hr
Champions League Champions League Europa League Europa League Premier League Premier League Championship Championship Eredivisie Eredivisie 2. Bundesliga 2. Bundesliga Tipico Bundesliga Tipico Bundesliga Austrian Cup Austrian Cup Pro League Pro League Belgian Cup Belgian Cup Fortuna Liga Fortuna Liga Superliga Superliga Ligue 1 Ligue 1 Ligue 2 Ligue 2 Coupe de France Coupe de France Super League Super League Greek Cup Greek Cup Serie A Serie A Serie B Serie B Primeira Liga Primeira Liga Segunda Liga Segunda Liga Premier League Premier League Premiership Premiership La Liga La Liga La Liga 2 La Liga 2 Super League Super League Swiss Cup Swiss Cup Super Lig Super Lig Serie A Serie A FIFA Club World Cup FIFA Club World Cup

Dobi su točne predviđanja nogometa svakodnevno s ekspertskom analizom. Naše besplatne predviđanja za današnje utakmice uključuju svježe informacije o ozljedama, suspenzijama i mogućim postavama. Ostanite ispred igre i donosite informirane odluke s naših preko 100+ dnevnih predviđanja.
dodgerbet Dodgerbet >

Nogometne prognoze s ozljedama i mogućim sastavima

Champions League Champions League
23.07 15:00
Bodø / Glimt
Bodø / Glimt
vs.
Rīgas FS
Rīgas FS
1.25
5.25
9.5
23.07 15:00
Bodø / Glimt
Rīgas FS
Bodø / Glimt
Rīgas FS
1.25
5.25
9.5
23.07 15:30
Panevėžys
Panevėžys
vs.
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
5.5
4.33
1.44
23.07 15:30
Panevėžys
Jagiellonia Białystok
Panevėžys
Jagiellonia Białystok
5.5
4.33
1.44
23.07 16:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
vs.
Qarabağ
Qarabağ
9
4.33
1.33
23.07 16:00
Lincoln Red Imps
Qarabağ
Lincoln Red Imps
Qarabağ
9
4.33
1.33
23.07 17:00
Malmö FF
Malmö FF
vs.
KÍ
1.16
6.5
12
23.07 17:00
Malmö FF
KÍ
Malmö FF
1.16
6.5
12
23.07 17:00
APOEL
APOEL
vs.
Petrocub
Petrocub
1.4
4
7.5
23.07 17:00
APOEL
Petrocub
APOEL
Petrocub
1.4
4
7.5
23.07 17:30
FCSB
FCSB
vs.
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2.25
3.4
2.7
23.07 17:30
FCSB
Maccabi Tel Aviv
FCSB
Maccabi Tel Aviv
2.25
3.4
2.7
23.07 18:00
Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
vs.
Partizan
Partizan
1.6
3.8
4.75
23.07 18:00
Dynamo Kyiv
Partizan
Dynamo Kyiv
Partizan
1.6
3.8
4.75
23.07 18:00
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
vs.
Midtjylland
Midtjylland
12
6.25
1.18
23.07 18:00
UE Santa Coloma
Midtjylland
UE Santa Coloma
Midtjylland
12
6.25
1.18
23.07 18:00
Ferencváros
Ferencváros
vs.
The New Saints
The New Saints
1.16
6.25
15
23.07 18:00
Ferencváros
The New Saints
Ferencváros
The New Saints
1.16
6.25
15
23.07 18:30
Lugano
Lugano
vs.
Fenerbahçe
Fenerbahçe
4.2
3.75
1.7
23.07 18:30
Lugano
Fenerbahçe
Lugano
Fenerbahçe
4.2
3.75
1.7
23.07 19:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
vs.
Sparta Praha
Sparta Praha
7.5
4.5
1.33
23.07 19:00
Shamrock Rovers
Sparta Praha
Shamrock Rovers
Sparta Praha
7.5
4.5
1.33
24.07 17:30
PAOK
PAOK
vs.
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
1.09
9.5
21
24.07 17:30
PAOK
Borac Banja Luka
PAOK
Borac Banja Luka
1.09
9.5
21
24.07 18:00
Ludogorets
Ludogorets
vs.
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
1.36
4.75
7
24.07 18:00
Ludogorets
Dinamo Minsk
Ludogorets
Dinamo Minsk
1.36
4.75
7
24.07 18:15
Celje
Celje
vs.
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
2.2
3.3
2.9
24.07 18:15
Celje
Slovan Bratislava
Celje
Slovan Bratislava
2.2
3.3
2.9
Czech Cup Czech Cup
24.07 15:30
Pustá Polom
Pustá Polom
vs.
Bilovec
Bilovec
 
 
 
24.07 15:30
Pustá Polom
Bilovec
Pustá Polom
Bilovec
 
 
 
Superliga Superliga
22.07 17:00
Lyngby
Lyngby
0 - 2
FC Copenhagen
FC Copenhagen
6.5
4.75
1.44
0 - 2
Lyngby
FC Copenhagen
Lyngby
FC Copenhagen
6.5
4.75
1.44
Veikkausliiga Veikkausliiga
22.07 15:00
Inter Turku
Inter Turku
2 - 2
Gnistan
Gnistan
1.7
3.75
3.8
2 - 2
Inter Turku
Gnistan
Inter Turku
Gnistan
1.7
3.75
3.8
Ekstraklasa Ekstraklasa
22.07 17:00
Stal Mielec
Stal Mielec
1 - 1
Widzew Lodz
Widzew Lodz
2.7
3.3
2.55
1 - 1
Stal Mielec
Widzew Lodz
Stal Mielec
Widzew Lodz
2.7
3.3
2.55
Liga 1 Liga 1
22.07 16:00
SCM Gloria Buzau
SCM Gloria Buzau
1 - 2
Sepsi
Sepsi
4.1
3.5
1.85
1 - 2
SCM Gloria Buzau
Sepsi
SCM Gloria Buzau
Sepsi
4.1
3.5
1.85
22.07 19:00
Otelul
Otelul
0 - 0
SSC Farul
SSC Farul
2.7
3.1
2.62
0 - 0
Otelul
SSC Farul
Otelul
SSC Farul
2.7
3.1
2.62
Premier League Premier League
22.07 17:00
FK Nizjni Novgorod
FK Nizjni Novgorod
2 - 4
Rubin Kazan
Rubin Kazan
 
 
 
2 - 4
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
FK Nizjni Novgorod
Rubin Kazan
 
 
 
Allsvenskan Allsvenskan
22.07 17:00
GAIS
GAIS
2 - 0
AIK
AIK
2.7
3.6
2.4
2 - 0
GAIS
AIK
GAIS
AIK
2.7
3.6
2.4
Super League Super League
24.07 18:30
Servette
Servette
vs.
Young Boys
Young Boys
2.1
3.8
3.1
24.07 18:30
Servette
Young Boys
Servette
Young Boys
2.1
3.8
3.1
Superliga Superliga
23.07 18:00
Deportivo Riestra
Deportivo Riestra
vs.
Argentinos Juniors
Argentinos Juniors
3.9
3
2.15
23.07 18:00
Deportivo Riestra
Argentinos Juniors
Deportivo Riestra
Argentinos Juniors
3.9
3
2.15
23.07 21:45
Gimnasia La Plata
Gimnasia La Plata
vs.
San Lorenzo
San Lorenzo
2.9
3
2.7
23.07 21:45
Gimnasia La Plata
San Lorenzo
Gimnasia La Plata
San Lorenzo
2.9
3
2.7
23.07 21:45
Newell's Old Boys
Newell's Old Boys
vs.
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
1.66
3.4
6.5
23.07 21:45
Newell's Old Boys
Independiente Rivadavia
Newell's Old Boys
Independiente Rivadavia
1.66
3.4
6.5
24.07 00:00
Independiente
Independiente
vs.
Barracas Central
Barracas Central
1.85
3.2
5
24.07 00:00
Independiente
Barracas Central
Independiente
Barracas Central
1.85
3.2
5
24.07 20:00
Talleres Córdoba
Talleres Córdoba
vs.
Defensa y Justicia
Defensa y Justicia
1.7
3.6
5.5
24.07 20:00
Talleres Córdoba
Defensa y Justicia
Talleres Córdoba
Defensa y Justicia
1.7
3.6
5.5
24.07 20:15
Sarmiento
Sarmiento
vs.
Racing Club
Racing Club
4.75
3.4
1.83
24.07 20:15
Sarmiento
Racing Club
Sarmiento
Racing Club
4.75
3.4
1.83
24.07 22:30
Godoy Cruz
Godoy Cruz
vs.
River Plate
River Plate
4
3.6
1.9
24.07 22:30
Godoy Cruz
River Plate
Godoy Cruz
River Plate
4
3.6
1.9
24.07 22:30
Huracán
Huracán
vs.
Estudiantes
Estudiantes
2.35
2.9
3.6
24.07 22:30
Huracán
Estudiantes
Huracán
Estudiantes
2.35
2.9
3.6
Serie A Serie A
23.07 22:00
Internacional
Internacional
vs.
Fortaleza
Fortaleza
 
 
 
23.07 22:00
Internacional
Fortaleza
Internacional
Fortaleza
 
 
 
23.07 22:00
Vasco da Gama
Vasco da Gama
vs.
Cuiabá
Cuiabá
 
 
 
23.07 22:00
Vasco da Gama
Cuiabá
Vasco da Gama
Cuiabá
 
 
 
23.07 22:00
Athletico PR
Athletico PR
vs.
Atlético Mineiro
Atlético Mineiro
 
 
 
23.07 22:00
Athletico PR
Atlético Mineiro
Athletico PR
Atlético Mineiro
 
 
 
23.07 22:00
Criciúma
Criciúma
vs.
Bragantino
Bragantino
 
 
 
23.07 22:00
Criciúma
Bragantino
Criciúma
Bragantino
 
 
 
24.07 22:00
Criciúma
Criciúma
vs.
Fortaleza
Fortaleza
2.5
3.4
2.8
24.07 22:00
Criciúma
Fortaleza
Criciúma
Fortaleza
2.5
3.4
2.8
24.07 22:00
Cruzeiro
Cruzeiro
vs.
Juventude
Juventude
1.53
3.9
7
24.07 22:00
Cruzeiro
Juventude
Cruzeiro
Juventude
1.53
3.9
7
24.07 22:30
São Paulo
São Paulo
vs.
Botafogo
Botafogo
2.2
3.3
3.4
24.07 22:30
São Paulo
Botafogo
São Paulo
Botafogo
2.2
3.3
3.4
24.07 23:00
Vitória
Vitória
vs.
Flamengo
Flamengo
4.33
3.5
1.85
24.07 23:00
Vitória
Flamengo
Vitória
Flamengo
4.33
3.5
1.85
Serie B Serie B
41'
Santos
Santos
2 - 0
Coritiba
Coritiba
1.04
13
41
2 - 0
41'
Santos
Coritiba
Santos
Coritiba
1.04
13
41
23.07 22:00
Chapecoense
Chapecoense
vs.
Sport Recife
Sport Recife
3.6
2.9
2.25
23.07 22:00
Chapecoense
Sport Recife
Chapecoense
Sport Recife
3.6
2.9
2.25
23.07 22:00
Operário PR
Operário PR
vs.
Novorizontino
Novorizontino
2.2
2.87
3.8
23.07 22:00
Operário PR
Novorizontino
Operário PR
Novorizontino
2.2
2.87
3.8
23.07 23:00
Mirassol
Mirassol
vs.
Avaí
Avaí
1.85
3.1
5
23.07 23:00
Mirassol
Avaí
Mirassol
Avaí
1.85
3.1
5
24.07 00:00
Ituano
Ituano
vs.
América Mineiro
América Mineiro
4.75
3.3
1.83
24.07 00:00
Ituano
América Mineiro
Ituano
América Mineiro
4.75
3.3
1.83
24.07 00:30
Ponte Preta
Ponte Preta
vs.
Vila Nova
Vila Nova
2.3
3
3.5
24.07 00:30
Ponte Preta
Vila Nova
Ponte Preta
Vila Nova
2.3
3
3.5
Serie C Serie C
41'
Confiança
Confiança
0 - 1
Ferroviário
Ferroviário
4.33
3.1
1.9
0 - 1
41'
Confiança
Ferroviário
Confiança
Ferroviário
4.33
3.1
1.9
42'
Remo
Remo
1 - 0
CSA
CSA
1.1
7.5
19
1 - 0
42'
Remo
CSA
Remo
CSA
1.1
7.5
19
35'
Floresta
Floresta
1 - 0
Sampaio Corrêa
Sampaio Corrêa
1.4
4
8.5
1 - 0
35'
Floresta
Sampaio Corrêa
Floresta
Sampaio Corrêa
1.4
4
8.5
24.07 22:00
Aparecidense
Aparecidense
vs.
Ypiranga Erechim
Ypiranga Erechim
 
 
 
24.07 22:00
Aparecidense
Ypiranga Erechim
Aparecidense
Ypiranga Erechim
 
 
 
Copa Sudamericana Copa Sudamericana
23.07 22:00
Racing
Racing
vs.
Huachipato
Huachipato
2.3
3.4
3.1
23.07 22:00
Racing
Huachipato
Racing
Huachipato
2.3
3.4
3.1
24.07 00:30
Internacional
Internacional
vs.
Rosario Central
Rosario Central
1.53
3.9
7
24.07 00:30
Internacional
Rosario Central
Internacional
Rosario Central
1.53
3.9
7
24.07 22:00
Universidad Católica
Universidad Católica
vs.
Libertad
Libertad
1.53
4
7
24.07 22:00
Universidad Católica
Libertad
Universidad Católica
Libertad
1.53
4
7
Olympic Games Olympic Games
24.07 13:00
Argentina U23
Argentina U23
vs.
Morocco U23
Morocco U23
1.6
3.9
4.75
24.07 13:00
Argentina U23
Morocco U23
Argentina U23
Morocco U23
1.6
3.9
4.75
24.07 13:00
Uzbekistan U23
Uzbekistan U23
vs.
Spain U23
Spain U23
8
6
1.25
24.07 13:00
Uzbekistan U23
Spain U23
Uzbekistan U23
Spain U23
8
6
1.25
24.07 15:00
Gunea U23
Gunea U23
vs.
New Zealand U23
New Zealand U23
1.65
3.4
5.25
24.07 15:00
Gunea U23
New Zealand U23
Gunea U23
New Zealand U23
1.65
3.4
5.25
24.07 15:00
Egypt U23
Egypt U23
vs.
Dominican Republic U23
Dominican Republic U23
1.25
5.25
9
24.07 15:00
Egypt U23
Dominican Republic U23
Egypt U23
Dominican Republic U23
1.25
5.25
9
24.07 17:00
Iraq U23
Iraq U23
vs.
Ukraine U23
Ukraine U23
4.33
3.4
1.7
24.07 17:00
Iraq U23
Ukraine U23
Iraq U23
Ukraine U23
4.33
3.4
1.7
24.07 17:00
Japan U23
Japan U23
vs.
Paraguay U23
Paraguay U23
1.95
3.5
3.4
24.07 17:00
Japan U23
Paraguay U23
Japan U23
Paraguay U23
1.95
3.5
3.4
24.07 19:00
France U23
France U23
vs.
United States U23
United States U23
1.36
4.75
5.5
24.07 19:00
France U23
United States U23
France U23
United States U23
1.36
4.75
5.5
S. League S. League
22.07 11:45
Young Lions
Young Lions
0 - 6
Home United
Home United
15
9.5
1.1
0 - 6
Young Lions
Home United
Young Lions
Home United
15
9.5
1.1
23.07 11:45
Hougang United
Hougang United
vs.
Albirex Niigata S
Albirex Niigata S
1.9
4.5
2.75
23.07 11:45
Hougang United
Albirex Niigata S
Hougang United
Albirex Niigata S
1.9
4.5
2.75
24.07 11:45
Tampines Rovers
Tampines Rovers
vs.
Geylang International
Geylang International
 
 
 
24.07 11:45
Tampines Rovers
Geylang International
Tampines Rovers
Geylang International
 
 
 
24.07 11:45
Balestier Khalsa
Balestier Khalsa
vs.
Tanjong Pagar
Tanjong Pagar
 
 
 
24.07 11:45
Balestier Khalsa
Tanjong Pagar
Balestier Khalsa
Tanjong Pagar
 
 
 
K League 2 K League 2
23.07 10:30
Busan I'Park
Busan I'Park
vs.
Gyeongnam
Gyeongnam
1.9
3.3
3.75
23.07 10:30
Busan I'Park
Gyeongnam
Busan I'Park
Gyeongnam
1.9
3.3
3.75
23.07 10:30
Bucheon 1995
Bucheon 1995
vs.
Suwon Bluewings
Suwon Bluewings
3.2
3.5
2.05
23.07 10:30
Bucheon 1995
Suwon Bluewings
Bucheon 1995
Suwon Bluewings
3.2
3.5
2.05
23.07 10:30
Seongnam
Seongnam
vs.
Jeonnam Dragons
Jeonnam Dragons
2.7
3.1
2.45
23.07 10:30
Seongnam
Jeonnam Dragons
Seongnam
Jeonnam Dragons
2.7
3.1
2.45
24.07 10:30
Gimpo
Gimpo
vs.
Seoul E.
Seoul E.
3.2
3.2
2.15
24.07 10:30
Gimpo
Seoul E.
Gimpo
Seoul E.
3.2
3.2
2.15
24.07 10:30
Cheongju
Cheongju
vs.
Chungnam Asan
Chungnam Asan
 
 
 
24.07 10:30
Cheongju
Chungnam Asan
Cheongju
Chungnam Asan
 
 
 
24.07 10:30
Ansan Greeners
Ansan Greeners
vs.
Anyang
Anyang
4.5
3.6
1.66
24.07 10:30
Ansan Greeners
Anyang
Ansan Greeners
Anyang
4.5
3.6
1.66
UEFA Europa Conference League UEFA Europa Conference League
23.07 16:00
KF Ballkani
KF Ballkani
vs.
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
1.75
3.4
4.5
23.07 16:00
KF Ballkani
Hamrun Spartans
KF Ballkani
Hamrun Spartans
1.75
3.4
4.5
23.07 17:00
Differdange 03
Differdange 03
vs.
Ordabasy
Ordabasy
2.6
3.2
2.5
23.07 17:00
Differdange 03
Ordabasy
Differdange 03
Ordabasy
2.6
3.2
2.5
23.07 19:00
Virtus
Virtus
vs.
Flora
Flora
5.25
5.5
1.38
23.07 19:00
Virtus
Flora
Virtus
Flora
5.25
5.5
1.38
24.07 15:00
Struga
Struga
vs.
Pyunik
Pyunik
2.2
3.3
2.9
24.07 15:00
Struga
Pyunik
Struga
Pyunik
2.2
3.3
2.9
24.07 16:00
Riga
Riga
vs.
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
2.37
3.4
2.62
24.07 16:00
Riga
Śląsk Wrocław
Riga
Śląsk Wrocław
2.37
3.4
2.62
24.07 17:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
vs.
Dečić
Dečić
1.4
4.75
5.75
24.07 17:00
Dinamo Batumi
Dečić
Dinamo Batumi
Dečić
1.4
4.75
5.75
24.07 18:00
AEK Athens
AEK Athens
vs.
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
1.04
13
41
24.07 18:00
AEK Athens
Inter Club d'Escaldes
AEK Athens
Inter Club d'Escaldes
1.04
13
41
24.07 18:45
Cliftonville
Cliftonville
vs.
Auda
Auda
2.9
3.6
2.1
24.07 18:45
Cliftonville
Auda
Cliftonville
Auda
2.9
3.6
2.1

Analize su kompletne. Ozljede, vjerojatne postave i ostale informacije su u njima.