Forte Taganrog
vs.Druzhba
ΑΝΑΜΕNOΜΕΝΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΓΩΝΑ
18.7.2021 15:30
Γήπεδο: Forte Arena Taganrog
Χωρητικότητα: 16500
Αγωνιστικός χώρος: Γρασίδι
Στατιστικά
0 (0 -
0 -
0)
Αγώνες
(0 -
0 -
0)
0
0
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ
0
0
Γκολ κατά
0
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
ΣΤΑΤ. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ VS ΣΤΑΤ. ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥ
0 (0 -
0 -
0)
Αγώνες
(0 -
0 -
0)
0
0
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΓΚΟΛ
0
0
Γκολ κατά
0
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
OVER/UNDER
+1,5: -
+2,5: -
+2,5: -
ΑΠΟΥΣIΕΣ ΟΜAΔΑΣ
Forte Taganrog
Nikita Pishchulin
0
0
0
0
GK
Ruslan Pashtov
0
0
0
2
MF
Aleksandr Vodyanik
0
0
0
0
MF
Rail Abdullin
0
0
0
0
RB
Nikolay Shulzhevsky
0
0
0
0
CF
Valentin Solodarenko
0
0
0
0
DF
Artur Maloyan
0
0
0
2
CF
Artem Vyatkin
0
0
0
1
CB
Nikita Gvineyskiy
0
0
0
0
MF
Maksim Gaydukov
0
0
0
2
MF
Timur Zakirov
0
0
0
0
DF
Maksim Malysh
0
0
0
2
MF
Igor Nechay
0
0
0
0
DF
Denis Safronov
0
0
0
0
GK
ΠΑIΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡEΦΟΥΝ
Artur Akhmedzhanov
2
0
0
3
DF
Druzhba
T. Gish
29
0
0
0
DF
Artur Yusufov
22
0
0
0
CF
Asker Delok
21
0
0
0
MF
A. Khasanov
3
0
0
0
MF
Timur Dukhu
3
0
0
0
MF
Alim Makoev
0
0
0
0
MF
V. Orekhov
0
0
0
0
GK
M. Delok
0
0
0
0
MF
Georgi Mostiev
0
0
0
0
MF
Islam Khamurzov
0
0
0
0
CF
Arsen Khasanov
0
0
0
0
DF
Asker Kurmanov
0
0
0
0
CF
Nikita Shustov
0
0
0
0
MF
ΠΑIΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡEΦΟΥΝ
T. Khuako
4
0
0
1
MF
Islam Pekov
30
0
0
1
MF
Denis Krylov
2
0
0
1
CF
Περισσότερες πληροφορίες
Forte Taganrog
Druzhba
ΠΙΘΑΝEΣ ΕΝΔΕΚAΔΕΣ
Σχετικά με τον αγώνα
Σήμερα η πρόβλεψη είναι για το αγώνα Forte Taganrog vs Druzhba, ο οποίος προγραμματίζεται στις 18.7.2021 στις 15:30 ώρα CET. Ο αγώνας θα γίνει στο ικανοποιητικό Forte Arena Taganrog.Show moreNext matches
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Forte Taganrog
Κόρνερ
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 0-0
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
4.75-5.5 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (Group Stage)
1.
Urozhay
2
1
0
1
3:1
2
3
1.
Urozhay
3
3:1
2
2.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
3.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
1.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
2.
Metallurg Lipetsk
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:3
2
3.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
Orenburg
2
1
0
1
3:4
-1
3
2.
Orenburg
3
3:4
2
3.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
1.
KAMAZ
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
KAMAZ
6
2:0
2
2.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
3.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
1.
Veles
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Veles
4
4:1
2
2.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
3.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
1.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
2.
Fakel
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Fakel
3
2:1
2
3.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Torpedo Moskva
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:1
2
3.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2
1.
Alaniya Vladikavkaz
2
2
0
0
5:2
3
6
1.
Alaniya Vladikavkaz
6
5:2
2
2.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
3.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
1.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
2.
Rotor Volgograd
2
1
1
0
4:1
3
4
2.
Rotor Volgograd
4
4:1
2
3.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
1.
Baltika
2
1
1
0
2:1
1
4
1.
Baltika
4
2:1
2
2.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
3.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
1.
Yenisey
2
2
0
0
5:0
5
6
1.
Yenisey
6
5:0
2
2.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
3.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ) (Group Stage)
1.
Chayka
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
Chayka
6
2:0
2
2.
Urozhay
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Urozhay
3
3:0
1
3.
Torpedo Moskva
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Torpedo Moskva
3
2:0
1
4.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
2:0
1
5.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
6.
Yenisey
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
Yenisey
3
1:0
1
7.
Leningradets
2
1
0
1
1:2
-1
3
3.
Leningradets
3
1:2
2
8.
Veles
1
0
1
0
1:1
0
1
1.
Veles
1
1:1
1
9.
Rotor Volgograd
1
0
1
0
1:1
0
1
2.
Rotor Volgograd
1
1:1
1
10.
Baltika
1
0
1
0
0:0
0
1
1.
Baltika
1
0:0
1
11.
Legion Dynamo
2
0
1
1
3:4
-1
1
2.
Legion Dynamo
1
3:4
2
12.
Saransk
2
0
1
1
2:3
-1
1
3.
Saransk
1
2:3
2
13.
Krasnodar
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krasnodar
0
0:0
0
14.
CSKA Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
CSKA Moskva
0
0:0
0
15.
Dinamo Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Dinamo Moskva
0
0:0
0
16.
Ural
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Ural
0
0:0
0
17.
Arsenal Tula
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Arsenal Tula
0
0:0
0
18.
FK Nizjni Novgorod
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
FK Nizjni Novgorod
0
0:0
0
19.
Rostov
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Rostov
0
0:0
0
20.
Ufa
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Ufa
0
0:0
0
21.
Akhmat Grozny
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Akhmat Grozny
0
0:0
0
22.
Khimki
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Khimki
0
0:0
0
23.
Krylya Sovetov
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Krylya Sovetov
0
0:0
0
24.
Fakel
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Fakel
0
0:1
1
25.
Metallurg Lipetsk
1
0
0
1
0:2
-2
0
2.
Metallurg Lipetsk
0
0:2
1
26.
Orenburg
1
0
0
1
0:3
-3
0
2.
Orenburg
0
0:3
1
27.
Torpedo Vladimir
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:3
2
28.
Dinamo Barnaul
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:3
2
29.
Zenit Izhevsk
2
0
0
2
1:6
-5
0
3.
Zenit Izhevsk
0
1:6
2
30.
Kairat Moskva
2
0
0
2
0:6
-6
0
3.
Kairat Moskva
0
0:6
2
31.
Dinamo Stavropol'
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
1:9
2
32.
Dinamo Bryansk
2
0
0
2
1:9
-8
0
3.
Dinamo Bryansk
0
1:9
2
33.
Znamya Noginsk
2
0
0
2
0:14
-14
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:14
2
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (ΕΚΤOΣ EΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ) (Group Stage)
1.
Dinamo Moskva
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Dinamo Moskva
6
9:0
2
2.
CSKA Moskva
2
2
0
0
6:0
6
6
1.
CSKA Moskva
6
6:0
2
3.
FK Nizjni Novgorod
2
2
0
0
2:0
2
6
1.
FK Nizjni Novgorod
6
2:0
2
4.
Arsenal Tula
2
1
1
0
7:2
5
4
2.
Arsenal Tula
4
7:2
2
5.
Akhmat Grozny
2
1
1
0
4:1
3
4
1.
Akhmat Grozny
4
4:1
2
6.
Krylya Sovetov
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Krylya Sovetov
3
10:1
2
7.
Yenisey
1
1
0
0
4:0
4
3
1.
Yenisey
3
4:0
1
8.
Veles
1
1
0
0
3:0
3
3
1.
Veles
3
3:0
1
9.
Rotor Volgograd
1
1
0
0
3:0
3
3
2.
Rotor Volgograd
3
3:0
1
10.
Orenburg
1
1
0
0
3:1
2
3
2.
Orenburg
3
3:1
1
11.
Fakel
1
1
0
0
2:0
2
3
2.
Fakel
3
2:0
1
12.
Metallurg Lipetsk
1
1
0
0
2:1
1
3
2.
Metallurg Lipetsk
3
2:1
1
13.
KAMAZ
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
KAMAZ
3
1:0
1
14.
Ural
2
1
0
1
2:1
1
3
2.
Ural
3
2:1
2
15.
Alaniya Vladikavkaz
1
1
0
0
3:2
1
3
1.
Alaniya Vladikavkaz
3
3:2
1
16.
Baltika
1
1
0
0
2:1
1
3
1.
Baltika
3
2:1
1
17.
Krasnodar
2
1
0
1
2:3
-1
3
2.
Krasnodar
3
2:3
2
18.
Khimki
2
0
2
0
1:1
0
2
2.
Khimki
2
1:1
2
19.
Ufa
2
0
1
1
1:3
-2
1
3.
Ufa
1
1:3
2
20.
Leningradets
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Leningradets
0
0:0
0
21.
Zenit Izhevsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Zenit Izhevsk
0
0:0
0
22.
Dinamo Stavropol'
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Stavropol'
0
0:0
0
23.
Torpedo Vladimir
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Torpedo Vladimir
0
0:0
0
24.
Dinamo Bryansk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Bryansk
0
0:0
0
25.
Dinamo Barnaul
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Dinamo Barnaul
0
0:0
0
26.
Chayka
0
0
0
0
0:0
0
0
1.
Chayka
0
0:0
0
27.
Legion Dynamo
0
0
0
0
0:0
0
0
2.
Legion Dynamo
0
0:0
0
28.
Kairat Moskva
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Kairat Moskva
0
0:0
0
29.
Saransk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Saransk
0
0:0
0
30.
Znamya Noginsk
0
0
0
0
0:0
0
0
3.
Znamya Noginsk
0
0:0
0
31.
Urozhay
1
0
0
1
0:1
-1
0
1.
Urozhay
0
0:1
1
32.
Torpedo Moskva
1
0
0
1
0:1
-1
0
2.
Torpedo Moskva
0
0:1
1
33.
Rostov
2
0
0
2
0:3
-3
0
3.
Rostov
0
0:3
2