en
Champions League Champions League Europa League Europa League Premier League Premier League Championship Championship Eredivisie Eredivisie 2. Bundesliga 2. Bundesliga Tipico Bundesliga Tipico Bundesliga Austrian Cup Austrian Cup Pro League Pro League Belgian Cup Belgian Cup Fortuna Liga Fortuna Liga Superliga Superliga Ligue 1 Ligue 1 Ligue 2 Ligue 2 Coupe de France Coupe de France Super League Super League Greek Cup Greek Cup Serie A Serie A Serie B Serie B Primeira Liga Primeira Liga Segunda Liga Segunda Liga Premier League Premier League Premiership Premiership La Liga La Liga La Liga 2 La Liga 2 Super League Super League Swiss Cup Swiss Cup Super Lig Super Lig Serie A Serie A FIFA Club World Cup FIFA Club World Cup

dodgerbet Dodgerbet >

Super League Table

Super League

Super League

Matches: 160

Home team: 74 (46%)
Away team: 44 (28%)
Draws: 42 (26%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 133 (83%)
OVER 2,5: 94 (59%)
OVER 3,5: 54 (34%)

Home team

OVER 0,5: 129 (81%)
OVER 1,5: 79 (49%)
OVER 2,5: 41 (26%)

Away team

OVER 0,5: 104 (65%)
OVER 1,5: 60 (38%)
OVER 2,5: 21 (13%)

Super League Match review Super League

23. Round
19.2. 16:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
2:2 (1-1)
Panaitolikos
Panaitolikos
19.2.
16:00
Asteras Tripolis
Panaitolikos
Asteras Tripolis
Panaitolikos
2
2
19.2. 15:30
OFI
OFI
4:0 (3-0)
Panserraikos
Panserraikos
19.2.
15:30
OFI
Panserraikos
OFI
Panserraikos
4
0
18.2. 18:30
PAOK
PAOK
1:4 (1-1)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
18.2.
18:30
PAOK
Olympiakos Piraeus
PAOK
Olympiakos Piraeus
1
4
18.2. 17:00
AEK Athens
AEK Athens
3:0 (2-0)
Kifisia
Kifisia
18.2.
17:00
AEK Athens
Kifisia
AEK Athens
Kifisia
3
0
18.2. 13:30
Volos NFC
Volos NFC
1:2 (0-1)
PAS Giannina
PAS Giannina
18.2.
13:30
Volos NFC
PAS Giannina
Volos NFC
PAS Giannina
1
2
17.2. 18:30
Panathinaikos
Panathinaikos
2:2 (1-1)
Lamia
Lamia
17.2.
18:30
Panathinaikos
Lamia
Panathinaikos
Lamia
2
2
17.2. 17:30
Atromitos
Atromitos
0:2 (0-1)
Aris
Aris
17.2.
17:30
Atromitos
Aris
Atromitos
Aris
0
2
22. Round
11.2. 18:00
PAOK
PAOK
1:1 (0-0)
AEK Athens
AEK Athens
11.2.
18:00
PAOK
AEK Athens
PAOK
AEK Athens
1
1
11.2. 17:30
Lamia
Lamia
2:1 (0-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
11.2.
17:30
Lamia
Asteras Tripolis
Lamia
Asteras Tripolis
2
1
11.2. 15:00
Panserraikos
Panserraikos
0:3 (0-2)
Panathinaikos
Panathinaikos
11.2.
15:00
Panserraikos
Panathinaikos
Panserraikos
Panathinaikos
0
3
11.2. 14:00
Kifisia
Kifisia
0:0 (0-0)
Volos NFC
Volos NFC
11.2.
14:00
Kifisia
Volos NFC
Kifisia
Volos NFC
0
0
10.2. 17:30
Panaitolikos
Panaitolikos
1:0 (1-0)
Atromitos
Atromitos
10.2.
17:30
Panaitolikos
Atromitos
Panaitolikos
Atromitos
1
0
10.2. 17:00
PAS Giannina
PAS Giannina
0:0 (0-0)
Aris
Aris
10.2.
17:00
PAS Giannina
Aris
PAS Giannina
Aris
0
0
10.2. 15:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4:0 (3-0)
OFI
OFI
10.2.
15:30
Olympiakos Piraeus
OFI
Olympiakos Piraeus
OFI
4
0
21. Round
4.2. 19:00
Panathinaikos
Panathinaikos
2:0 (1-0)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4.2.
19:00
Panathinaikos
Olympiakos Piraeus
Panathinaikos
Olympiakos Piraeus
2
0
4.2. 18:30
Atromitos
Atromitos
0:2 (0-0)
PAOK
PAOK
4.2.
18:30
Atromitos
PAOK
Atromitos
PAOK
0
2
4.2. 15:30
PAS Giannina
PAS Giannina
1:4 (1-2)
Lamia
Lamia
4.2.
15:30
PAS Giannina
Lamia
PAS Giannina
Lamia
1
4
4.2. 15:30
AEK Athens
AEK Athens
4:2 (3-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
4.2.
15:30
AEK Athens
Asteras Tripolis
AEK Athens
Asteras Tripolis
4
2
4.2. 14:00
OFI
OFI
1:2 (0-1)
Kifisia
Kifisia
4.2.
14:00
OFI
Kifisia
OFI
Kifisia
1
2
3.2. 17:30
Panserraikos
Panserraikos
1:1 (0-0)
Aris
Aris
3.2.
17:30
Panserraikos
Aris
Panserraikos
Aris
1
1
3.2. 15:30
Volos NFC
Volos NFC
1:1 (1-1)
Panaitolikos
Panaitolikos
3.2.
15:30
Volos NFC
Panaitolikos
Volos NFC
Panaitolikos
1
1
20. Round
28.1. 18:30
PAOK
PAOK
2:1 (1-0)
Panathinaikos
Panathinaikos
28.1.
18:30
PAOK
Panathinaikos
PAOK
Panathinaikos
2
1
28.1. 17:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
3:1 (0-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
28.1.
17:30
Olympiakos Piraeus
PAS Giannina
Olympiakos Piraeus
PAS Giannina
3
1
28.1. 15:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
3:1 (1-0)
Atromitos
Atromitos
28.1.
15:30
Asteras Tripolis
Atromitos
Asteras Tripolis
Atromitos
3
1
28.1. 14:00
AEK Athens
AEK Athens
3:0 (1-0)
OFI
OFI
28.1.
14:00
AEK Athens
OFI
AEK Athens
OFI
3
0
27.1. 18:00
Kifisia
Kifisia
0:1 (0-1)
Aris
Aris
27.1.
18:00
Kifisia
Aris
Kifisia
Aris
0
1
27.1. 17:30
Panserraikos
Panserraikos
2:2 (0-1)
Volos NFC
Volos NFC
27.1.
17:30
Panserraikos
Volos NFC
Panserraikos
Volos NFC
2
2
27.1. 15:30
Panaitolikos
Panaitolikos
1:2 (0-1)
Lamia
Lamia
27.1.
15:30
Panaitolikos
Lamia
Panaitolikos
Lamia
1
2
19. Round
21.1. 18:30
Aris
Aris
1:2 (0-2)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
21.1.
18:30
Aris
Olympiakos Piraeus
Aris
Olympiakos Piraeus
1
2
21.1. 17:30
Panathinaikos
Panathinaikos
2:0 (0-0)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
21.1.
17:30
Panathinaikos
Asteras Tripolis
Panathinaikos
Asteras Tripolis
2
0
21.1. 15:30
Atromitos
Atromitos
0:5 (0-3)
AEK Athens
AEK Athens
21.1.
15:30
Atromitos
AEK Athens
Atromitos
AEK Athens
0
5
21.1. 14:00
Volos NFC
Volos NFC
1:5 (0-2)
PAOK
PAOK
21.1.
14:00
Volos NFC
PAOK
Volos NFC
PAOK
1
5
20.1. 18:00
OFI
OFI
1:0 (1-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
20.1.
18:00
OFI
Panaitolikos
OFI
Panaitolikos
1
0
20.1. 17:00
PAS Giannina
PAS Giannina
0:2 (0-2)
Panserraikos
Panserraikos
20.1.
17:00
PAS Giannina
Panserraikos
PAS Giannina
Panserraikos
0
2
20.1. 15:30
Lamia
Lamia
4:1 (2-1)
Kifisia
Kifisia
20.1.
15:30
Lamia
Kifisia
Lamia
Kifisia
4
1
18. Round
14.1. 18:30
PAOK
PAOK
4:0 (1-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
14.1.
18:30
PAOK
PAS Giannina
PAOK
PAS Giannina
4
0
14.1. 18:30
AEK Athens
AEK Athens
2:2 (1-1)
Panathinaikos
Panathinaikos
14.1.
18:30
AEK Athens
Panathinaikos
AEK Athens
Panathinaikos
2
2
14.1. 15:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
1:0 (0-0)
Volos NFC
Volos NFC
14.1.
15:30
Asteras Tripolis
Volos NFC
Asteras Tripolis
Volos NFC
1
0
14.1. 15:00
Kifisia
Kifisia
2:3 (1-2)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
14.1.
15:00
Kifisia
Olympiakos Piraeus
Kifisia
Olympiakos Piraeus
2
3
14.1. 13:00
Panaitolikos
Panaitolikos
0:4 (0-1)
Aris
Aris
14.1.
13:00
Panaitolikos
Aris
Panaitolikos
Aris
0
4
13.1. 18:00
Lamia
Lamia
0:2 (0-1)
Panserraikos
Panserraikos
13.1.
18:00
Lamia
Panserraikos
Lamia
Panserraikos
0
2
13.1. 17:00
Atromitos
Atromitos
1:1 (0-0)
OFI
OFI
13.1.
17:00
Atromitos
OFI
Atromitos
OFI
1
1
17. Round
8.1. 18:00
OFI
OFI
1:1 (1-1)
Lamia
Lamia
8.1.
18:00
OFI
Lamia
OFI
Lamia
1
1
7.1. 19:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
1:2 (1-2)
AEK Athens
AEK Athens
7.1.
19:00
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
1
2
7.1. 17:30
Aris
Aris
2:1 (0-0)
PAOK
PAOK
7.1.
17:30
Aris
PAOK
Aris
PAOK
2
1
7.1. 15:30
PAS Giannina
PAS Giannina
2:1 (2-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
7.1.
15:30
PAS Giannina
Asteras Tripolis
PAS Giannina
Asteras Tripolis
2
1
7.1. 15:00
Panathinaikos
Panathinaikos
2:1 (0-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
7.1.
15:00
Panathinaikos
Panaitolikos
Panathinaikos
Panaitolikos
2
1
7.1. 13:00
Panserraikos
Panserraikos
1:1 (0-1)
Kifisia
Kifisia
7.1.
13:00
Panserraikos
Kifisia
Panserraikos
Kifisia
1
1
7.1. 13:00
Volos NFC
Volos NFC
1:2 (0-1)
Atromitos
Atromitos
7.1.
13:00
Volos NFC
Atromitos
Volos NFC
Atromitos
1
2
16. Round
4.1. 17:00
Atromitos
Atromitos
3:0 (1-0)
Kifisia
Kifisia
4.1.
17:00
Atromitos
Kifisia
Atromitos
Kifisia
3
0
4.1. 15:00
Panaitolikos
Panaitolikos
3:2 (1-1)
Panserraikos
Panserraikos
4.1.
15:00
Panaitolikos
Panserraikos
Panaitolikos
Panserraikos
3
2
3.1. 19:00
Panathinaikos
Panathinaikos
2:0 (1-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
3.1.
19:00
Panathinaikos
PAS Giannina
Panathinaikos
PAS Giannina
2
0
3.1. 18:00
PAOK
PAOK
4:0 (2-0)
OFI
OFI
3.1.
18:00
PAOK
OFI
PAOK
OFI
4
0
3.1. 17:00
AEK Athens
AEK Athens
3:0 (1-0)
Volos NFC
Volos NFC
3.1.
17:00
AEK Athens
Volos NFC
AEK Athens
Volos NFC
3
0
3.1. 15:00
Lamia
Lamia
1:0 (1-0)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
3.1.
15:00
Lamia
Olympiakos Piraeus
Lamia
Olympiakos Piraeus
1
0
3.1. 14:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
3:2 (1-2)
Aris
Aris
3.1.
14:00
Asteras Tripolis
Aris
Asteras Tripolis
Aris
3
2
15. Round
21.12. 18:30
Atromitos
Atromitos
0:0 (0-0)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
21.12.
18:30
Atromitos
Olympiakos Piraeus
Atromitos
Olympiakos Piraeus
0
0
21.12. 18:00
Kifisia
Kifisia
0:6 (0-3)
PAOK
PAOK
21.12.
18:00
Kifisia
PAOK
Kifisia
PAOK
0
6
21.12. 15:30
OFI
OFI
0:2 (0-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
21.12.
15:30
OFI
Asteras Tripolis
OFI
Asteras Tripolis
0
2
21.12. 15:00
Panserraikos
Panserraikos
2:2 (1-2)
AEK Athens
AEK Athens
21.12.
15:00
Panserraikos
AEK Athens
Panserraikos
AEK Athens
2
2
21.12. 13:00
PAS Giannina
PAS Giannina
0:0 (0-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
21.12.
13:00
PAS Giannina
Panaitolikos
PAS Giannina
Panaitolikos
0
0
20.12. 17:00
Volos NFC
Volos NFC
0:3 (0-0)
Panathinaikos
Panathinaikos
20.12.
17:00
Volos NFC
Panathinaikos
Volos NFC
Panathinaikos
0
3
20.12. 15:00
Aris
Aris
2:2 (0-0)
Lamia
Lamia
20.12.
15:00
Aris
Lamia
Aris
Lamia
2
2
14. Round
18.12. 16:00
Panserraikos
Panserraikos
0:1 (0-0)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
18.12.
16:00
Panserraikos
Olympiakos Piraeus
Panserraikos
Olympiakos Piraeus
0
1
18.12. 15:00
Panaitolikos
Panaitolikos
2:2 (1-2)
AEK Athens
AEK Athens
18.12.
15:00
Panaitolikos
AEK Athens
Panaitolikos
AEK Athens
2
2
17.12. 18:30
Atromitos
Atromitos
3:2 (1-1)
Panathinaikos
Panathinaikos
17.12.
18:30
Atromitos
Panathinaikos
Atromitos
Panathinaikos
3
2
17.12. 17:30
Lamia
Lamia
1:2 (0-0)
Volos NFC
Volos NFC
17.12.
17:30
Lamia
Volos NFC
Lamia
Volos NFC
1
2
17.12. 15:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
1:4 (0-1)
PAOK
PAOK
17.12.
15:30
Asteras Tripolis
PAOK
Asteras Tripolis
PAOK
1
4
17.12. 13:00
Aris
Aris
1:0 (1-0)
OFI
OFI
17.12.
13:00
Aris
OFI
Aris
OFI
1
0
16.12. 15:30
Kifisia
Kifisia
4:2 (3-2)
PAS Giannina
PAS Giannina
16.12.
15:30
Kifisia
PAS Giannina
Kifisia
PAS Giannina
4
2
13. Round
4.12. 19:00
AEK Athens
AEK Athens
1:0 (0-0)
Aris
Aris
4.12.
19:00
AEK Athens
Aris
AEK Athens
Aris
1
0
4.12. 16:00
PAOK
PAOK
3:0 (2-0)
Lamia
Lamia
4.12.
16:00
PAOK
Lamia
PAOK
Lamia
3
0
3.12. 17:30
Panathinaikos
Panathinaikos
4:0 (1-0)
OFI
OFI
3.12.
17:30
Panathinaikos
OFI
Panathinaikos
OFI
4
0
3.12. 15:30
Atromitos
Atromitos
1:1 (0-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
3.12.
15:30
Atromitos
PAS Giannina
Atromitos
PAS Giannina
1
1
3.12. 14:30
Volos NFC
Volos NFC
2:2 (1-1)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
3.12.
14:30
Volos NFC
Olympiakos Piraeus
Volos NFC
Olympiakos Piraeus
2
2
2.12. 18:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
1:0 (0-0)
Panserraikos
Panserraikos
2.12.
18:00
Asteras Tripolis
Panserraikos
Asteras Tripolis
Panserraikos
1
0
2.12. 15:30
Panaitolikos
Panaitolikos
3:0 (1-0)
Kifisia
Kifisia
2.12.
15:30
Panaitolikos
Kifisia
Panaitolikos
Kifisia
3
0
7. Round
29.11. 15:00
Volos NFC
Volos NFC
1:0 (0-0)
Panserraikos
Panserraikos
29.11.
15:00
Volos NFC
Panserraikos
Volos NFC
Panserraikos
1
0
12. Round
26.11. 18:30
Aris
Aris
2:0 (1-0)
Panathinaikos
Panathinaikos
26.11.
18:30
Aris
Panathinaikos
Aris
Panathinaikos
2
0
26.11. 17:30
Lamia
Lamia
3:3 (2-2)
Atromitos
Atromitos
26.11.
17:30
Lamia
Atromitos
Lamia
Atromitos
3
3
26.11. 15:00
PAS Giannina
PAS Giannina
0:1 (0-1)
AEK Athens
AEK Athens
26.11.
15:00
PAS Giannina
AEK Athens
PAS Giannina
AEK Athens
0
1
26.11. 14:00
Kifisia
Kifisia
1:3 (0-2)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
26.11.
14:00
Kifisia
Asteras Tripolis
Kifisia
Asteras Tripolis
1
3
25.11. 17:30
PAOK
PAOK
5:0 (2-0)
Panserraikos
Panserraikos
25.11.
17:30
PAOK
Panserraikos
PAOK
Panserraikos
5
0
25.11. 15:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
3:1 (2-1)
Panaitolikos
Panaitolikos
25.11.
15:30
Olympiakos Piraeus
Panaitolikos
Olympiakos Piraeus
Panaitolikos
3
1
24.11. 16:15
OFI
OFI
1:1 (0-1)
Volos NFC
Volos NFC
24.11.
16:15
OFI
Volos NFC
OFI
Volos NFC
1
1
11. Round
12.11. 19:30
Kifisia
Kifisia
0:1 (0-0)
Panathinaikos
Panathinaikos
12.11.
19:30
Kifisia
Panathinaikos
Kifisia
Panathinaikos
0
1
12.11. 18:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
0:2 (0-0)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
12.11.
18:30
Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus
0
2
12.11. 17:30
AEK Athens
AEK Athens
3:0 (2-0)
Lamia
Lamia
12.11.
17:30
AEK Athens
Lamia
AEK Athens
Lamia
3
0
12.11. 15:30
PAOK
PAOK
2:1 (2-1)
Panaitolikos
Panaitolikos
12.11.
15:30
PAOK
Panaitolikos
PAOK
Panaitolikos
2
1
11.11. 18:00
Volos NFC
Volos NFC
0:2 (0-0)
Aris
Aris
11.11.
18:00
Volos NFC
Aris
Volos NFC
Aris
0
2
11.11. 17:30
Atromitos
Atromitos
1:1 (0-1)
Panserraikos
Panserraikos
11.11.
17:30
Atromitos
Panserraikos
Atromitos
Panserraikos
1
1
11.11. 15:30
OFI
OFI
1:1 (1-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
11.11.
15:30
OFI
PAS Giannina
OFI
PAS Giannina
1
1
10. Round
6.11. 16:00
Panserraikos
Panserraikos
2:1 (1-1)
OFI
OFI
6.11.
16:00
Panserraikos
OFI
Panserraikos
OFI
2
1
5.11. 18:15
Aris
Aris
1:3 (1-1)
Atromitos
Atromitos
5.11.
18:15
Aris
Atromitos
Aris
Atromitos
1
3
5.11. 17:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
2:4 (0-1)
PAOK
PAOK
5.11.
17:30
Olympiakos Piraeus
PAOK
Olympiakos Piraeus
PAOK
2
4
5.11. 15:30
PAS Giannina
PAS Giannina
1:1 (0-0)
Volos NFC
Volos NFC
5.11.
15:30
PAS Giannina
Volos NFC
PAS Giannina
Volos NFC
1
1
5.11. 14:00
Panaitolikos
Panaitolikos
0:1 (0-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
5.11.
14:00
Panaitolikos
Asteras Tripolis
Panaitolikos
Asteras Tripolis
0
1
4.11. 18:00
Kifisia
Kifisia
1:1 (0-0)
AEK Athens
AEK Athens
4.11.
18:00
Kifisia
AEK Athens
Kifisia
AEK Athens
1
1
4.11. 15:30
Lamia
Lamia
1:2 (0-1)
Panathinaikos
Panathinaikos
4.11.
15:30
Lamia
Panathinaikos
Lamia
Panathinaikos
1
2
9. Round
30.10. 19:30
OFI
OFI
0:2 (0-1)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
30.10.
19:30
OFI
Olympiakos Piraeus
OFI
Olympiakos Piraeus
0
2
30.10. 17:30
AEK Athens
AEK Athens
2:0 (1-0)
PAOK
PAOK
30.10.
17:30
AEK Athens
PAOK
AEK Athens
PAOK
2
0
29.10. 18:30
Aris
Aris
2:0 (0-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
29.10.
18:30
Aris
PAS Giannina
Aris
PAS Giannina
2
0
29.10. 17:30
Panathinaikos
Panathinaikos
5:0 (3-0)
Panserraikos
Panserraikos
29.10.
17:30
Panathinaikos
Panserraikos
Panathinaikos
Panserraikos
5
0
29.10. 15:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
0:1 (0-0)
Lamia
Lamia
29.10.
15:30
Asteras Tripolis
Lamia
Asteras Tripolis
Lamia
0
1
28.10. 17:00
Atromitos
Atromitos
3:2 (0-1)
Panaitolikos
Panaitolikos
28.10.
17:00
Atromitos
Panaitolikos
Atromitos
Panaitolikos
3
2
28.10. 14:30
Volos NFC
Volos NFC
2:1 (1-0)
Kifisia
Kifisia
28.10.
14:30
Volos NFC
Kifisia
Volos NFC
Kifisia
2
1
8. Round
22.10. 15:30
PAOK
PAOK
2:0 (1-0)
Atromitos
Atromitos
22.10.
15:30
PAOK
Atromitos
PAOK
Atromitos
2
0
22.10. 13:00
Kifisia
Kifisia
0:0 (0-0)
OFI
OFI
22.10.
13:00
Kifisia
OFI
Kifisia
OFI
0
0
22.10. 13:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
0:3 (0-1)
AEK Athens
AEK Athens
22.10.
13:00
Asteras Tripolis
AEK Athens
Asteras Tripolis
AEK Athens
0
3
21.10. 17:00
Aris
Aris
1:0 (0-0)
Panserraikos
Panserraikos
21.10.
17:00
Aris
Panserraikos
Aris
Panserraikos
1
0
21.10. 14:30
Panaitolikos
Panaitolikos
2:0 (1-0)
Volos NFC
Volos NFC
21.10.
14:30
Panaitolikos
Volos NFC
Panaitolikos
Volos NFC
2
0
20.10. 17:30
Lamia
Lamia
2:1 (2-1)
PAS Giannina
PAS Giannina
20.10.
17:30
Lamia
PAS Giannina
Lamia
PAS Giannina
2
1
1. Round
8.10. 18:30
Panathinaikos
Panathinaikos
5:0 (3-0)
Atromitos
Atromitos
8.10.
18:30
Panathinaikos
Atromitos
Panathinaikos
Atromitos
5
0
8.10. 16:30
AEK Athens
AEK Athens
3:0 (2-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
8.10.
16:30
AEK Athens
Panaitolikos
AEK Athens
Panaitolikos
3
0
7. Round
2.10. 17:00
OFI
OFI
2:0 (1-0)
AEK Athens
AEK Athens
2.10.
17:00
OFI
AEK Athens
OFI
AEK Athens
2
0
2.10. 15:00
Atromitos
Atromitos
0:0 (0-0)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
2.10.
15:00
Atromitos
Asteras Tripolis
Atromitos
Asteras Tripolis
0
0
1.10. 17:30
PAS Giannina
PAS Giannina
0:3 (0-2)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
1.10.
17:30
PAS Giannina
Olympiakos Piraeus
PAS Giannina
Olympiakos Piraeus
0
3
1.10. 16:30
Panathinaikos
Panathinaikos
2:2 (1-1)
PAOK
PAOK
1.10.
16:30
Panathinaikos
PAOK
Panathinaikos
PAOK
2
2
1.10. 14:30
Aris
Aris
1:1 (1-0)
Kifisia
Kifisia
1.10.
14:30
Aris
Kifisia
Aris
Kifisia
1
1
1.10. 12:00
Lamia
Lamia
1:0 (1-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
1.10.
12:00
Lamia
Panaitolikos
Lamia
Panaitolikos
1
0
6. Round
28.9. 18:00
AEK Athens
AEK Athens
2:1 (1-0)
Atromitos
Atromitos
28.9.
18:00
AEK Athens
Atromitos
AEK Athens
Atromitos
2
1
28.9. 17:30
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
1:4 (1-2)
Panathinaikos
Panathinaikos
28.9.
17:30
Asteras Tripolis
Panathinaikos
Asteras Tripolis
Panathinaikos
1
4
28.9. 14:30
Panserraikos
Panserraikos
3:2 (2-1)
PAS Giannina
PAS Giannina
28.9.
14:30
Panserraikos
PAS Giannina
Panserraikos
PAS Giannina
3
2
27.9. 17:30
PAOK
PAOK
3:0 (2-0)
Volos NFC
Volos NFC
27.9.
17:30
PAOK
Volos NFC
PAOK
Volos NFC
3
0
27.9. 17:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4:1 (1-0)
Aris
Aris
27.9.
17:30
Olympiakos Piraeus
Aris
Olympiakos Piraeus
Aris
4
1
27.9. 15:00
Kifisia
Kifisia
1:1 (0-0)
Lamia
Lamia
27.9.
15:00
Kifisia
Lamia
Kifisia
Lamia
1
1
27.9. 13:00
Panaitolikos
Panaitolikos
1:1 (1-1)
OFI
OFI
27.9.
13:00
Panaitolikos
OFI
Panaitolikos
OFI
1
1
5. Round
25.9. 18:00
Panathinaikos
Panathinaikos
1:2 (1-1)
AEK Athens
AEK Athens
25.9.
18:00
Panathinaikos
AEK Athens
Panathinaikos
AEK Athens
1
2
24.9. 17:30
PAS Giannina
PAS Giannina
1:3 (1-2)
PAOK
PAOK
24.9.
17:30
PAS Giannina
PAOK
PAS Giannina
PAOK
1
3
24.9. 17:00
Volos NFC
Volos NFC
1:2 (0-2)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
24.9.
17:00
Volos NFC
Asteras Tripolis
Volos NFC
Asteras Tripolis
1
2
24.9. 14:30
Aris
Aris
3:0 (1-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
24.9.
14:30
Aris
Panaitolikos
Aris
Panaitolikos
3
0
24.9. 14:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4:0 (2-0)
Kifisia
Kifisia
24.9.
14:00
Olympiakos Piraeus
Kifisia
Olympiakos Piraeus
Kifisia
4
0
23.9. 17:00
Panserraikos
Panserraikos
2:0 (0-0)
Lamia
Lamia
23.9.
17:00
Panserraikos
Lamia
Panserraikos
Lamia
2
0
23.9. 14:30
OFI
OFI
1:1 (1-0)
Atromitos
Atromitos
23.9.
14:30
OFI
Atromitos
OFI
Atromitos
1
1
4. Round
18.9. 15:00
Atromitos
Atromitos
1:1 (1-0)
Volos NFC
Volos NFC
18.9.
15:00
Atromitos
Volos NFC
Atromitos
Volos NFC
1
1
17.9. 18:30
AEK Athens
AEK Athens
1:1 (1-1)
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
17.9.
18:30
AEK Athens
Olympiakos Piraeus
AEK Athens
Olympiakos Piraeus
1
1
17.9. 17:30
PAOK
PAOK
0:0 (0-0)
Aris
Aris
17.9.
17:30
PAOK
Aris
PAOK
Aris
0
0
17.9. 15:00
Kifisia
Kifisia
4:4 (0-3)
Panserraikos
Panserraikos
17.9.
15:00
Kifisia
Panserraikos
Kifisia
Panserraikos
4
4
17.9. 12:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
2:2 (2-2)
PAS Giannina
PAS Giannina
17.9.
12:00
Asteras Tripolis
PAS Giannina
Asteras Tripolis
PAS Giannina
2
2
16.9. 17:30
Panaitolikos
Panaitolikos
0:5 (0-2)
Panathinaikos
Panathinaikos
16.9.
17:30
Panaitolikos
Panathinaikos
Panaitolikos
Panathinaikos
0
5
16.9. 14:30
Lamia
Lamia
2:2 (0-1)
OFI
OFI
16.9.
14:30
Lamia
OFI
Lamia
OFI
2
2
3. Round
3.9. 18:45
PAS Giannina
PAS Giannina
0:1 (0-0)
Panathinaikos
Panathinaikos
3.9.
18:45
PAS Giannina
Panathinaikos
PAS Giannina
Panathinaikos
0
1
3.9. 18:30
Volos NFC
Volos NFC
2:3 (1-2)
AEK Athens
AEK Athens
3.9.
18:30
Volos NFC
AEK Athens
Volos NFC
AEK Athens
2
3
3.9. 17:00
Aris
Aris
3:2 (1-1)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
3.9.
17:00
Aris
Asteras Tripolis
Aris
Asteras Tripolis
3
2
3.9. 17:00
OFI
OFI
1:0 (0-0)
PAOK
PAOK
3.9.
17:00
OFI
PAOK
OFI
PAOK
1
0
3.9. 17:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4:0 (2-0)
Lamia
Lamia
3.9.
17:00
Olympiakos Piraeus
Lamia
Olympiakos Piraeus
Lamia
4
0
2.9. 18:00
Panserraikos
Panserraikos
1:1 (1-0)
Panaitolikos
Panaitolikos
2.9.
18:00
Panserraikos
Panaitolikos
Panserraikos
Panaitolikos
1
1
1.9. 18:00
Kifisia
Kifisia
2:1 (1-0)
Atromitos
Atromitos
1.9.
18:00
Kifisia
Atromitos
Kifisia
Atromitos
2
1
2. Round
27.8. 18:30
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
4:0 (2-0)
Atromitos
Atromitos
27.8.
18:30
Olympiakos Piraeus
Atromitos
Olympiakos Piraeus
Atromitos
4
0
27.8. 18:00
PAOK
PAOK
2:1 (1-0)
Kifisia
Kifisia
27.8.
18:00
PAOK
Kifisia
PAOK
Kifisia
2
1
27.8. 16:15
Lamia
Lamia
1:0 (1-0)
Aris
Aris
27.8.
16:15
Lamia
Aris
Lamia
Aris
1
0
26.8. 18:30
AEK Athens
AEK Athens
1:1 (0-1)
Panserraikos
Panserraikos
26.8.
18:30
AEK Athens
Panserraikos
AEK Athens
Panserraikos
1
1
26.8. 17:00
Panathinaikos
Panathinaikos
3:0 (2-0)
Volos NFC
Volos NFC
26.8.
17:00
Panathinaikos
Volos NFC
Panathinaikos
Volos NFC
3
0
26.8. 17:00
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
3:0 (2-0)
OFI
OFI
26.8.
17:00
Asteras Tripolis
OFI
Asteras Tripolis
OFI
3
0
25.8. 18:00
Panaitolikos
Panaitolikos
0:0 (0-0)
PAS Giannina
PAS Giannina
25.8.
18:00
Panaitolikos
PAS Giannina
Panaitolikos
PAS Giannina
0
0
1. Round
20.8. 19:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
2:0 (0-0)
Panserraikos
Panserraikos
20.8.
19:00
Olympiakos Piraeus
Panserraikos
Olympiakos Piraeus
Panserraikos
2
0
20.8. 17:00
PAOK
PAOK
3:0 (1-0)
Asteras Tripolis
Asteras Tripolis
20.8.
17:00
PAOK
Asteras Tripolis
PAOK
Asteras Tripolis
3
0
20.8. 16:30
OFI
OFI
3:2 (2-1)
Aris
Aris
20.8.
16:30
OFI
Aris
OFI
Aris
3
2
20.8. 16:00
PAS Giannina
PAS Giannina
3:0 (1-0)
Kifisia
Kifisia
20.8.
16:00
PAS Giannina
Kifisia
PAS Giannina
Kifisia
3
0
18.8. 18:00
Volos NFC
Volos NFC
2:2 (0-0)
Lamia
Lamia
18.8.
18:00
Volos NFC
Lamia
Volos NFC
Lamia
2
2
Show more