orenburg
26
28:33
25
14.
Fakel
25
6
8
11
19:28
-9
26
14.
Fakel
26
19:28
25
15.
Ural
25
6
6
13
24:39
-15
24
15.
Ural
24
24:39
25
16.
Sochi
25
4
7
14
26:40
-14
19
16.
Sochi
19
26:40
25
Pregled utakmice Premier League
26. Kolo
28.4. 18:30
Baltika
3:1 (0-0)
CSKA Moskva
28.4.
18:30
18:30
Baltika
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3
1
1
28.4. 16:15
Dinamo Moskva
1:0 (0-0)
Zenit
28.4.
16:15
16:15
Dinamo Moskva
Zenit
Zenit
1
0
0
28.4. 13:15
Spartak Moskva
3:2 (1-0)
Lokomotiv Moskva
28.4.
13:15
13:15
Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3
2
2
28.4. 11:00
Akhmat Grozny
5:1 (2-1)
FK Nizjni Novgorod
28.4.
11:00
11:00
Akhmat Grozny
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
5
1
1
21. Kolo
25.4. 17:30
Akhmat Grozny
1:0 (1-0)
Sochi
25.4.
17:30
17:30
Akhmat Grozny
Sochi
Sochi
1
0
0
25.4. 17:30
CSKA Moskva
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
25.4.
17:30
17:30
CSKA Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
0
0
25.4. 15:15
Fakel
0:1 (0-0)
Krylya Sovetov
25.4.
15:15
15:15
Fakel
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
1
1
25.4. 13:00
Ural
0:1 (0-0)
Rostov
25.4.
13:00
13:00
Ural
Rostov
Rostov
0
1
1
24.4. 17:30
Krasnodar
3:2 (1-0)
Baltika
24.4.
17:30
17:30
Krasnodar
Baltika
Baltika
3
2
2
24.4. 17:30
Zenit
0:2 (0-0)
Rubin Kazan
24.4.
17:30
17:30
Zenit
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
2
2
24.4. 15:15
FK Nizjni Novgorod
2:3 (1-0)
Lokomotiv Moskva
24.4.
15:15
15:15
FK Nizjni Novgorod
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2
3
3
24.4. 13:00
Orenburg
1:2 (0-0)
Dinamo Moskva
24.4.
13:00
13:00
Orenburg
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
2
2
21.4. 17:30
Rostov
1:5 (1-1)
Spartak Moskva
21.4.
17:30
17:30
Rostov
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
5
5
21.4. 15:15
Sochi
2:2 (0-0)
Ural
21.4.
15:15
15:15
Sochi
Ural
Ural
2
2
2
21.4. 13:15
Zenit
1:0 (1-0)
Orenburg
21.4.
13:15
13:15
Zenit
Orenburg
Orenburg
1
0
0
21.4. 11:00
FK Nizjni Novgorod
1:4 (0-2)
Dinamo Moskva
21.4.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
4
4
20.4. 16:30
CSKA Moskva
1:2 (0-0)
Akhmat Grozny
20.4.
16:30
16:30
CSKA Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
2
2
20.4. 13:30
Baltika
2:1 (0-0)
Krylya Sovetov
20.4.
13:30
13:30
Baltika
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
1
1
20.4. 11:00
Rubin Kazan
1:1 (1-1)
Lokomotiv Moskva
20.4.
11:00
11:00
Rubin Kazan
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
1
1
19.4. 16:00
Krasnodar
2:0 (0-0)
Fakel
19.4.
16:00
16:00
Krasnodar
Fakel
Fakel
2
0
0
14.4. 16:00
Krylya Sovetov
2:0 (1-0)
Rubin Kazan
14.4.
16:00
16:00
Krylya Sovetov
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2
0
0
14.4. 13:45
Fakel
0:1 (0-0)
Rostov
14.4.
13:45
13:45
Fakel
Rostov
Rostov
0
1
1
14.4. 11:15
Ural
2:1 (1-1)
Dinamo Moskva
14.4.
11:15
11:15
Ural
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
1
1
14.4. 09:00
Orenburg
3:1 (1-1)
FK Nizjni Novgorod
14.4.
09:00
09:00
Orenburg
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
3
1
1
13.4. 16:30
Lokomotiv Moskva
3:3 (1-0)
CSKA Moskva
13.4.
16:30
16:30
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3
3
3
13.4. 14:00
Krasnodar
1:2 (1-0)
Zenit
13.4.
14:00
14:00
Krasnodar
Zenit
Zenit
1
2
2
13.4. 13:30
Akhmat Grozny
1:7 (0-5)
Baltika
13.4.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Baltika
Baltika
1
7
7
13.4. 11:00
Sochi
1:0 (0-0)
Spartak Moskva
13.4.
11:00
11:00
Sochi
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
0
0
8.4. 14:00
Orenburg
3:0 (0-0)
Rubin Kazan
8.4.
14:00
14:00
Orenburg
Rubin Kazan
Rubin Kazan
3
0
0
7.4. 16:30
Dinamo Moskva
1:2 (1-0)
Spartak Moskva
7.4.
16:30
16:30
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
2
2
7.4. 13:30
Zenit
1:0 (1-0)
Baltika
7.4.
13:30
13:30
Zenit
Baltika
Baltika
1
0
0
7.4. 13:30
Akhmat Grozny
0:2 (0-1)
Lokomotiv Moskva
7.4.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
0
2
2
7.4. 11:00
CSKA Moskva
4:1 (1-0)
Fakel
7.4.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Fakel
Fakel
4
1
1
6.4. 17:00
Rostov
2:2 (2-2)
Sochi
6.4.
17:00
17:00
Rostov
Sochi
Sochi
2
2
2
6.4. 13:30
FK Nizjni Novgorod
3:4 (2-2)
Krasnodar
6.4.
13:30
13:30
FK Nizjni Novgorod
Krasnodar
Krasnodar
3
4
4
6.4. 11:00
Ural
1:2 (1-1)
Krylya Sovetov
6.4.
11:00
11:00
Ural
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
2
2
31.3. 16:30
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-1)
Krasnodar
31.3.
16:30
16:30
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
Krasnodar
1
1
1
31.3. 13:30
Rubin Kazan
2:1 (2-0)
Akhmat Grozny
31.3.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
1
1
31.3. 11:00
Fakel
0:0 (0-0)
Orenburg
31.3.
11:00
11:00
Fakel
Orenburg
Orenburg
0
0
0
30.3. 16:00
Spartak Moskva
0:0 (0-0)
Ural
30.3.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Ural
Ural
0
0
0
30.3. 14:30
Baltika
2:0 (2-0)
FK Nizjni Novgorod
30.3.
14:30
14:30
Baltika
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2
0
0
30.3. 13:30
Sochi
2:2 (0-1)
CSKA Moskva
30.3.
13:30
13:30
Sochi
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
2
2
30.3. 11:00
Krylya Sovetov
1:1 (1-1)
Zenit
30.3.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
Zenit
Zenit
1
1
1
29.3. 16:30
Dinamo Moskva
1:4 (0-3)
Rostov
29.3.
16:30
16:30
Dinamo Moskva
Rostov
Rostov
1
4
4
10.3. 16:00
Spartak Moskva
0:2 (0-1)
Fakel
10.3.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Fakel
Fakel
0
2
2
10.3. 13:30
Lokomotiv Moskva
2:2 (2-1)
Sochi
10.3.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Sochi
Sochi
2
2
2
10.3. 11:00
Orenburg
1:0 (0-0)
Baltika
10.3.
11:00
11:00
Orenburg
Baltika
Baltika
1
0
0
9.3. 16:00
Dinamo Moskva
2:0 (1-0)
Akhmat Grozny
9.3.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
0
0
9.3. 13:30
Rubin Kazan
0:1 (0-1)
FK Nizjni Novgorod
9.3.
13:30
13:30
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0
1
1
9.3. 11:00
Ural
1:4 (0-1)
Zenit
9.3.
11:00
11:00
Ural
Zenit
Zenit
1
4
4
8.3. 15:30
Rostov
2:1 (1-0)
Krasnodar
8.3.
15:30
15:30
Rostov
Krasnodar
Krasnodar
2
1
1
8.3. 11:00
Krylya Sovetov
0:2 (0-1)
CSKA Moskva
8.3.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0
2
2
3.3. 16:00
Baltika
0:0 (0-0)
Sochi
3.3.
16:00
16:00
Baltika
Sochi
Sochi
0
0
0
3.3. 13:30
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Lokomotiv Moskva
3.3.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2
1
1
3.3. 11:00
FK Nizjni Novgorod
1:1 (0-1)
Fakel
3.3.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Fakel
Fakel
1
1
1
2.3. 16:30
Zenit
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
2.3.
16:30
16:30
Zenit
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
0
0
2.3. 16:00
Akhmat Grozny
1:0 (0-0)
Ural
2.3.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Ural
Ural
1
0
0
2.3. 13:30
Krasnodar
1:1 (1-0)
Rubin Kazan
2.3.
13:30
13:30
Krasnodar
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1
1
1
2.3. 11:00
CSKA Moskva
1:1 (0-0)
Orenburg
2.3.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Orenburg
Orenburg
1
1
1
1.3. 16:00
Rostov
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
1.3.
16:00
16:00
Rostov
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
0
0
10.12. 16:45
Krasnodar
1:0 (0-0)
CSKA Moskva
10.12.
16:45
16:45
Krasnodar
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
0
0
10.12. 16:45
Baltika
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
10.12.
16:45
16:45
Baltika
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
10.12. 13:30
Sochi
1:1 (1-0)
Orenburg
10.12.
13:30
13:30
Sochi
Orenburg
Orenburg
1
1
1
10.12. 11:00
Fakel
1:1 (0-1)
Dinamo Moskva
10.12.
11:00
11:00
Fakel
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
1
1
9.12. 16:45
Zenit
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
9.12.
16:45
16:45
Zenit
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
9.12. 13:30
Akhmat Grozny
0:0 (0-0)
Rostov
9.12.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Rostov
Rostov
0
0
0
9.12. 11:00
Spartak Moskva
3:0 (2-0)
Krylya Sovetov
9.12.
11:00
11:00
Spartak Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3
0
0
8.12. 16:00
Lokomotiv Moskva
2:0 (1-0)
Ural
8.12.
16:00
16:00
Lokomotiv Moskva
Ural
Ural
2
0
0
4.12. 16:30
Dinamo Moskva
1:0 (1-0)
Rubin Kazan
4.12.
16:30
16:30
Dinamo Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1
0
0
3.12. 16:00
Akhmat Grozny
2:1 (1-1)
Spartak Moskva
3.12.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
1
1
3.12. 13:30
Lokomotiv Moskva
3:1 (1-1)
Zenit
3.12.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Zenit
Zenit
3
1
1
3.12. 13:30
Krasnodar
2:1 (1-0)
Orenburg
3.12.
13:30
13:30
Krasnodar
Orenburg
Orenburg
2
1
1
3.12. 11:00
CSKA Moskva
2:0 (1-0)
Rostov
3.12.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Rostov
Rostov
2
0
0
2.12. 16:30
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Ural
2.12.
16:30
16:30
FK Nizjni Novgorod
Ural
Ural
1
0
0
2.12. 13:30
Sochi
0:2 (0-0)
Krylya Sovetov
2.12.
13:30
13:30
Sochi
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0
2
2
2.12. 11:00
Fakel
0:0 (0-0)
Baltika
2.12.
11:00
11:00
Fakel
Baltika
Baltika
0
0
0
26.11. 16:00
Rostov
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
26.11.
16:00
16:00
Rostov
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
26.11. 13:30
Rubin Kazan
1:0 (1-0)
Fakel
26.11.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Fakel
Fakel
1
0
0
26.11. 11:00
Ural
3:1 (1-1)
Krasnodar
26.11.
11:00
11:00
Ural
Krasnodar
Krasnodar
3
1
1
26.11. 09:00
Orenburg
1:1 (0-0)
Akhmat Grozny
26.11.
09:00
09:00
Orenburg
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
1
1
25.11. 16:45
Baltika
0:2 (0-1)
Spartak Moskva
25.11.
16:45
16:45
Baltika
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
2
2
25.11. 14:30
CSKA Moskva
2:3 (2-1)
Dinamo Moskva
25.11.
14:30
14:30
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
3
3
25.11. 12:15
Zenit
3:0 (1-0)
Sochi
25.11.
12:15
12:15
Zenit
Sochi
Sochi
3
0
0
25.11. 10:00
Krylya Sovetov
3:3 (1-1)
Lokomotiv Moskva
25.11.
10:00
10:00
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3
3
3
12.11. 16:30
Spartak Moskva
2:1 (2-0)
Rostov
12.11.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Rostov
Rostov
2
1
1
12.11. 16:00
Sochi
0:2 (0-1)
Rubin Kazan
12.11.
16:00
16:00
Sochi
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
2
2
12.11. 13:30
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Orenburg
12.11.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Orenburg
Orenburg
2
0
0
12.11. 11:00
FK Nizjni Novgorod
0:0 (0-0)
Baltika
12.11.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Baltika
Baltika
0
0
0
11.11. 16:30
Zenit
1:1 (0-0)
Krasnodar
11.11.
16:30
16:30
Zenit
Krasnodar
Krasnodar
1
1
1
11.11. 13:30
Lokomotiv Moskva
2:1 (0-0)
Akhmat Grozny
11.11.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
1
1
11.11. 11:00
Fakel
1:1 (0-1)
CSKA Moskva
11.11.
11:00
11:00
Fakel
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
1
1
11.11. 11:00
Krylya Sovetov
3:1 (1-0)
Ural
11.11.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
Ural
Ural
3
1
1
6.11. 16:30
Sochi
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
6.11.
16:30
16:30
Sochi
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3
3
3
6.11. 13:30
Ural
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
6.11.
13:30
13:30
Ural
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
6.11. 11:00
Orenburg
1:1 (0-0)
Rostov
6.11.
11:00
11:00
Orenburg
Rostov
Rostov
1
1
1
5.11. 16:30
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Spartak Moskva
5.11.
16:30
16:30
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
1
1
5.11. 13:30
CSKA Moskva
3:2 (1-2)
FK Nizjni Novgorod
5.11.
13:30
13:30
CSKA Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
3
2
2
5.11. 11:00
Krasnodar
2:1 (1-0)
Krylya Sovetov
5.11.
11:00
11:00
Krasnodar
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
1
1
4.11. 16:00
Baltika
0:2 (0-0)
Zenit
4.11.
16:00
16:00
Baltika
Zenit
Zenit
0
2
2
4.11. 13:30
Akhmat Grozny
1:2 (1-0)
Fakel
4.11.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Fakel
Fakel
1
2
2
29.10. 16:30
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Krasnodar
29.10.
16:30
16:30
CSKA Moskva
Krasnodar
Krasnodar
1
0
0
29.10. 13:30
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Ural
29.10.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Ural
Ural
2
1
1
29.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
1:0 (1-0)
Sochi
29.10.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Sochi
Sochi
1
0
0
28.10. 16:00
Zenit
2:1 (2-1)
Akhmat Grozny
28.10.
16:00
16:00
Zenit
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
1
1
28.10. 13:30
Rostov
1:0 (1-0)
Lokomotiv Moskva
28.10.
13:30
13:30
Rostov
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
0
0
28.10. 13:30
Krylya Sovetov
1:1 (1-0)
Orenburg
28.10.
13:30
13:30
Krylya Sovetov
Orenburg
Orenburg
1
1
1
28.10. 11:00
Fakel
2:0 (0-0)
Spartak Moskva
28.10.
11:00
11:00
Fakel
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
0
0
27.10. 16:00
Rubin Kazan
1:0 (0-0)
Baltika
27.10.
16:00
16:00
Rubin Kazan
Baltika
Baltika
1
0
0
22.10. 16:00
Rostov
3:0 (2-0)
Akhmat Grozny
22.10.
16:00
16:00
Rostov
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
3
0
0
22.10. 13:30
Zenit
3:1 (0-0)
Krylya Sovetov
22.10.
13:30
13:30
Zenit
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3
1
1
22.10. 11:00
Spartak Moskva
2:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
22.10.
11:00
11:00
Spartak Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2
0
0
22.10. 09:00
Ural
1:4 (1-3)
Sochi
22.10.
09:00
09:00
Ural
Sochi
Sochi
1
4
4
21.10. 16:00
Baltika
2:2 (2-1)
Krasnodar
21.10.
16:00
16:00
Baltika
Krasnodar
Krasnodar
2
2
2
21.10. 13:30
Lokomotiv Moskva
0:0 (0-0)
Dinamo Moskva
21.10.
13:30
13:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
0
0
0
21.10. 11:00
Rubin Kazan
0:0 (0-0)
CSKA Moskva
21.10.
11:00
11:00
Rubin Kazan
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0
0
0
21.10. 09:00
Orenburg
1:2 (0-1)
Fakel
21.10.
09:00
09:00
Orenburg
Fakel
Fakel
1
2
2
8.10. 16:00
Akhmat Grozny
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
8.10.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
8.10. 16:00
Spartak Moskva
2:2 (1-1)
CSKA Moskva
8.10.
16:00
16:00
Spartak Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
2
2
8.10. 13:30
Dinamo Moskva
0:0 (0-0)
Fakel
8.10.
13:30
13:30
Dinamo Moskva
Fakel
Fakel
0
0
0
8.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
8.10.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
0
0
7.10. 16:00
Krasnodar
3:2 (0-2)
Rostov
7.10.
16:00
16:00
Krasnodar
Rostov
Rostov
3
2
2
7.10. 13:30
Baltika
1:0 (1-0)
Orenburg
7.10.
13:30
13:30
Baltika
Orenburg
Orenburg
1
0
0
7.10. 11:00
Sochi
0:2 (0-2)
Zenit
7.10.
11:00
11:00
Sochi
Zenit
Zenit
0
2
2
7.10. 09:00
Ural
2:2 (1-1)
Lokomotiv Moskva
7.10.
09:00
09:00
Ural
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2
2
2
1.10. 16:00
Akhmat Grozny
1:1 (1-0)
Dinamo Moskva
1.10.
16:00
16:00
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
1
1
1.10. 13:30
Krylya Sovetov
4:0 (2-0)
Spartak Moskva
1.10.
13:30
13:30
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
Spartak Moskva
4
0
0
1.10. 11:00
Fakel
2:0 (1-0)
Sochi
1.10.
11:00
11:00
Fakel
Sochi
Sochi
2
0
0
30.9. 16:00
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Baltika
30.9.
16:00
16:00
CSKA Moskva
Baltika
Baltika
1
0
0
30.9. 13:30
Rubin Kazan
0:2 (0-1)
Krasnodar
30.9.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Krasnodar
Krasnodar
0
2
2
30.9. 11:15
Lokomotiv Moskva
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
30.9.
11:15
11:15
Lokomotiv Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
30.9. 09:00
Orenburg
3:1 (3-1)
Zenit
30.9.
09:00
09:00
Orenburg
Zenit
Zenit
3
1
1
29.9. 16:00
Rostov
2:2 (1-2)
Ural
29.9.
16:00
16:00
Rostov
Ural
Ural
2
2
2
25.9. 16:00
Fakel
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
25.9.
16:00
16:00
Fakel
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0
1
1
24.9. 16:00
Krasnodar
2:0 (0-0)
Ural
24.9.
16:00
16:00
Krasnodar
Ural
Ural
2
0
0
24.9. 16:00
Rostov
3:3 (2-1)
CSKA Moskva
24.9.
16:00
16:00
Rostov
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3
3
3
24.9. 13:30
Zenit
1:2 (1-0)
Lokomotiv Moskva
24.9.
13:30
13:30
Zenit
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
2
2
24.9. 11:00
FK Nizjni Novgorod
3:1 (1-1)
Orenburg
24.9.
11:00
11:00
FK Nizjni Novgorod
Orenburg
Orenburg
3
1
1
23.9. 16:00
Spartak Moskva
1:0 (1-0)
Dinamo Moskva
23.9.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
0
0
23.9. 13:30
Baltika
1:0 (1-0)
Akhmat Grozny
23.9.
13:30
13:30
Baltika
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
0
0
23.9. 11:00
Krylya Sovetov
2:1 (2-0)
Sochi
23.9.
11:00
11:00
Krylya Sovetov
Sochi
Sochi
2
1
1
17.9. 16:00
Lokomotiv Moskva
0:2 (0-0)
Orenburg
17.9.
16:00
16:00
Lokomotiv Moskva
Orenburg
Orenburg
0
2
2
17.9. 13:30
Rubin Kazan
0:3 (0-1)
Zenit
17.9.
13:30
13:30
Rubin Kazan
Zenit
Zenit
0
3
3
17.9. 11:00
Ural
0:0 (0-0)
Fakel
17.9.
11:00
11:00
Ural
Fakel
Fakel
0
0
0
16.9. 18:15
Baltika
2:2 (0-2)
Rostov
16.9.
18:15
18:15
Baltika
Rostov
Rostov
2
2
2
16.9. 16:00
Spartak Moskva
1:0 (0-0)
Sochi
16.9.
16:00
16:00
Spartak Moskva
Sochi
Sochi
1
0
0
16.9. 13:30
Akhmat Grozny
1:1 (1-1)
Krasnodar
16.9.
13:30
13:30
Akhmat Grozny
Krasnodar
Krasnodar
1
1
1
16.9. 11:00
CSKA Moskva
2:2 (1-2)
Krylya Sovetov
16.9.
11:00
11:00
CSKA Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
2
2
15.9. 16:00
Dinamo Moskva
1:1 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
15.9.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
1
1
3.9. 17:00
Rostov
1:2 (0-2)
Dinamo Moskva
3.9.
17:00
17:00
Rostov
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1
2
2
3.9. 14:30
CSKA Moskva
1:1 (1-0)
Zenit
3.9.
14:30
14:30
CSKA Moskva
Zenit
Zenit
1
1
1
3.9. 12:15
Lokomotiv Moskva
3:2 (3-0)
Baltika
3.9.
12:15
12:15
Lokomotiv Moskva
Baltika
Baltika
3
2
2
3.9. 10:00
Orenburg
3:0 (0-0)
Sochi
3.9.
10:00
10:00
Orenburg
Sochi
Sochi
3
0
0
2.9. 17:00
Krasnodar
2:0 (1-0)
Spartak Moskva
2.9.
17:00
17:00
Krasnodar
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2
0
0
2.9. 14:30
Krylya Sovetov
3:0 (1-0)
Fakel
2.9.
14:30
14:30
Krylya Sovetov
Fakel
Fakel
3
0
0
2.9. 12:15
FK Nizjni Novgorod
2:1 (2-0)
Rubin Kazan
2.9.
12:15
12:15
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2
1
1
2.9. 10:00
Ural
0:1 (0-1)
Akhmat Grozny
2.9.
10:00
10:00
Ural
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
1
1
27.8. 17:00
Sochi
0:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
27.8.
17:00
17:00
Sochi
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
0
1
1
27.8. 14:30
Krylya Sovetov
2:1 (0-0)
Baltika
27.8.
14:30
14:30
Krylya Sovetov
Baltika
Baltika
2
1
1
26.8. 17:00
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Rostov
26.8.
17:00
17:00
FK Nizjni Novgorod
Rostov
Rostov
1
0
0
26.8. 16:30
Spartak Moskva
0:0 (0-0)
Akhmat Grozny
26.8.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
0
0
26.8. 14:30
Rubin Kazan
2:2 (1-0)
Dinamo Moskva
26.8.
14:30
14:30
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
2
2
26.8. 12:00
Zenit
4:0 (3-0)
Ural
26.8.
12:00
12:00
Zenit
Ural
Ural
4
0
0
25.8. 17:00
Fakel
0:0 (0-0)
Krasnodar
25.8.
17:00
17:00
Fakel
Krasnodar
Krasnodar
0
0
0
25.8. 14:30
Orenburg
1:1 (0-0)
CSKA Moskva
25.8.
14:30
14:30
Orenburg
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1
1
1
20.8. 17:00
Akhmat Grozny
4:0 (3-0)
Orenburg
20.8.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
Orenburg
Orenburg
4
0
0
20.8. 16:30
Spartak Moskva
1:3 (0-1)
Zenit
20.8.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Zenit
Zenit
1
3
3
20.8. 14:30
Fakel
2:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
20.8.
14:30
14:30
Fakel
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2
0
0
19.8. 17:00
Sochi
4:0 (2-0)
Rostov
19.8.
17:00
17:00
Sochi
Rostov
Rostov
4
0
0
19.8. 16:30
Krasnodar
1:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
19.8.
16:30
16:30
Krasnodar
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
1
1
19.8. 14:30
Baltika
0:1 (0-0)
Ural
19.8.
14:30
14:30
Baltika
Ural
Ural
0
1
1
19.8. 12:00
Dinamo Moskva
2:1 (0-1)
CSKA Moskva
19.8.
12:00
12:00
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
1
1
18.8. 16:30
Rubin Kazan
2:1 (2-1)
Krylya Sovetov
18.8.
16:30
16:30
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2
1
1
14.8. 16:30
FK Nizjni Novgorod
2:0 (2-0)
Akhmat Grozny
14.8.
16:30
16:30
FK Nizjni Novgorod
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2
0
0
13.8. 17:00
CSKA Moskva
3:1 (0-0)
Sochi
13.8.
17:00
17:00
CSKA Moskva
Sochi
Sochi
3
1
1
13.8. 14:30
Zenit
2:0 (1-0)
Fakel
13.8.
14:30
14:30
Zenit
Fakel
Fakel
2
0
0
13.8. 12:00
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Baltika
13.8.
12:00
12:00
Dinamo Moskva
Baltika
Baltika
2
0
0
12.8. 17:00
Rostov
3:0 (0-0)
Rubin Kazan
12.8.
17:00
17:00
Rostov
Rubin Kazan
Rubin Kazan
3
0
0
12.8. 14:30
Orenburg
0:2 (0-0)
Krasnodar
12.8.
14:30
14:30
Orenburg
Krasnodar
Krasnodar
0
2
2
12.8. 12:00
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Krylya Sovetov
12.8.
12:00
12:00
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
1
1
11.8. 15:00
Ural
3:2 (1-0)
Spartak Moskva
11.8.
15:00
15:00
Ural
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3
2
2
6.8. 17:00
Sochi
1:2 (1-2)
Akhmat Grozny
6.8.
17:00
17:00
Sochi
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1
2
2
6.8. 16:00
Zenit
2:3 (1-2)
Dinamo Moskva
6.8.
16:00
16:00
Zenit
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2
3
3
6.8. 14:30
Baltika
2:1 (1-1)
Fakel
6.8.
14:30
14:30
Baltika
Fakel
Fakel
2
1
1
5.8. 17:00
CSKA Moskva
4:1 (2-0)
Lokomotiv Moskva
5.8.
17:00
17:00
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
4
1
1
5.8. 14:30
Orenburg
0:2 (0-2)
Ural
5.8.
14:30
14:30
Orenburg
Ural
Ural
0
2
2
5.8. 14:30
Rubin Kazan
1:4 (1-1)
Spartak Moskva
5.8.
14:30
14:30
Rubin Kazan
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1
4
4
5.8. 12:00
Krylya Sovetov
5:1 (3-1)
Rostov
5.8.
12:00
12:00
Krylya Sovetov
Rostov
Rostov
5
1
1
4.8. 17:00
Krasnodar
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
4.8.
17:00
17:00
Krasnodar
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1
0
0
31.7. 16:30
Spartak Moskva
2:1 (1-0)
Baltika
31.7.
16:30
16:30
Spartak Moskva
Baltika
Baltika
2
1
1
30.7. 17:00
Akhmat Grozny
2:3 (2-2)
CSKA Moskva
30.7.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
3
3
30.7. 17:00
Krasnodar
2:0 (1-0)
Sochi
30.7.
17:00
17:00
Krasnodar
Sochi
Sochi
2
0
0
30.7. 14:30
Fakel
1:4 (1-1)
Lokomotiv Moskva
30.7.
14:30
14:30
Fakel
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1
4
4
30.7. 12:00
Rubin Kazan
1:1 (1-0)
Orenburg
30.7.
12:00
12:00
Rubin Kazan
Orenburg
Orenburg
1
1
1
29.7. 17:00
Rostov
1:1 (0-1)
Zenit
29.7.
17:00
17:00
Rostov
Zenit
Zenit
1
1
1
29.7. 14:30
Ural
0:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
29.7.
14:30
14:30
Ural
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0
0
0
29.7. 12:00
Krylya Sovetov
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
29.7.
12:00
12:00
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3
3
3
23.7. 17:00
Sochi
2:0 (1-0)
Baltika
23.7.
17:00
17:00
Sochi
Baltika
Baltika
2
0
0
23.7. 17:00
Rostov
2:1 (1-1)
Fakel
23.7.
17:00
17:00
Rostov
Fakel
Fakel
2
1
1
23.7. 14:30
Spartak Moskva
3:2 (1-0)
Orenburg
23.7.
14:30
14:30
Spartak Moskva
Orenburg
Orenburg
3
2
2
22.7. 17:00
Akhmat Grozny
1:2 (0-1)
Krylya Sovetov
22.7.
17:00
17:00
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1
2
2
22.7. 14:30
Lokomotiv Moskva
2:2 (1-1)
Rubin Kazan
22.7.
14:30
14:30
Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2
2
2
22.7. 12:15
FK Nizjni Novgorod
0:2 (0-0)
Zenit
22.7.
12:15
12:15
FK Nizjni Novgorod
Zenit
Zenit
0
2
2
22.7. 10:00
Ural
2:1 (1-0)
CSKA Moskva
22.7.
10:00
10:00
Ural
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2
1
1
21.7. 16:00
Dinamo Moskva
1:3 (0-2)
Krasnodar
21.7.
16:00
16:00
Dinamo Moskva
Krasnodar
Krasnodar
1
3
3