Dodgerbet >
1. Lig Table
1. Lig
Meciuri: 271
Echipa gazdă: 110 (41%)Echipa oaspete: 92 (34%)
Egaluri: 69 (25%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 191 (70%)OVER 2,5: 113 (42%)
OVER 3,5: 54 (20%)
Echipa gazdă
OVER 0,5: 181 (67%)OVER 1,5: 98 (36%)
OVER 2,5: 43 (16%)
Echipa oaspete
OVER 0,5: 180 (66%)OVER 1,5: 73 (27%)
OVER 2,5: 29 (11%)
Next matches 1. Lig
31. Etapa
20.4. 10:30
Bandırmaspor
vs.
Tuzlaspor
20.4. 10:30
Bandırmaspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
20.4. 13:00
Giresunspor
vs.
Göztepe
20.4. 13:00
Giresunspor
Göztepe
Göztepe
20.4. 16:00
Eyüpspor
vs.
Boluspor
20.4. 16:00
Eyüpspor
Boluspor
Boluspor
21.4. 10:30
Bodrumspor
vs.
Şanlıurfaspor
21.4. 10:30
Bodrumspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
21.4. 13:00
Gençlerbirliği
vs.
BB Erzurumspor
21.4. 13:00
Gençlerbirliği
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
21.4. 13:00
Çorum Belediyespor
vs.
Adanaspor
21.4. 13:00
Çorum Belediyespor
Adanaspor
Adanaspor
21.4. 16:00
Sakaryaspor
vs.
Keçiörengücü
21.4. 16:00
Sakaryaspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
22.4. 17:00
Ümraniyespor
vs.
Kocaelispor
22.4. 17:00
Ümraniyespor
Kocaelispor
Kocaelispor
32. Etapa
28.4. 13:00
Adanaspor
vs.
Manisa BBSK
28.4. 13:00
Adanaspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
28.4. 13:00
Boluspor
vs.
Altay
28.4. 13:00
Boluspor
Altay
Altay
28.4. 13:00
Şanlıurfaspor
vs.
Eyüpspor
28.4. 13:00
Şanlıurfaspor
Eyüpspor
Eyüpspor
28.4. 13:00
Kocaelispor
vs.
Bandırmaspor
28.4. 13:00
Kocaelispor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
28.4. 13:00
BB Erzurumspor
vs.
Çorum Belediyespor
28.4. 13:00
BB Erzurumspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
28.4. 13:00
Tuzlaspor
vs.
Bodrumspor
28.4. 13:00
Tuzlaspor
Bodrumspor
Bodrumspor
28.4. 13:00
Keçiörengücü
vs.
Ümraniyespor
28.4. 13:00
Keçiörengücü
Ümraniyespor
Ümraniyespor
28.4. 13:00
Giresunspor
vs.
Sakaryaspor
28.4. 13:00
Giresunspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
28.4. 13:00
Göztepe
vs.
Gençlerbirliği
28.4. 13:00
Göztepe
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
4.5. 22:00
Gençlerbirliği
vs.
Giresunspor
4.5. 22:00
Gençlerbirliği
Giresunspor
Giresunspor
4.5. 22:00
Eyüpspor
vs.
Göztepe
4.5. 22:00
Eyüpspor
Göztepe
Göztepe
4.5. 22:00
Ümraniyespor
vs.
BB Erzurumspor
4.5. 22:00
Ümraniyespor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
4.5. 22:00
Sakaryaspor
vs.
Tuzlaspor
4.5. 22:00
Sakaryaspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
4.5. 22:00
Bodrumspor
vs.
Kocaelispor
4.5. 22:00
Bodrumspor
Kocaelispor
Kocaelispor
4.5. 22:00
Bandırmaspor
vs.
Keçiörengücü
4.5. 22:00
Bandırmaspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
4.5. 22:00
Manisa BBSK
vs.
Boluspor
4.5. 22:00
Manisa BBSK
Boluspor
Boluspor
4.5. 22:00
Çorum Belediyespor
vs.
Şanlıurfaspor
4.5. 22:00
Çorum Belediyespor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
4.5. 22:00
Altay
vs.
Adanaspor
4.5. 22:00
Altay
Adanaspor
Adanaspor
11.5. 22:00
Şanlıurfaspor
vs.
Manisa BBSK
11.5. 22:00
Şanlıurfaspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
11.5. 22:00
Keçiörengücü
vs.
Altay
11.5. 22:00
Keçiörengücü
Altay
Altay
11.5. 22:00
BB Erzurumspor
vs.
Eyüpspor
11.5. 22:00
BB Erzurumspor
Eyüpspor
Eyüpspor
11.5. 22:00
Adanaspor
vs.
Bandırmaspor
11.5. 22:00
Adanaspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
11.5. 22:00
Boluspor
vs.
Çorum Belediyespor
11.5. 22:00
Boluspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
11.5. 22:00
Göztepe
vs.
Bodrumspor
11.5. 22:00
Göztepe
Bodrumspor
Bodrumspor
11.5. 22:00
Giresunspor
vs.
Ümraniyespor
11.5. 22:00
Giresunspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
11.5. 22:00
Kocaelispor
vs.
Sakaryaspor
11.5. 22:00
Kocaelispor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
11.5. 22:00
Tuzlaspor
vs.
Gençlerbirliği
11.5. 22:00
Tuzlaspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
Clasament complet (Regular Season)
1.
Eyüpspor
30
22
2
6
70:27
43
68
1.
Eyüpspor
68
70:27
30
2.
Göztepe
30
18
6
6
51:19
32
60
2.
Göztepe
60
51:19
30
3.
Çorum Belediyespor
30
15
7
8
50:31
19
52
3.
Çorum Belediyespor
52
50:31
30
4.
Kocaelispor
30
15
7
8
45:34
11
52
4.
Kocaelispor
52
45:34
30
5.
Sakaryaspor
30
14
9
7
43:30
13
51
5.
Sakaryaspor
51
43:30
30
6.
Bodrumspor
30
13
10
7
37:20
17
49
6.
Bodrumspor
49
37:20
30
7.
Bandırmaspor
30
12
10
8
45:26
19
46
7.
Bandırmaspor
46
45:26
30
8.
Boluspor
30
13
7
10
28:32
-4
46
8.
Boluspor
46
28:32
30
9.
Gençlerbirliği
30
11
11
8
35:30
5
44
9.
Gençlerbirliği
44
35:30
30
10.
BB Erzurumspor
30
11
11
8
28:25
3
44
10.
BB Erzurumspor
44
28:25
30
11.
Manisa BBSK
31
8
12
11
38:37
1
36
11.
Manisa BBSK
36
38:37
31
12.
Keçiörengücü
30
9
9
12
27:36
-9
36
12.
Keçiörengücü
36
27:36
30
13.
Şanlıurfaspor
30
8
10
12
27:31
-4
34
13.
Şanlıurfaspor
34
27:31
30
14.
Ümraniyespor
30
9
7
14
33:42
-9
34
14.
Ümraniyespor
34
33:42
30
15.
Tuzlaspor
30
8
8
14
31:45
-14
32
15.
Tuzlaspor
32
31:45
30
16.
Adanaspor
30
9
5
16
24:42
-18
32
16.
Adanaspor
32
24:42
30
17.
Altay
31
5
3
23
14:70
-56
18
17.
Altay
18
14:70
31
18.
Giresunspor
30
2
4
24
13:62
-49
10
18.
Giresunspor
10
13:62
30
Cronica meciului 1. Lig
31. Etapa
19.4. 17:00
Altay
0:2 (0-2)
Manisa BBSK
19.4.
17:00
17:00
Altay
Manisa BBSK
Manisa BBSK
0
2
2
30. Etapa
15.4. 17:00
Adanaspor
1:1 (1-0)
Bodrumspor
15.4.
17:00
17:00
Adanaspor
Bodrumspor
Bodrumspor
1
1
1
15.4. 14:00
BB Erzurumspor
0:0 (0-0)
Sakaryaspor
15.4.
14:00
14:00
BB Erzurumspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
0
0
0
14.4. 16:00
Kocaelispor
2:0 (1-0)
Giresunspor
14.4.
16:00
16:00
Kocaelispor
Giresunspor
Giresunspor
2
0
0
14.4. 13:00
Şanlıurfaspor
1:1 (0-1)
Bandırmaspor
14.4.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
1
1
14.4. 10:30
Tuzlaspor
1:1 (0-0)
Göztepe
14.4.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Göztepe
Göztepe
1
1
1
13.4. 16:00
Altay
1:3 (1-2)
Çorum Belediyespor
13.4.
16:00
16:00
Altay
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
1
3
3
13.4. 13:00
Boluspor
1:0 (0-0)
Ümraniyespor
13.4.
13:00
13:00
Boluspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
1
0
0
13.4. 10:30
Keçiörengücü
2:1 (1-1)
Gençlerbirliği
13.4.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
2
1
1
12.4. 17:00
Manisa BBSK
2:2 (1-2)
Eyüpspor
12.4.
17:00
17:00
Manisa BBSK
Eyüpspor
Eyüpspor
2
2
2
8.4. 17:30
Göztepe
3:0 (1-0)
BB Erzurumspor
8.4.
17:30
17:30
Göztepe
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
3
0
0
8.4. 14:00
Giresunspor
0:3 (0-1)
Tuzlaspor
8.4.
14:00
14:00
Giresunspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
0
3
3
7.4. 13:00
Gençlerbirliği
1:1 (1-1)
Adanaspor
7.4.
13:00
13:00
Gençlerbirliği
Adanaspor
Adanaspor
1
1
1
7.4. 13:00
Eyüpspor
4:1 (2-1)
Altay
7.4.
13:00
13:00
Eyüpspor
Altay
Altay
4
1
1
7.4. 10:30
Çorum Belediyespor
1:1 (1-0)
Kocaelispor
7.4.
10:30
10:30
Çorum Belediyespor
Kocaelispor
Kocaelispor
1
1
1
7.4. 10:30
Bandırmaspor
1:1 (1-0)
Manisa BBSK
7.4.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
1
1
1
6.4. 17:30
Sakaryaspor
2:0 (2-0)
Boluspor
6.4.
17:30
17:30
Sakaryaspor
Boluspor
Boluspor
2
0
0
6.4. 13:00
Ümraniyespor
0:1 (0-1)
Şanlıurfaspor
6.4.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
0
1
1
6.4. 10:30
Bodrumspor
0:0 (0-0)
Keçiörengücü
6.4.
10:30
10:30
Bodrumspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
0
0
4.4. 17:30
BB Erzurumspor
2:1 (0-1)
Giresunspor
4.4.
17:30
17:30
BB Erzurumspor
Giresunspor
Giresunspor
2
1
1
3.4. 17:30
Altay
0:6 (0-0)
Bandırmaspor
3.4.
17:30
17:30
Altay
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
6
6
3.4. 17:30
Kocaelispor
3:2 (0-1)
Göztepe
3.4.
17:30
17:30
Kocaelispor
Göztepe
Göztepe
3
2
2
3.4. 14:00
Adanaspor
1:0 (0-0)
Eyüpspor
3.4.
14:00
14:00
Adanaspor
Eyüpspor
Eyüpspor
1
0
0
3.4. 11:00
Tuzlaspor
1:1 (1-1)
Ümraniyespor
3.4.
11:00
11:00
Tuzlaspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
1
1
1
2.4. 17:30
Manisa BBSK
0:1 (0-0)
Bodrumspor
2.4.
17:30
17:30
Manisa BBSK
Bodrumspor
Bodrumspor
0
1
1
2.4. 14:00
Boluspor
1:2 (0-0)
Gençlerbirliği
2.4.
14:00
14:00
Boluspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
2
2
2.4. 11:00
Şanlıurfaspor
2:0 (2-0)
Sakaryaspor
2.4.
11:00
11:00
Şanlıurfaspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
2
0
0
2.4. 11:00
Keçiörengücü
1:2 (1-2)
Çorum Belediyespor
2.4.
11:00
11:00
Keçiörengücü
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
1
2
2
17.3. 17:30
Sakaryaspor
2:0 (1-0)
Altay
17.3.
17:30
17:30
Sakaryaspor
Altay
Altay
2
0
0
17.3. 13:00
Ümraniyespor
2:0 (0-0)
Adanaspor
17.3.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Adanaspor
Adanaspor
2
0
0
17.3. 13:00
Giresunspor
0:6 (0-3)
Şanlıurfaspor
17.3.
13:00
13:00
Giresunspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
0
6
6
17.3. 10:30
Bodrumspor
1:1 (1-1)
Boluspor
17.3.
10:30
10:30
Bodrumspor
Boluspor
Boluspor
1
1
1
17.3. 10:30
BB Erzurumspor
1:0 (1-0)
Tuzlaspor
17.3.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
1
0
0
16.3. 17:30
Göztepe
0:0 (0-0)
Keçiörengücü
16.3.
17:30
17:30
Göztepe
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
0
0
16.3. 13:00
Çorum Belediyespor
4:3 (2-2)
Manisa BBSK
16.3.
13:00
13:00
Çorum Belediyespor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
4
3
3
16.3. 10:30
Bandırmaspor
2:3 (0-1)
Eyüpspor
16.3.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Eyüpspor
Eyüpspor
2
3
3
15.3. 17:30
Gençlerbirliği
2:0 (2-0)
Kocaelispor
15.3.
17:30
17:30
Gençlerbirliği
Kocaelispor
Kocaelispor
2
0
0
11.3. 17:30
Manisa BBSK
3:2 (2-0)
Ümraniyespor
11.3.
17:30
17:30
Manisa BBSK
Ümraniyespor
Ümraniyespor
3
2
2
10.3. 16:00
Kocaelispor
1:2 (0-0)
Tuzlaspor
10.3.
16:00
16:00
Kocaelispor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
1
2
2
10.3. 13:00
Şanlıurfaspor
0:1 (0-1)
Göztepe
10.3.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Göztepe
Göztepe
0
1
1
10.3. 10:30
Altay
0:4 (0-2)
Gençlerbirliği
10.3.
10:30
10:30
Altay
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0
4
4
10.3. 10:30
Keçiörengücü
0:2 (0-1)
BB Erzurumspor
10.3.
10:30
10:30
Keçiörengücü
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
2
2
9.3. 16:00
Eyüpspor
0:1 (0-0)
Çorum Belediyespor
9.3.
16:00
16:00
Eyüpspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
1
1
9.3. 13:00
Adanaspor
0:0 (0-0)
Sakaryaspor
9.3.
13:00
13:00
Adanaspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
0
0
0
9.3. 10:30
Bandırmaspor
0:0 (0-0)
Bodrumspor
9.3.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Bodrumspor
Bodrumspor
0
0
0
8.3. 17:00
Boluspor
2:1 (1-0)
Giresunspor
8.3.
17:00
17:00
Boluspor
Giresunspor
Giresunspor
2
1
1
4.3. 11:00
Gençlerbirliği
1:1 (1-1)
Şanlıurfaspor
4.3.
11:00
11:00
Gençlerbirliği
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
1
1
3.3. 16:00
Çorum Belediyespor
0:0 (0-0)
Bandırmaspor
3.3.
16:00
16:00
Çorum Belediyespor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
0
0
3.3. 13:00
Göztepe
2:0 (1-0)
Boluspor
3.3.
13:00
13:00
Göztepe
Boluspor
Boluspor
2
0
0
3.3. 10:30
Giresunspor
0:1 (0-1)
Adanaspor
3.3.
10:30
10:30
Giresunspor
Adanaspor
Adanaspor
0
1
1
2.3. 16:00
Sakaryaspor
2:0 (0-0)
Manisa BBSK
2.3.
16:00
16:00
Sakaryaspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
2
0
0
2.3. 13:00
BB Erzurumspor
0:0 (0-0)
Kocaelispor
2.3.
13:00
13:00
BB Erzurumspor
Kocaelispor
Kocaelispor
0
0
0
2.3. 10:30
Tuzlaspor
1:1 (1-1)
Keçiörengücü
2.3.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
1
1
1
2.3. 10:30
Bodrumspor
0:1 (0-1)
Eyüpspor
2.3.
10:30
10:30
Bodrumspor
Eyüpspor
Eyüpspor
0
1
1
1.3. 17:00
Ümraniyespor
2:0 (1-0)
Altay
1.3.
17:00
17:00
Ümraniyespor
Altay
Altay
2
0
0
26.2. 17:00
Şanlıurfaspor
0:0 (0-0)
Tuzlaspor
26.2.
17:00
17:00
Şanlıurfaspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
0
0
0
25.2. 16:00
Eyüpspor
3:2 (1-0)
Sakaryaspor
25.2.
16:00
16:00
Eyüpspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
3
2
2
25.2. 13:00
Manisa BBSK
1:1 (0-0)
Gençlerbirliği
25.2.
13:00
13:00
Manisa BBSK
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
1
1
25.2. 10:30
Keçiörengücü
2:2 (1-1)
Kocaelispor
25.2.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Kocaelispor
Kocaelispor
2
2
2
25.2. 10:30
Boluspor
1:0 (0-0)
BB Erzurumspor
25.2.
10:30
10:30
Boluspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
1
0
0
24.2. 16:00
Adanaspor
0:3 (0-3)
Göztepe
24.2.
16:00
16:00
Adanaspor
Göztepe
Göztepe
0
3
3
24.2. 13:00
Çorum Belediyespor
2:1 (1-1)
Bodrumspor
24.2.
13:00
13:00
Çorum Belediyespor
Bodrumspor
Bodrumspor
2
1
1
24.2. 10:30
Bandırmaspor
4:1 (1-1)
Ümraniyespor
24.2.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
4
1
1
23.2. 17:00
Altay
1:0 (1-0)
Giresunspor
23.2.
17:00
17:00
Altay
Giresunspor
Giresunspor
1
0
0
19.2. 11:00
Gençlerbirliği
0:1 (0-1)
Bandırmaspor
19.2.
11:00
11:00
Gençlerbirliği
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
1
1
18.2. 16:00
Ümraniyespor
1:3 (0-0)
Eyüpspor
18.2.
16:00
16:00
Ümraniyespor
Eyüpspor
Eyüpspor
1
3
3
18.2. 13:00
Sakaryaspor
3:1 (1-0)
Çorum Belediyespor
18.2.
13:00
13:00
Sakaryaspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
3
1
1
18.2. 10:30
BB Erzurumspor
1:0 (1-0)
Adanaspor
18.2.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Adanaspor
Adanaspor
1
0
0
18.2. 10:30
Bodrumspor
3:0 (1-0)
Altay
18.2.
10:30
10:30
Bodrumspor
Altay
Altay
3
0
0
17.2. 16:00
Kocaelispor
0:1 (0-0)
Şanlıurfaspor
17.2.
16:00
16:00
Kocaelispor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
0
1
1
17.2. 13:00
Giresunspor
0:1 (0-1)
Keçiörengücü
17.2.
13:00
13:00
Giresunspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
1
1
17.2. 10:30
Tuzlaspor
1:2 (1-1)
Boluspor
17.2.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Boluspor
Boluspor
1
2
2
16.2. 17:00
Göztepe
0:0 (0-0)
Manisa BBSK
16.2.
17:00
17:00
Göztepe
Manisa BBSK
Manisa BBSK
0
0
0
12.2. 17:00
Eyüpspor
1:0 (1-0)
Gençlerbirliği
12.2.
17:00
17:00
Eyüpspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
0
0
11.2. 16:00
Manisa BBSK
2:0 (1-0)
Giresunspor
11.2.
16:00
16:00
Manisa BBSK
Giresunspor
Giresunspor
2
0
0
11.2. 13:00
Boluspor
1:1 (1-1)
Kocaelispor
11.2.
13:00
13:00
Boluspor
Kocaelispor
Kocaelispor
1
1
1
11.2. 10:30
Adanaspor
2:1 (0-1)
Tuzlaspor
11.2.
10:30
10:30
Adanaspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
2
1
1
11.2. 10:30
Bandırmaspor
0:2 (0-0)
Göztepe
11.2.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Göztepe
Göztepe
0
2
2
10.2. 16:00
Altay
0:0 (0-0)
BB Erzurumspor
10.2.
16:00
16:00
Altay
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
0
0
10.2. 13:00
Şanlıurfaspor
0:1 (0-0)
Keçiörengücü
10.2.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
1
1
10.2. 10:30
Bodrumspor
0:0 (0-0)
Sakaryaspor
10.2.
10:30
10:30
Bodrumspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
0
0
0
9.2. 17:00
Çorum Belediyespor
0:1 (0-1)
Ümraniyespor
9.2.
17:00
17:00
Çorum Belediyespor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
0
1
1
4.2. 16:00
Giresunspor
0:0 (0-0)
Eyüpspor
4.2.
16:00
16:00
Giresunspor
Eyüpspor
Eyüpspor
0
0
0
4.2. 13:00
Gençlerbirliği
0:0 (0-0)
Çorum Belediyespor
4.2.
13:00
13:00
Gençlerbirliği
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
0
0
4.2. 10:30
BB Erzurumspor
2:0 (2-0)
Şanlıurfaspor
4.2.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
2
0
0
4.2. 10:30
Tuzlaspor
2:1 (1-1)
Manisa BBSK
4.2.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
2
1
1
3.2. 16:00
Göztepe
4:0 (1-0)
Altay
3.2.
16:00
16:00
Göztepe
Altay
Altay
4
0
0
3.2. 13:00
Kocaelispor
1:0 (0-0)
Adanaspor
3.2.
13:00
13:00
Kocaelispor
Adanaspor
Adanaspor
1
0
0
3.2. 10:30
Keçiörengücü
1:2 (0-0)
Boluspor
3.2.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Boluspor
Boluspor
1
2
2
3.2. 10:30
Ümraniyespor
1:2 (0-1)
Bodrumspor
3.2.
10:30
10:30
Ümraniyespor
Bodrumspor
Bodrumspor
1
2
2
2.2. 17:00
Sakaryaspor
1:0 (0-0)
Bandırmaspor
2.2.
17:00
17:00
Sakaryaspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
0
0
29.1. 17:00
Şanlıurfaspor
0:1 (0-0)
Boluspor
29.1.
17:00
17:00
Şanlıurfaspor
Boluspor
Boluspor
0
1
1
28.1. 16:00
Altay
0:2 (0-0)
Kocaelispor
28.1.
16:00
16:00
Altay
Kocaelispor
Kocaelispor
0
2
2
28.1. 13:00
Ümraniyespor
1:1 (1-0)
Sakaryaspor
28.1.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
1
1
28.1. 10:30
Bodrumspor
1:0 (0-0)
Gençlerbirliği
28.1.
10:30
10:30
Bodrumspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
0
0
28.1. 10:30
Bandırmaspor
6:0 (4-0)
Giresunspor
28.1.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Giresunspor
Giresunspor
6
0
0
27.1. 16:00
Eyüpspor
4:0 (2-0)
Tuzlaspor
27.1.
16:00
16:00
Eyüpspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
4
0
0
27.1. 13:00
Çorum Belediyespor
1:1 (0-0)
Göztepe
27.1.
13:00
13:00
Çorum Belediyespor
Göztepe
Göztepe
1
1
1
27.1. 10:30
Manisa BBSK
0:2 (0-1)
BB Erzurumspor
27.1.
10:30
10:30
Manisa BBSK
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
2
2
26.1. 17:00
Adanaspor
1:2 (1-1)
Keçiörengücü
26.1.
17:00
17:00
Adanaspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
1
2
2
22.1. 17:00
Göztepe
4:1 (2-0)
Ümraniyespor
22.1.
17:00
17:00
Göztepe
Ümraniyespor
Ümraniyespor
4
1
1
21.1. 16:00
Gençlerbirliği
3:1 (0-0)
Sakaryaspor
21.1.
16:00
16:00
Gençlerbirliği
Sakaryaspor
Sakaryaspor
3
1
1
21.1. 13:00
Şanlıurfaspor
4:0 (1-0)
Adanaspor
21.1.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Adanaspor
Adanaspor
4
0
0
21.1. 10:30
Tuzlaspor
2:0 (1-0)
Altay
21.1.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Altay
Altay
2
0
0
21.1. 10:30
Keçiörengücü
1:1 (1-1)
Manisa BBSK
21.1.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Manisa BBSK
Manisa BBSK
1
1
1
20.1. 16:00
Kocaelispor
2:1 (1-1)
Eyüpspor
20.1.
16:00
16:00
Kocaelispor
Eyüpspor
Eyüpspor
2
1
1
20.1. 13:00
Boluspor
2:1 (1-0)
Bandırmaspor
20.1.
13:00
13:00
Boluspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
2
1
1
20.1. 10:30
BB Erzurumspor
1:0 (0-0)
Bodrumspor
20.1.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Bodrumspor
Bodrumspor
1
0
0
19.1. 17:00
Giresunspor
0:3 (0-1)
Çorum Belediyespor
19.1.
17:00
17:00
Giresunspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
3
3
15.1. 17:00
Altay
1:0 (0-0)
Şanlıurfaspor
15.1.
17:00
17:00
Altay
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
0
0
14.1. 16:00
Ümraniyespor
1:1 (0-1)
Gençlerbirliği
14.1.
16:00
16:00
Ümraniyespor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
1
1
14.1. 13:00
Çorum Belediyespor
2:1 (0-0)
Tuzlaspor
14.1.
13:00
13:00
Çorum Belediyespor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
2
1
1
14.1. 10:30
Manisa BBSK
2:1 (1-1)
Kocaelispor
14.1.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Kocaelispor
Kocaelispor
2
1
1
13.1. 16:00
Eyüpspor
2:0 (1-0)
Keçiörengücü
13.1.
16:00
16:00
Eyüpspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
2
0
0
13.1. 13:00
Adanaspor
1:1 (0-1)
Boluspor
13.1.
13:00
13:00
Adanaspor
Boluspor
Boluspor
1
1
1
13.1. 10:30
Bandırmaspor
0:0 (0-0)
BB Erzurumspor
13.1.
10:30
10:30
Bandırmaspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
0
0
13.1. 10:30
Bodrumspor
4:0 (2-0)
Giresunspor
13.1.
10:30
10:30
Bodrumspor
Giresunspor
Giresunspor
4
0
0
12.1. 17:00
Sakaryaspor
1:2 (0-1)
Göztepe
12.1.
17:00
17:00
Sakaryaspor
Göztepe
Göztepe
1
2
2
25.12. 17:00
Eyüpspor
3:0 (1-0)
BB Erzurumspor
25.12.
17:00
17:00
Eyüpspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
3
0
0
25.12. 14:00
Çorum Belediyespor
2:0 (0-0)
Boluspor
25.12.
14:00
14:00
Çorum Belediyespor
Boluspor
Boluspor
2
0
0
25.12. 11:00
Manisa BBSK
1:1 (1-1)
Şanlıurfaspor
25.12.
11:00
11:00
Manisa BBSK
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
1
1
24.12. 16:00
Altay
2:1 (0-1)
Keçiörengücü
24.12.
16:00
16:00
Altay
Keçiörengücü
Keçiörengücü
2
1
1
24.12. 13:00
Ümraniyespor
2:1 (0-0)
Giresunspor
24.12.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Giresunspor
Giresunspor
2
1
1
24.12. 10:30
Bodrumspor
3:0 (2-0)
Göztepe
24.12.
10:30
10:30
Bodrumspor
Göztepe
Göztepe
3
0
0
24.12. 10:30
Bandırmaspor
2:3 (2-0)
Adanaspor
24.12.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Adanaspor
Adanaspor
2
3
3
23.12. 16:00
Sakaryaspor
3:1 (1-1)
Kocaelispor
23.12.
16:00
16:00
Sakaryaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
3
1
1
23.12. 10:30
Gençlerbirliği
0:2 (0-0)
Tuzlaspor
23.12.
10:30
10:30
Gençlerbirliği
Tuzlaspor
Tuzlaspor
0
2
2
21.12. 14:00
Şanlıurfaspor
1:1 (1-1)
Çorum Belediyespor
21.12.
14:00
14:00
Şanlıurfaspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
1
1
1
21.12. 11:00
Boluspor
1:0 (1-0)
Manisa BBSK
21.12.
11:00
11:00
Boluspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
1
0
0
20.12. 17:00
Göztepe
5:1 (2-1)
Eyüpspor
20.12.
17:00
17:00
Göztepe
Eyüpspor
Eyüpspor
5
1
1
20.12. 14:00
Adanaspor
0:1 (0-1)
Altay
20.12.
14:00
14:00
Adanaspor
Altay
Altay
0
1
1
20.12. 11:00
Keçiörengücü
1:3 (1-0)
Bandırmaspor
20.12.
11:00
11:00
Keçiörengücü
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
3
3
20.12. 11:00
BB Erzurumspor
1:1 (0-1)
Ümraniyespor
20.12.
11:00
11:00
BB Erzurumspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
1
1
1
19.12. 17:00
Kocaelispor
1:1 (0-0)
Bodrumspor
19.12.
17:00
17:00
Kocaelispor
Bodrumspor
Bodrumspor
1
1
1
19.12. 14:00
Giresunspor
0:1 (0-0)
Gençlerbirliği
19.12.
14:00
14:00
Giresunspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0
1
1
19.12. 11:00
Tuzlaspor
1:3 (1-1)
Sakaryaspor
19.12.
11:00
11:00
Tuzlaspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
3
3
11.12. 17:00
Altay
0:1 (0-0)
Boluspor
11.12.
17:00
17:00
Altay
Boluspor
Boluspor
0
1
1
10.12. 16:00
Eyüpspor
4:0 (2-0)
Şanlıurfaspor
10.12.
16:00
16:00
Eyüpspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
4
0
0
10.12. 13:00
Gençlerbirliği
0:3 (0-0)
Göztepe
10.12.
13:00
13:00
Gençlerbirliği
Göztepe
Göztepe
0
3
3
10.12. 10:30
Çorum Belediyespor
4:1 (1-1)
BB Erzurumspor
10.12.
10:30
10:30
Çorum Belediyespor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
4
1
1
10.12. 10:30
Manisa BBSK
1:1 (0-1)
Adanaspor
10.12.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Adanaspor
Adanaspor
1
1
1
9.12. 16:00
Sakaryaspor
3:1 (2-0)
Giresunspor
9.12.
16:00
16:00
Sakaryaspor
Giresunspor
Giresunspor
3
1
1
9.12. 13:00
Ümraniyespor
2:0 (1-0)
Keçiörengücü
9.12.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
2
0
0
9.12. 10:30
Bodrumspor
1:1 (0-0)
Tuzlaspor
9.12.
10:30
10:30
Bodrumspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
1
1
1
9.12. 10:30
Bandırmaspor
0:3 (0-2)
Kocaelispor
9.12.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
0
3
3
3.12. 16:00
Göztepe
3:0 (1-0)
Giresunspor
3.12.
16:00
16:00
Göztepe
Giresunspor
Giresunspor
3
0
0
3.12. 13:00
BB Erzurumspor
1:1 (1-0)
Gençlerbirliği
3.12.
13:00
13:00
BB Erzurumspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
1
1
3.12. 10:30
Manisa BBSK
3:0 (1-0)
Altay
3.12.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Altay
Altay
3
0
0
2.12. 16:00
Şanlıurfaspor
0:2 (0-2)
Bodrumspor
2.12.
16:00
16:00
Şanlıurfaspor
Bodrumspor
Bodrumspor
0
2
2
2.12. 13:00
Boluspor
0:3 (0-0)
Eyüpspor
2.12.
13:00
13:00
Boluspor
Eyüpspor
Eyüpspor
0
3
3
2.12. 10:30
Keçiörengücü
1:3 (1-1)
Sakaryaspor
2.12.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
3
3
2.12. 10:30
Tuzlaspor
1:1 (0-0)
Bandırmaspor
2.12.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
1
1
1.12. 17:00
Adanaspor
0:3 (0-2)
Çorum Belediyespor
1.12.
17:00
17:00
Adanaspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
3
3
1.12. 17:00
Kocaelispor
0:3 (0-2)
Ümraniyespor
1.12.
17:00
17:00
Kocaelispor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
0
3
3
27.11. 17:00
Gençlerbirliği
1:1 (0-0)
Keçiörengücü
27.11.
17:00
17:00
Gençlerbirliği
Keçiörengücü
Keçiörengücü
1
1
1
26.11. 16:00
Göztepe
2:0 (0-0)
Tuzlaspor
26.11.
16:00
16:00
Göztepe
Tuzlaspor
Tuzlaspor
2
0
0
26.11. 13:00
Eyüpspor
2:1 (0-1)
Manisa BBSK
26.11.
13:00
13:00
Eyüpspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
2
1
1
26.11. 10:30
Çorum Belediyespor
3:0 (0-0)
Altay
26.11.
10:30
10:30
Çorum Belediyespor
Altay
Altay
3
0
0
25.11. 16:00
Giresunspor
1:4 (0-1)
Kocaelispor
25.11.
16:00
16:00
Giresunspor
Kocaelispor
Kocaelispor
1
4
4
25.11. 13:00
Ümraniyespor
1:2 (0-0)
Boluspor
25.11.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Boluspor
Boluspor
1
2
2
25.11. 10:30
Bodrumspor
0:1 (0-0)
Adanaspor
25.11.
10:30
10:30
Bodrumspor
Adanaspor
Adanaspor
0
1
1
25.11. 10:30
Bandırmaspor
0:1 (0-1)
Şanlıurfaspor
25.11.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
0
1
1
24.11. 17:00
Sakaryaspor
2:2 (1-0)
BB Erzurumspor
24.11.
17:00
17:00
Sakaryaspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
2
2
2
12.11. 16:00
Kocaelispor
2:1 (0-0)
Çorum Belediyespor
12.11.
16:00
16:00
Kocaelispor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
2
1
1
12.11. 13:00
BB Erzurumspor
3:2 (2-1)
Göztepe
12.11.
13:00
13:00
BB Erzurumspor
Göztepe
Göztepe
3
2
2
12.11. 10:30
Boluspor
2:3 (0-2)
Sakaryaspor
12.11.
10:30
10:30
Boluspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
2
3
3
12.11. 10:30
Manisa BBSK
0:2 (0-1)
Bandırmaspor
12.11.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
2
2
11.11. 16:00
Altay
1:7 (1-3)
Eyüpspor
11.11.
16:00
16:00
Altay
Eyüpspor
Eyüpspor
1
7
7
11.11. 13:00
Şanlıurfaspor
0:1 (0-1)
Ümraniyespor
11.11.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
0
1
1
11.11. 10:30
Keçiörengücü
1:1 (0-0)
Bodrumspor
11.11.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Bodrumspor
Bodrumspor
1
1
1
11.11. 10:30
Tuzlaspor
3:1 (1-1)
Giresunspor
11.11.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Giresunspor
Giresunspor
3
1
1
10.11. 17:00
Adanaspor
0:2 (0-1)
Gençlerbirliği
10.11.
17:00
17:00
Adanaspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0
2
2
6.11. 17:00
Ümraniyespor
1:1 (1-1)
Tuzlaspor
6.11.
17:00
17:00
Ümraniyespor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
1
1
1
5.11. 16:00
Eyüpspor
4:1 (2-1)
Adanaspor
5.11.
16:00
16:00
Eyüpspor
Adanaspor
Adanaspor
4
1
1
5.11. 13:00
Giresunspor
1:0 (1-0)
BB Erzurumspor
5.11.
13:00
13:00
Giresunspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
1
0
0
5.11. 10:30
Bodrumspor
2:0 (1-0)
Manisa BBSK
5.11.
10:30
10:30
Bodrumspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
2
0
0
5.11. 10:30
Bandırmaspor
2:0 (0-0)
Altay
5.11.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Altay
Altay
2
0
0
4.11. 16:00
Göztepe
0:1 (0-1)
Kocaelispor
4.11.
16:00
16:00
Göztepe
Kocaelispor
Kocaelispor
0
1
1
4.11. 13:00
Gençlerbirliği
0:0 (0-0)
Boluspor
4.11.
13:00
13:00
Gençlerbirliği
Boluspor
Boluspor
0
0
0
4.11. 10:30
Çorum Belediyespor
2:3 (2-0)
Keçiörengücü
4.11.
10:30
10:30
Çorum Belediyespor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
2
3
3
3.11. 17:00
Sakaryaspor
1:1 (0-0)
Şanlıurfaspor
3.11.
17:00
17:00
Sakaryaspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
1
1
29.10. 16:00
Eyüpspor
0:1 (0-0)
Bandırmaspor
29.10.
16:00
16:00
Eyüpspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
1
1
29.10. 13:00
Adanaspor
1:0 (0-0)
Ümraniyespor
29.10.
13:00
13:00
Adanaspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
1
0
0
29.10. 13:00
Altay
1:2 (1-0)
Sakaryaspor
29.10.
13:00
13:00
Altay
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
2
2
29.10. 10:30
Manisa BBSK
2:2 (0-1)
Çorum Belediyespor
29.10.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
2
2
2
28.10. 16:00
Kocaelispor
2:2 (1-0)
Gençlerbirliği
28.10.
16:00
16:00
Kocaelispor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
2
2
2
28.10. 13:00
Boluspor
2:1 (0-1)
Bodrumspor
28.10.
13:00
13:00
Boluspor
Bodrumspor
Bodrumspor
2
1
1
28.10. 10:30
Keçiörengücü
0:1 (0-1)
Göztepe
28.10.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Göztepe
Göztepe
0
1
1
28.10. 10:30
Tuzlaspor
0:1 (0-0)
BB Erzurumspor
28.10.
10:30
10:30
Tuzlaspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
1
1
27.10. 17:00
Şanlıurfaspor
0:0 (0-0)
Giresunspor
27.10.
17:00
17:00
Şanlıurfaspor
Giresunspor
Giresunspor
0
0
0
23.10. 17:00
Gençlerbirliği
3:0 (1-0)
Altay
23.10.
17:00
17:00
Gençlerbirliği
Altay
Altay
3
0
0
22.10. 16:00
Çorum Belediyespor
2:3 (1-3)
Eyüpspor
22.10.
16:00
16:00
Çorum Belediyespor
Eyüpspor
Eyüpspor
2
3
3
22.10. 13:00
Ümraniyespor
3:2 (1-0)
Manisa BBSK
22.10.
13:00
13:00
Ümraniyespor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
3
2
2
22.10. 13:00
Giresunspor
0:1 (0-0)
Boluspor
22.10.
13:00
13:00
Giresunspor
Boluspor
Boluspor
0
1
1
22.10. 10:30
Bodrumspor
2:1 (0-1)
Bandırmaspor
22.10.
10:30
10:30
Bodrumspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
2
1
1
21.10. 16:00
Göztepe
3:0 (1-0)
Şanlıurfaspor
21.10.
16:00
16:00
Göztepe
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
3
0
0
21.10. 13:00
Sakaryaspor
2:0 (0-0)
Adanaspor
21.10.
13:00
13:00
Sakaryaspor
Adanaspor
Adanaspor
2
0
0
21.10. 10:30
Tuzlaspor
1:2 (1-2)
Kocaelispor
21.10.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
1
2
2
21.10. 10:30
BB Erzurumspor
0:1 (0-0)
Keçiörengücü
21.10.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
1
1
8.10. 16:00
Altay
0:3 (0-0)
Ümraniyespor
8.10.
16:00
16:00
Altay
Ümraniyespor
Ümraniyespor
0
3
3
8.10. 13:00
Adanaspor
4:2 (3-0)
Giresunspor
8.10.
13:00
13:00
Adanaspor
Giresunspor
Giresunspor
4
2
2
8.10. 13:00
Boluspor
0:2 (0-1)
Göztepe
8.10.
13:00
13:00
Boluspor
Göztepe
Göztepe
0
2
2
8.10. 10:30
Keçiörengücü
0:2 (0-1)
Tuzlaspor
8.10.
10:30
10:30
Keçiörengücü
Tuzlaspor
Tuzlaspor
0
2
2
7.10. 16:00
Eyüpspor
3:0 (2-0)
Bodrumspor
7.10.
16:00
16:00
Eyüpspor
Bodrumspor
Bodrumspor
3
0
0
7.10. 13:00
Şanlıurfaspor
1:2 (1-1)
Gençlerbirliği
7.10.
13:00
13:00
Şanlıurfaspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
1
2
2
7.10. 10:30
Bandırmaspor
0:0 (0-0)
Çorum Belediyespor
7.10.
10:30
10:30
Bandırmaspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
0
0
7.10. 10:30
Manisa BBSK
1:1 (1-1)
Sakaryaspor
7.10.
10:30
10:30
Manisa BBSK
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
1
1
6.10. 17:00
Kocaelispor
1:1 (1-0)
BB Erzurumspor
6.10.
17:00
17:00
Kocaelispor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
1
1
1
2.10. 17:00
Göztepe
1:0 (0-0)
Adanaspor
2.10.
17:00
17:00
Göztepe
Adanaspor
Adanaspor
1
0
0
1.10. 16:00
Sakaryaspor
2:0 (0-0)
Eyüpspor
1.10.
16:00
16:00
Sakaryaspor
Eyüpspor
Eyüpspor
2
0
0
1.10. 13:00
Kocaelispor
3:0 (2-0)
Keçiörengücü
1.10.
13:00
13:00
Kocaelispor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
3
0
0
1.10. 10:30
Bodrumspor
2:1 (2-0)
Çorum Belediyespor
1.10.
10:30
10:30
Bodrumspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
2
1
1
1.10. 10:30
BB Erzurumspor
1:0 (0-0)
Boluspor
1.10.
10:30
10:30
BB Erzurumspor
Boluspor
Boluspor
1
0
0
30.9. 16:00
Gençlerbirliği
1:1 (1-1)
Manisa BBSK
30.9.
16:00
16:00
Gençlerbirliği
Manisa BBSK
Manisa BBSK
1
1
1
30.9. 13:00
Giresunspor
0:0 (0-0)
Altay
30.9.
13:00
13:00
Giresunspor
Altay
Altay
0
0
0
30.9. 10:30
Tuzlaspor
1:1 (0-1)
Şanlıurfaspor
30.9.
10:30
10:30
Tuzlaspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
1
1
29.9. 17:00
Ümraniyespor
0:1 (0-1)
Bandırmaspor
29.9.
17:00
17:00
Ümraniyespor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
1
1
25.9. 17:00
Altay
1:1 (0-1)
Bodrumspor
25.9.
17:00
17:00
Altay
Bodrumspor
Bodrumspor
1
1
1
24.9. 16:00
Adanaspor
1:0 (0-0)
BB Erzurumspor
24.9.
16:00
16:00
Adanaspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
1
0
0
24.9. 16:00
Şanlıurfaspor
0:2 (0-1)
Kocaelispor
24.9.
16:00
16:00
Şanlıurfaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
0
2
2
24.9. 13:00
Bandırmaspor
4:1 (2-0)
Gençlerbirliği
24.9.
13:00
13:00
Bandırmaspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
4
1
1
23.9. 16:00
Çorum Belediyespor
1:0 (1-0)
Sakaryaspor
23.9.
16:00
16:00
Çorum Belediyespor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
1
0
0
23.9. 16:00
Manisa BBSK
0:1 (0-0)
Göztepe
23.9.
16:00
16:00
Manisa BBSK
Göztepe
Göztepe
0
1
1
23.9. 13:00
Keçiörengücü
3:1 (2-1)
Giresunspor
23.9.
13:00
13:00
Keçiörengücü
Giresunspor
Giresunspor
3
1
1
22.9. 17:00
Boluspor
2:1 (1-0)
Tuzlaspor
22.9.
17:00
17:00
Boluspor
Tuzlaspor
Tuzlaspor
2
1
1
22.9. 17:00
Eyüpspor
2:0 (0-0)
Ümraniyespor
22.9.
17:00
17:00
Eyüpspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
2
0
0
18.9. 17:00
Sakaryaspor
0:2 (0-1)
Bodrumspor
18.9.
17:00
17:00
Sakaryaspor
Bodrumspor
Bodrumspor
0
2
2
17.9. 16:00
Gençlerbirliği
1:3 (1-2)
Eyüpspor
17.9.
16:00
16:00
Gençlerbirliği
Eyüpspor
Eyüpspor
1
3
3
17.9. 16:00
Göztepe
1:1 (1-1)
Bandırmaspor
17.9.
16:00
16:00
Göztepe
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
1
1
17.9. 13:00
Tuzlaspor
2:1 (0-1)
Adanaspor
17.9.
13:00
13:00
Tuzlaspor
Adanaspor
Adanaspor
2
1
1
17.9. 13:00
Giresunspor
0:0 (0-0)
Manisa BBSK
17.9.
13:00
13:00
Giresunspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
0
0
0
16.9. 16:00
Ümraniyespor
0:3 (0-1)
Çorum Belediyespor
16.9.
16:00
16:00
Ümraniyespor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
3
3
16.9. 16:00
Kocaelispor
2:1 (0-0)
Boluspor
16.9.
16:00
16:00
Kocaelispor
Boluspor
Boluspor
2
1
1
16.9. 13:00
Keçiörengücü
2:0 (1-0)
Şanlıurfaspor
16.9.
13:00
13:00
Keçiörengücü
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
2
0
0
16.9. 13:00
BB Erzurumspor
4:0 (3-0)
Altay
16.9.
13:00
13:00
BB Erzurumspor
Altay
Altay
4
0
0
3.9. 18:45
Şanlıurfaspor
0:0 (0-0)
BB Erzurumspor
3.9.
18:45
18:45
Şanlıurfaspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
0
0
3.9. 18:45
Altay
0:1 (0-0)
Göztepe
3.9.
18:45
18:45
Altay
Göztepe
Göztepe
0
1
1
3.9. 16:15
Çorum Belediyespor
0:1 (0-1)
Gençlerbirliği
3.9.
16:15
16:15
Çorum Belediyespor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0
1
1
3.9. 14:00
Bodrumspor
4:0 (3-0)
Ümraniyespor
3.9.
14:00
14:00
Bodrumspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
4
0
0
2.9. 18:45
Eyüpspor
3:1 (1-0)
Giresunspor
2.9.
18:45
18:45
Eyüpspor
Giresunspor
Giresunspor
3
1
1
2.9. 16:15
Boluspor
0:0 (0-0)
Keçiörengücü
2.9.
16:15
16:15
Boluspor
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
0
0
2.9. 16:15
Manisa BBSK
4:0 (0-0)
Tuzlaspor
2.9.
16:15
16:15
Manisa BBSK
Tuzlaspor
Tuzlaspor
4
0
0
2.9. 14:00
Bandırmaspor
3:1 (1-1)
Sakaryaspor
2.9.
14:00
14:00
Bandırmaspor
Sakaryaspor
Sakaryaspor
3
1
1
1.9. 18:00
Adanaspor
0:2 (0-1)
Kocaelispor
1.9.
18:00
18:00
Adanaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
0
2
2
28.8. 18:00
Giresunspor
0:1 (0-1)
Bandırmaspor
28.8.
18:00
18:00
Giresunspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
0
1
1
27.8. 18:45
Kocaelispor
3:2 (2-0)
Altay
27.8.
18:45
18:45
Kocaelispor
Altay
Altay
3
2
2
27.8. 16:15
Boluspor
1:1 (1-0)
Şanlıurfaspor
27.8.
16:15
16:15
Boluspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
1
1
27.8. 14:00
Keçiörengücü
1:0 (0-0)
Adanaspor
27.8.
14:00
14:00
Keçiörengücü
Adanaspor
Adanaspor
1
0
0
26.8. 18:45
Göztepe
1:2 (1-2)
Çorum Belediyespor
26.8.
18:45
18:45
Göztepe
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
1
2
2
26.8. 16:15
Sakaryaspor
1:1 (0-1)
Ümraniyespor
26.8.
16:15
16:15
Sakaryaspor
Ümraniyespor
Ümraniyespor
1
1
1
26.8. 14:00
Gençlerbirliği
1:0 (1-0)
Bodrumspor
26.8.
14:00
14:00
Gençlerbirliği
Bodrumspor
Bodrumspor
1
0
0
26.8. 14:00
Tuzlaspor
0:5 (0-3)
Eyüpspor
26.8.
14:00
14:00
Tuzlaspor
Eyüpspor
Eyüpspor
0
5
5
25.8. 18:00
BB Erzurumspor
1:2 (0-1)
Manisa BBSK
25.8.
18:00
18:00
BB Erzurumspor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
1
2
2
21.8. 18:00
Eyüpspor
2:0 (1-0)
Kocaelispor
21.8.
18:00
18:00
Eyüpspor
Kocaelispor
Kocaelispor
2
0
0
20.8. 18:45
Altay
1:0 (0-0)
Tuzlaspor
20.8.
18:45
18:45
Altay
Tuzlaspor
Tuzlaspor
1
0
0
20.8. 16:15
Sakaryaspor
0:0 (0-0)
Gençlerbirliği
20.8.
16:15
16:15
Sakaryaspor
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0
0
0
20.8. 14:00
Bandırmaspor
0:0 (0-0)
Boluspor
20.8.
14:00
14:00
Bandırmaspor
Boluspor
Boluspor
0
0
0
20.8. 14:00
Manisa BBSK
0:0 (0-0)
Keçiörengücü
20.8.
14:00
14:00
Manisa BBSK
Keçiörengücü
Keçiörengücü
0
0
0
19.8. 18:45
Adanaspor
1:2 (1-0)
Şanlıurfaspor
19.8.
18:45
18:45
Adanaspor
Şanlıurfaspor
Şanlıurfaspor
1
2
2
19.8. 16:15
Ümraniyespor
0:0 (0-0)
Göztepe
19.8.
16:15
16:15
Ümraniyespor
Göztepe
Göztepe
0
0
0
19.8. 14:00
Bodrumspor
0:0 (0-0)
BB Erzurumspor
19.8.
14:00
14:00
Bodrumspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
0
0
0
18.8. 18:00
Çorum Belediyespor
0:2 (0-1)
Giresunspor
18.8.
18:00
18:00
Çorum Belediyespor
Giresunspor
Giresunspor
0
2
2
14.8. 18:00
Şanlıurfaspor
2:1 (1-0)
Altay
14.8.
18:00
18:00
Şanlıurfaspor
Altay
Altay
2
1
1
13.8. 18:45
Göztepe
0:1 (0-0)
Sakaryaspor
13.8.
18:45
18:45
Göztepe
Sakaryaspor
Sakaryaspor
0
1
1
13.8. 16:15
BB Erzurumspor
1:1 (0-0)
Bandırmaspor
13.8.
16:15
16:15
BB Erzurumspor
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1
1
1
13.8. 14:00
Gençlerbirliği
2:1 (2-1)
Ümraniyespor
13.8.
14:00
14:00
Gençlerbirliği
Ümraniyespor
Ümraniyespor
2
1
1
13.8. 14:00
Tuzlaspor
0:3 (0-2)
Çorum Belediyespor
13.8.
14:00
14:00
Tuzlaspor
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
0
3
3
12.8. 18:45
Kocaelispor
0:2 (0-0)
Manisa BBSK
12.8.
18:45
18:45
Kocaelispor
Manisa BBSK
Manisa BBSK
0
2
2
12.8. 16:15
Giresunspor
0:1 (0-0)
Bodrumspor
12.8.
16:15
16:15
Giresunspor
Bodrumspor
Bodrumspor
0
1
1
12.8. 14:00
Keçiörengücü
0:1 (0-0)
Eyüpspor
12.8.
14:00
14:00
Keçiörengücü
Eyüpspor
Eyüpspor
0
1
1
11.8. 18:00
Boluspor
0:2 (0-0)
Adanaspor
11.8.
18:00
18:00
Boluspor
Adanaspor
Adanaspor
0
2
2