Ufa
vs.Torpedo Moskva
ΑΝΑΜΕNOΜΕΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΓΩΝΑ
26.9.2023 13:30
Γήπεδο: Stadion Neftyanik
Χωρητικότητα: 15234
Αγωνιστικός χώρος: Γρασίδι
Στατιστικά
2 (2 -
0 -
0)
Αγώνες
(0 -
0 -
0)
0
2 (Ø 1)
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ
0
0 (Ø 0)
Γκολ κατά
0
+1,5: 0%
+2,5: 0%
+2,5: 0%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
ΣΤΑΤ. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ VS ΣΤΑΤ. ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥ
1 (1 -
0 -
0)
Αγώνες
(0 -
0 -
0)
0
1 (Ø 1)
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ
0
0 (Ø 0)
Γκολ κατά
0
+1,5: 0%
+2,5: 0%
+2,5: 0%
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
ΑΠΟΥΣIΕΣ ΟΜAΔΑΣ
Ufa
Torpedo Moskva
Bojan Roganovic
11
0
0
0
LB
Aleksandr Balakhonov
7
0
0
0
DF
Andrey Bondar
3
0
0
0
GK
Vladimir Moskvichev
1
0
0
0
LB
Mikhail Volkov
0
0
0
0
GK
Roman Uzepchuk
0
0
0
0
RB
Irakliy Manelov
0
0
0
0
CF
Aleksandr Ivankov
0
0
0
0
CB
Georgy Gongadze
0
0
0
0
CF
Igor Lebedenko
0
0
0
0
CF
Ivan Enin
0
0
0
0
CB
Περισσότερες πληροφορίες
Ufa
The coach has to deal with 3 fresh missings
According to the news, the team is without 3 fresh missing. These players join the missing list: Tenyaev, Pasevich, Ageyan.
According to the news, the team is without 3 fresh missing. These players join the missing list: Tenyaev, Pasevich, Ageyan.
Torpedo Moskva
ΠΙΘΑΝEΣ ΕΝΔΕΚAΔΕΣ
Σχετικά με τον αγώνα
Σήμερα η πρόβλεψη είναι για το αγώνα Ufa vs Torpedo Moskva, ο οποίος προγραμματίζεται στις 26.9.2023 στις 13:30 ώρα CET. Ο αγώνας θα γίνει στο ικανοποιητικό Stadion Neftyanik.Show moreΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Torpedo Moskva
3.6
Lokomotiv Moskva
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
0
0
0
3
1
1
27.5
Torpedo Moskva
Orenburg
Orenburg
1
1
1
1
3
3
20.5
Torpedo Moskva
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
0
2
2
0
3
3
13.5
CSKA Moskva
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
2
0
0
3
0
0
6.5
Torpedo Moskva
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0
3
3
1
5
5
30.4
Sochi
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
2
0
0
3
1
1
22.4
Khimki
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
1
1
1
4
2
2
15.4
Torpedo Moskva
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0
2
2
1
2
2
8.4
Torpedo Moskva
Fakel
Fakel
1
0
0
2
0
0
2.4
Rostov
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
1
0
0
2
1
1
19.3
FK Nizjni Novgorod
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
1
0
0
0
3
3
Κόρνερ
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
4.5-2.5 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 2.5-3.33
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
3.67-4.83 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 6.83-3.5 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (Premier League Path - Group Stage)
1.
CSKA Moskva
6
4
0
2
13:6
7
12
1.
CSKA Moskva
12
13:6
6
2.
Orenburg
6
4
0
2
7:10
-3
12
2.
Orenburg
12
7:10
6
3.
Sochi
6
2
0
4
7:8
-1
6
3.
Sochi
6
7:8
6
4.
Fakel
6
2
0
4
5:8
-3
6
4.
Fakel
6
5:8
6
1.
Lokomotiv Moskva
6
4
0
2
10:5
5
12
1.
Lokomotiv Moskva
12
10:5
6
2.
Ural
6
3
0
3
7:6
1
9
2.
Ural
9
7:6
6
3.
Rostov
6
3
1
2
7:7
0
10
3.
Rostov
10
7:7
6
4.
Rubin Kazan
6
1
1
4
3:9
-6
4
4.
Rubin Kazan
4
3:9
6
1.
Zenit
6
5
0
1
10:5
5
15
1.
Zenit
15
10:5
6
2.
Baltika
6
4
0
2
12:7
5
12
2.
Baltika
12
12:7
6
3.
Akhmat Grozny
6
2
0
4
10:13
-3
6
3.
Akhmat Grozny
6
10:13
6
4.
Krylya Sovetov
6
1
0
5
5:12
-7
3
4.
Krylya Sovetov
3
5:12
6
1.
Spartak Moskva
6
4
0
2
16:12
4
12
1.
Spartak Moskva
12
16:12
6
2.
Krasnodar
6
4
0
2
13:9
4
12
2.
Krasnodar
12
13:9
6
3.
Dinamo Moskva
6
3
1
2
12:11
1
10
3.
Dinamo Moskva
10
12:11
6
4.
FK Nizjni Novgorod
6
0
1
5
6:15
-9
1
4.
FK Nizjni Novgorod
1
6:15
6
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ) (Premier League Path - Group Stage)
1.
Lokomotiv Moskva
3
3
0
0
8:2
6
9
1.
Lokomotiv Moskva
9
8:2
3
2.
Dinamo Moskva
3
3
0
0
9:4
5
9
3.
Dinamo Moskva
9
9:4
3
3.
Ural
3
3
0
0
4:0
4
9
2.
Ural
9
4:0
3
4.
Zenit
3
3
0
0
5:1
4
9
1.
Zenit
9
5:1
3
5.
Rostov
3
3
0
0
5:2
3
9
3.
Rostov
9
5:2
3
6.
Baltika
3
2
0
1
6:3
3
6
2.
Baltika
6
6:3
3
7.
Spartak Moskva
3
2
0
1
11:8
3
6
1.
Spartak Moskva
6
11:8
3
8.
Krasnodar
3
2
0
1
6:3
3
6
2.
Krasnodar
6
6:3
3
9.
CSKA Moskva
3
2
0
1
5:4
1
6
1.
CSKA Moskva
6
5:4
3
10.
Orenburg
3
2
0
1
3:6
-3
6
2.
Orenburg
6
3:6
3
11.
Rubin Kazan
3
1
1
1
3:3
0
4
4.
Rubin Kazan
4
3:3
3
12.
Sochi
3
1
0
2
3:3
0
3
3.
Sochi
3
3:3
3
13.
Akhmat Grozny
3
1
0
2
6:7
-1
3
3.
Akhmat Grozny
3
6:7
3
14.
Fakel
3
1
0
2
3:5
-2
3
4.
Fakel
3
3:5
3
15.
FK Nizjni Novgorod
3
0
1
2
1:5
-4
1
4.
FK Nizjni Novgorod
1
1:5
3
16.
Krylya Sovetov
3
0
0
3
2:7
-5
0
4.
Krylya Sovetov
0
2:7
3
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (ΕΚΤOΣ EΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ) (Premier League Path - Group Stage)
1.
CSKA Moskva
3
2
0
1
8:2
6
6
1.
CSKA Moskva
6
8:2
3
2.
Baltika
3
2
0
1
6:4
2
6
2.
Baltika
6
6:4
3
3.
Zenit
3
2
0
1
5:4
1
6
1.
Zenit
6
5:4
3
4.
Spartak Moskva
3
2
0
1
5:4
1
6
1.
Spartak Moskva
6
5:4
3
5.
Krasnodar
3
2
0
1
7:6
1
6
2.
Krasnodar
6
7:6
3
6.
Orenburg
3
2
0
1
4:4
0
6
2.
Orenburg
6
4:4
3
7.
Sochi
3
1
0
2
4:5
-1
3
3.
Sochi
3
4:5
3
8.
Fakel
3
1
0
2
2:3
-1
3
4.
Fakel
3
2:3
3
9.
Lokomotiv Moskva
3
1
0
2
2:3
-1
3
1.
Lokomotiv Moskva
3
2:3
3
10.
Akhmat Grozny
3
1
0
2
4:6
-2
3
3.
Akhmat Grozny
3
4:6
3
11.
Krylya Sovetov
3
1
0
2
3:5
-2
3
4.
Krylya Sovetov
3
3:5
3
12.
Rostov
3
0
1
2
2:5
-3
1
3.
Rostov
1
2:5
3
13.
Dinamo Moskva
3
0
1
2
3:7
-4
1
3.
Dinamo Moskva
1
3:7
3
14.
Ural
3
0
0
3
3:6
-3
0
2.
Ural
0
3:6
3
15.
FK Nizjni Novgorod
3
0
0
3
5:10
-5
0
4.
FK Nizjni Novgorod
0
5:10
3
16.
Rubin Kazan
3
0
0
3
0:6
-6
0
4.
Rubin Kazan
0
0:6
3