BIIK Kazygurt
vs.RSC Anderlecht W
Informaţii prevăzute despre meci
25.9.2019 10:00
Stadion: Stadion Namys
Capacitate: 3000
Gazon: Iarbă
Statistici
4 (3 -
1 -
0)
Meciuri
(3 -
1 -
0)
4
16 (Ø 4)
TOTAL GOLURI
(Ø 3) 12
2 (Ø 0.5)
Goluri primite
(Ø 1) 4
+1,5: 100%
+2,5: 50%
+2,5: 50%
OVER/UNDER
+1,5: 100%
+2,5: 75%
+2,5: 75%
STAT. GAZDĂ VS STAT. OASPETE
2 (2 -
0 -
0)
Meciuri
(2 -
0 -
0)
2
11 (Ø 5.5)
TOTAL GOLURI
(Ø 3) 6
0 (Ø 0)
Goluri primite
(Ø 1.5) 3
+1,5: 100%
+2,5: 50%
+2,5: 50%
OVER/UNDER
+1,5: 100%
+2,5: 100%
+2,5: 100%
Jucători absenţi
BIIK Kazygurt
RSC Anderlecht W
Laura Rus
0
0
0
3
CF
Laura De Neve
0
0
0
4
DF
Jucători care revin în echipă
Ulrike De Frère
1
0
0
1
CF
Esther Buabadi
4
0
0
0
Informaţii suplimentare
BIIK Kazygurt
No fresh injuries, same starting lineup?
The coach can use same last starting lineup as there are not reported major missings for this match.
The coach can use same last starting lineup as there are not reported major missings for this match.
RSC Anderlecht W
Echipe probabile
Banca de rezerve
Angelina Gaier0
0
0
1
0
4
0
1
1
0
0
1
0
0
6
0
0
4
0
0
5
Golgeter
Yekaterina Babshuk1
4
6
0
2
5
0
1
7
0
1
1
0
0
7
Banca de rezerve
Lowiese Seynhaeve0
0
0
0
1
2
CF
0
0
1
MF
0
0
3
CF
0
0
2
CF
0
0
1
CF
0
0
0
Golgeter
Laura Deloose0
2
5
DF
0
1
5
DF
0
1
2
CF
0
0
5
GK
0
0
4
DF
Despre meci
Ponturile de astăzi sunt pentru meciul BIIK Kazygurt - RSC Anderlecht W, programat pentru 25.9.2019 la ora 10:00 CET. Jocul va avea loc la stadionul iconic Stadion Namys. Show moreNext matches
Ultimele meciuri
BIIK Kazygurt
12.9
RSC Anderlecht W
BIIK Kazygurt
BIIK Kazygurt
0
0
0
1
1
1
13.8
PK-35 Vantaa W
BIIK Kazygurt
BIIK Kazygurt
0
2
2
1
4
4
10.8
BIIK Kazygurt
Flora W
Flora W
2
0
0
2
0
0
7.8
BIIK Kazygurt
EBS / Skála
EBS / Skála
6
0
0
9
0
0
26.9
Barcelona W
BIIK Kazygurt
BIIK Kazygurt
1
0
0
3
0
0
12.9
BIIK Kazygurt
Barcelona W
Barcelona W
1
0
0
3
1
1
13.8
Landhaus W
BIIK Kazygurt
BIIK Kazygurt
0
2
2
0
2
2
10.8
BIIK Kazygurt
Rigas W
Rigas W
3
0
0
5
0
0
7.8
BIIK Kazygurt
Elpides Karditsas W
Elpides Karditsas W
1
1
1
2
1
1
15.11
Lyon W
BIIK Kazygurt
BIIK Kazygurt
4
0
0
9
0
0
8.11
BIIK Kazygurt
Lyon W
Lyon W
0
3
3
0
7
7
Meciuri directe
Cornere
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
2.33-0.67 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 1.67-1.33
HOME CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
6-1.33 average
AWAY CORNERS
Over 10.5 corners: %
Under 10.5 corners: %
average 4.25-1.5 average
7.5
8.5
9.5
10.5
11.5
12.5
13.5
Clasament complet (Qualifying Round)
1.
Breidablik W
3
3
0
0
18:2
16
9
1.
Breidablik W
9
18:2
3
2.
SFK 2000 W
3
2
0
1
7:3
4
6
2.
SFK 2000 W
6
7:3
3
3.
ASA Tel Aviv
3
1
0
2
8:5
3
3
3.
ASA Tel Aviv
3
8:5
3
4.
Dragon 2014
3
0
0
3
0:23
-23
0
4.
Dragon 2014
0
0:23
3
1.
Vllaznia W
3
2
1
0
5:2
3
7
1.
Vllaznia W
7
5:2
3
2.
Wexford Youths
3
2
0
1
10:6
4
6
2.
Wexford Youths
6
10:6
3
3.
Gintra W
3
1
1
1
3:3
0
4
3.
Gintra W
4
3:3
3
4.
Birkirkara W
3
0
0
3
2:9
-7
0
4.
Birkirkara W
0
2:9
3
1.
Mitrovica W
3
3
0
0
5:1
4
9
1.
Mitrovica W
9
5:1
3
2.
Breznica W
3
1
1
1
7:7
0
4
2.
Breznica W
4
7:7
3
3.
Ol. Cluj W
3
1
0
2
6:7
-1
3
3.
Ol. Cluj W
3
6:7
3
4.
NSA Sofia W
3
0
1
2
6:9
-3
1
4.
NSA Sofia W
1
6:9
3
1.
Hibernian W
3
3
0
0
7:2
5
9
1.
Hibernian W
9
7:2
3
2.
Cardiff Metropolitan W
3
2
0
1
7:3
4
6
2.
Cardiff Metropolitan W
6
7:3
3
3.
Pomurje
3
1
0
2
5:3
2
3
3.
Pomurje
3
5:3
3
4.
Nike
3
0
0
3
1:12
-11
0
4.
Nike
0
1:12
3
1.
Minsk FK W
3
3
0
0
16:1
15
9
1.
Minsk FK W
9
16:1
3
2.
Zhytlobud-1 W
3
2
0
1
9:4
5
6
2.
Zhytlobud-1 W
6
9:4
3
3.
Split W
3
1
0
2
10:7
3
3
3.
Split W
3
10:7
3
4.
Bettembourg W
3
0
0
3
2:25
-23
0
4.
Bettembourg W
0
2:25
3
1.
Subotica W
3
2
1
0
21:2
19
7
1.
Subotica W
7
21:2
3
2.
Ferencváros W
3
2
1
0
7:3
4
7
2.
Ferencváros W
7
7:3
3
3.
Slovan Bratislava W
3
1
0
2
2:10
-8
3
3.
Slovan Bratislava W
3
2:10
3
4.
Anenii Noi W
3
0
0
3
0:15
-15
0
4.
Anenii Noi W
0
0:15
3
1.
BIIK Kazygurt
3
3
0
0
15:1
14
9
1.
BIIK Kazygurt
9
15:1
3
2.
PK-35 Vantaa W
3
2
0
1
9:6
3
6
2.
PK-35 Vantaa W
6
9:6
3
3.
Flora W
3
1
0
2
4:5
-1
3
3.
Flora W
3
4:5
3
4.
EBS / Skála
3
0
0
3
0:16
-16
0
4.
EBS / Skála
0
0:16
3
1.
Sporting Braga W
3
3
0
0
11:0
11
9
1.
Sporting Braga W
9
11:0
3
2.
Apollon W
3
2
0
1
17:3
14
6
2.
Apollon W
6
17:3
3
3.
Sturm Graz W
3
1
0
2
6:9
-3
3
3.
Sturm Graz W
3
6:9
3
4.
Rigas W
3
0
0
3
0:22
-22
0
4.
Rigas W
0
0:22
3
1.
RSC Anderlecht W
3
3
0
0
11:3
8
9
1.
RSC Anderlecht W
9
11:3
3
2.
LSK Kvinner W
3
2
0
1
7:3
4
6
2.
LSK Kvinner W
6
7:3
3
3.
Linfield W
3
1
0
2
4:9
-5
3
3.
Linfield W
3
4:9
3
4.
PAOK W
3
0
0
3
2:9
-7
0
4.
PAOK W
0
2:9
3
1.
FC Twente W
3
2
1
0
12:2
10
7
1.
FC Twente W
7
12:2
3
2.
Beşiktaş W
3
1
2
0
6:3
3
5
2.
Beşiktaş W
5
6:3
3
3.
Leczna W
3
1
1
1
14:3
11
4
3.
Leczna W
4
14:3
3
4.
Alashkert
3
0
0
3
0:24
-24
0
4.
Alashkert
0
0:24
3
Clasament complet (Meciuri Acasă) (Qualifying Round)
1.
Subotica W
2
2
0
0
19:0
19
6
1.
Subotica W
6
19:0
2
2.
Breidablik W
2
2
0
0
14:1
13
6
1.
Breidablik W
6
14:1
2
3.
Minsk FK W
2
2
0
0
14:1
13
6
1.
Minsk FK W
6
14:1
2
4.
BIIK Kazygurt
2
2
0
0
11:0
11
6
1.
BIIK Kazygurt
6
11:0
2
5.
SFK 2000 W
2
2
0
0
6:0
6
6
2.
SFK 2000 W
6
6:0
2
6.
Hibernian W
2
2
0
0
5:1
4
6
1.
Hibernian W
6
5:1
2
7.
FC Twente W
2
1
1
0
10:2
8
4
1.
FC Twente W
4
10:2
2
8.
Ferencváros W
2
1
1
0
4:2
2
4
2.
Ferencváros W
4
4:2
2
9.
Vllaznia W
2
1
1
0
2:1
1
4
1.
Vllaznia W
4
2:1
2
10.
Leczna W
2
1
0
1
13:2
11
3
3.
Leczna W
3
13:2
2
11.
Apollon W
2
1
0
1
10:1
9
3
2.
Apollon W
3
10:1
2
12.
RSC Anderlecht W
1
1
0
0
5:0
5
3
1.
RSC Anderlecht W
3
5:0
1
13.
Zhytlobud-1 W
2
1
0
1
6:2
4
3
2.
Zhytlobud-1 W
3
6:2
2
14.
Pomurje
2
1
0
1
5:2
3
3
3.
Pomurje
3
5:2
2
15.
LSK Kvinner W
2
1
0
1
6:3
3
3
2.
LSK Kvinner W
3
6:3
2
16.
PK-35 Vantaa W
2
1
0
1
6:4
2
3
2.
PK-35 Vantaa W
3
6:4
2
17.
Sporting Braga W
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
Sporting Braga W
3
2:0
1
18.
Mitrovica W
1
1
0
0
1:0
1
3
1.
Mitrovica W
3
1:0
1
19.
Cardiff Metropolitan W
1
1
0
0
1:0
1
3
2.
Cardiff Metropolitan W
3
1:0
1
20.
Gintra W
2
1
0
1
2:2
0
3
3.
Gintra W
3
2:2
2
21.
Sturm Graz W
2
1
0
1
6:7
-1
3
3.
Sturm Graz W
3
6:7
2
22.
Breznica W
1
0
1
0
4:4
0
1
2.
Breznica W
1
4:4
1
23.
Beşiktaş W
1
0
1
0
1:1
0
1
2.
Beşiktaş W
1
1:1
1
24.
Split W
1
0
0
1
2:3
-1
0
3.
Split W
0
2:3
1
25.
Anenii Noi W
1
0
0
1
0:1
-1
0
4.
Anenii Noi W
0
0:1
1
26.
Flora W
1
0
0
1
2:3
-1
0
3.
Flora W
0
2:3
1
27.
Wexford Youths
1
0
0
1
1:3
-2
0
2.
Wexford Youths
0
1:3
1
28.
Ol. Cluj W
2
0
0
2
3:5
-2
0
3.
Ol. Cluj W
0
3:5
2
29.
Slovan Bratislava W
1
0
0
1
1:3
-2
0
3.
Slovan Bratislava W
0
1:3
1
30.
EBS / Skála
1
0
0
1
0:2
-2
0
4.
EBS / Skála
0
0:2
1
31.
Linfield W
1
0
0
1
1:3
-2
0
3.
Linfield W
0
1:3
1
32.
PAOK W
2
0
0
2
2:4
-2
0
4.
PAOK W
0
2:4
2
33.
ASA Tel Aviv
1
0
0
1
1:4
-3
0
3.
ASA Tel Aviv
0
1:4
1
34.
NSA Sofia W
2
0
0
2
2:5
-3
0
4.
NSA Sofia W
0
2:5
2
35.
Alashkert
1
0
0
1
0:3
-3
0
4.
Alashkert
0
0:3
1
36.
Nike
1
0
0
1
1:5
-4
0
4.
Nike
0
1:5
1
37.
Birkirkara W
1
0
0
1
2:7
-5
0
4.
Birkirkara W
0
2:7
1
38.
Bettembourg W
1
0
0
1
2:7
-5
0
4.
Bettembourg W
0
2:7
1
39.
Dragon 2014
1
0
0
1
0:7
-7
0
4.
Dragon 2014
0
0:7
1
40.
Rigas W
1
0
0
1
0:8
-8
0
4.
Rigas W
0
0:8
1
Clasament complet (Meciuri Deplasare) (Qualifying Round)
1.
Sporting Braga W
2
2
0
0
9:0
9
6
1.
Sporting Braga W
6
9:0
2
2.
Wexford Youths
2
2
0
0
9:3
6
6
2.
Wexford Youths
6
9:3
2
3.
Mitrovica W
2
2
0
0
4:1
3
6
1.
Mitrovica W
6
4:1
2
4.
RSC Anderlecht W
2
2
0
0
6:3
3
6
1.
RSC Anderlecht W
6
6:3
2
5.
Beşiktaş W
2
1
1
0
5:2
3
4
2.
Beşiktaş W
4
5:2
2
6.
ASA Tel Aviv
2
1
0
1
7:1
6
3
3.
ASA Tel Aviv
3
7:1
2
7.
Apollon W
1
1
0
0
7:2
5
3
2.
Apollon W
3
7:2
1
8.
Split W
2
1
0
1
8:4
4
3
3.
Split W
3
8:4
2
9.
Breidablik W
1
1
0
0
4:1
3
3
1.
Breidablik W
3
4:1
1
10.
Cardiff Metropolitan W
2
1
0
1
6:3
3
3
2.
Cardiff Metropolitan W
3
6:3
2
11.
BIIK Kazygurt
1
1
0
0
4:1
3
3
1.
BIIK Kazygurt
3
4:1
1
12.
Vllaznia W
1
1
0
0
3:1
2
3
1.
Vllaznia W
3
3:1
1
13.
Minsk FK W
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
Minsk FK W
3
2:0
1
14.
Ferencváros W
1
1
0
0
3:1
2
3
2.
Ferencváros W
3
3:1
1
15.
FC Twente W
1
1
0
0
2:0
2
3
1.
FC Twente W
3
2:0
1
16.
Ol. Cluj W
1
1
0
0
3:2
1
3
3.
Ol. Cluj W
3
3:2
1
17.
Hibernian W
1
1
0
0
2:1
1
3
1.
Hibernian W
3
2:1
1
18.
Zhytlobud-1 W
1
1
0
0
3:2
1
3
2.
Zhytlobud-1 W
3
3:2
1
19.
PK-35 Vantaa W
1
1
0
0
3:2
1
3
2.
PK-35 Vantaa W
3
3:2
1
20.
LSK Kvinner W
1
1
0
0
1:0
1
3
2.
LSK Kvinner W
3
1:0
1
21.
Breznica W
2
1
0
1
3:3
0
3
2.
Breznica W
3
3:3
2
22.
Flora W
2
1
0
1
2:2
0
3
3.
Flora W
3
2:2
2
23.
Linfield W
2
1
0
1
3:6
-3
3
3.
Linfield W
3
3:6
2
24.
Slovan Bratislava W
2
1
0
1
1:7
-6
3
3.
Slovan Bratislava W
3
1:7
2
25.
Gintra W
1
0
1
0
1:1
0
1
3.
Gintra W
1
1:1
1
26.
NSA Sofia W
1
0
1
0
4:4
0
1
4.
NSA Sofia W
1
4:4
1
27.
Subotica W
1
0
1
0
2:2
0
1
1.
Subotica W
1
2:2
1
28.
Leczna W
1
0
1
0
1:1
0
1
3.
Leczna W
1
1:1
1
29.
Pomurje
1
0
0
1
0:1
-1
0
3.
Pomurje
0
0:1
1
30.
SFK 2000 W
1
0
0
1
1:3
-2
0
2.
SFK 2000 W
0
1:3
1
31.
Birkirkara W
2
0
0
2
0:2
-2
0
4.
Birkirkara W
0
0:2
2
32.
Sturm Graz W
1
0
0
1
0:2
-2
0
3.
Sturm Graz W
0
0:2
1
33.
PAOK W
1
0
0
1
0:5
-5
0
4.
PAOK W
0
0:5
1
34.
Nike
2
0
0
2
0:7
-7
0
4.
Nike
0
0:7
2
35.
Anenii Noi W
2
0
0
2
0:14
-14
0
4.
Anenii Noi W
0
0:14
2
36.
EBS / Skála
2
0
0
2
0:14
-14
0
4.
EBS / Skála
0
0:14
2
37.
Rigas W
2
0
0
2
0:14
-14
0
4.
Rigas W
0
0:14
2
38.
Dragon 2014
2
0
0
2
0:16
-16
0
4.
Dragon 2014
0
0:16
2
39.
Bettembourg W
2
0
0
2
0:18
-18
0
4.
Bettembourg W
0
0:18
2
40.
Alashkert
2
0
0
2
0:21
-21
0
4.
Alashkert
0
0:21
2