en
Champions League Champions League Europa League Europa League Premier League Premier League Championship Championship Eredivisie Eredivisie 2. Bundesliga 2. Bundesliga Tipico Bundesliga Tipico Bundesliga Austrian Cup Austrian Cup Pro League Pro League Belgian Cup Belgian Cup Fortuna Liga Fortuna Liga Superliga Superliga Ligue 1 Ligue 1 Ligue 2 Ligue 2 Coupe de France Coupe de France Super League Super League Greek Cup Greek Cup Serie A Serie A Serie B Serie B Primeira Liga Primeira Liga Segunda Liga Segunda Liga Premier League Premier League Premiership Premiership La Liga La Liga La Liga 2 La Liga 2 Super League Super League Swiss Cup Swiss Cup Super Lig Super Lig Serie A Serie A FIFA Club World Cup FIFA Club World Cup

dodgerbet Dodgerbet >

Premier League Table

Premier League

Premier League

Matches: 240

Home team: 113 (47%)
Away team: 61 (25%)
Draws: 66 (28%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 179 (75%)
OVER 2,5: 113 (47%)
OVER 3,5: 68 (28%)

Home team

OVER 0,5: 190 (79%)
OVER 1,5: 112 (47%)
OVER 2,5: 43 (18%)

Away team

OVER 0,5: 158 (66%)
OVER 1,5: 75 (31%)
OVER 2,5: 27 (11%)

Premier League Next matches Premier League

Premier League Match review Premier League

30. Round
25.5. 13:30
Orenburg
Orenburg
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
25.5.
13:30
Orenburg
Spartak Moskva
Orenburg
Spartak Moskva
0
0
25.5. 13:30
Fakel
Fakel
2:0 (1-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
25.5.
13:30
Fakel
Akhmat Grozny
Fakel
Akhmat Grozny
2
0
25.5. 13:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:0 (2-0)
Ural
Ural
25.5.
13:30
CSKA Moskva
Ural
CSKA Moskva
Ural
2
0
25.5. 13:30
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1:1 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
25.5.
13:30
Krylya Sovetov
FK Nizjni Novgorod
Krylya Sovetov
FK Nizjni Novgorod
1
1
25.5. 13:30
Krasnodar
Krasnodar
1:0 (0-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
25.5.
13:30
Krasnodar
Dinamo Moskva
Krasnodar
Dinamo Moskva
1
0
25.5. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:1 (1-0)
Sochi
Sochi
25.5.
13:30
Rubin Kazan
Sochi
Rubin Kazan
Sochi
1
1
25.5. 13:30
Baltika
Baltika
1:3 (0-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
25.5.
13:30
Baltika
Lokomotiv Moskva
Baltika
Lokomotiv Moskva
1
3
25.5. 13:30
Zenit
Zenit
2:1 (0-0)
Rostov
Rostov
25.5.
13:30
Zenit
Rostov
Zenit
Rostov
2
1
29. Round
20.5. 17:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2:6 (0-3)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
20.5.
17:00
FK Nizjni Novgorod
CSKA Moskva
FK Nizjni Novgorod
CSKA Moskva
2
6
19.5. 16:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:5 (1-3)
Zenit
Zenit
19.5.
16:00
Akhmat Grozny
Zenit
Akhmat Grozny
Zenit
1
5
19.5. 13:30
Rostov
Rostov
2:1 (2-1)
Baltika
Baltika
19.5.
13:30
Rostov
Baltika
Rostov
Baltika
2
1
19.5. 11:15
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3:1 (2-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
19.5.
11:15
Spartak Moskva
Rubin Kazan
Spartak Moskva
Rubin Kazan
3
1
19.5. 09:00
Ural
Ural
3:3 (1-1)
Orenburg
Orenburg
19.5.
09:00
Ural
Orenburg
Ural
Orenburg
3
3
18.5. 16:00
Sochi
Sochi
2:3 (1-1)
Krasnodar
Krasnodar
18.5.
16:00
Sochi
Krasnodar
Sochi
Krasnodar
2
3
18.5. 13:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2:0 (1-0)
Fakel
Fakel
18.5.
13:30
Lokomotiv Moskva
Fakel
Lokomotiv Moskva
Fakel
2
0
18.5. 11:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
4:1 (1-1)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
18.5.
11:00
Dinamo Moskva
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
Krylya Sovetov
4
1
28. Round
12.5. 16:00
Sochi
Sochi
6:1 (2-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
12.5.
16:00
Sochi
FK Nizjni Novgorod
Sochi
FK Nizjni Novgorod
6
1
12.5. 13:30
Fakel
Fakel
0:0 (0-0)
Ural
Ural
12.5.
13:30
Fakel
Ural
Fakel
Ural
0
0
12.5. 11:00
Orenburg
Orenburg
0:2 (0-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
12.5.
11:00
Orenburg
Lokomotiv Moskva
Orenburg
Lokomotiv Moskva
0
2
11.5. 18:30
Baltika
Baltika
2:3 (1-1)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
11.5.
18:30
Baltika
Dinamo Moskva
Baltika
Dinamo Moskva
2
3
11.5. 16:00
Zenit
Zenit
0:1 (0-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
11.5.
16:00
Zenit
CSKA Moskva
Zenit
CSKA Moskva
0
1
11.5. 13:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:0 (1-0)
Krasnodar
Krasnodar
11.5.
13:30
Spartak Moskva
Krasnodar
Spartak Moskva
Krasnodar
1
0
11.5. 11:00
Rubin Kazan
Rubin Kazan
3:1 (2-0)
Rostov
Rostov
11.5.
11:00
Rubin Kazan
Rostov
Rubin Kazan
Rostov
3
1
10.5. 13:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0:2 (0-1)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
10.5.
13:00
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
0
2
27. Round
6.5. 17:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1:0 (1-0)
Rostov
Rostov
6.5.
17:30
Lokomotiv Moskva
Rostov
Lokomotiv Moskva
Rostov
1
0
6.5. 17:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:2 (1-1)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
6.5.
17:30
CSKA Moskva
Rubin Kazan
CSKA Moskva
Rubin Kazan
2
2
6.5. 15:00
Fakel
Fakel
1:1 (0-1)
Zenit
Zenit
6.5.
15:00
Fakel
Zenit
Fakel
Zenit
1
1
6.5. 12:45
Ural
Ural
2:1 (1-1)
Baltika
Baltika
6.5.
12:45
Ural
Baltika
Ural
Baltika
2
1
5.5. 16:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
5.5.
16:00
FK Nizjni Novgorod
Spartak Moskva
FK Nizjni Novgorod
Spartak Moskva
0
0
5.5. 13:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3:2 (0-0)
Sochi
Sochi
5.5.
13:30
Dinamo Moskva
Sochi
Dinamo Moskva
Sochi
3
2
4.5. 16:30
Krasnodar
Krasnodar
0:1 (0-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
4.5.
16:30
Krasnodar
Akhmat Grozny
Krasnodar
Akhmat Grozny
0
1
4.5. 14:00
Orenburg
Orenburg
2:1 (1-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
4.5.
14:00
Orenburg
Krylya Sovetov
Orenburg
Krylya Sovetov
2
1
26. Round
29.4. 16:45
Rostov
Rostov
2:1 (0-1)
Orenburg
Orenburg
29.4.
16:45
Rostov
Orenburg
Rostov
Orenburg
2
1
29.4. 14:30
Sochi
Sochi
0:0 (0-0)
Fakel
Fakel
29.4.
14:30
Sochi
Fakel
Sochi
Fakel
0
0
29.4. 12:15
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:1 (1-0)
Ural
Ural
29.4.
12:15
Rubin Kazan
Ural
Rubin Kazan
Ural
1
1
29.4. 10:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0:0 (0-0)
Krasnodar
Krasnodar
29.4.
10:00
Krylya Sovetov
Krasnodar
Krylya Sovetov
Krasnodar
0
0
28.4. 18:30
Baltika
Baltika
3:1 (0-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
28.4.
18:30
Baltika
CSKA Moskva
Baltika
CSKA Moskva
3
1
28.4. 16:15
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:0 (0-0)
Zenit
Zenit
28.4.
16:15
Dinamo Moskva
Zenit
Dinamo Moskva
Zenit
1
0
28.4. 13:15
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3:2 (1-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
28.4.
13:15
Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
3
2
28.4. 11:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
5:1 (2-1)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
28.4.
11:00
Akhmat Grozny
FK Nizjni Novgorod
Akhmat Grozny
FK Nizjni Novgorod
5
1
21. Round
25.4. 17:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:0 (1-0)
Sochi
Sochi
25.4.
17:30
Akhmat Grozny
Sochi
Akhmat Grozny
Sochi
1
0
25.4. 17:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
25.4.
17:30
CSKA Moskva
Spartak Moskva
CSKA Moskva
Spartak Moskva
0
0
25.4. 15:15
Fakel
Fakel
0:1 (0-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
25.4.
15:15
Fakel
Krylya Sovetov
Fakel
Krylya Sovetov
0
1
25.4. 13:00
Ural
Ural
0:1 (0-0)
Rostov
Rostov
25.4.
13:00
Ural
Rostov
Ural
Rostov
0
1
24.4. 17:30
Krasnodar
Krasnodar
3:2 (1-0)
Baltika
Baltika
24.4.
17:30
Krasnodar
Baltika
Krasnodar
Baltika
3
2
24.4. 17:30
Zenit
Zenit
0:2 (0-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
24.4.
17:30
Zenit
Rubin Kazan
Zenit
Rubin Kazan
0
2
24.4. 15:15
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2:3 (1-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
24.4.
15:15
FK Nizjni Novgorod
Lokomotiv Moskva
FK Nizjni Novgorod
Lokomotiv Moskva
2
3
24.4. 13:00
Orenburg
Orenburg
1:2 (0-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
24.4.
13:00
Orenburg
Dinamo Moskva
Orenburg
Dinamo Moskva
1
2
25. Round
21.4. 17:30
Rostov
Rostov
1:5 (1-1)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
21.4.
17:30
Rostov
Spartak Moskva
Rostov
Spartak Moskva
1
5
21.4. 15:15
Sochi
Sochi
2:2 (0-0)
Ural
Ural
21.4.
15:15
Sochi
Ural
Sochi
Ural
2
2
21.4. 13:15
Zenit
Zenit
1:0 (1-0)
Orenburg
Orenburg
21.4.
13:15
Zenit
Orenburg
Zenit
Orenburg
1
0
21.4. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1:4 (0-2)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
21.4.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Dinamo Moskva
FK Nizjni Novgorod
Dinamo Moskva
1
4
20.4. 16:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:2 (0-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
20.4.
16:30
CSKA Moskva
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
Akhmat Grozny
1
2
20.4. 13:30
Baltika
Baltika
2:1 (0-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
20.4.
13:30
Baltika
Krylya Sovetov
Baltika
Krylya Sovetov
2
1
20.4. 11:00
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:1 (1-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
20.4.
11:00
Rubin Kazan
Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
Lokomotiv Moskva
1
1
19.4. 16:00
Krasnodar
Krasnodar
2:0 (0-0)
Fakel
Fakel
19.4.
16:00
Krasnodar
Fakel
Krasnodar
Fakel
2
0
24. Round
14.4. 16:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2:0 (1-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
14.4.
16:00
Krylya Sovetov
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
Rubin Kazan
2
0
14.4. 13:45
Fakel
Fakel
0:1 (0-0)
Rostov
Rostov
14.4.
13:45
Fakel
Rostov
Fakel
Rostov
0
1
14.4. 11:15
Ural
Ural
2:1 (1-1)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
14.4.
11:15
Ural
Dinamo Moskva
Ural
Dinamo Moskva
2
1
14.4. 09:00
Orenburg
Orenburg
3:1 (1-1)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
14.4.
09:00
Orenburg
FK Nizjni Novgorod
Orenburg
FK Nizjni Novgorod
3
1
13.4. 16:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3:3 (1-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
13.4.
16:30
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
3
3
13.4. 14:00
Krasnodar
Krasnodar
1:2 (1-0)
Zenit
Zenit
13.4.
14:00
Krasnodar
Zenit
Krasnodar
Zenit
1
2
13.4. 13:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:7 (0-5)
Baltika
Baltika
13.4.
13:30
Akhmat Grozny
Baltika
Akhmat Grozny
Baltika
1
7
13.4. 11:00
Sochi
Sochi
1:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
13.4.
11:00
Sochi
Spartak Moskva
Sochi
Spartak Moskva
1
0
23. Round
8.4. 14:00
Orenburg
Orenburg
3:0 (0-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
8.4.
14:00
Orenburg
Rubin Kazan
Orenburg
Rubin Kazan
3
0
7.4. 16:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:2 (1-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
7.4.
16:30
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
1
2
7.4. 13:30
Zenit
Zenit
1:0 (1-0)
Baltika
Baltika
7.4.
13:30
Zenit
Baltika
Zenit
Baltika
1
0
7.4. 13:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0:2 (0-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
7.4.
13:30
Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
0
2
7.4. 11:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
4:1 (1-0)
Fakel
Fakel
7.4.
11:00
CSKA Moskva
Fakel
CSKA Moskva
Fakel
4
1
6.4. 17:00
Rostov
Rostov
2:2 (2-2)
Sochi
Sochi
6.4.
17:00
Rostov
Sochi
Rostov
Sochi
2
2
6.4. 13:30
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
3:4 (2-2)
Krasnodar
Krasnodar
6.4.
13:30
FK Nizjni Novgorod
Krasnodar
FK Nizjni Novgorod
Krasnodar
3
4
6.4. 11:00
Ural
Ural
1:2 (1-1)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
6.4.
11:00
Ural
Krylya Sovetov
Ural
Krylya Sovetov
1
2
22. Round
31.3. 16:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-1)
Krasnodar
Krasnodar
31.3.
16:30
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
1
1
31.3. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2:1 (2-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
31.3.
13:30
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
2
1
31.3. 11:00
Fakel
Fakel
0:0 (0-0)
Orenburg
Orenburg
31.3.
11:00
Fakel
Orenburg
Fakel
Orenburg
0
0
30.3. 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0:0 (0-0)
Ural
Ural
30.3.
16:00
Spartak Moskva
Ural
Spartak Moskva
Ural
0
0
30.3. 14:30
Baltika
Baltika
2:0 (2-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
30.3.
14:30
Baltika
FK Nizjni Novgorod
Baltika
FK Nizjni Novgorod
2
0
30.3. 13:30
Sochi
Sochi
2:2 (0-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
30.3.
13:30
Sochi
CSKA Moskva
Sochi
CSKA Moskva
2
2
30.3. 11:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1:1 (1-1)
Zenit
Zenit
30.3.
11:00
Krylya Sovetov
Zenit
Krylya Sovetov
Zenit
1
1
29.3. 16:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:4 (0-3)
Rostov
Rostov
29.3.
16:30
Dinamo Moskva
Rostov
Dinamo Moskva
Rostov
1
4
20. Round
10.3. 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0:2 (0-1)
Fakel
Fakel
10.3.
16:00
Spartak Moskva
Fakel
Spartak Moskva
Fakel
0
2
10.3. 13:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2:2 (2-1)
Sochi
Sochi
10.3.
13:30
Lokomotiv Moskva
Sochi
Lokomotiv Moskva
Sochi
2
2
10.3. 11:00
Orenburg
Orenburg
1:0 (0-0)
Baltika
Baltika
10.3.
11:00
Orenburg
Baltika
Orenburg
Baltika
1
0
9.3. 16:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:0 (1-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
9.3.
16:00
Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
2
0
9.3. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0:1 (0-1)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
9.3.
13:30
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
0
1
9.3. 11:00
Ural
Ural
1:4 (0-1)
Zenit
Zenit
9.3.
11:00
Ural
Zenit
Ural
Zenit
1
4
8.3. 15:30
Rostov
Rostov
2:1 (1-0)
Krasnodar
Krasnodar
8.3.
15:30
Rostov
Krasnodar
Rostov
Krasnodar
2
1
8.3. 11:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
0:2 (0-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
8.3.
11:00
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
0
2
19. Round
3.3. 16:00
Baltika
Baltika
0:0 (0-0)
Sochi
Sochi
3.3.
16:00
Baltika
Sochi
Baltika
Sochi
0
0
3.3. 13:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3.3.
13:30
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
2
1
3.3. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1:1 (0-1)
Fakel
Fakel
3.3.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Fakel
FK Nizjni Novgorod
Fakel
1
1
2.3. 16:30
Zenit
Zenit
0:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2.3.
16:30
Zenit
Spartak Moskva
Zenit
Spartak Moskva
0
0
2.3. 16:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:0 (0-0)
Ural
Ural
2.3.
16:00
Akhmat Grozny
Ural
Akhmat Grozny
Ural
1
0
2.3. 13:30
Krasnodar
Krasnodar
1:1 (1-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2.3.
13:30
Krasnodar
Rubin Kazan
Krasnodar
Rubin Kazan
1
1
2.3. 11:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:1 (0-0)
Orenburg
Orenburg
2.3.
11:00
CSKA Moskva
Orenburg
CSKA Moskva
Orenburg
1
1
1.3. 16:00
Rostov
Rostov
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1.3.
16:00
Rostov
Krylya Sovetov
Rostov
Krylya Sovetov
2
0
18. Round
10.12. 16:45
Krasnodar
Krasnodar
1:0 (0-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
10.12.
16:45
Krasnodar
CSKA Moskva
Krasnodar
CSKA Moskva
1
0
10.12. 16:45
Baltika
Baltika
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
10.12.
16:45
Baltika
Rubin Kazan
Baltika
Rubin Kazan
0
1
10.12. 13:30
Sochi
Sochi
1:1 (1-0)
Orenburg
Orenburg
10.12.
13:30
Sochi
Orenburg
Sochi
Orenburg
1
1
10.12. 11:00
Fakel
Fakel
1:1 (0-1)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
10.12.
11:00
Fakel
Dinamo Moskva
Fakel
Dinamo Moskva
1
1
9.12. 16:45
Zenit
Zenit
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
9.12.
16:45
Zenit
FK Nizjni Novgorod
Zenit
FK Nizjni Novgorod
1
0
9.12. 13:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0:0 (0-0)
Rostov
Rostov
9.12.
13:30
Akhmat Grozny
Rostov
Akhmat Grozny
Rostov
0
0
9.12. 11:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3:0 (2-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
9.12.
11:00
Spartak Moskva
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
Krylya Sovetov
3
0
8.12. 16:00
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2:0 (1-0)
Ural
Ural
8.12.
16:00
Lokomotiv Moskva
Ural
Lokomotiv Moskva
Ural
2
0
17. Round
4.12. 16:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:0 (1-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
4.12.
16:30
Dinamo Moskva
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
Rubin Kazan
1
0
3.12. 16:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2:1 (1-1)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3.12.
16:00
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
2
1
3.12. 13:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3:1 (1-1)
Zenit
Zenit
3.12.
13:30
Lokomotiv Moskva
Zenit
Lokomotiv Moskva
Zenit
3
1
3.12. 13:30
Krasnodar
Krasnodar
2:1 (1-0)
Orenburg
Orenburg
3.12.
13:30
Krasnodar
Orenburg
Krasnodar
Orenburg
2
1
3.12. 11:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:0 (1-0)
Rostov
Rostov
3.12.
11:00
CSKA Moskva
Rostov
CSKA Moskva
Rostov
2
0
2.12. 16:30
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Ural
Ural
2.12.
16:30
FK Nizjni Novgorod
Ural
FK Nizjni Novgorod
Ural
1
0
2.12. 13:30
Sochi
Sochi
0:2 (0-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2.12.
13:30
Sochi
Krylya Sovetov
Sochi
Krylya Sovetov
0
2
2.12. 11:00
Fakel
Fakel
0:0 (0-0)
Baltika
Baltika
2.12.
11:00
Fakel
Baltika
Fakel
Baltika
0
0
16. Round
26.11. 16:00
Rostov
Rostov
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
26.11.
16:00
Rostov
FK Nizjni Novgorod
Rostov
FK Nizjni Novgorod
1
0
26.11. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:0 (1-0)
Fakel
Fakel
26.11.
13:30
Rubin Kazan
Fakel
Rubin Kazan
Fakel
1
0
26.11. 11:00
Ural
Ural
3:1 (1-1)
Krasnodar
Krasnodar
26.11.
11:00
Ural
Krasnodar
Ural
Krasnodar
3
1
26.11. 09:00
Orenburg
Orenburg
1:1 (0-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
26.11.
09:00
Orenburg
Akhmat Grozny
Orenburg
Akhmat Grozny
1
1
25.11. 16:45
Baltika
Baltika
0:2 (0-1)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
25.11.
16:45
Baltika
Spartak Moskva
Baltika
Spartak Moskva
0
2
25.11. 14:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:3 (2-1)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
25.11.
14:30
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
2
3
25.11. 12:15
Zenit
Zenit
3:0 (1-0)
Sochi
Sochi
25.11.
12:15
Zenit
Sochi
Zenit
Sochi
3
0
25.11. 10:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3:3 (1-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
25.11.
10:00
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
3
3
15. Round
12.11. 16:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:1 (2-0)
Rostov
Rostov
12.11.
16:30
Spartak Moskva
Rostov
Spartak Moskva
Rostov
2
1
12.11. 16:00
Sochi
Sochi
0:2 (0-1)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
12.11.
16:00
Sochi
Rubin Kazan
Sochi
Rubin Kazan
0
2
12.11. 13:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Orenburg
Orenburg
12.11.
13:30
Dinamo Moskva
Orenburg
Dinamo Moskva
Orenburg
2
0
12.11. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0:0 (0-0)
Baltika
Baltika
12.11.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Baltika
FK Nizjni Novgorod
Baltika
0
0
11.11. 16:30
Zenit
Zenit
1:1 (0-0)
Krasnodar
Krasnodar
11.11.
16:30
Zenit
Krasnodar
Zenit
Krasnodar
1
1
11.11. 13:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2:1 (0-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
11.11.
13:30
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
2
1
11.11. 11:00
Fakel
Fakel
1:1 (0-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
11.11.
11:00
Fakel
CSKA Moskva
Fakel
CSKA Moskva
1
1
11.11. 11:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3:1 (1-0)
Ural
Ural
11.11.
11:00
Krylya Sovetov
Ural
Krylya Sovetov
Ural
3
1
14. Round
6.11. 16:30
Sochi
Sochi
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
6.11.
16:30
Sochi
Dinamo Moskva
Sochi
Dinamo Moskva
3
3
6.11. 13:30
Ural
Ural
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
6.11.
13:30
Ural
Rubin Kazan
Ural
Rubin Kazan
0
1
6.11. 11:00
Orenburg
Orenburg
1:1 (0-0)
Rostov
Rostov
6.11.
11:00
Orenburg
Rostov
Orenburg
Rostov
1
1
5.11. 16:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
5.11.
16:30
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
1
1
5.11. 13:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:2 (1-2)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
5.11.
13:30
CSKA Moskva
FK Nizjni Novgorod
CSKA Moskva
FK Nizjni Novgorod
3
2
5.11. 11:00
Krasnodar
Krasnodar
2:1 (1-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
5.11.
11:00
Krasnodar
Krylya Sovetov
Krasnodar
Krylya Sovetov
2
1
4.11. 16:00
Baltika
Baltika
0:2 (0-0)
Zenit
Zenit
4.11.
16:00
Baltika
Zenit
Baltika
Zenit
0
2
4.11. 13:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:2 (1-0)
Fakel
Fakel
4.11.
13:30
Akhmat Grozny
Fakel
Akhmat Grozny
Fakel
1
2
13. Round
29.10. 16:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Krasnodar
Krasnodar
29.10.
16:30
CSKA Moskva
Krasnodar
CSKA Moskva
Krasnodar
1
0
29.10. 13:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:1 (1-0)
Ural
Ural
29.10.
13:30
Dinamo Moskva
Ural
Dinamo Moskva
Ural
2
1
29.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1:0 (1-0)
Sochi
Sochi
29.10.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Sochi
FK Nizjni Novgorod
Sochi
1
0
28.10. 16:00
Zenit
Zenit
2:1 (2-1)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
28.10.
16:00
Zenit
Akhmat Grozny
Zenit
Akhmat Grozny
2
1
28.10. 13:30
Rostov
Rostov
1:0 (1-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
28.10.
13:30
Rostov
Lokomotiv Moskva
Rostov
Lokomotiv Moskva
1
0
28.10. 13:30
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
1:1 (1-0)
Orenburg
Orenburg
28.10.
13:30
Krylya Sovetov
Orenburg
Krylya Sovetov
Orenburg
1
1
28.10. 11:00
Fakel
Fakel
2:0 (0-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
28.10.
11:00
Fakel
Spartak Moskva
Fakel
Spartak Moskva
2
0
27.10. 16:00
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:0 (0-0)
Baltika
Baltika
27.10.
16:00
Rubin Kazan
Baltika
Rubin Kazan
Baltika
1
0
12. Round
22.10. 16:00
Rostov
Rostov
3:0 (2-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
22.10.
16:00
Rostov
Akhmat Grozny
Rostov
Akhmat Grozny
3
0
22.10. 13:30
Zenit
Zenit
3:1 (0-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
22.10.
13:30
Zenit
Krylya Sovetov
Zenit
Krylya Sovetov
3
1
22.10. 11:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
22.10.
11:00
Spartak Moskva
FK Nizjni Novgorod
Spartak Moskva
FK Nizjni Novgorod
2
0
22.10. 09:00
Ural
Ural
1:4 (1-3)
Sochi
Sochi
22.10.
09:00
Ural
Sochi
Ural
Sochi
1
4
21.10. 16:00
Baltika
Baltika
2:2 (2-1)
Krasnodar
Krasnodar
21.10.
16:00
Baltika
Krasnodar
Baltika
Krasnodar
2
2
21.10. 13:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
0:0 (0-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
21.10.
13:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
0
0
21.10. 11:00
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0:0 (0-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
21.10.
11:00
Rubin Kazan
CSKA Moskva
Rubin Kazan
CSKA Moskva
0
0
21.10. 09:00
Orenburg
Orenburg
1:2 (0-1)
Fakel
Fakel
21.10.
09:00
Orenburg
Fakel
Orenburg
Fakel
1
2
11. Round
8.10. 16:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
0:1 (0-1)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
8.10.
16:00
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
0
1
8.10. 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:2 (1-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
8.10.
16:00
Spartak Moskva
CSKA Moskva
Spartak Moskva
CSKA Moskva
2
2
8.10. 13:30
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
0:0 (0-0)
Fakel
Fakel
8.10.
13:30
Dinamo Moskva
Fakel
Dinamo Moskva
Fakel
0
0
8.10. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2:0 (1-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
8.10.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Krylya Sovetov
FK Nizjni Novgorod
Krylya Sovetov
2
0
7.10. 16:00
Krasnodar
Krasnodar
3:2 (0-2)
Rostov
Rostov
7.10.
16:00
Krasnodar
Rostov
Krasnodar
Rostov
3
2
7.10. 13:30
Baltika
Baltika
1:0 (1-0)
Orenburg
Orenburg
7.10.
13:30
Baltika
Orenburg
Baltika
Orenburg
1
0
7.10. 11:00
Sochi
Sochi
0:2 (0-2)
Zenit
Zenit
7.10.
11:00
Sochi
Zenit
Sochi
Zenit
0
2
7.10. 09:00
Ural
Ural
2:2 (1-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
7.10.
09:00
Ural
Lokomotiv Moskva
Ural
Lokomotiv Moskva
2
2
10. Round
1.10. 16:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:1 (1-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1.10.
16:00
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
1
1
1.10. 13:30
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
4:0 (2-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1.10.
13:30
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
Krylya Sovetov
Spartak Moskva
4
0
1.10. 11:00
Fakel
Fakel
2:0 (1-0)
Sochi
Sochi
1.10.
11:00
Fakel
Sochi
Fakel
Sochi
2
0
30.9. 16:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:0 (1-0)
Baltika
Baltika
30.9.
16:00
CSKA Moskva
Baltika
CSKA Moskva
Baltika
1
0
30.9. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0:2 (0-1)
Krasnodar
Krasnodar
30.9.
13:30
Rubin Kazan
Krasnodar
Rubin Kazan
Krasnodar
0
2
30.9. 11:15
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
30.9.
11:15
Lokomotiv Moskva
FK Nizjni Novgorod
Lokomotiv Moskva
FK Nizjni Novgorod
1
0
30.9. 09:00
Orenburg
Orenburg
3:1 (3-1)
Zenit
Zenit
30.9.
09:00
Orenburg
Zenit
Orenburg
Zenit
3
1
29.9. 16:00
Rostov
Rostov
2:2 (1-2)
Ural
Ural
29.9.
16:00
Rostov
Ural
Rostov
Ural
2
2
9. Round
25.9. 16:00
Fakel
Fakel
0:1 (0-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
25.9.
16:00
Fakel
Rubin Kazan
Fakel
Rubin Kazan
0
1
24.9. 16:00
Krasnodar
Krasnodar
2:0 (0-0)
Ural
Ural
24.9.
16:00
Krasnodar
Ural
Krasnodar
Ural
2
0
24.9. 16:00
Rostov
Rostov
3:3 (2-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
24.9.
16:00
Rostov
CSKA Moskva
Rostov
CSKA Moskva
3
3
24.9. 13:30
Zenit
Zenit
1:2 (1-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
24.9.
13:30
Zenit
Lokomotiv Moskva
Zenit
Lokomotiv Moskva
1
2
24.9. 11:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
3:1 (1-1)
Orenburg
Orenburg
24.9.
11:00
FK Nizjni Novgorod
Orenburg
FK Nizjni Novgorod
Orenburg
3
1
23.9. 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:0 (1-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
23.9.
16:00
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
1
0
23.9. 13:30
Baltika
Baltika
1:0 (1-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
23.9.
13:30
Baltika
Akhmat Grozny
Baltika
Akhmat Grozny
1
0
23.9. 11:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2:1 (2-0)
Sochi
Sochi
23.9.
11:00
Krylya Sovetov
Sochi
Krylya Sovetov
Sochi
2
1
8. Round
17.9. 16:00
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
0:2 (0-0)
Orenburg
Orenburg
17.9.
16:00
Lokomotiv Moskva
Orenburg
Lokomotiv Moskva
Orenburg
0
2
17.9. 13:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
0:3 (0-1)
Zenit
Zenit
17.9.
13:30
Rubin Kazan
Zenit
Rubin Kazan
Zenit
0
3
17.9. 11:00
Ural
Ural
0:0 (0-0)
Fakel
Fakel
17.9.
11:00
Ural
Fakel
Ural
Fakel
0
0
16.9. 18:15
Baltika
Baltika
2:2 (0-2)
Rostov
Rostov
16.9.
18:15
Baltika
Rostov
Baltika
Rostov
2
2
16.9. 16:00
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:0 (0-0)
Sochi
Sochi
16.9.
16:00
Spartak Moskva
Sochi
Spartak Moskva
Sochi
1
0
16.9. 13:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:1 (1-1)
Krasnodar
Krasnodar
16.9.
13:30
Akhmat Grozny
Krasnodar
Akhmat Grozny
Krasnodar
1
1
16.9. 11:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
2:2 (1-2)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
16.9.
11:00
CSKA Moskva
Krylya Sovetov
CSKA Moskva
Krylya Sovetov
2
2
15.9. 16:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:1 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
15.9.
16:00
Dinamo Moskva
FK Nizjni Novgorod
Dinamo Moskva
FK Nizjni Novgorod
1
1
7. Round
3.9. 17:00
Rostov
Rostov
1:2 (0-2)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
3.9.
17:00
Rostov
Dinamo Moskva
Rostov
Dinamo Moskva
1
2
3.9. 14:30
CSKA Moskva
CSKA Moskva
1:1 (1-0)
Zenit
Zenit
3.9.
14:30
CSKA Moskva
Zenit
CSKA Moskva
Zenit
1
1
3.9. 12:15
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
3:2 (3-0)
Baltika
Baltika
3.9.
12:15
Lokomotiv Moskva
Baltika
Lokomotiv Moskva
Baltika
3
2
3.9. 10:00
Orenburg
Orenburg
3:0 (0-0)
Sochi
Sochi
3.9.
10:00
Orenburg
Sochi
Orenburg
Sochi
3
0
2.9. 17:00
Krasnodar
Krasnodar
2:0 (1-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2.9.
17:00
Krasnodar
Spartak Moskva
Krasnodar
Spartak Moskva
2
0
2.9. 14:30
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3:0 (1-0)
Fakel
Fakel
2.9.
14:30
Krylya Sovetov
Fakel
Krylya Sovetov
Fakel
3
0
2.9. 12:15
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2:1 (2-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2.9.
12:15
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
2
1
2.9. 10:00
Ural
Ural
0:1 (0-1)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2.9.
10:00
Ural
Akhmat Grozny
Ural
Akhmat Grozny
0
1
6. Round
27.8. 17:00
Sochi
Sochi
0:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
27.8.
17:00
Sochi
Lokomotiv Moskva
Sochi
Lokomotiv Moskva
0
1
27.8. 14:30
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
2:1 (0-0)
Baltika
Baltika
27.8.
14:30
Krylya Sovetov
Baltika
Krylya Sovetov
Baltika
2
1
26.8. 17:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
1:0 (0-0)
Rostov
Rostov
26.8.
17:00
FK Nizjni Novgorod
Rostov
FK Nizjni Novgorod
Rostov
1
0
26.8. 16:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
0:0 (0-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
26.8.
16:30
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
Spartak Moskva
Akhmat Grozny
0
0
26.8. 14:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2:2 (1-0)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
26.8.
14:30
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
Rubin Kazan
Dinamo Moskva
2
2
26.8. 12:00
Zenit
Zenit
4:0 (3-0)
Ural
Ural
26.8.
12:00
Zenit
Ural
Zenit
Ural
4
0
25.8. 17:00
Fakel
Fakel
0:0 (0-0)
Krasnodar
Krasnodar
25.8.
17:00
Fakel
Krasnodar
Fakel
Krasnodar
0
0
25.8. 14:30
Orenburg
Orenburg
1:1 (0-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
25.8.
14:30
Orenburg
CSKA Moskva
Orenburg
CSKA Moskva
1
1
5. Round
20.8. 17:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
4:0 (3-0)
Orenburg
Orenburg
20.8.
17:00
Akhmat Grozny
Orenburg
Akhmat Grozny
Orenburg
4
0
20.8. 16:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
1:3 (0-1)
Zenit
Zenit
20.8.
16:30
Spartak Moskva
Zenit
Spartak Moskva
Zenit
1
3
20.8. 14:30
Fakel
Fakel
2:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
20.8.
14:30
Fakel
FK Nizjni Novgorod
Fakel
FK Nizjni Novgorod
2
0
19.8. 17:00
Sochi
Sochi
4:0 (2-0)
Rostov
Rostov
19.8.
17:00
Sochi
Rostov
Sochi
Rostov
4
0
19.8. 16:30
Krasnodar
Krasnodar
1:1 (0-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
19.8.
16:30
Krasnodar
Lokomotiv Moskva
Krasnodar
Lokomotiv Moskva
1
1
19.8. 14:30
Baltika
Baltika
0:1 (0-0)
Ural
Ural
19.8.
14:30
Baltika
Ural
Baltika
Ural
0
1
19.8. 12:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:1 (0-1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
19.8.
12:00
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
Dinamo Moskva
CSKA Moskva
2
1
18.8. 16:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
2:1 (2-1)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
18.8.
16:30
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
Rubin Kazan
Krylya Sovetov
2
1
4. Round
14.8. 16:30
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2:0 (2-0)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
14.8.
16:30
FK Nizjni Novgorod
Akhmat Grozny
FK Nizjni Novgorod
Akhmat Grozny
2
0
13.8. 17:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
3:1 (0-0)
Sochi
Sochi
13.8.
17:00
CSKA Moskva
Sochi
CSKA Moskva
Sochi
3
1
13.8. 14:30
Zenit
Zenit
2:0 (1-0)
Fakel
Fakel
13.8.
14:30
Zenit
Fakel
Zenit
Fakel
2
0
13.8. 12:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
2:0 (0-0)
Baltika
Baltika
13.8.
12:00
Dinamo Moskva
Baltika
Dinamo Moskva
Baltika
2
0
12.8. 17:00
Rostov
Rostov
3:0 (0-0)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
12.8.
17:00
Rostov
Rubin Kazan
Rostov
Rubin Kazan
3
0
12.8. 14:30
Orenburg
Orenburg
0:2 (0-0)
Krasnodar
Krasnodar
12.8.
14:30
Orenburg
Krasnodar
Orenburg
Krasnodar
0
2
12.8. 12:00
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
1:1 (0-0)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
12.8.
12:00
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov
1
1
11.8. 15:00
Ural
Ural
3:2 (1-0)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
11.8.
15:00
Ural
Spartak Moskva
Ural
Spartak Moskva
3
2
3. Round
6.8. 17:00
Sochi
Sochi
1:2 (1-2)
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
6.8.
17:00
Sochi
Akhmat Grozny
Sochi
Akhmat Grozny
1
2
6.8. 16:00
Zenit
Zenit
2:3 (1-2)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
6.8.
16:00
Zenit
Dinamo Moskva
Zenit
Dinamo Moskva
2
3
6.8. 14:30
Baltika
Baltika
2:1 (1-1)
Fakel
Fakel
6.8.
14:30
Baltika
Fakel
Baltika
Fakel
2
1
5.8. 17:00
CSKA Moskva
CSKA Moskva
4:1 (2-0)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
5.8.
17:00
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
4
1
5.8. 14:30
Orenburg
Orenburg
0:2 (0-2)
Ural
Ural
5.8.
14:30
Orenburg
Ural
Orenburg
Ural
0
2
5.8. 14:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:4 (1-1)
Spartak Moskva
Spartak Moskva
5.8.
14:30
Rubin Kazan
Spartak Moskva
Rubin Kazan
Spartak Moskva
1
4
5.8. 12:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
5:1 (3-1)
Rostov
Rostov
5.8.
12:00
Krylya Sovetov
Rostov
Krylya Sovetov
Rostov
5
1
4.8. 17:00
Krasnodar
Krasnodar
1:0 (1-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
4.8.
17:00
Krasnodar
FK Nizjni Novgorod
Krasnodar
FK Nizjni Novgorod
1
0
2. Round
31.7. 16:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
2:1 (1-0)
Baltika
Baltika
31.7.
16:30
Spartak Moskva
Baltika
Spartak Moskva
Baltika
2
1
30.7. 17:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
2:3 (2-2)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
30.7.
17:00
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
Akhmat Grozny
CSKA Moskva
2
3
30.7. 17:00
Krasnodar
Krasnodar
2:0 (1-0)
Sochi
Sochi
30.7.
17:00
Krasnodar
Sochi
Krasnodar
Sochi
2
0
30.7. 14:30
Fakel
Fakel
1:4 (1-1)
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
30.7.
14:30
Fakel
Lokomotiv Moskva
Fakel
Lokomotiv Moskva
1
4
30.7. 12:00
Rubin Kazan
Rubin Kazan
1:1 (1-0)
Orenburg
Orenburg
30.7.
12:00
Rubin Kazan
Orenburg
Rubin Kazan
Orenburg
1
1
29.7. 17:00
Rostov
Rostov
1:1 (0-1)
Zenit
Zenit
29.7.
17:00
Rostov
Zenit
Rostov
Zenit
1
1
29.7. 14:30
Ural
Ural
0:0 (0-0)
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
29.7.
14:30
Ural
FK Nizjni Novgorod
Ural
FK Nizjni Novgorod
0
0
29.7. 12:00
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
3:3 (1-3)
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
29.7.
12:00
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
Krylya Sovetov
Dinamo Moskva
3
3
1. Round
23.7. 17:00
Sochi
Sochi
2:0 (1-0)
Baltika
Baltika
23.7.
17:00
Sochi
Baltika
Sochi
Baltika
2
0
23.7. 17:00
Rostov
Rostov
2:1 (1-1)
Fakel
Fakel
23.7.
17:00
Rostov
Fakel
Rostov
Fakel
2
1
23.7. 14:30
Spartak Moskva
Spartak Moskva
3:2 (1-0)
Orenburg
Orenburg
23.7.
14:30
Spartak Moskva
Orenburg
Spartak Moskva
Orenburg
3
2
22.7. 17:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
1:2 (0-1)
Krylya Sovetov
Krylya Sovetov
22.7.
17:00
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
1
2
22.7. 14:30
Lokomotiv Moskva
Lokomotiv Moskva
2:2 (1-1)
Rubin Kazan
Rubin Kazan
22.7.
14:30
Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
2
2
22.7. 12:15
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
0:2 (0-0)
Zenit
Zenit
22.7.
12:15
FK Nizjni Novgorod
Zenit
FK Nizjni Novgorod
Zenit
0
2
22.7. 10:00
Ural
Ural
2:1 (1-0)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
22.7.
10:00
Ural
CSKA Moskva
Ural
CSKA Moskva
2
1
21.7. 16:00
Dinamo Moskva
Dinamo Moskva
1:3 (0-2)
Krasnodar
Krasnodar
21.7.
16:00
Dinamo Moskva
Krasnodar
Dinamo Moskva
Krasnodar
1
3
Show more