Dodgerbet >
Challenge League Table
Challenge League
Zápasů: 160
Domácí: 67 (42%)Hosté: 47 (29%)
Remízy: 46 (29%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 124 (78%)OVER 2,5: 79 (49%)
OVER 3,5: 50 (31%)
Domácí
OVER 0,5: 121 (76%)OVER 1,5: 63 (39%)
OVER 2,5: 32 (20%)
Hosté
OVER 0,5: 111 (69%)OVER 1,5: 57 (36%)
OVER 2,5: 22 (14%)
Další zápasy Challenge League
33. Kolo
3.5. 17:30
Bellinzona
vs.
Neuchâtel Xamax
3.5. 17:30
Bellinzona
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
3.5. 17:30
FC Schaffhausen
vs.
Stade Nyonnais
3.5. 17:30
FC Schaffhausen
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
3.5. 18:15
Baden
vs.
Thun
3.5. 18:15
Baden
Thun
Thun
3.5. 18:15
Sion
vs.
Wil
3.5. 18:15
Sion
Wil
Wil
3.5. 18:15
Vaduz
vs.
Aarau
3.5. 18:15
Vaduz
Aarau
Aarau
34. Kolo
9.5. 16:00
Aarau
vs.
Sion
9.5. 16:00
Aarau
Sion
Sion
9.5. 16:00
Stade Nyonnais
vs.
Bellinzona
9.5. 16:00
Stade Nyonnais
Bellinzona
Bellinzona
9.5. 16:00
Wil
vs.
Baden
9.5. 16:00
Wil
Baden
Baden
11.5. 16:00
Neuchâtel Xamax
vs.
Vaduz
11.5. 16:00
Neuchâtel Xamax
Vaduz
Vaduz
11.5. 16:00
Thun
vs.
FC Schaffhausen
11.5. 16:00
Thun
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
17.5. 18:15
Aarau
vs.
Wil
17.5. 18:15
Aarau
Wil
Wil
17.5. 18:15
Bellinzona
vs.
Sion
17.5. 18:15
Bellinzona
Sion
Sion
17.5. 18:15
Neuchâtel Xamax
vs.
Stade Nyonnais
17.5. 18:15
Neuchâtel Xamax
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
17.5. 18:15
FC Schaffhausen
vs.
Baden
17.5. 18:15
FC Schaffhausen
Baden
Baden
17.5. 18:15
Thun
vs.
Vaduz
17.5. 18:15
Thun
Vaduz
Vaduz
20.5. 12:15
Baden
vs.
Neuchâtel Xamax
20.5. 12:15
Baden
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
20.5. 12:15
Sion
vs.
FC Schaffhausen
20.5. 12:15
Sion
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
20.5. 12:15
Stade Nyonnais
vs.
Aarau
20.5. 12:15
Stade Nyonnais
Aarau
Aarau
20.5. 12:15
Vaduz
vs.
Bellinzona
20.5. 12:15
Vaduz
Bellinzona
Bellinzona
20.5. 12:15
Wil
vs.
Thun
20.5. 12:15
Wil
Thun
Thun
Aktuální tabulka (Regular Season)
1.
Sion
32
19
10
3
61:22
39
67
1.
Sion
67
61:22
32
2.
Thun
32
19
7
6
56:34
22
64
2.
Thun
64
56:34
32
3.
Vaduz
32
12
8
12
59:45
14
44
3.
Vaduz
44
59:45
32
4.
Aarau
32
12
7
13
46:47
-1
43
4.
Aarau
43
46:47
32
5.
Neuchâtel Xamax
32
9
14
9
46:41
5
41
5.
Neuchâtel Xamax
41
46:41
32
6.
Stade Nyonnais
32
10
9
13
39:47
-8
39
6.
Stade Nyonnais
39
39:47
32
7.
Wil
32
9
11
12
41:44
-3
38
7.
Wil
38
41:44
32
8.
Bellinzona
32
10
8
14
33:43
-10
38
8.
Bellinzona
38
33:43
32
9.
FC Schaffhausen
32
8
12
12
33:46
-13
36
9.
FC Schaffhausen
36
33:46
32
10.
Baden
32
6
6
20
25:70
-45
24
10.
Baden
24
25:70
32
Vyhodnocení zápasů Challenge League
32. Kolo
27.4. 16:00
Wil
0:1 (0-0)
FC Schaffhausen
27.4.
16:00
16:00
Wil
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
0
1
1
27.4. 16:00
Vaduz
6:0 (2-0)
Baden
27.4.
16:00
16:00
Vaduz
Baden
Baden
6
0
0
27.4. 16:00
Stade Nyonnais
0:0 (0-0)
Thun
27.4.
16:00
16:00
Stade Nyonnais
Thun
Thun
0
0
0
26.4. 18:15
Aarau
0:2 (0-0)
Bellinzona
26.4.
18:15
18:15
Aarau
Bellinzona
Bellinzona
0
2
2
31. Kolo
24.4. 17:30
Stade Nyonnais
0:2 (0-2)
Vaduz
24.4.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Vaduz
Vaduz
0
2
2
23.4. 18:15
Baden
0:1 (0-0)
Aarau
23.4.
18:15
18:15
Baden
Aarau
Aarau
0
1
1
23.4. 17:30
Neuchâtel Xamax
2:2 (0-1)
Wil
23.4.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Wil
Wil
2
2
2
23.4. 17:30
Bellinzona
1:1 (0-1)
FC Schaffhausen
23.4.
17:30
17:30
Bellinzona
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
1
1
1
22.4. 18:15
Thun
1:0 (1-0)
Sion
22.4.
18:15
18:15
Thun
Sion
Sion
1
0
0
20.4. 16:00
Vaduz
3:1 (1-1)
Wil
20.4.
16:00
16:00
Vaduz
Wil
Wil
3
1
1
19.4. 18:15
Sion
1:0 (0-0)
Stade Nyonnais
19.4.
18:15
18:15
Sion
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
0
0
19.4. 18:15
Aarau
3:0 (2-0)
Thun
19.4.
18:15
18:15
Aarau
Thun
Thun
3
0
0
19.4. 18:00
Bellinzona
4:0 (1-0)
Baden
19.4.
18:00
18:00
Bellinzona
Baden
Baden
4
0
0
19.4. 17:30
FC Schaffhausen
1:1 (1-1)
Neuchâtel Xamax
19.4.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
1
1
14.4. 12:15
Wil
0:0 (0-0)
Stade Nyonnais
14.4.
12:15
12:15
Wil
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
0
0
0
13.4. 16:00
Thun
1:0 (0-0)
Bellinzona
13.4.
16:00
16:00
Thun
Bellinzona
Bellinzona
1
0
0
13.4. 16:00
Baden
0:3 (0-1)
Sion
13.4.
16:00
16:00
Baden
Sion
Sion
0
3
3
12.4. 18:15
FC Schaffhausen
0:1 (0-1)
Vaduz
12.4.
18:15
18:15
FC Schaffhausen
Vaduz
Vaduz
0
1
1
12.4. 17:30
Neuchâtel Xamax
3:1 (1-0)
Aarau
12.4.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Aarau
Aarau
3
1
1
6.4. 18:15
Sion
2:2 (1-0)
Vaduz
6.4.
18:15
18:15
Sion
Vaduz
Vaduz
2
2
2
6.4. 16:30
Wil
4:1 (1-1)
Bellinzona
6.4.
16:30
16:30
Wil
Bellinzona
Bellinzona
4
1
1
6.4. 16:00
Thun
4:0 (0-0)
Neuchâtel Xamax
6.4.
16:00
16:00
Thun
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
4
0
0
6.4. 16:00
Aarau
1:2 (1-1)
FC Schaffhausen
6.4.
16:00
16:00
Aarau
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
1
2
2
5.4. 18:15
Stade Nyonnais
1:0 (1-0)
Baden
5.4.
18:15
18:15
Stade Nyonnais
Baden
Baden
1
0
0
2.4. 18:15
Sion
1:1 (0-0)
Neuchâtel Xamax
2.4.
18:15
18:15
Sion
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
1
1
1.4. 12:15
Vaduz
1:0 (1-0)
Thun
1.4.
12:15
12:15
Vaduz
Thun
Thun
1
0
0
30.3. 17:00
Baden
2:1 (1-1)
Wil
30.3.
17:00
17:00
Baden
Wil
Wil
2
1
1
29.3. 19:15
Bellinzona
5:2 (1-2)
Aarau
29.3.
19:15
19:15
Bellinzona
Aarau
Aarau
5
2
2
29.3. 18:30
Stade Nyonnais
0:4 (0-1)
Sion
29.3.
18:30
18:30
Stade Nyonnais
Sion
Sion
0
4
4
29.3. 18:30
Neuchâtel Xamax
2:1 (1-1)
FC Schaffhausen
29.3.
18:30
18:30
Neuchâtel Xamax
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
2
1
1
17.3. 13:15
Wil
0:0 (0-0)
Neuchâtel Xamax
17.3.
13:15
13:15
Wil
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
0
0
0
17.3. 13:15
Vaduz
1:3 (0-0)
Stade Nyonnais
17.3.
13:15
13:15
Vaduz
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
3
3
16.3. 17:00
Aarau
2:0 (0-0)
Baden
16.3.
17:00
17:00
Aarau
Baden
Baden
2
0
0
15.3. 19:15
Sion
1:2 (1-1)
Thun
15.3.
19:15
19:15
Sion
Thun
Thun
1
2
2
15.3. 18:30
FC Schaffhausen
2:1 (1-1)
Bellinzona
15.3.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Bellinzona
Bellinzona
2
1
1
9.3. 17:00
Thun
2:1 (0-1)
Wil
9.3.
17:00
17:00
Thun
Wil
Wil
2
1
1
9.3. 17:00
Bellinzona
0:2 (0-1)
Stade Nyonnais
9.3.
17:00
17:00
Bellinzona
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
0
2
2
9.3. 17:00
Baden
1:1 (1-0)
Vaduz
9.3.
17:00
17:00
Baden
Vaduz
Vaduz
1
1
1
8.3. 19:15
Neuchâtel Xamax
0:0 (0-0)
Sion
8.3.
19:15
19:15
Neuchâtel Xamax
Sion
Sion
0
0
0
8.3. 18:30
FC Schaffhausen
1:1 (1-1)
Aarau
8.3.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Aarau
Aarau
1
1
1
3.3. 13:15
Vaduz
3:2 (0-0)
FC Schaffhausen
3.3.
13:15
13:15
Vaduz
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
3
2
2
3.3. 13:15
Sion
3:0 (0-0)
Bellinzona
3.3.
13:15
13:15
Sion
Bellinzona
Bellinzona
3
0
0
2.3. 17:00
Thun
3:1 (1-0)
Baden
2.3.
17:00
17:00
Thun
Baden
Baden
3
1
1
1.3. 19:15
Aarau
2:0 (1-0)
Neuchâtel Xamax
1.3.
19:15
19:15
Aarau
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
2
0
0
1.3. 18:30
Stade Nyonnais
1:1 (0-1)
Wil
1.3.
18:30
18:30
Stade Nyonnais
Wil
Wil
1
1
1
28.2. 17:30
Bellinzona
0:1 (0-0)
Vaduz
28.2.
17:30
17:30
Bellinzona
Vaduz
Vaduz
0
1
1
24.2. 17:00
Baden
2:3 (1-0)
Stade Nyonnais
24.2.
17:00
17:00
Baden
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
2
3
3
23.2. 19:15
Wil
1:1 (0-0)
Aarau
23.2.
19:15
19:15
Wil
Aarau
Aarau
1
1
1
23.2. 18:30
FC Schaffhausen
0:4 (0-3)
Sion
23.2.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Sion
Sion
0
4
4
23.2. 18:30
Neuchâtel Xamax
4:0 (1-0)
Thun
23.2.
18:30
18:30
Neuchâtel Xamax
Thun
Thun
4
0
0
17.2. 17:00
Bellinzona
0:0 (0-0)
Wil
17.2.
17:00
17:00
Bellinzona
Wil
Wil
0
0
0
17.2. 17:00
Baden
0:1 (0-0)
FC Schaffhausen
17.2.
17:00
17:00
Baden
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
0
1
1
16.2. 19:15
Vaduz
1:2 (1-0)
Sion
16.2.
19:15
19:15
Vaduz
Sion
Sion
1
2
2
16.2. 19:15
Thun
1:0 (0-0)
Aarau
16.2.
19:15
19:15
Thun
Aarau
Aarau
1
0
0
16.2. 18:30
Stade Nyonnais
0:2 (0-1)
Neuchâtel Xamax
16.2.
18:30
18:30
Stade Nyonnais
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
0
2
2
10.2. 17:00
Wil
1:0 (1-0)
Vaduz
10.2.
17:00
17:00
Wil
Vaduz
Vaduz
1
0
0
10.2. 17:00
Aarau
5:2 (3-0)
Stade Nyonnais
10.2.
17:00
17:00
Aarau
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
5
2
2
9.2. 19:15
Sion
4:1 (2-0)
Baden
9.2.
19:15
19:15
Sion
Baden
Baden
4
1
1
9.2. 19:15
FC Schaffhausen
1:1 (1-1)
Thun
9.2.
19:15
19:15
FC Schaffhausen
Thun
Thun
1
1
1
9.2. 18:30
Neuchâtel Xamax
0:1 (0-1)
Bellinzona
9.2.
18:30
18:30
Neuchâtel Xamax
Bellinzona
Bellinzona
0
1
1
6.2. 18:00
Stade Nyonnais
0:3 (0-0)
FC Schaffhausen
6.2.
18:00
18:00
Stade Nyonnais
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
0
3
3
4.2. 13:15
Vaduz
5:3 (3-0)
Neuchâtel Xamax
4.2.
13:15
13:15
Vaduz
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
5
3
3
4.2. 13:15
Baden
2:1 (1-1)
Bellinzona
4.2.
13:15
13:15
Baden
Bellinzona
Bellinzona
2
1
1
2.2. 19:15
Thun
4:1 (1-1)
Stade Nyonnais
2.2.
19:15
19:15
Thun
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
4
1
1
2.2. 19:15
Sion
2:0 (2-0)
Aarau
2.2.
19:15
19:15
Sion
Aarau
Aarau
2
0
0
2.2. 18:30
FC Schaffhausen
3:2 (3-0)
Wil
2.2.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Wil
Wil
3
2
2
30.1. 19:15
Baden
1:2 (0-1)
Aarau
30.1.
19:15
19:15
Baden
Aarau
Aarau
1
2
2
30.1. 18:30
Wil
2:0 (0-0)
FC Schaffhausen
30.1.
18:30
18:30
Wil
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
2
0
0
27.1. 17:00
Bellinzona
0:0 (0-0)
Thun
27.1.
17:00
17:00
Bellinzona
Thun
Thun
0
0
0
26.1. 19:15
Neuchâtel Xamax
1:1 (1-0)
Baden
26.1.
19:15
19:15
Neuchâtel Xamax
Baden
Baden
1
1
1
26.1. 18:30
Aarau
1:0 (0-0)
Vaduz
26.1.
18:30
18:30
Aarau
Vaduz
Vaduz
1
0
0
26.1. 18:30
Wil
1:4 (0-1)
Sion
26.1.
18:30
18:30
Wil
Sion
Sion
1
4
4
17.12. 13:15
Vaduz
1:2 (0-0)
Bellinzona
17.12.
13:15
13:15
Vaduz
Bellinzona
Bellinzona
1
2
2
16.12. 17:00
Baden
0:2 (0-1)
Thun
16.12.
17:00
17:00
Baden
Thun
Thun
0
2
2
15.12. 19:15
Sion
2:1 (0-1)
FC Schaffhausen
15.12.
19:15
19:15
Sion
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
2
1
1
15.12. 19:15
Neuchâtel Xamax
2:1 (2-1)
Aarau
15.12.
19:15
19:15
Neuchâtel Xamax
Aarau
Aarau
2
1
1
15.12. 18:30
Wil
3:2 (0-0)
Stade Nyonnais
15.12.
18:30
18:30
Wil
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
3
2
2
13.12. 18:00
Thun
3:1 (1-0)
Bellinzona
13.12.
18:00
18:00
Thun
Bellinzona
Bellinzona
3
1
1
12.12. 18:00
Sion
1:1 (0-0)
Stade Nyonnais
12.12.
18:00
18:00
Sion
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
1
1
10.12. 13:15
Bellinzona
1:0 (0-0)
Neuchâtel Xamax
10.12.
13:15
13:15
Bellinzona
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
0
0
10.12. 13:15
Aarau
1:1 (1-0)
Wil
10.12.
13:15
13:15
Aarau
Wil
Wil
1
1
1
8.12. 19:15
Thun
1:1 (1-1)
Sion
8.12.
19:15
19:15
Thun
Sion
Sion
1
1
1
8.12. 18:30
Stade Nyonnais
1:0 (1-0)
Vaduz
8.12.
18:30
18:30
Stade Nyonnais
Vaduz
Vaduz
1
0
0
8.12. 18:30
FC Schaffhausen
2:0 (2-0)
Baden
8.12.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Baden
Baden
2
0
0
1.12. 18:30
Neuchâtel Xamax
1:1 (0-0)
Vaduz
1.12.
18:30
18:30
Neuchâtel Xamax
Vaduz
Vaduz
1
1
1
26.11. 13:15
Bellinzona
3:1 (2-1)
Baden
26.11.
13:15
13:15
Bellinzona
Baden
Baden
3
1
1
26.11. 13:15
Aarau
0:0 (0-0)
Sion
26.11.
13:15
13:15
Aarau
Sion
Sion
0
0
0
24.11. 19:15
Vaduz
2:2 (0-0)
Wil
24.11.
19:15
19:15
Vaduz
Wil
Wil
2
2
2
24.11. 18:30
Stade Nyonnais
3:2 (1-1)
Thun
24.11.
18:30
18:30
Stade Nyonnais
Thun
Thun
3
2
2
24.11. 18:30
FC Schaffhausen
2:2 (2-1)
Neuchâtel Xamax
24.11.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
2
2
2
12.11. 13:15
Stade Nyonnais
4:0 (1-0)
Aarau
12.11.
13:15
13:15
Stade Nyonnais
Aarau
Aarau
4
0
0
11.11. 17:00
Thun
1:0 (0-0)
FC Schaffhausen
11.11.
17:00
17:00
Thun
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
1
0
0
10.11. 19:15
Sion
3:3 (1-3)
Vaduz
10.11.
19:15
19:15
Sion
Vaduz
Vaduz
3
3
3
10.11. 19:15
Baden
0:4 (0-3)
Neuchâtel Xamax
10.11.
19:15
19:15
Baden
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
0
4
4
10.11. 18:30
Wil
0:0 (0-0)
Bellinzona
10.11.
18:30
18:30
Wil
Bellinzona
Bellinzona
0
0
0
5.11. 13:15
Vaduz
1:2 (1-1)
Baden
5.11.
13:15
13:15
Vaduz
Baden
Baden
1
2
2
5.11. 13:15
Bellinzona
1:2 (0-1)
Sion
5.11.
13:15
13:15
Bellinzona
Sion
Sion
1
2
2
3.11. 19:15
Aarau
5:2 (3-0)
Thun
3.11.
19:15
19:15
Aarau
Thun
Thun
5
2
2
3.11. 18:30
FC Schaffhausen
1:1 (1-0)
Stade Nyonnais
3.11.
18:30
18:30
FC Schaffhausen
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
1
1
3.11. 18:30
Neuchâtel Xamax
2:2 (0-0)
Wil
3.11.
18:30
18:30
Neuchâtel Xamax
Wil
Wil
2
2
2
29.10. 15:30
Thun
2:1 (1-1)
Vaduz
29.10.
15:30
15:30
Thun
Vaduz
Vaduz
2
1
1
27.10. 18:15
Sion
1:0 (0-0)
Neuchâtel Xamax
27.10.
18:15
18:15
Sion
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
0
0
27.10. 18:15
Aarau
1:1 (0-1)
FC Schaffhausen
27.10.
18:15
18:15
Aarau
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
1
1
1
27.10. 17:30
Wil
0:1 (0-1)
Baden
27.10.
17:30
17:30
Wil
Baden
Baden
0
1
1
27.10. 17:30
Stade Nyonnais
2:3 (0-0)
Bellinzona
27.10.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Bellinzona
Bellinzona
2
3
3
22.10. 12:15
Vaduz
2:2 (1-2)
Aarau
22.10.
12:15
12:15
Vaduz
Aarau
Aarau
2
2
2
22.10. 12:15
Bellinzona
0:0 (0-0)
FC Schaffhausen
22.10.
12:15
12:15
Bellinzona
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
0
0
0
21.10. 16:00
Baden
0:4 (0-1)
Sion
21.10.
16:00
16:00
Baden
Sion
Sion
0
4
4
20.10. 18:15
Wil
0:3 (0-1)
Thun
20.10.
18:15
18:15
Wil
Thun
Thun
0
3
3
20.10. 17:30
Neuchâtel Xamax
1:1 (1-1)
Stade Nyonnais
20.10.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
1
1
8.10. 12:15
Aarau
1:2 (1-2)
Bellinzona
8.10.
12:15
12:15
Aarau
Bellinzona
Bellinzona
1
2
2
7.10. 16:00
Thun
1:1 (1-0)
Neuchâtel Xamax
7.10.
16:00
16:00
Thun
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
1
1
6.10. 18:15
Sion
3:0 (1-0)
Wil
6.10.
18:15
18:15
Sion
Wil
Wil
3
0
0
6.10. 17:30
Stade Nyonnais
1:1 (0-1)
Baden
6.10.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Baden
Baden
1
1
1
6.10. 17:30
FC Schaffhausen
1:0 (1-0)
Vaduz
6.10.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Vaduz
Vaduz
1
0
0
1.10. 12:15
Baden
1:1 (0-1)
FC Schaffhausen
1.10.
12:15
12:15
Baden
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
1
1
1
1.10. 12:15
Bellinzona
1:0 (0-0)
Stade Nyonnais
1.10.
12:15
12:15
Bellinzona
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
0
0
1.10. 12:15
Vaduz
1:1 (0-0)
Thun
1.10.
12:15
12:15
Vaduz
Thun
Thun
1
1
1
29.9. 18:15
Neuchâtel Xamax
0:3 (0-1)
Sion
29.9.
18:15
18:15
Neuchâtel Xamax
Sion
Sion
0
3
3
29.9. 17:30
Wil
0:2 (0-1)
Aarau
29.9.
17:30
17:30
Wil
Aarau
Aarau
0
2
2
26.9. 17:30
Neuchâtel Xamax
1:2 (1-2)
Baden
26.9.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Baden
Baden
1
2
2
26.9. 17:30
FC Schaffhausen
0:0 (0-0)
Bellinzona
26.9.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Bellinzona
Bellinzona
0
0
0
26.9. 17:30
Stade Nyonnais
2:0 (1-0)
Wil
26.9.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Wil
Wil
2
0
0
25.9. 18:15
Sion
2:3 (2-0)
Thun
25.9.
18:15
18:15
Sion
Thun
Thun
2
3
3
25.9. 17:30
Aarau
3:2 (1-2)
Vaduz
25.9.
17:30
17:30
Aarau
Vaduz
Vaduz
3
2
2
23.9. 16:00
Baden
2:0 (1-0)
Stade Nyonnais
23.9.
16:00
16:00
Baden
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
2
0
0
22.9. 18:15
Thun
2:0 (1-0)
Aarau
22.9.
18:15
18:15
Thun
Aarau
Aarau
2
0
0
22.9. 17:30
Bellinzona
0:4 (0-1)
Vaduz
22.9.
17:30
17:30
Bellinzona
Vaduz
Vaduz
0
4
4
22.9. 17:30
FC Schaffhausen
1:1 (1-0)
Sion
22.9.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Sion
Sion
1
1
1
22.9. 17:30
Wil
2:0 (0-0)
Neuchâtel Xamax
22.9.
17:30
17:30
Wil
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
2
0
0
3.9. 12:15
Vaduz
6:0 (2-0)
FC Schaffhausen
3.9.
12:15
12:15
Vaduz
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
6
0
0
2.9. 16:00
Thun
3:1 (1-0)
Wil
2.9.
16:00
16:00
Thun
Wil
Wil
3
1
1
1.9. 18:15
Aarau
0:2 (0-0)
Stade Nyonnais
1.9.
18:15
18:15
Aarau
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
0
2
2
1.9. 18:15
Sion
1:1 (0-0)
Baden
1.9.
18:15
18:15
Sion
Baden
Baden
1
1
1
1.9. 17:30
Neuchâtel Xamax
1:1 (1-0)
Bellinzona
1.9.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Bellinzona
Bellinzona
1
1
1
27.8. 12:15
Baden
0:5 (0-1)
Wil
27.8.
12:15
12:15
Baden
Wil
Wil
0
5
5
27.8. 12:15
Vaduz
1:1 (0-0)
Neuchâtel Xamax
27.8.
12:15
12:15
Vaduz
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
1
1
25.8. 18:15
Bellinzona
0:3 (0-1)
Thun
25.8.
18:15
18:15
Bellinzona
Thun
Thun
0
3
3
25.8. 17:30
Stade Nyonnais
1:2 (0-1)
Sion
25.8.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Sion
Sion
1
2
2
25.8. 17:30
FC Schaffhausen
2:2 (1-1)
Aarau
25.8.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Aarau
Aarau
2
2
2
13.8. 12:15
Baden
2:3 (0-0)
Vaduz
13.8.
12:15
12:15
Baden
Vaduz
Vaduz
2
3
3
13.8. 12:15
Bellinzona
1:3 (0-1)
Aarau
13.8.
12:15
12:15
Bellinzona
Aarau
Aarau
1
3
3
11.8. 18:15
Wil
0:0 (0-0)
Sion
11.8.
18:15
18:15
Wil
Sion
Sion
0
0
0
11.8. 17:30
Neuchâtel Xamax
4:0 (1-0)
Thun
11.8.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
Thun
Thun
4
0
0
11.8. 17:30
Stade Nyonnais
2:1 (0-0)
FC Schaffhausen
11.8.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
2
1
1
6.8. 12:15
Aarau
2:3 (0-2)
Neuchâtel Xamax
6.8.
12:15
12:15
Aarau
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
2
3
3
6.8. 12:15
Vaduz
2:1 (0-1)
Stade Nyonnais
6.8.
12:15
12:15
Vaduz
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
2
1
1
4.8. 18:15
FC Schaffhausen
1:3 (0-2)
Wil
4.8.
18:15
18:15
FC Schaffhausen
Wil
Wil
1
3
3
4.8. 18:15
Sion
1:0 (1-0)
Bellinzona
4.8.
18:15
18:15
Sion
Bellinzona
Bellinzona
1
0
0
4.8. 17:30
Thun
6:0 (3-0)
Baden
4.8.
17:30
17:30
Thun
Baden
Baden
6
0
0
30.7. 12:15
Baden
1:1 (1-1)
Bellinzona
30.7.
12:15
12:15
Baden
Bellinzona
Bellinzona
1
1
1
30.7. 12:15
Wil
3:2 (1-1)
Vaduz
30.7.
12:15
12:15
Wil
Vaduz
Vaduz
3
2
2
28.7. 18:15
Sion
1:0 (1-0)
Aarau
28.7.
18:15
18:15
Sion
Aarau
Aarau
1
0
0
28.7. 17:30
FC Schaffhausen
0:1 (0-0)
Thun
28.7.
17:30
17:30
FC Schaffhausen
Thun
Thun
0
1
1
28.7. 17:30
Stade Nyonnais
1:1 (0-0)
Neuchâtel Xamax
28.7.
17:30
17:30
Stade Nyonnais
Neuchâtel Xamax
Neuchâtel Xamax
1
1
1
23.7. 12:15
Bellinzona
0:2 (0-1)
Wil
23.7.
12:15
12:15
Bellinzona
Wil
Wil
0
2
2
23.7. 12:15
Vaduz
0:2 (0-1)
Sion
23.7.
12:15
12:15
Vaduz
Sion
Sion
0
2
2
21.7. 18:15
Aarau
1:0 (1-0)
Baden
21.7.
18:15
18:15
Aarau
Baden
Baden
1
0
0
21.7. 17:30
Neuchâtel Xamax
3:0 (2-0)
FC Schaffhausen
21.7.
17:30
17:30
Neuchâtel Xamax
FC Schaffhausen
FC Schaffhausen
3
0
0
21.7. 17:30
Thun
1:1 (0-1)
Stade Nyonnais
21.7.
17:30
17:30
Thun
Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
1
1
1