Dodgerbet >
Eerste Divisie Table
Eerste Divisie
Matches: 308
Home team: 143 (46%)Away team: 89 (29%)
Draws: 76 (25%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 243 (79%)OVER 2,5: 188 (61%)
OVER 3,5: 110 (36%)
Home team
OVER 0,5: 249 (81%)OVER 1,5: 158 (51%)
OVER 2,5: 77 (25%)
Away team
OVER 0,5: 218 (71%)OVER 1,5: 113 (37%)
OVER 2,5: 49 (16%)
Next matches Eerste Divisie
32. Round
29.3. 19:00
VVV-Venlo
vs.
TOP Oss
29.3. 19:00
VVV-Venlo
TOP Oss
TOP Oss
29.3. 19:00
FC Eindhoven
vs.
SC Cambuur
29.3. 19:00
FC Eindhoven
SC Cambuur
SC Cambuur
29.3. 19:00
NAC Breda
vs.
MVV Maastricht
29.3. 19:00
NAC Breda
MVV Maastricht
MVV Maastricht
29.3. 19:00
De Graafschap
vs.
Jong AZ
29.3. 19:00
De Graafschap
Jong AZ
Jong AZ
29.3. 19:00
FC Emmen
vs.
Jong Ajax
29.3. 19:00
FC Emmen
Jong Ajax
Jong Ajax
29.3. 19:00
Telstar
vs.
Jong Utrecht
29.3. 19:00
Telstar
Jong Utrecht
Jong Utrecht
29.3. 19:00
Helmond Sport
vs.
Willem II
29.3. 19:00
Helmond Sport
Willem II
Willem II
29.3. 19:00
FC Den Bosch
vs.
FC Dordrecht
29.3. 19:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
FC Dordrecht
29.3. 19:00
ADO Den Haag
vs.
FC Groningen
29.3. 19:00
ADO Den Haag
FC Groningen
FC Groningen
22. Round
1.4. 12:30
FC Emmen
vs.
FC Groningen
1.4. 12:30
FC Emmen
FC Groningen
FC Groningen
1.4. 18:00
Jong PSV
vs.
Roda JC Kerkrade
1.4. 18:00
Jong PSV
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
5.4. 18:00
Telstar
vs.
Jong PSV
5.4. 18:00
Telstar
Jong PSV
Jong PSV
5.4. 18:00
MVV Maastricht
vs.
Helmond Sport
5.4. 18:00
MVV Maastricht
Helmond Sport
Helmond Sport
5.4. 18:00
TOP Oss
vs.
FC Eindhoven
5.4. 18:00
TOP Oss
FC Eindhoven
FC Eindhoven
5.4. 18:00
SC Cambuur
vs.
ADO Den Haag
5.4. 18:00
SC Cambuur
ADO Den Haag
ADO Den Haag
5.4. 18:00
FC Dordrecht
vs.
De Graafschap
5.4. 18:00
FC Dordrecht
De Graafschap
De Graafschap
7.4. 10:15
FC Groningen
vs.
NAC Breda
7.4. 10:15
FC Groningen
NAC Breda
NAC Breda
7.4. 14:45
Roda JC Kerkrade
vs.
VVV-Venlo
7.4. 14:45
Roda JC Kerkrade
VVV-Venlo
VVV-Venlo
8.4. 18:00
Jong Utrecht
vs.
Willem II
8.4. 18:00
Jong Utrecht
Willem II
Willem II
8.4. 18:00
Jong AZ
vs.
FC Emmen
8.4. 18:00
Jong AZ
FC Emmen
FC Emmen
8.4. 18:00
Jong Ajax
vs.
FC Den Bosch
8.4. 18:00
Jong Ajax
FC Den Bosch
FC Den Bosch
12.4. 18:00
Willem II
vs.
Jong AZ
12.4. 18:00
Willem II
Jong AZ
Jong AZ
12.4. 18:00
NAC Breda
vs.
FC Dordrecht
12.4. 18:00
NAC Breda
FC Dordrecht
FC Dordrecht
12.4. 18:00
TOP Oss
vs.
Roda JC Kerkrade
12.4. 18:00
TOP Oss
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
12.4. 18:00
FC Emmen
vs.
MVV Maastricht
12.4. 18:00
FC Emmen
MVV Maastricht
MVV Maastricht
12.4. 18:00
FC Eindhoven
vs.
Jong PSV
12.4. 18:00
FC Eindhoven
Jong PSV
Jong PSV
12.4. 18:00
De Graafschap
vs.
Telstar
12.4. 18:00
De Graafschap
Telstar
Telstar
12.4. 18:00
ADO Den Haag
vs.
Helmond Sport
12.4. 18:00
ADO Den Haag
Helmond Sport
Helmond Sport
14.4. 14:45
VVV-Venlo
vs.
FC Groningen
14.4. 14:45
VVV-Venlo
FC Groningen
FC Groningen
15.4. 18:00
Jong Utrecht
vs.
FC Den Bosch
15.4. 18:00
Jong Utrecht
FC Den Bosch
FC Den Bosch
15.4. 18:00
Jong Ajax
vs.
SC Cambuur
15.4. 18:00
Jong Ajax
SC Cambuur
SC Cambuur
19.4. 18:00
Helmond Sport
vs.
Jong Ajax
19.4. 18:00
Helmond Sport
Jong Ajax
Jong Ajax
19.4. 18:00
Telstar
vs.
FC Emmen
19.4. 18:00
Telstar
FC Emmen
FC Emmen
19.4. 18:00
Roda JC Kerkrade
vs.
De Graafschap
19.4. 18:00
Roda JC Kerkrade
De Graafschap
De Graafschap
19.4. 18:00
FC Dordrecht
vs.
TOP Oss
19.4. 18:00
FC Dordrecht
TOP Oss
TOP Oss
19.4. 18:00
FC Den Bosch
vs.
NAC Breda
19.4. 18:00
FC Den Bosch
NAC Breda
NAC Breda
20.4. 14:30
ADO Den Haag
vs.
FC Eindhoven
20.4. 14:30
ADO Den Haag
FC Eindhoven
FC Eindhoven
20.4. 16:45
MVV Maastricht
vs.
Willem II
20.4. 16:45
MVV Maastricht
Willem II
Willem II
20.4. 19:00
FC Groningen
vs.
SC Cambuur
20.4. 19:00
FC Groningen
SC Cambuur
SC Cambuur
22.4. 18:00
Jong PSV
vs.
Jong Utrecht
22.4. 18:00
Jong PSV
Jong Utrecht
Jong Utrecht
22.4. 18:00
Jong AZ
vs.
VVV-Venlo
22.4. 18:00
Jong AZ
VVV-Venlo
VVV-Venlo
26.4. 18:00
SC Cambuur
vs.
FC Dordrecht
26.4. 18:00
SC Cambuur
FC Dordrecht
FC Dordrecht
26.4. 18:00
Jong Ajax
vs.
Roda JC Kerkrade
26.4. 18:00
Jong Ajax
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
26.4. 18:00
FC Emmen
vs.
Helmond Sport
26.4. 18:00
FC Emmen
Helmond Sport
Helmond Sport
26.4. 18:00
De Graafschap
vs.
MVV Maastricht
26.4. 18:00
De Graafschap
MVV Maastricht
MVV Maastricht
26.4. 18:00
TOP Oss
vs.
Jong AZ
26.4. 18:00
TOP Oss
Jong AZ
Jong AZ
26.4. 18:00
Willem II
vs.
FC Groningen
26.4. 18:00
Willem II
FC Groningen
FC Groningen
26.4. 18:00
VVV-Venlo
vs.
FC Den Bosch
26.4. 18:00
VVV-Venlo
FC Den Bosch
FC Den Bosch
28.4. 10:15
FC Eindhoven
vs.
Telstar
28.4. 10:15
FC Eindhoven
Telstar
Telstar
28.4. 14:45
NAC Breda
vs.
Jong PSV
28.4. 14:45
NAC Breda
Jong PSV
Jong PSV
29.4. 18:00
Jong Utrecht
vs.
ADO Den Haag
29.4. 18:00
Jong Utrecht
ADO Den Haag
ADO Den Haag
3.5. 18:00
Jong PSV
vs.
TOP Oss
3.5. 18:00
Jong PSV
TOP Oss
TOP Oss
3.5. 18:00
Roda JC Kerkrade
vs.
SC Cambuur
3.5. 18:00
Roda JC Kerkrade
SC Cambuur
SC Cambuur
3.5. 18:00
VVV-Venlo
vs.
Jong Ajax
3.5. 18:00
VVV-Venlo
Jong Ajax
Jong Ajax
3.5. 18:00
Telstar
vs.
FC Groningen
3.5. 18:00
Telstar
FC Groningen
FC Groningen
3.5. 18:00
Helmond Sport
vs.
FC Eindhoven
3.5. 18:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
FC Eindhoven
3.5. 18:00
NAC Breda
vs.
ADO Den Haag
3.5. 18:00
NAC Breda
ADO Den Haag
ADO Den Haag
3.5. 18:00
Jong AZ
vs.
MVV Maastricht
3.5. 18:00
Jong AZ
MVV Maastricht
MVV Maastricht
3.5. 18:00
FC Dordrecht
vs.
Willem II
3.5. 18:00
FC Dordrecht
Willem II
Willem II
3.5. 18:00
FC Den Bosch
vs.
FC Emmen
3.5. 18:00
FC Den Bosch
FC Emmen
FC Emmen
3.5. 18:00
De Graafschap
vs.
Jong Utrecht
3.5. 18:00
De Graafschap
Jong Utrecht
Jong Utrecht
10.5. 18:00
Willem II
vs.
Telstar
10.5. 18:00
Willem II
Telstar
Telstar
10.5. 18:00
TOP Oss
vs.
NAC Breda
10.5. 18:00
TOP Oss
NAC Breda
NAC Breda
10.5. 18:00
Jong Utrecht
vs.
FC Dordrecht
10.5. 18:00
Jong Utrecht
FC Dordrecht
FC Dordrecht
10.5. 18:00
FC Eindhoven
vs.
FC Den Bosch
10.5. 18:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
FC Den Bosch
10.5. 18:00
SC Cambuur
vs.
Helmond Sport
10.5. 18:00
SC Cambuur
Helmond Sport
Helmond Sport
10.5. 18:00
MVV Maastricht
vs.
VVV-Venlo
10.5. 18:00
MVV Maastricht
VVV-Venlo
VVV-Venlo
10.5. 18:00
Jong Ajax
vs.
Jong AZ
10.5. 18:00
Jong Ajax
Jong AZ
Jong AZ
10.5. 18:00
FC Groningen
vs.
Roda JC Kerkrade
10.5. 18:00
FC Groningen
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
10.5. 18:00
FC Emmen
vs.
De Graafschap
10.5. 18:00
FC Emmen
De Graafschap
De Graafschap
10.5. 18:00
ADO Den Haag
vs.
Jong PSV
10.5. 18:00
ADO Den Haag
Jong PSV
Jong PSV
Full table (Regular Season)
1.
Willem II
31
20
6
5
64:28
36
66
1.
Willem II
66
64:28
31
2.
Roda JC Kerkrade
31
17
10
4
56:26
30
61
2.
Roda JC Kerkrade
61
56:26
31
3.
FC Groningen
30
17
6
7
57:27
30
57
3.
FC Groningen
57
57:27
30
4.
ADO Den Haag
31
15
10
6
63:41
22
55
4.
ADO Den Haag
55
63:41
31
5.
FC Dordrecht
30
13
12
5
54:42
12
51
5.
FC Dordrecht
51
54:42
30
6.
De Graafschap
31
16
4
11
46:43
3
52
6.
De Graafschap
52
46:43
31
7.
NAC Breda
31
14
7
10
53:44
9
49
7.
NAC Breda
49
53:44
31
8.
Jong AZ
31
13
7
11
48:47
1
46
8.
Jong AZ
46
48:47
31
9.
SC Cambuur
31
12
6
13
63:61
2
42
9.
SC Cambuur
42
63:61
31
10.
VVV-Venlo
31
11
9
11
45:48
-3
42
10.
VVV-Venlo
42
45:48
31
11.
FC Emmen
30
12
6
12
42:45
-3
42
11.
FC Emmen
42
42:45
30
12.
Helmond Sport
31
11
8
12
45:45
0
41
12.
Helmond Sport
41
45:45
31
13.
MVV Maastricht
30
11
7
12
49:49
0
40
13.
MVV Maastricht
40
49:49
30
14.
FC Eindhoven
31
8
14
9
38:43
-5
38
14.
FC Eindhoven
38
38:43
31
15.
Jong Ajax
31
9
9
13
47:52
-5
36
15.
Jong Ajax
36
47:52
31
16.
TOP Oss
31
9
2
20
25:50
-25
29
16.
TOP Oss
29
25:50
31
17.
Jong PSV
31
7
7
17
46:68
-22
28
17.
Jong PSV
28
46:68
31
18.
Telstar
31
7
6
18
32:53
-21
27
18.
Telstar
27
32:53
31
19.
FC Den Bosch
31
5
8
18
28:57
-29
23
19.
FC Den Bosch
23
28:57
31
20.
Jong Utrecht
31
5
8
18
27:59
-32
23
20.
Jong Utrecht
23
27:59
31
Match review Eerste Divisie
31. Round
23.3. 19:00
SC Cambuur
1:0 (0-0)
Telstar
23.3.
19:00
19:00
SC Cambuur
Telstar
Telstar
1
0
0
23.3. 19:00
MVV Maastricht
1:0 (0-0)
FC Den Bosch
23.3.
19:00
19:00
MVV Maastricht
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1
0
0
23.3. 19:00
Roda JC Kerkrade
3:1 (1-1)
NAC Breda
23.3.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
NAC Breda
NAC Breda
3
1
1
23.3. 19:00
Willem II
2:0 (1-0)
VVV-Venlo
23.3.
19:00
19:00
Willem II
VVV-Venlo
VVV-Venlo
2
0
0
30. Round
17.3. 11:15
MVV Maastricht
0:3 (0-1)
Roda JC Kerkrade
17.3.
11:15
11:15
MVV Maastricht
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
0
3
3
15.3. 19:00
FC Den Bosch
1:4 (1-2)
Willem II
15.3.
19:00
19:00
FC Den Bosch
Willem II
Willem II
1
4
4
15.3. 19:00
FC Dordrecht
0:0 (0-0)
FC Eindhoven
15.3.
19:00
19:00
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0
0
0
15.3. 19:00
Jong Ajax
3:0 (2-0)
Jong PSV
15.3.
19:00
19:00
Jong Ajax
Jong PSV
Jong PSV
3
0
0
15.3. 19:00
Jong AZ
2:0 (1-0)
SC Cambuur
15.3.
19:00
19:00
Jong AZ
SC Cambuur
SC Cambuur
2
0
0
15.3. 19:00
NAC Breda
1:0 (0-0)
VVV-Venlo
15.3.
19:00
19:00
NAC Breda
VVV-Venlo
VVV-Venlo
1
0
0
15.3. 19:00
Telstar
3:1 (2-1)
ADO Den Haag
15.3.
19:00
19:00
Telstar
ADO Den Haag
ADO Den Haag
3
1
1
15.3. 19:00
FC Groningen
4:2 (2-2)
De Graafschap
15.3.
19:00
19:00
FC Groningen
De Graafschap
De Graafschap
4
2
2
15.3. 19:00
Jong Utrecht
2:3 (1-0)
FC Emmen
15.3.
19:00
19:00
Jong Utrecht
FC Emmen
FC Emmen
2
3
3
15.3. 19:00
TOP Oss
1:0 (0-0)
Helmond Sport
15.3.
19:00
19:00
TOP Oss
Helmond Sport
Helmond Sport
1
0
0
11.3. 19:00
ADO Den Haag
2:2 (1-2)
FC Dordrecht
11.3.
19:00
19:00
ADO Den Haag
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2
2
2
11.3. 19:00
FC Eindhoven
3:0 (2-0)
Jong Utrecht
11.3.
19:00
19:00
FC Eindhoven
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3
0
0
11.3. 19:00
FC Emmen
0:1 (0-1)
TOP Oss
11.3.
19:00
19:00
FC Emmen
TOP Oss
TOP Oss
0
1
1
11.3. 19:00
Jong PSV
2:3 (0-1)
FC Groningen
11.3.
19:00
19:00
Jong PSV
FC Groningen
FC Groningen
2
3
3
11.3. 19:00
De Graafschap
0:2 (0-0)
Jong Ajax
11.3.
19:00
19:00
De Graafschap
Jong Ajax
Jong Ajax
0
2
2
11.3. 19:00
Helmond Sport
3:1 (1-0)
Jong AZ
11.3.
19:00
19:00
Helmond Sport
Jong AZ
Jong AZ
3
1
1
8.3. 19:00
FC Dordrecht
2:0 (1-0)
Telstar
8.3.
19:00
19:00
FC Dordrecht
Telstar
Telstar
2
0
0
8.3. 19:00
FC Groningen
3:0 (2-0)
MVV Maastricht
8.3.
19:00
19:00
FC Groningen
MVV Maastricht
MVV Maastricht
3
0
0
8.3. 19:00
Jong Ajax
0:1 (0-0)
NAC Breda
8.3.
19:00
19:00
Jong Ajax
NAC Breda
NAC Breda
0
1
1
8.3. 19:00
Jong AZ
4:1 (1-0)
Jong PSV
8.3.
19:00
19:00
Jong AZ
Jong PSV
Jong PSV
4
1
1
8.3. 19:00
SC Cambuur
1:2 (1-1)
De Graafschap
8.3.
19:00
19:00
SC Cambuur
De Graafschap
De Graafschap
1
2
2
8.3. 19:00
Roda JC Kerkrade
2:2 (1-1)
ADO Den Haag
8.3.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
ADO Den Haag
ADO Den Haag
2
2
2
8.3. 19:00
TOP Oss
1:2 (0-0)
FC Den Bosch
8.3.
19:00
19:00
TOP Oss
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1
2
2
8.3. 19:00
Willem II
3:0 (1-0)
FC Eindhoven
8.3.
19:00
19:00
Willem II
FC Eindhoven
FC Eindhoven
3
0
0
8.3. 19:00
VVV-Venlo
2:0 (0-0)
FC Emmen
8.3.
19:00
19:00
VVV-Venlo
FC Emmen
FC Emmen
2
0
0
8.3. 19:00
Jong Utrecht
0:1 (0-1)
Helmond Sport
8.3.
19:00
19:00
Jong Utrecht
Helmond Sport
Helmond Sport
0
1
1
4.3. 19:00
FC Den Bosch
1:4 (0-0)
FC Groningen
4.3.
19:00
19:00
FC Den Bosch
FC Groningen
FC Groningen
1
4
4
4.3. 19:00
Jong PSV
3:1 (0-0)
SC Cambuur
4.3.
19:00
19:00
Jong PSV
SC Cambuur
SC Cambuur
3
1
1
1.3. 19:00
ADO Den Haag
2:1 (1-1)
Jong Ajax
1.3.
19:00
19:00
ADO Den Haag
Jong Ajax
Jong Ajax
2
1
1
1.3. 19:00
De Graafschap
2:1 (1-0)
TOP Oss
1.3.
19:00
19:00
De Graafschap
TOP Oss
TOP Oss
2
1
1
1.3. 19:00
FC Emmen
2:0 (1-0)
Willem II
1.3.
19:00
19:00
FC Emmen
Willem II
Willem II
2
0
0
1.3. 19:00
Helmond Sport
1:1 (0-1)
VVV-Venlo
1.3.
19:00
19:00
Helmond Sport
VVV-Venlo
VVV-Venlo
1
1
1
1.3. 19:00
NAC Breda
3:1 (1-0)
Jong Utrecht
1.3.
19:00
19:00
NAC Breda
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3
1
1
1.3. 19:00
FC Eindhoven
1:1 (0-0)
Jong AZ
1.3.
19:00
19:00
FC Eindhoven
Jong AZ
Jong AZ
1
1
1
1.3. 19:00
Telstar
1:1 (1-0)
Roda JC Kerkrade
1.3.
19:00
19:00
Telstar
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
1
1
26.2. 19:00
Jong Ajax
0:3 (0-2)
Telstar
26.2.
19:00
19:00
Jong Ajax
Telstar
Telstar
0
3
3
26.2. 19:00
Jong AZ
2:3 (0-1)
NAC Breda
26.2.
19:00
19:00
Jong AZ
NAC Breda
NAC Breda
2
3
3
26.2. 19:00
Jong PSV
0:1 (0-0)
FC Dordrecht
26.2.
19:00
19:00
Jong PSV
FC Dordrecht
FC Dordrecht
0
1
1
26.2. 19:00
Jong Utrecht
0:3 (0-0)
TOP Oss
26.2.
19:00
19:00
Jong Utrecht
TOP Oss
TOP Oss
0
3
3
23.2. 19:00
ADO Den Haag
2:2 (1-0)
MVV Maastricht
23.2.
19:00
19:00
ADO Den Haag
MVV Maastricht
MVV Maastricht
2
2
2
23.2. 19:00
FC Groningen
0:0 (0-0)
Helmond Sport
23.2.
19:00
19:00
FC Groningen
Helmond Sport
Helmond Sport
0
0
0
23.2. 19:00
De Graafschap
2:0 (1-0)
FC Den Bosch
23.2.
19:00
19:00
De Graafschap
FC Den Bosch
FC Den Bosch
2
0
0
23.2. 19:00
VVV-Venlo
2:2 (1-0)
FC Eindhoven
23.2.
19:00
19:00
VVV-Venlo
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
2
2
23.2. 19:00
Willem II
2:3 (2-1)
Roda JC Kerkrade
23.2.
19:00
19:00
Willem II
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
2
3
3
23.2. 19:00
FC Emmen
2:0 (1-0)
SC Cambuur
23.2.
19:00
19:00
FC Emmen
SC Cambuur
SC Cambuur
2
0
0
19.2. 19:00
NAC Breda
1:2 (0-1)
SC Cambuur
19.2.
19:00
19:00
NAC Breda
SC Cambuur
SC Cambuur
1
2
2
19.2. 19:00
MVV Maastricht
3:3 (1-2)
Jong PSV
19.2.
19:00
19:00
MVV Maastricht
Jong PSV
Jong PSV
3
3
3
18.2. 15:45
FC Eindhoven
0:3 (0-1)
FC Groningen
18.2.
15:45
15:45
FC Eindhoven
FC Groningen
FC Groningen
0
3
3
16.2. 19:00
FC Dordrecht
1:0 (0-0)
VVV-Venlo
16.2.
19:00
19:00
FC Dordrecht
VVV-Venlo
VVV-Venlo
1
0
0
16.2. 19:00
SC Cambuur
2:4 (1-1)
Jong Utrecht
16.2.
19:00
19:00
SC Cambuur
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
4
4
16.2. 19:00
Willem II
2:1 (2-0)
ADO Den Haag
16.2.
19:00
19:00
Willem II
ADO Den Haag
ADO Den Haag
2
1
1
16.2. 19:00
Helmond Sport
3:1 (2-1)
De Graafschap
16.2.
19:00
19:00
Helmond Sport
De Graafschap
De Graafschap
3
1
1
16.2. 19:00
TOP Oss
2:1 (2-0)
Jong Ajax
16.2.
19:00
19:00
TOP Oss
Jong Ajax
Jong Ajax
2
1
1
16.2. 19:00
Telstar
1:1 (1-0)
NAC Breda
16.2.
19:00
19:00
Telstar
NAC Breda
NAC Breda
1
1
1
16.2. 19:00
Roda JC Kerkrade
3:2 (1-1)
FC Emmen
16.2.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
FC Emmen
FC Emmen
3
2
2
16.2. 19:00
FC Den Bosch
0:0 (0-0)
Jong AZ
16.2.
19:00
19:00
FC Den Bosch
Jong AZ
Jong AZ
0
0
0
12.2. 19:00
Jong Ajax
3:0 (2-0)
MVV Maastricht
12.2.
19:00
19:00
Jong Ajax
MVV Maastricht
MVV Maastricht
3
0
0
12.2. 19:00
Jong Utrecht
1:2 (0-1)
Jong AZ
12.2.
19:00
19:00
Jong Utrecht
Jong AZ
Jong AZ
1
2
2
11.2. 13:30
FC Groningen
3:0 (1-0)
TOP Oss
11.2.
13:30
13:30
FC Groningen
TOP Oss
TOP Oss
3
0
0
11.2. 11:15
ADO Den Haag
3:0 (1-0)
FC Den Bosch
11.2.
11:15
11:15
ADO Den Haag
FC Den Bosch
FC Den Bosch
3
0
0
10.2. 15:30
SC Cambuur
3:3 (2-2)
VVV-Venlo
10.2.
15:30
15:30
SC Cambuur
VVV-Venlo
VVV-Venlo
3
3
3
9.2. 19:00
De Graafschap
0:2 (0-1)
Willem II
9.2.
19:00
19:00
De Graafschap
Willem II
Willem II
0
2
2
9.2. 19:00
Roda JC Kerkrade
4:1 (1-0)
FC Dordrecht
9.2.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
FC Dordrecht
FC Dordrecht
4
1
1
9.2. 19:00
NAC Breda
2:2 (2-0)
FC Eindhoven
9.2.
19:00
19:00
NAC Breda
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
2
2
9.2. 19:00
Jong PSV
3:0 (2-0)
FC Emmen
9.2.
19:00
19:00
Jong PSV
FC Emmen
FC Emmen
3
0
0
9.2. 19:00
Telstar
3:2 (3-1)
Helmond Sport
9.2.
19:00
19:00
Telstar
Helmond Sport
Helmond Sport
3
2
2
5.2. 19:00
Jong AZ
1:0 (1-0)
Roda JC Kerkrade
5.2.
19:00
19:00
Jong AZ
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
0
0
5.2. 19:00
Jong Utrecht
0:1 (0-1)
Jong Ajax
5.2.
19:00
19:00
Jong Utrecht
Jong Ajax
Jong Ajax
0
1
1
2.2. 19:00
FC Den Bosch
0:0 (0-0)
Helmond Sport
2.2.
19:00
19:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
Helmond Sport
0
0
0
2.2. 19:00
FC Dordrecht
1:0 (1-0)
FC Groningen
2.2.
19:00
19:00
FC Dordrecht
FC Groningen
FC Groningen
1
0
0
2.2. 19:00
MVV Maastricht
6:1 (3-0)
Telstar
2.2.
19:00
19:00
MVV Maastricht
Telstar
Telstar
6
1
1
2.2. 19:00
TOP Oss
1:3 (1-3)
ADO Den Haag
2.2.
19:00
19:00
TOP Oss
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1
3
3
2.2. 19:00
NAC Breda
0:0 (0-0)
De Graafschap
2.2.
19:00
19:00
NAC Breda
De Graafschap
De Graafschap
0
0
0
2.2. 19:00
FC Emmen
1:1 (0-1)
FC Eindhoven
2.2.
19:00
19:00
FC Emmen
FC Eindhoven
FC Eindhoven
1
1
1
2.2. 19:00
VVV-Venlo
3:2 (1-1)
Jong PSV
2.2.
19:00
19:00
VVV-Venlo
Jong PSV
Jong PSV
3
2
2
2.2. 19:00
Willem II
1:1 (1-1)
SC Cambuur
2.2.
19:00
19:00
Willem II
SC Cambuur
SC Cambuur
1
1
1
29.1. 19:00
SC Cambuur
1:2 (0-0)
TOP Oss
29.1.
19:00
19:00
SC Cambuur
TOP Oss
TOP Oss
1
2
2
29.1. 19:00
Jong Ajax
2:2 (2-1)
FC Dordrecht
29.1.
19:00
19:00
Jong Ajax
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2
2
2
29.1. 19:00
Jong PSV
1:1 (0-0)
Willem II
29.1.
19:00
19:00
Jong PSV
Willem II
Willem II
1
1
1
26.1. 19:00
ADO Den Haag
3:0 (2-0)
FC Emmen
26.1.
19:00
19:00
ADO Den Haag
FC Emmen
FC Emmen
3
0
0
26.1. 19:00
De Graafschap
3:0 (1-0)
VVV-Venlo
26.1.
19:00
19:00
De Graafschap
VVV-Venlo
VVV-Venlo
3
0
0
26.1. 19:00
FC Eindhoven
0:3 (0-0)
MVV Maastricht
26.1.
19:00
19:00
FC Eindhoven
MVV Maastricht
MVV Maastricht
0
3
3
26.1. 19:00
Helmond Sport
1:0 (0-0)
NAC Breda
26.1.
19:00
19:00
Helmond Sport
NAC Breda
NAC Breda
1
0
0
26.1. 19:00
Roda JC Kerkrade
0:0 (0-0)
Jong Utrecht
26.1.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
Jong Utrecht
Jong Utrecht
0
0
0
26.1. 19:00
Telstar
0:0 (0-0)
FC Den Bosch
26.1.
19:00
19:00
Telstar
FC Den Bosch
FC Den Bosch
0
0
0
26.1. 19:00
FC Groningen
4:1 (2-1)
Jong AZ
26.1.
19:00
19:00
FC Groningen
Jong AZ
Jong AZ
4
1
1
22.1. 19:00
De Graafschap
4:2 (3-1)
Jong PSV
22.1.
19:00
19:00
De Graafschap
Jong PSV
Jong PSV
4
2
2
22.1. 19:00
Roda JC Kerkrade
3:0 (3-0)
FC Eindhoven
22.1.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
FC Eindhoven
FC Eindhoven
3
0
0
22.1. 19:00
Jong Ajax
0:1 (0-1)
FC Groningen
22.1.
19:00
19:00
Jong Ajax
FC Groningen
FC Groningen
0
1
1
22.1. 19:00
VVV-Venlo
2:1 (2-1)
ADO Den Haag
22.1.
19:00
19:00
VVV-Venlo
ADO Den Haag
ADO Den Haag
2
1
1
22.1. 19:00
Jong AZ
5:1 (3-0)
FC Dordrecht
22.1.
19:00
19:00
Jong AZ
FC Dordrecht
FC Dordrecht
5
1
1
19.1. 19:00
FC Den Bosch
0:0 (0-0)
Roda JC Kerkrade
19.1.
19:00
19:00
FC Den Bosch
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
0
0
0
19.1. 19:00
FC Eindhoven
0:1 (0-0)
De Graafschap
19.1.
19:00
19:00
FC Eindhoven
De Graafschap
De Graafschap
0
1
1
19.1. 19:00
Helmond Sport
2:2 (2-1)
Jong PSV
19.1.
19:00
19:00
Helmond Sport
Jong PSV
Jong PSV
2
2
2
19.1. 19:00
MVV Maastricht
3:0 (1-0)
Jong Utrecht
19.1.
19:00
19:00
MVV Maastricht
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3
0
0
19.1. 19:00
TOP Oss
1:0 (0-0)
Telstar
19.1.
19:00
19:00
TOP Oss
Telstar
Telstar
1
0
0
19.1. 19:00
Willem II
1:1 (1-1)
Jong Ajax
19.1.
19:00
19:00
Willem II
Jong Ajax
Jong Ajax
1
1
1
15.1. 19:00
Jong Utrecht
0:0 (0-0)
VVV-Venlo
15.1.
19:00
19:00
Jong Utrecht
VVV-Venlo
VVV-Venlo
0
0
0
15.1. 19:00
Jong PSV
2:2 (0-1)
FC Den Bosch
15.1.
19:00
19:00
Jong PSV
FC Den Bosch
FC Den Bosch
2
2
2
13.1. 15:30
FC Emmen
2:3 (2-0)
NAC Breda
13.1.
15:30
15:30
FC Emmen
NAC Breda
NAC Breda
2
3
3
12.1. 19:00
ADO Den Haag
5:3 (0-2)
De Graafschap
12.1.
19:00
19:00
ADO Den Haag
De Graafschap
De Graafschap
5
3
3
12.1. 19:00
FC Dordrecht
2:0 (1-0)
Helmond Sport
12.1.
19:00
19:00
FC Dordrecht
Helmond Sport
Helmond Sport
2
0
0
12.1. 19:00
SC Cambuur
5:2 (3-0)
MVV Maastricht
12.1.
19:00
19:00
SC Cambuur
MVV Maastricht
MVV Maastricht
5
2
2
12.1. 19:00
TOP Oss
0:5 (0-2)
Willem II
12.1.
19:00
19:00
TOP Oss
Willem II
Willem II
0
5
5
12.1. 19:00
Telstar
1:1 (1-1)
Jong AZ
12.1.
19:00
19:00
Telstar
Jong AZ
Jong AZ
1
1
1
23.12. 20:00
FC Eindhoven
2:2 (1-1)
Jong Ajax
23.12.
20:00
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
Jong Ajax
2
2
2
23.12. 17:45
Helmond Sport
3:3 (2-1)
Roda JC Kerkrade
23.12.
17:45
17:45
Helmond Sport
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
3
3
3
23.12. 15:30
FC Dordrecht
2:1 (1-1)
FC Emmen
23.12.
15:30
15:30
FC Dordrecht
FC Emmen
FC Emmen
2
1
1
23.12. 13:00
Jong AZ
1:2 (1-0)
ADO Den Haag
23.12.
13:00
13:00
Jong AZ
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1
2
2
22.12. 19:00
MVV Maastricht
2:0 (1-0)
TOP Oss
22.12.
19:00
19:00
MVV Maastricht
TOP Oss
TOP Oss
2
0
0
22.12. 19:00
FC Den Bosch
3:1 (1-0)
SC Cambuur
22.12.
19:00
19:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
SC Cambuur
3
1
1
22.12. 19:00
VVV-Venlo
2:1 (1-1)
Telstar
22.12.
19:00
19:00
VVV-Venlo
Telstar
Telstar
2
1
1
22.12. 19:00
FC Groningen
2:1 (0-1)
Jong Utrecht
22.12.
19:00
19:00
FC Groningen
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
1
1
22.12. 19:00
NAC Breda
1:2 (0-2)
Willem II
22.12.
19:00
19:00
NAC Breda
Willem II
Willem II
1
2
2
15.12. 19:00
ADO Den Haag
3:1 (3-1)
NAC Breda
15.12.
19:00
19:00
ADO Den Haag
NAC Breda
NAC Breda
3
1
1
15.12. 19:00
FC Den Bosch
0:4 (0-2)
De Graafschap
15.12.
19:00
19:00
FC Den Bosch
De Graafschap
De Graafschap
0
4
4
15.12. 19:00
FC Emmen
0:1 (0-1)
Roda JC Kerkrade
15.12.
19:00
19:00
FC Emmen
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
0
1
1
15.12. 19:00
TOP Oss
2:1 (2-1)
VVV-Venlo
15.12.
19:00
19:00
TOP Oss
VVV-Venlo
VVV-Venlo
2
1
1
15.12. 19:00
Telstar
0:2 (0-0)
FC Dordrecht
15.12.
19:00
19:00
Telstar
FC Dordrecht
FC Dordrecht
0
2
2
15.12. 19:00
Jong Utrecht
2:5 (1-1)
FC Eindhoven
15.12.
19:00
19:00
Jong Utrecht
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
5
5
15.12. 19:00
MVV Maastricht
1:1 (0-1)
FC Groningen
15.12.
19:00
19:00
MVV Maastricht
FC Groningen
FC Groningen
1
1
1
15.12. 19:00
Willem II
4:1 (1-1)
Helmond Sport
15.12.
19:00
19:00
Willem II
Helmond Sport
Helmond Sport
4
1
1
15.12. 19:00
Jong PSV
2:2 (1-0)
Jong Ajax
15.12.
19:00
19:00
Jong PSV
Jong Ajax
Jong Ajax
2
2
2
15.12. 19:00
SC Cambuur
1:2 (0-1)
Jong AZ
15.12.
19:00
19:00
SC Cambuur
Jong AZ
Jong AZ
1
2
2
11.12. 19:00
Jong Ajax
2:1 (1-1)
Jong Utrecht
11.12.
19:00
19:00
Jong Ajax
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
1
1
11.12. 19:00
Jong AZ
0:0 (0-0)
FC Den Bosch
11.12.
19:00
19:00
Jong AZ
FC Den Bosch
FC Den Bosch
0
0
0
8.12. 19:00
ADO Den Haag
1:1 (1-0)
Willem II
8.12.
19:00
19:00
ADO Den Haag
Willem II
Willem II
1
1
1
8.12. 19:00
FC Eindhoven
3:2 (1-2)
FC Emmen
8.12.
19:00
19:00
FC Eindhoven
FC Emmen
FC Emmen
3
2
2
8.12. 19:00
FC Groningen
2:0 (2-0)
Telstar
8.12.
19:00
19:00
FC Groningen
Telstar
Telstar
2
0
0
8.12. 19:00
Helmond Sport
1:2 (1-0)
MVV Maastricht
8.12.
19:00
19:00
Helmond Sport
MVV Maastricht
MVV Maastricht
1
2
2
8.12. 19:00
NAC Breda
2:0 (0-0)
TOP Oss
8.12.
19:00
19:00
NAC Breda
TOP Oss
TOP Oss
2
0
0
8.12. 19:00
VVV-Venlo
3:1 (1-1)
FC Dordrecht
8.12.
19:00
19:00
VVV-Venlo
FC Dordrecht
FC Dordrecht
3
1
1
8.12. 19:00
Roda JC Kerkrade
2:1 (1-1)
Jong PSV
8.12.
19:00
19:00
Roda JC Kerkrade
Jong PSV
Jong PSV
2
1
1
8.12. 19:00
De Graafschap
2:3 (1-1)
SC Cambuur
8.12.
19:00
19:00
De Graafschap
SC Cambuur
SC Cambuur
2
3
3
4.12. 19:00
De Graafschap
1:1 (0-1)
FC Dordrecht
4.12.
19:00
19:00
De Graafschap
FC Dordrecht
FC Dordrecht
1
1
1
4.12. 19:00
Jong PSV
0:5 (0-1)
NAC Breda
4.12.
19:00
19:00
Jong PSV
NAC Breda
NAC Breda
0
5
5
4.12. 19:00
Jong Utrecht
0:0 (0-0)
Telstar
4.12.
19:00
19:00
Jong Utrecht
Telstar
Telstar
0
0
0
1.12. 19:00
Jong Utrecht
0:0 (0-0)
Jong PSV
1.12.
19:00
19:00
Jong Utrecht
Jong PSV
Jong PSV
0
0
0
1.12. 19:00
FC Dordrecht
2:0 (1-0)
Roda JC Kerkrade
1.12.
19:00
19:00
FC Dordrecht
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
2
0
0
1.12. 19:00
FC Groningen
2:1 (0-1)
VVV-Venlo
1.12.
19:00
19:00
FC Groningen
VVV-Venlo
VVV-Venlo
2
1
1
1.12. 19:00
SC Cambuur
2:2 (1-1)
FC Eindhoven
1.12.
19:00
19:00
SC Cambuur
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
2
2
1.12. 19:00
Helmond Sport
3:2 (2-1)
ADO Den Haag
1.12.
19:00
19:00
Helmond Sport
ADO Den Haag
ADO Den Haag
3
2
2
1.12. 19:00
TOP Oss
0:1 (0-1)
De Graafschap
1.12.
19:00
19:00
TOP Oss
De Graafschap
De Graafschap
0
1
1
1.12. 19:00
Willem II
3:0 (0-0)
FC Emmen
1.12.
19:00
19:00
Willem II
FC Emmen
FC Emmen
3
0
0
1.12. 19:00
FC Den Bosch
3:3 (3-1)
Jong Ajax
1.12.
19:00
19:00
FC Den Bosch
Jong Ajax
Jong Ajax
3
3
3
1.12. 19:00
MVV Maastricht
4:0 (2-0)
Jong AZ
1.12.
19:00
19:00
MVV Maastricht
Jong AZ
Jong AZ
4
0
0
27.11. 19:00
ADO Den Haag
6:0 (4-0)
Jong Utrecht
27.11.
19:00
19:00
ADO Den Haag
Jong Utrecht
Jong Utrecht
6
0
0
27.11. 19:00
FC Eindhoven
0:0 (0-0)
TOP Oss
27.11.
19:00
19:00
FC Eindhoven
TOP Oss
TOP Oss
0
0
0
27.11. 19:00
FC Emmen
1:0 (0-0)
Jong PSV
27.11.
19:00
19:00
FC Emmen
Jong PSV
Jong PSV
1
0
0
27.11. 19:00
Jong Ajax
4:1 (0-1)
Helmond Sport
27.11.
19:00
19:00
Jong Ajax
Helmond Sport
Helmond Sport
4
1
1
27.11. 19:00
Jong AZ
0:5 (0-2)
FC Groningen
27.11.
19:00
19:00
Jong AZ
FC Groningen
FC Groningen
0
5
5
26.11. 11:15
Roda JC Kerkrade
1:0 (0-0)
MVV Maastricht
26.11.
11:15
11:15
Roda JC Kerkrade
MVV Maastricht
MVV Maastricht
1
0
0
24.11. 19:00
Jong Ajax
1:0 (1-0)
TOP Oss
24.11.
19:00
19:00
Jong Ajax
TOP Oss
TOP Oss
1
0
0
24.11. 19:00
FC Dordrecht
2:2 (2-1)
ADO Den Haag
24.11.
19:00
19:00
FC Dordrecht
ADO Den Haag
ADO Den Haag
2
2
2
24.11. 19:00
Jong Utrecht
2:0 (1-0)
De Graafschap
24.11.
19:00
19:00
Jong Utrecht
De Graafschap
De Graafschap
2
0
0
24.11. 19:00
FC Groningen
2:1 (1-1)
FC Eindhoven
24.11.
19:00
19:00
FC Groningen
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
1
1
24.11. 19:00
Helmond Sport
1:2 (0-2)
FC Emmen
24.11.
19:00
19:00
Helmond Sport
FC Emmen
FC Emmen
1
2
2
24.11. 19:00
Jong PSV
1:2 (0-1)
Jong AZ
24.11.
19:00
19:00
Jong PSV
Jong AZ
Jong AZ
1
2
2
24.11. 19:00
Telstar
1:5 (0-2)
Willem II
24.11.
19:00
19:00
Telstar
Willem II
Willem II
1
5
5
24.11. 19:00
NAC Breda
1:0 (0-0)
FC Den Bosch
24.11.
19:00
19:00
NAC Breda
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1
0
0
24.11. 19:00
VVV-Venlo
1:2 (0-2)
SC Cambuur
24.11.
19:00
19:00
VVV-Venlo
SC Cambuur
SC Cambuur
1
2
2
19.11. 15:45
MVV Maastricht
1:4 (1-3)
NAC Breda
19.11.
15:45
15:45
MVV Maastricht
NAC Breda
NAC Breda
1
4
4
19.11. 13:30
SC Cambuur
1:1 (1-1)
Roda JC Kerkrade
19.11.
13:30
13:30
SC Cambuur
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
1
1
17.11. 20:00
VVV-Venlo
1:3 (0-0)
Willem II
17.11.
20:00
20:00
VVV-Venlo
Willem II
Willem II
1
3
3
17.11. 17:45
FC Den Bosch
1:4 (0-1)
Telstar
17.11.
17:45
17:45
FC Den Bosch
Telstar
Telstar
1
4
4
12.11. 15:45
Roda JC Kerkrade
0:0 (0-0)
FC Groningen
12.11.
15:45
15:45
Roda JC Kerkrade
FC Groningen
FC Groningen
0
0
0
12.11. 13:30
ADO Den Haag
1:2 (0-1)
SC Cambuur
12.11.
13:30
13:30
ADO Den Haag
SC Cambuur
SC Cambuur
1
2
2
10.11. 19:00
FC Dordrecht
1:4 (0-1)
Jong PSV
10.11.
19:00
19:00
FC Dordrecht
Jong PSV
Jong PSV
1
4
4
10.11. 19:00
FC Eindhoven
0:2 (0-1)
VVV-Venlo
10.11.
19:00
19:00
FC Eindhoven
VVV-Venlo
VVV-Venlo
0
2
2
10.11. 19:00
Jong AZ
2:1 (2-1)
Helmond Sport
10.11.
19:00
19:00
Jong AZ
Helmond Sport
Helmond Sport
2
1
1
10.11. 19:00
Telstar
1:2 (0-0)
De Graafschap
10.11.
19:00
19:00
Telstar
De Graafschap
De Graafschap
1
2
2
10.11. 19:00
FC Emmen
1:0 (1-0)
FC Den Bosch
10.11.
19:00
19:00
FC Emmen
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1
0
0
10.11. 19:00
NAC Breda
1:1 (0-1)
Jong Ajax
10.11.
19:00
19:00
NAC Breda
Jong Ajax
Jong Ajax
1
1
1
10.11. 19:00
Willem II
2:1 (0-1)
Jong Utrecht
10.11.
19:00
19:00
Willem II
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
1
1
10.11. 19:00
TOP Oss
0:1 (0-0)
MVV Maastricht
10.11.
19:00
19:00
TOP Oss
MVV Maastricht
MVV Maastricht
0
1
1
6.11. 19:00
FC Eindhoven
1:1 (1-0)
Roda JC Kerkrade
6.11.
19:00
19:00
FC Eindhoven
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
1
1
6.11. 19:00
MVV Maastricht
1:1 (1-0)
FC Emmen
6.11.
19:00
19:00
MVV Maastricht
FC Emmen
FC Emmen
1
1
1
6.11. 19:00
TOP Oss
1:8 (1-3)
SC Cambuur
6.11.
19:00
19:00
TOP Oss
SC Cambuur
SC Cambuur
1
8
8
6.11. 19:00
Jong Ajax
1:0 (1-0)
Willem II
6.11.
19:00
19:00
Jong Ajax
Willem II
Willem II
1
0
0
6.11. 19:00
Jong PSV
1:2 (1-0)
ADO Den Haag
6.11.
19:00
19:00
Jong PSV
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1
2
2
5.11. 13:30
FC Groningen
2:2 (1-1)
FC Dordrecht
5.11.
13:30
13:30
FC Groningen
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2
2
2
4.11. 17:45
FC Den Bosch
1:1 (0-0)
Jong Utrecht
4.11.
17:45
17:45
FC Den Bosch
Jong Utrecht
Jong Utrecht
1
1
1
3.11. 19:00
De Graafschap
1:0 (0-0)
NAC Breda
3.11.
19:00
19:00
De Graafschap
NAC Breda
NAC Breda
1
0
0
3.11. 19:00
Helmond Sport
1:0 (1-0)
Telstar
3.11.
19:00
19:00
Helmond Sport
Telstar
Telstar
1
0
0
3.11. 19:00
VVV-Venlo
2:2 (0-1)
Jong AZ
3.11.
19:00
19:00
VVV-Venlo
Jong AZ
Jong AZ
2
2
2
30.10. 19:00
Jong Utrecht
1:1 (1-1)
MVV Maastricht
30.10.
19:00
19:00
Jong Utrecht
MVV Maastricht
MVV Maastricht
1
1
1
29.10. 11:15
SC Cambuur
2:1 (1-0)
FC Groningen
29.10.
11:15
11:15
SC Cambuur
FC Groningen
FC Groningen
2
1
1
27.10. 18:00
ADO Den Haag
2:2 (0-1)
VVV-Venlo
27.10.
18:00
18:00
ADO Den Haag
VVV-Venlo
VVV-Venlo
2
2
2
27.10. 18:00
FC Dordrecht
5:1 (3-1)
FC Den Bosch
27.10.
18:00
18:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
FC Den Bosch
5
1
1
27.10. 18:00
De Graafschap
2:1 (1-1)
FC Eindhoven
27.10.
18:00
18:00
De Graafschap
FC Eindhoven
FC Eindhoven
2
1
1
27.10. 18:00
NAC Breda
1:1 (0-0)
Helmond Sport
27.10.
18:00
18:00
NAC Breda
Helmond Sport
Helmond Sport
1
1
1
27.10. 18:00
Roda JC Kerkrade
2:1 (1-1)
Jong Ajax
27.10.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
Jong Ajax
Jong Ajax
2
1
1
27.10. 18:00
FC Emmen
2:1 (1-1)
Jong AZ
27.10.
18:00
18:00
FC Emmen
Jong AZ
Jong AZ
2
1
1
27.10. 18:00
Willem II
3:0 (1-0)
Jong PSV
27.10.
18:00
18:00
Willem II
Jong PSV
Jong PSV
3
0
0
27.10. 18:00
Telstar
1:0 (0-0)
TOP Oss
27.10.
18:00
18:00
Telstar
TOP Oss
TOP Oss
1
0
0
23.10. 18:00
Jong PSV
3:4 (1-1)
FC Eindhoven
23.10.
18:00
18:00
Jong PSV
FC Eindhoven
FC Eindhoven
3
4
4
23.10. 18:00
FC Groningen
0:0 (0-0)
FC Emmen
23.10.
18:00
18:00
FC Groningen
FC Emmen
FC Emmen
0
0
0
23.10. 18:00
Jong AZ
3:0 (0-0)
De Graafschap
23.10.
18:00
18:00
Jong AZ
De Graafschap
De Graafschap
3
0
0
23.10. 18:00
TOP Oss
2:0 (1-0)
Jong Utrecht
23.10.
18:00
18:00
TOP Oss
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
0
0
23.10. 18:00
Jong Ajax
0:0 (0-0)
ADO Den Haag
23.10.
18:00
18:00
Jong Ajax
ADO Den Haag
ADO Den Haag
0
0
0
23.10. 18:00
Helmond Sport
1:1 (1-0)
FC Dordrecht
23.10.
18:00
18:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
FC Dordrecht
1
1
1
21.10. 18:00
Roda JC Kerkrade
0:1 (0-1)
Willem II
21.10.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
Willem II
Willem II
0
1
1
20.10. 18:00
De Graafschap
2:1 (1-1)
FC Groningen
20.10.
18:00
18:00
De Graafschap
FC Groningen
FC Groningen
2
1
1
20.10. 18:00
FC Eindhoven
1:2 (1-1)
Helmond Sport
20.10.
18:00
18:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
Helmond Sport
1
2
2
20.10. 18:00
Jong AZ
3:0 (2-0)
TOP Oss
20.10.
18:00
18:00
Jong AZ
TOP Oss
TOP Oss
3
0
0
20.10. 18:00
FC Emmen
2:3 (2-1)
ADO Den Haag
20.10.
18:00
18:00
FC Emmen
ADO Den Haag
ADO Den Haag
2
3
3
20.10. 18:00
FC Dordrecht
4:0 (3-0)
Jong Ajax
20.10.
18:00
18:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
Jong Ajax
4
0
0
20.10. 18:00
FC Den Bosch
1:2 (1-0)
VVV-Venlo
20.10.
18:00
18:00
FC Den Bosch
VVV-Venlo
VVV-Venlo
1
2
2
20.10. 18:00
NAC Breda
3:1 (1-1)
Telstar
20.10.
18:00
18:00
NAC Breda
Telstar
Telstar
3
1
1
20.10. 18:00
MVV Maastricht
1:1 (1-1)
SC Cambuur
20.10.
18:00
18:00
MVV Maastricht
SC Cambuur
SC Cambuur
1
1
1
15.10. 14:45
SC Cambuur
2:3 (0-3)
NAC Breda
15.10.
14:45
14:45
SC Cambuur
NAC Breda
NAC Breda
2
3
3
15.10. 12:30
Willem II
3:1 (1-1)
FC Den Bosch
15.10.
12:30
12:30
Willem II
FC Den Bosch
FC Den Bosch
3
1
1
14.10. 18:00
Telstar
2:1 (1-0)
MVV Maastricht
14.10.
18:00
18:00
Telstar
MVV Maastricht
MVV Maastricht
2
1
1
14.10. 14:30
VVV-Venlo
1:1 (0-0)
Roda JC Kerkrade
14.10.
14:30
14:30
VVV-Venlo
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
1
1
6.10. 18:00
ADO Den Haag
2:1 (1-0)
TOP Oss
6.10.
18:00
18:00
ADO Den Haag
TOP Oss
TOP Oss
2
1
1
6.10. 18:00
FC Den Bosch
0:1 (0-0)
FC Eindhoven
6.10.
18:00
18:00
FC Den Bosch
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0
1
1
6.10. 18:00
FC Emmen
2:0 (2-0)
Telstar
6.10.
18:00
18:00
FC Emmen
Telstar
Telstar
2
0
0
6.10. 18:00
Helmond Sport
4:0 (2-0)
Jong Utrecht
6.10.
18:00
18:00
Helmond Sport
Jong Utrecht
Jong Utrecht
4
0
0
6.10. 18:00
Jong Ajax
3:0 (2-0)
VVV-Venlo
6.10.
18:00
18:00
Jong Ajax
VVV-Venlo
VVV-Venlo
3
0
0
6.10. 18:00
Willem II
4:2 (1-1)
De Graafschap
6.10.
18:00
18:00
Willem II
De Graafschap
De Graafschap
4
2
2
6.10. 18:00
NAC Breda
3:2 (2-1)
FC Groningen
6.10.
18:00
18:00
NAC Breda
FC Groningen
FC Groningen
3
2
2
6.10. 18:00
Roda JC Kerkrade
3:1 (2-0)
Jong AZ
6.10.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
Jong AZ
Jong AZ
3
1
1
6.10. 18:00
Jong PSV
2:3 (1-0)
MVV Maastricht
6.10.
18:00
18:00
Jong PSV
MVV Maastricht
MVV Maastricht
2
3
3
6.10. 18:00
FC Dordrecht
5:2 (3-1)
SC Cambuur
6.10.
18:00
18:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
SC Cambuur
5
2
2
3.10. 18:00
Willem II
2:1 (0-1)
TOP Oss
3.10.
18:00
18:00
Willem II
TOP Oss
TOP Oss
2
1
1
2.10. 18:00
MVV Maastricht
0:1 (0-0)
FC Eindhoven
2.10.
18:00
18:00
MVV Maastricht
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0
1
1
2.10. 18:00
Jong Utrecht
1:1 (1-0)
NAC Breda
2.10.
18:00
18:00
Jong Utrecht
NAC Breda
NAC Breda
1
1
1
1.10. 10:15
VVV-Venlo
0:4 (0-1)
Helmond Sport
1.10.
10:15
10:15
VVV-Venlo
Helmond Sport
Helmond Sport
0
4
4
29.9. 18:00
De Graafschap
0:0 (0-0)
Roda JC Kerkrade
29.9.
18:00
18:00
De Graafschap
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
0
0
0
29.9. 18:00
SC Cambuur
3:4 (0-2)
Jong PSV
29.9.
18:00
18:00
SC Cambuur
Jong PSV
Jong PSV
3
4
4
29.9. 18:00
MVV Maastricht
0:3 (0-3)
ADO Den Haag
29.9.
18:00
18:00
MVV Maastricht
ADO Den Haag
ADO Den Haag
0
3
3
29.9. 18:00
FC Groningen
0:3 (0-0)
FC Den Bosch
29.9.
18:00
18:00
FC Groningen
FC Den Bosch
FC Den Bosch
0
3
3
29.9. 18:00
FC Eindhoven
1:1 (0-1)
FC Dordrecht
29.9.
18:00
18:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
FC Dordrecht
1
1
1
29.9. 18:00
TOP Oss
0:1 (0-0)
FC Emmen
29.9.
18:00
18:00
TOP Oss
FC Emmen
FC Emmen
0
1
1
29.9. 18:00
Telstar
3:2 (1-1)
Jong Ajax
29.9.
18:00
18:00
Telstar
Jong Ajax
Jong Ajax
3
2
2
29.9. 18:00
Jong AZ
0:2 (0-1)
Willem II
29.9.
18:00
18:00
Jong AZ
Willem II
Willem II
0
2
2
25.9. 18:00
Jong Ajax
1:1 (1-0)
FC Eindhoven
25.9.
18:00
18:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
FC Eindhoven
1
1
1
24.9. 12:30
MVV Maastricht
1:2 (1-1)
De Graafschap
24.9.
12:30
12:30
MVV Maastricht
De Graafschap
De Graafschap
1
2
2
22.9. 18:15
Helmond Sport
1:2 (0-0)
FC Groningen
22.9.
18:15
18:15
Helmond Sport
FC Groningen
FC Groningen
1
2
2
22.9. 18:00
ADO Den Haag
1:1 (1-0)
Telstar
22.9.
18:00
18:00
ADO Den Haag
Telstar
Telstar
1
1
1
22.9. 18:00
Jong PSV
0:0 (0-0)
VVV-Venlo
22.9.
18:00
18:00
Jong PSV
VVV-Venlo
VVV-Venlo
0
0
0
22.9. 18:00
Roda JC Kerkrade
4:1 (1-0)
FC Den Bosch
22.9.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
FC Den Bosch
FC Den Bosch
4
1
1
22.9. 18:00
NAC Breda
1:3 (1-1)
FC Emmen
22.9.
18:00
18:00
NAC Breda
FC Emmen
FC Emmen
1
3
3
22.9. 18:00
FC Dordrecht
0:0 (0-0)
Jong AZ
22.9.
18:00
18:00
FC Dordrecht
Jong AZ
Jong AZ
0
0
0
22.9. 18:00
Jong Utrecht
3:2 (2-1)
SC Cambuur
22.9.
18:00
18:00
Jong Utrecht
SC Cambuur
SC Cambuur
3
2
2
18.9. 18:00
De Graafschap
2:1 (1-0)
Helmond Sport
18.9.
18:00
18:00
De Graafschap
Helmond Sport
Helmond Sport
2
1
1
18.9. 18:00
FC Emmen
2:0 (1-0)
Jong Utrecht
18.9.
18:00
18:00
FC Emmen
Jong Utrecht
Jong Utrecht
2
0
0
18.9. 18:00
FC Groningen
4:0 (4-0)
Jong PSV
18.9.
18:00
18:00
FC Groningen
Jong PSV
Jong PSV
4
0
0
18.9. 18:00
FC Eindhoven
1:1 (1-1)
ADO Den Haag
18.9.
18:00
18:00
FC Eindhoven
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1
1
1
18.9. 18:00
TOP Oss
0:1 (0-1)
FC Dordrecht
18.9.
18:00
18:00
TOP Oss
FC Dordrecht
FC Dordrecht
0
1
1
18.9. 18:00
Jong AZ
5:2 (2-2)
Jong Ajax
18.9.
18:00
18:00
Jong AZ
Jong Ajax
Jong Ajax
5
2
2
17.9. 14:45
SC Cambuur
1:0 (0-0)
Willem II
17.9.
14:45
14:45
SC Cambuur
Willem II
Willem II
1
0
0
15.9. 18:00
FC Dordrecht
3:3 (0-2)
Jong Utrecht
15.9.
18:00
18:00
FC Dordrecht
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3
3
3
15.9. 18:00
Helmond Sport
1:1 (0-0)
TOP Oss
15.9.
18:00
18:00
Helmond Sport
TOP Oss
TOP Oss
1
1
1
15.9. 18:00
Jong Ajax
3:3 (2-0)
FC Emmen
15.9.
18:00
18:00
Jong Ajax
FC Emmen
FC Emmen
3
3
3
15.9. 18:00
Jong AZ
0:0 (0-0)
FC Eindhoven
15.9.
18:00
18:00
Jong AZ
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0
0
0
15.9. 18:00
FC Groningen
0:1 (0-1)
ADO Den Haag
15.9.
18:00
18:00
FC Groningen
ADO Den Haag
ADO Den Haag
0
1
1
15.9. 18:00
Jong PSV
1:3 (1-1)
De Graafschap
15.9.
18:00
18:00
Jong PSV
De Graafschap
De Graafschap
1
3
3
15.9. 18:00
FC Den Bosch
3:2 (0-0)
MVV Maastricht
15.9.
18:00
18:00
FC Den Bosch
MVV Maastricht
MVV Maastricht
3
2
2
15.9. 18:00
Roda JC Kerkrade
3:0 (1-0)
Telstar
15.9.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
Telstar
Telstar
3
0
0
15.9. 18:00
VVV-Venlo
3:1 (3-0)
NAC Breda
15.9.
18:00
18:00
VVV-Venlo
NAC Breda
NAC Breda
3
1
1
9.9. 19:00
NAC Breda
1:3 (1-2)
Roda JC Kerkrade
9.9.
19:00
19:00
NAC Breda
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
3
3
9.9. 16:45
SC Cambuur
3:1 (2-1)
FC Den Bosch
9.9.
16:45
16:45
SC Cambuur
FC Den Bosch
FC Den Bosch
3
1
1
9.9. 14:30
Telstar
1:2 (1-0)
VVV-Venlo
9.9.
14:30
14:30
Telstar
VVV-Venlo
VVV-Venlo
1
2
2
8.9. 19:00
Willem II
2:1 (1-1)
MVV Maastricht
8.9.
19:00
19:00
Willem II
MVV Maastricht
MVV Maastricht
2
1
1
5.9. 08:30
Willem II
1:4 (0-2)
NAC Breda
5.9.
08:30
08:30
Willem II
NAC Breda
NAC Breda
1
4
4
3.9. 14:45
ADO Den Haag
4:1 (2-1)
Jong AZ
3.9.
14:45
14:45
ADO Den Haag
Jong AZ
Jong AZ
4
1
1
1.9. 18:00
FC Den Bosch
1:2 (1-2)
Jong PSV
1.9.
18:00
18:00
FC Den Bosch
Jong PSV
Jong PSV
1
2
2
1.9. 18:00
FC Emmen
2:4 (1-3)
FC Dordrecht
1.9.
18:00
18:00
FC Emmen
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2
4
4
1.9. 18:00
Telstar
0:1 (0-0)
FC Eindhoven
1.9.
18:00
18:00
Telstar
FC Eindhoven
FC Eindhoven
0
1
1
1.9. 18:00
TOP Oss
0:2 (0-1)
FC Groningen
1.9.
18:00
18:00
TOP Oss
FC Groningen
FC Groningen
0
2
2
1.9. 18:00
MVV Maastricht
2:1 (2-0)
Jong Ajax
1.9.
18:00
18:00
MVV Maastricht
Jong Ajax
Jong Ajax
2
1
1
1.9. 18:00
Jong Utrecht
1:0 (0-0)
Roda JC Kerkrade
1.9.
18:00
18:00
Jong Utrecht
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
1
0
0
1.9. 18:00
Helmond Sport
2:1 (0-0)
SC Cambuur
1.9.
18:00
18:00
Helmond Sport
SC Cambuur
SC Cambuur
2
1
1
1.9. 18:00
VVV-Venlo
2:0 (1-0)
De Graafschap
1.9.
18:00
18:00
VVV-Venlo
De Graafschap
De Graafschap
2
0
0
28.8. 18:00
Jong AZ
3:1 (1-0)
Telstar
28.8.
18:00
18:00
Jong AZ
Telstar
Telstar
3
1
1
28.8. 18:00
Jong PSV
2:1 (1-0)
Helmond Sport
28.8.
18:00
18:00
Jong PSV
Helmond Sport
Helmond Sport
2
1
1
27.8. 12:30
FC Groningen
0:0 (0-0)
Willem II
27.8.
12:30
12:30
FC Groningen
Willem II
Willem II
0
0
0
25.8. 18:00
FC Dordrecht
2:2 (0-1)
MVV Maastricht
25.8.
18:00
18:00
FC Dordrecht
MVV Maastricht
MVV Maastricht
2
2
2
25.8. 18:00
FC Eindhoven
2:0 (1-0)
NAC Breda
25.8.
18:00
18:00
FC Eindhoven
NAC Breda
NAC Breda
2
0
0
25.8. 18:00
FC Den Bosch
1:2 (0-0)
ADO Den Haag
25.8.
18:00
18:00
FC Den Bosch
ADO Den Haag
ADO Den Haag
1
2
2
25.8. 18:00
De Graafschap
0:1 (0-0)
FC Emmen
25.8.
18:00
18:00
De Graafschap
FC Emmen
FC Emmen
0
1
1
25.8. 18:00
SC Cambuur
4:2 (3-2)
Jong Ajax
25.8.
18:00
18:00
SC Cambuur
Jong Ajax
Jong Ajax
4
2
2
25.8. 18:00
VVV-Venlo
4:1 (2-1)
Jong Utrecht
25.8.
18:00
18:00
VVV-Venlo
Jong Utrecht
Jong Utrecht
4
1
1
25.8. 18:00
Roda JC Kerkrade
2:0 (1-0)
TOP Oss
25.8.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
TOP Oss
TOP Oss
2
0
0
21.8. 18:00
Jong Ajax
1:2 (0-1)
De Graafschap
21.8.
18:00
18:00
Jong Ajax
De Graafschap
De Graafschap
1
2
2
21.8. 18:00
Jong Utrecht
1:0 (1-0)
FC Groningen
21.8.
18:00
18:00
Jong Utrecht
FC Groningen
FC Groningen
1
0
0
18.8. 18:00
ADO Den Haag
0:3 (0-3)
Roda JC Kerkrade
18.8.
18:00
18:00
ADO Den Haag
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade
0
3
3
18.8. 18:00
FC Emmen
2:2 (1-2)
VVV-Venlo
18.8.
18:00
18:00
FC Emmen
VVV-Venlo
VVV-Venlo
2
2
2
18.8. 18:00
TOP Oss
4:1 (3-0)
Jong PSV
18.8.
18:00
18:00
TOP Oss
Jong PSV
Jong PSV
4
1
1
18.8. 18:00
Helmond Sport
1:0 (1-0)
FC Den Bosch
18.8.
18:00
18:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
FC Den Bosch
1
0
0
18.8. 18:00
Willem II
2:0 (1-0)
FC Dordrecht
18.8.
18:00
18:00
Willem II
FC Dordrecht
FC Dordrecht
2
0
0
18.8. 18:00
NAC Breda
2:1 (2-0)
Jong AZ
18.8.
18:00
18:00
NAC Breda
Jong AZ
Jong AZ
2
1
1
18.8. 18:00
Telstar
2:3 (0-2)
SC Cambuur
18.8.
18:00
18:00
Telstar
SC Cambuur
SC Cambuur
2
3
3
14.8. 18:00
Jong AZ
1:0 (1-0)
Jong Utrecht
14.8.
18:00
18:00
Jong AZ
Jong Utrecht
Jong Utrecht
1
0
0
14.8. 18:00
Jong PSV
1:0 (0-0)
Telstar
14.8.
18:00
18:00
Jong PSV
Telstar
Telstar
1
0
0
13.8. 14:45
VVV-Venlo
1:3 (0-0)
MVV Maastricht
13.8.
14:45
14:45
VVV-Venlo
MVV Maastricht
MVV Maastricht
1
3
3
13.8. 10:15
FC Eindhoven
1:1 (0-1)
Willem II
13.8.
10:15
10:15
FC Eindhoven
Willem II
Willem II
1
1
1
11.8. 18:00
FC Den Bosch
1:0 (0-0)
TOP Oss
11.8.
18:00
18:00
FC Den Bosch
TOP Oss
TOP Oss
1
0
0
11.8. 18:00
FC Dordrecht
2:2 (1-0)
NAC Breda
11.8.
18:00
18:00
FC Dordrecht
NAC Breda
NAC Breda
2
2
2
11.8. 18:00
SC Cambuur
2:2 (0-2)
FC Emmen
11.8.
18:00
18:00
SC Cambuur
FC Emmen
FC Emmen
2
2
2
11.8. 18:00
De Graafschap
0:0 (0-0)
ADO Den Haag
11.8.
18:00
18:00
De Graafschap
ADO Den Haag
ADO Den Haag
0
0
0
11.8. 18:00
Roda JC Kerkrade
4:1 (2-0)
Helmond Sport
11.8.
18:00
18:00
Roda JC Kerkrade
Helmond Sport
Helmond Sport
4
1
1
11.8. 18:00
FC Groningen
4:1 (1-0)
Jong Ajax
11.8.
18:00
18:00
FC Groningen
Jong Ajax
Jong Ajax
4
1
1