Dodgerbet >
League One Table
League One
Αγώνες: 552
Γηπεδούχος: 234 (42%)Φιλοξενούμενη: 183 (33%)
Ισοπαλίες: 135 (24%)
OVER/UNDER
OVER 1,5: 408 (74%)OVER 2,5: 275 (50%)
OVER 3,5: 140 (25%)
Γηπεδούχος
OVER 0,5: 417 (76%)OVER 1,5: 229 (41%)
OVER 2,5: 88 (16%)
Φιλοξενούμενη
OVER 0,5: 379 (69%)OVER 1,5: 187 (34%)
OVER 2,5: 68 (12%)
Next matches League One
3.5. 18:30
Barnsley
vs.
Bolton Wanderers
3.5. 18:30
Barnsley
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
4.5. 18:45
Oxford United
vs.
Peterborough United
4.5. 18:45
Oxford United
Peterborough United
Peterborough United
7.5. 19:00
Bolton Wanderers
vs.
Barnsley
7.5. 19:00
Bolton Wanderers
Barnsley
Barnsley
8.5. 19:00
Peterborough United
vs.
Oxford United
8.5. 19:00
Peterborough United
Oxford United
Oxford United
18.5. 14:00
TBC
vs.
TBC
18.5. 14:00
TBC
TBC
TBC
ΣΥΝΟΛΙΚH ΒΑΘΜΟΛΟΓIΑ (Regular Season)
1.
Portsmouth
46
28
13
5
78:41
37
97
1.
Portsmouth
97
78:41
46
2.
Derby County
46
28
8
10
78:37
41
92
2.
Derby County
92
78:37
46
3.
Bolton Wanderers
46
25
12
9
86:51
35
87
3.
Bolton Wanderers
87
86:51
46
4.
Peterborough United
46
25
9
12
89:61
28
84
4.
Peterborough United
84
89:61
46
5.
Oxford United
46
22
11
13
79:56
23
77
5.
Oxford United
77
79:56
46
6.
Barnsley
46
21
13
12
82:64
18
76
6.
Barnsley
76
82:64
46
7.
Lincoln City
46
20
14
12
65:40
25
74
7.
Lincoln City
74
65:40
46
8.
Blackpool
46
21
10
15
65:48
17
73
8.
Blackpool
73
65:48
46
9.
Stevenage
46
19
14
13
57:46
11
71
9.
Stevenage
71
57:46
46
10.
Wycombe Wanderers
46
17
14
15
60:55
5
65
10.
Wycombe Wanderers
65
60:55
46
11.
Leyton Orient
46
18
11
17
53:55
-2
65
11.
Leyton Orient
65
53:55
46
12.
Wigan Athletic
46
20
10
16
63:56
7
70
12.
Wigan Athletic
70
63:56
46
13.
Exeter City
46
17
10
19
46:61
-15
61
13.
Exeter City
61
46:61
46
14.
Northampton Town
46
17
9
20
57:66
-9
60
14.
Northampton Town
60
57:66
46
15.
Bristol Rovers
46
16
9
21
52:68
-16
57
15.
Bristol Rovers
57
52:68
46
16.
Charlton Athletic
46
11
20
15
64:65
-1
53
16.
Charlton Athletic
53
64:65
46
17.
Reading
46
16
11
19
68:70
-2
59
17.
Reading
59
68:70
46
18.
Cambridge United
46
12
12
22
39:61
-22
48
18.
Cambridge United
48
39:61
46
19.
Shrewsbury Town
46
13
9
24
35:67
-32
48
19.
Shrewsbury Town
48
35:67
46
20.
Burton Albion
46
12
10
24
39:67
-28
46
20.
Burton Albion
46
39:67
46
21.
Cheltenham Town
46
12
8
26
41:65
-24
44
21.
Cheltenham Town
44
41:65
46
22.
Fleetwood Town
46
10
13
23
49:72
-23
43
22.
Fleetwood Town
43
49:72
46
23.
Port Vale
46
10
11
25
41:74
-33
41
23.
Port Vale
41
41:74
46
24.
Carlisle United
46
7
9
30
41:81
-40
30
24.
Carlisle United
30
41:81
46
Ανασκόπηση αγώνα League One
46. Αγωνιστική
27.4. 11:30
Wycombe Wanderers
1:0 (1-0)
Charlton Athletic
27.4.
11:30
11:30
Wycombe Wanderers
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
0
0
27.4. 11:30
Wigan Athletic
2:0 (1-0)
Bristol Rovers
27.4.
11:30
11:30
Wigan Athletic
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
0
0
27.4. 11:30
Stevenage
2:1 (1-0)
Cheltenham Town
27.4.
11:30
11:30
Stevenage
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
1
1
27.4. 11:30
Shrewsbury Town
1:3 (0-2)
Leyton Orient
27.4.
11:30
11:30
Shrewsbury Town
Leyton Orient
Leyton Orient
1
3
3
27.4. 11:30
Reading
3:2 (1-1)
Blackpool
27.4.
11:30
11:30
Reading
Blackpool
Blackpool
3
2
2
27.4. 11:30
Port Vale
0:0 (0-0)
Cambridge United
27.4.
11:30
11:30
Port Vale
Cambridge United
Cambridge United
0
0
0
27.4. 11:30
Peterborough United
3:3 (0-2)
Bolton Wanderers
27.4.
11:30
11:30
Peterborough United
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
3
3
3
27.4. 11:30
Lincoln City
0:2 (0-0)
Portsmouth
27.4.
11:30
11:30
Lincoln City
Portsmouth
Portsmouth
0
2
2
27.4. 11:30
Fleetwood Town
3:0 (2-0)
Burton Albion
27.4.
11:30
11:30
Fleetwood Town
Burton Albion
Burton Albion
3
0
0
27.4. 11:30
Exeter City
1:2 (0-2)
Oxford United
27.4.
11:30
11:30
Exeter City
Oxford United
Oxford United
1
2
2
27.4. 11:30
Derby County
2:0 (1-0)
Carlisle United
27.4.
11:30
11:30
Derby County
Carlisle United
Carlisle United
2
0
0
27.4. 11:30
Barnsley
1:1 (1-0)
Northampton Town
27.4.
11:30
11:30
Barnsley
Northampton Town
Northampton Town
1
1
1
40. Αγωνιστική
23.4. 18:45
Cheltenham Town
2:0 (2-0)
Peterborough United
23.4.
18:45
18:45
Cheltenham Town
Peterborough United
Peterborough United
2
0
0
23.4. 18:45
Cambridge United
1:1 (0-0)
Wycombe Wanderers
23.4.
18:45
18:45
Cambridge United
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
1
1
20.4. 14:00
Portsmouth
1:2 (0-1)
Wigan Athletic
20.4.
14:00
14:00
Portsmouth
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
2
2
20.4. 14:00
Leyton Orient
0:1 (0-0)
Fleetwood Town
20.4.
14:00
14:00
Leyton Orient
Fleetwood Town
Fleetwood Town
0
1
1
20.4. 14:00
Cheltenham Town
1:2 (1-1)
Lincoln City
20.4.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Lincoln City
Lincoln City
1
2
2
20.4. 14:00
Charlton Athletic
1:1 (0-1)
Shrewsbury Town
20.4.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
1
1
20.4. 14:00
Carlisle United
1:3 (1-1)
Wycombe Wanderers
20.4.
14:00
14:00
Carlisle United
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
3
3
20.4. 14:00
Cambridge United
0:1 (0-1)
Derby County
20.4.
14:00
14:00
Cambridge United
Derby County
Derby County
0
1
1
20.4. 14:00
Burton Albion
3:2 (3-1)
Reading
20.4.
14:00
14:00
Burton Albion
Reading
Reading
3
2
2
20.4. 14:00
Bristol Rovers
0:2 (0-1)
Peterborough United
20.4.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Peterborough United
Peterborough United
0
2
2
20.4. 14:00
Bolton Wanderers
2:0 (0-0)
Port Vale
20.4.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Port Vale
Port Vale
2
0
0
20.4. 14:00
Blackpool
3:2 (2-0)
Barnsley
20.4.
14:00
14:00
Blackpool
Barnsley
Barnsley
3
2
2
20.4. 13:00
Northampton Town
1:2 (0-1)
Exeter City
20.4.
13:00
13:00
Northampton Town
Exeter City
Exeter City
1
2
2
19.4. 19:00
Oxford United
1:1 (0-1)
Stevenage
19.4.
19:00
19:00
Oxford United
Stevenage
Stevenage
1
1
1
16.4. 18:45
Peterborough United
4:1 (1-1)
Fleetwood Town
16.4.
18:45
18:45
Peterborough United
Fleetwood Town
Fleetwood Town
4
1
1
16.4. 18:45
Portsmouth
3:2 (1-1)
Barnsley
16.4.
18:45
18:45
Portsmouth
Barnsley
Barnsley
3
2
2
16.4. 18:45
Oxford United
0:1 (0-0)
Lincoln City
16.4.
18:45
18:45
Oxford United
Lincoln City
Lincoln City
0
1
1
16.4. 18:45
Bolton Wanderers
2:2 (1-2)
Shrewsbury Town
16.4.
18:45
18:45
Bolton Wanderers
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
2
2
16.4. 18:45
Burton Albion
1:2 (1-0)
Cheltenham Town
16.4.
18:45
18:45
Burton Albion
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
2
2
16.4. 18:45
Bristol Rovers
1:0 (0-0)
Cambridge United
16.4.
18:45
18:45
Bristol Rovers
Cambridge United
Cambridge United
1
0
0
16.4. 18:45
Port Vale
1:2 (0-1)
Wycombe Wanderers
16.4.
18:45
18:45
Port Vale
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
2
2
13.4. 14:00
Cambridge United
1:1 (0-1)
Charlton Athletic
13.4.
14:00
14:00
Cambridge United
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
13.4. 14:00
Bolton Wanderers
1:1 (1-1)
Portsmouth
13.4.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Portsmouth
Portsmouth
1
1
1
13.4. 14:00
Barnsley
2:2 (1-1)
Reading
13.4.
14:00
14:00
Barnsley
Reading
Reading
2
2
2
13.4. 14:00
Stevenage
1:2 (0-1)
Burton Albion
13.4.
14:00
14:00
Stevenage
Burton Albion
Burton Albion
1
2
2
13.4. 14:00
Shrewsbury Town
0:2 (0-0)
Wycombe Wanderers
13.4.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
0
2
2
13.4. 14:00
Port Vale
2:4 (2-0)
Exeter City
13.4.
14:00
14:00
Port Vale
Exeter City
Exeter City
2
4
4
13.4. 14:00
Oxford United
5:0 (3-0)
Peterborough United
13.4.
14:00
14:00
Oxford United
Peterborough United
Peterborough United
5
0
0
13.4. 14:00
Lincoln City
1:2 (1-1)
Wigan Athletic
13.4.
14:00
14:00
Lincoln City
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
2
2
13.4. 14:00
Fleetwood Town
2:0 (2-0)
Northampton Town
13.4.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Northampton Town
Northampton Town
2
0
0
13.4. 14:00
Derby County
3:0 (2-0)
Leyton Orient
13.4.
14:00
14:00
Derby County
Leyton Orient
Leyton Orient
3
0
0
13.4. 14:00
Cheltenham Town
1:3 (0-1)
Bristol Rovers
13.4.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Bristol Rovers
Bristol Rovers
1
3
3
13.4. 14:00
Carlisle United
0:1 (0-1)
Blackpool
13.4.
14:00
14:00
Carlisle United
Blackpool
Blackpool
0
1
1
10.4. 18:45
Wycombe Wanderers
0:0 (0-0)
Derby County
10.4.
18:45
18:45
Wycombe Wanderers
Derby County
Derby County
0
0
0
10.4. 18:45
Peterborough United
3:0 (1-0)
Port Vale
10.4.
18:45
18:45
Peterborough United
Port Vale
Port Vale
3
0
0
9.4. 18:45
Leyton Orient
2:2 (1-0)
Exeter City
9.4.
18:45
18:45
Leyton Orient
Exeter City
Exeter City
2
2
2
9.4. 18:45
Charlton Athletic
2:2 (1-0)
Wigan Athletic
9.4.
18:45
18:45
Charlton Athletic
Wigan Athletic
Wigan Athletic
2
2
2
9.4. 18:45
Bristol Rovers
0:2 (0-2)
Reading
9.4.
18:45
18:45
Bristol Rovers
Reading
Reading
0
2
2
9.4. 18:45
Blackpool
1:0 (1-0)
Fleetwood Town
9.4.
18:45
18:45
Blackpool
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
0
0
9.4. 18:45
Stevenage
2:1 (1-1)
Barnsley
9.4.
18:45
18:45
Stevenage
Barnsley
Barnsley
2
1
1
9.4. 18:45
Cheltenham Town
0:1 (0-1)
Carlisle United
9.4.
18:45
18:45
Cheltenham Town
Carlisle United
Carlisle United
0
1
1
6.4. 14:00
Wigan Athletic
0:0 (0-0)
Port Vale
6.4.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Port Vale
Port Vale
0
0
0
6.4. 14:00
Reading
1:1 (0-0)
Lincoln City
6.4.
14:00
14:00
Reading
Lincoln City
Lincoln City
1
1
1
6.4. 14:00
Portsmouth
3:1 (2-1)
Shrewsbury Town
6.4.
14:00
14:00
Portsmouth
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
3
1
1
6.4. 14:00
Northampton Town
2:0 (1-0)
Carlisle United
6.4.
14:00
14:00
Northampton Town
Carlisle United
Carlisle United
2
0
0
6.4. 14:00
Leyton Orient
3:1 (2-0)
Cheltenham Town
6.4.
14:00
14:00
Leyton Orient
Cheltenham Town
Cheltenham Town
3
1
1
6.4. 14:00
Exeter City
1:0 (1-0)
Stevenage
6.4.
14:00
14:00
Exeter City
Stevenage
Stevenage
1
0
0
6.4. 14:00
Charlton Athletic
2:1 (2-1)
Barnsley
6.4.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Barnsley
Barnsley
2
1
1
6.4. 14:00
Burton Albion
0:4 (0-1)
Oxford United
6.4.
14:00
14:00
Burton Albion
Oxford United
Oxford United
0
4
4
6.4. 14:00
Bristol Rovers
0:2 (0-0)
Bolton Wanderers
6.4.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
2
2
6.4. 14:00
Blackpool
1:0 (1-0)
Cambridge United
6.4.
14:00
14:00
Blackpool
Cambridge United
Cambridge United
1
0
0
2.4. 19:00
Portsmouth
2:2 (1-2)
Derby County
2.4.
19:00
19:00
Portsmouth
Derby County
Derby County
2
2
2
1.4. 14:00
Oxford United
4:0 (3-0)
Fleetwood Town
1.4.
14:00
14:00
Oxford United
Fleetwood Town
Fleetwood Town
4
0
0
1.4. 14:00
Northampton Town
2:0 (1-0)
Port Vale
1.4.
14:00
14:00
Northampton Town
Port Vale
Port Vale
2
0
0
1.4. 14:00
Leyton Orient
1:2 (0-2)
Peterborough United
1.4.
14:00
14:00
Leyton Orient
Peterborough United
Peterborough United
1
2
2
1.4. 14:00
Cheltenham Town
1:2 (0-0)
Exeter City
1.4.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Exeter City
Exeter City
1
2
2
1.4. 14:00
Charlton Athletic
0:0 (0-0)
Stevenage
1.4.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Stevenage
Stevenage
0
0
0
1.4. 14:00
Carlisle United
1:3 (0-1)
Lincoln City
1.4.
14:00
14:00
Carlisle United
Lincoln City
Lincoln City
1
3
3
1.4. 14:00
Cambridge United
3:1 (1-0)
Wigan Athletic
1.4.
14:00
14:00
Cambridge United
Wigan Athletic
Wigan Athletic
3
1
1
1.4. 14:00
Burton Albion
1:3 (1-0)
Barnsley
1.4.
14:00
14:00
Burton Albion
Barnsley
Barnsley
1
3
3
1.4. 14:00
Bristol Rovers
0:0 (0-0)
Shrewsbury Town
1.4.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0
0
0
1.4. 14:00
Bolton Wanderers
5:2 (2-1)
Reading
1.4.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Reading
Reading
5
2
2
1.4. 14:00
Blackpool
0:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
1.4.
14:00
14:00
Blackpool
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
0
0
0
29.3. 15:00
Wycombe Wanderers
1:3 (1-2)
Portsmouth
29.3.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Portsmouth
Portsmouth
1
3
3
29.3. 15:00
Wigan Athletic
1:1 (1-0)
Burton Albion
29.3.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Burton Albion
Burton Albion
1
1
1
29.3. 15:00
Stevenage
0:0 (0-0)
Bolton Wanderers
29.3.
15:00
15:00
Stevenage
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
0
0
29.3. 15:00
Shrewsbury Town
1:1 (0-0)
Oxford United
29.3.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Oxford United
Oxford United
1
1
1
29.3. 15:00
Reading
1:0 (0-0)
Northampton Town
29.3.
15:00
15:00
Reading
Northampton Town
Northampton Town
1
0
0
29.3. 15:00
Port Vale
2:0 (1-0)
Bristol Rovers
29.3.
15:00
15:00
Port Vale
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
0
0
29.3. 15:00
Peterborough United
1:3 (0-1)
Carlisle United
29.3.
15:00
15:00
Peterborough United
Carlisle United
Carlisle United
1
3
3
29.3. 15:00
Lincoln City
1:0 (0-0)
Leyton Orient
29.3.
15:00
15:00
Lincoln City
Leyton Orient
Leyton Orient
1
0
0
29.3. 15:00
Fleetwood Town
1:2 (0-1)
Cheltenham Town
29.3.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
2
2
29.3. 15:00
Exeter City
1:1 (1-0)
Charlton Athletic
29.3.
15:00
15:00
Exeter City
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
29.3. 15:00
Derby County
1:0 (1-0)
Blackpool
29.3.
15:00
15:00
Derby County
Blackpool
Blackpool
1
0
0
29.3. 15:00
Barnsley
0:2 (0-1)
Cambridge United
29.3.
15:00
15:00
Barnsley
Cambridge United
Cambridge United
0
2
2
23.3. 15:00
Northampton Town
1:0 (1-0)
Derby County
23.3.
15:00
15:00
Northampton Town
Derby County
Derby County
1
0
0
23.3. 15:00
Carlisle United
2:2 (1-0)
Stevenage
23.3.
15:00
15:00
Carlisle United
Stevenage
Stevenage
2
2
2
23.3. 15:00
Burton Albion
0:1 (0-0)
Port Vale
23.3.
15:00
15:00
Burton Albion
Port Vale
Port Vale
0
1
1
16.3. 15:00
Wycombe Wanderers
2:0 (0-0)
Northampton Town
16.3.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Northampton Town
Northampton Town
2
0
0
16.3. 15:00
Wigan Athletic
1:0 (1-0)
Blackpool
16.3.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Blackpool
Blackpool
1
0
0
16.3. 15:00
Stevenage
0:1 (0-1)
Leyton Orient
16.3.
15:00
15:00
Stevenage
Leyton Orient
Leyton Orient
0
1
1
16.3. 15:00
Shrewsbury Town
1:0 (1-0)
Carlisle United
16.3.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Carlisle United
Carlisle United
1
0
0
16.3. 15:00
Reading
4:0 (2-0)
Cambridge United
16.3.
15:00
15:00
Reading
Cambridge United
Cambridge United
4
0
0
16.3. 15:00
Port Vale
0:2 (0-1)
Oxford United
16.3.
15:00
15:00
Port Vale
Oxford United
Oxford United
0
2
2
16.3. 15:00
Peterborough United
0:1 (0-0)
Portsmouth
16.3.
15:00
15:00
Peterborough United
Portsmouth
Portsmouth
0
1
1
16.3. 15:00
Lincoln City
5:0 (3-0)
Bristol Rovers
16.3.
15:00
15:00
Lincoln City
Bristol Rovers
Bristol Rovers
5
0
0
16.3. 15:00
Fleetwood Town
1:1 (0-1)
Charlton Athletic
16.3.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
16.3. 15:00
Exeter City
1:0 (1-0)
Burton Albion
16.3.
15:00
15:00
Exeter City
Burton Albion
Burton Albion
1
0
0
16.3. 15:00
Derby County
1:0 (0-0)
Bolton Wanderers
16.3.
15:00
15:00
Derby County
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
0
0
16.3. 15:00
Barnsley
0:0 (0-0)
Cheltenham Town
16.3.
15:00
15:00
Barnsley
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0
0
0
13.3. 20:00
Peterborough United
3:1 (1-0)
Stevenage
13.3.
20:00
20:00
Peterborough United
Stevenage
Stevenage
3
1
1
12.3. 20:00
Bolton Wanderers
5:0 (2-0)
Oxford United
12.3.
20:00
20:00
Bolton Wanderers
Oxford United
Oxford United
5
0
0
12.3. 19:45
Wycombe Wanderers
1:0 (1-0)
Wigan Athletic
12.3.
19:45
19:45
Wycombe Wanderers
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
0
0
12.3. 19:45
Shrewsbury Town
0:3 (0-3)
Exeter City
12.3.
19:45
19:45
Shrewsbury Town
Exeter City
Exeter City
0
3
3
12.3. 19:45
Portsmouth
2:1 (1-0)
Burton Albion
12.3.
19:45
19:45
Portsmouth
Burton Albion
Burton Albion
2
1
1
12.3. 19:45
Northampton Town
0:1 (0-0)
Blackpool
12.3.
19:45
19:45
Northampton Town
Blackpool
Blackpool
0
1
1
12.3. 19:45
Lincoln City
6:0 (2-0)
Cambridge United
12.3.
19:45
19:45
Lincoln City
Cambridge United
Cambridge United
6
0
0
12.3. 19:45
Leyton Orient
0:0 (0-0)
Port Vale
12.3.
19:45
19:45
Leyton Orient
Port Vale
Port Vale
0
0
0
12.3. 19:45
Fleetwood Town
0:0 (0-0)
Bristol Rovers
12.3.
19:45
19:45
Fleetwood Town
Bristol Rovers
Bristol Rovers
0
0
0
12.3. 19:45
Derby County
2:1 (0-0)
Reading
12.3.
19:45
19:45
Derby County
Reading
Reading
2
1
1
12.3. 19:45
Carlisle United
2:3 (1-1)
Barnsley
12.3.
19:45
19:45
Carlisle United
Barnsley
Barnsley
2
3
3
9.3. 15:00
Wigan Athletic
1:0 (0-0)
Leyton Orient
9.3.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Leyton Orient
Leyton Orient
1
0
0
9.3. 15:00
Stevenage
0:0 (0-0)
Fleetwood Town
9.3.
15:00
15:00
Stevenage
Fleetwood Town
Fleetwood Town
0
0
0
9.3. 15:00
Reading
1:2 (0-1)
Wycombe Wanderers
9.3.
15:00
15:00
Reading
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
2
2
9.3. 15:00
Port Vale
1:2 (0-1)
Shrewsbury Town
9.3.
15:00
15:00
Port Vale
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
2
2
9.3. 15:00
Oxford United
2:1 (1-0)
Cheltenham Town
9.3.
15:00
15:00
Oxford United
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
1
1
9.3. 15:00
Exeter City
2:2 (0-1)
Bolton Wanderers
9.3.
15:00
15:00
Exeter City
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
2
2
2
9.3. 15:00
Charlton Athletic
3:2 (1-1)
Carlisle United
9.3.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Carlisle United
Carlisle United
3
2
2
9.3. 15:00
Cambridge United
1:1 (1-0)
Northampton Town
9.3.
15:00
15:00
Cambridge United
Northampton Town
Northampton Town
1
1
1
9.3. 15:00
Burton Albion
1:3 (0-0)
Peterborough United
9.3.
15:00
15:00
Burton Albion
Peterborough United
Peterborough United
1
3
3
9.3. 15:00
Bristol Rovers
0:3 (0-0)
Derby County
9.3.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Derby County
Derby County
0
3
3
9.3. 15:00
Blackpool
0:0 (0-0)
Portsmouth
9.3.
15:00
15:00
Blackpool
Portsmouth
Portsmouth
0
0
0
9.3. 15:00
Barnsley
1:5 (0-1)
Lincoln City
9.3.
15:00
15:00
Barnsley
Lincoln City
Lincoln City
1
5
5
5.3. 19:45
Cheltenham Town
1:3 (0-1)
Charlton Athletic
5.3.
19:45
19:45
Cheltenham Town
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
3
3
5.3. 19:45
Peterborough United
5:1 (3-1)
Northampton Town
5.3.
19:45
19:45
Peterborough United
Northampton Town
Northampton Town
5
1
1
5.3. 19:45
Barnsley
2:2 (1-0)
Bolton Wanderers
5.3.
19:45
19:45
Barnsley
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
2
2
2
2.3. 15:00
Wycombe Wanderers
2:4 (1-1)
Barnsley
2.3.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Barnsley
Barnsley
2
4
4
2.3. 15:00
Shrewsbury Town
0:2 (0-1)
Blackpool
2.3.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Blackpool
Blackpool
0
2
2
2.3. 15:00
Portsmouth
2:1 (1-1)
Oxford United
2.3.
15:00
15:00
Portsmouth
Oxford United
Oxford United
2
1
1
2.3. 15:00
Peterborough United
2:1 (1-1)
Exeter City
2.3.
15:00
15:00
Peterborough United
Exeter City
Exeter City
2
1
1
2.3. 15:00
Northampton Town
1:1 (0-1)
Charlton Athletic
2.3.
15:00
15:00
Northampton Town
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
2.3. 15:00
Lincoln City
0:0 (0-0)
Stevenage
2.3.
15:00
15:00
Lincoln City
Stevenage
Stevenage
0
0
0
2.3. 15:00
Leyton Orient
0:1 (0-1)
Bristol Rovers
2.3.
15:00
15:00
Leyton Orient
Bristol Rovers
Bristol Rovers
0
1
1
2.3. 15:00
Fleetwood Town
4:2 (2-2)
Wigan Athletic
2.3.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Wigan Athletic
Wigan Athletic
4
2
2
2.3. 15:00
Derby County
3:0 (2-0)
Port Vale
2.3.
15:00
15:00
Derby County
Port Vale
Port Vale
3
0
0
2.3. 15:00
Cheltenham Town
0:0 (0-0)
Burton Albion
2.3.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Burton Albion
Burton Albion
0
0
0
2.3. 15:00
Carlisle United
1:3 (0-2)
Reading
2.3.
15:00
15:00
Carlisle United
Reading
Reading
1
3
3
2.3. 15:00
Bolton Wanderers
2:0 (1-0)
Cambridge United
2.3.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Cambridge United
Cambridge United
2
0
0
27.2. 20:15
Wigan Athletic
1:0 (0-0)
Bolton Wanderers
27.2.
20:15
20:15
Wigan Athletic
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
0
0
27.2. 20:00
Stevenage
1:0 (1-0)
Cambridge United
27.2.
20:00
20:00
Stevenage
Cambridge United
Cambridge United
1
0
0
27.2. 19:45
Derby County
1:2 (1-0)
Charlton Athletic
27.2.
19:45
19:45
Derby County
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
2
2
27.2. 19:45
Port Vale
2:2 (2-0)
Fleetwood Town
27.2.
19:45
19:45
Port Vale
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
2
2
27.2. 19:45
Wycombe Wanderers
2:0 (0-0)
Cheltenham Town
27.2.
19:45
19:45
Wycombe Wanderers
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
0
0
27.2. 19:45
Leyton Orient
1:0 (0-0)
Blackpool
27.2.
19:45
19:45
Leyton Orient
Blackpool
Blackpool
1
0
0
27.2. 19:45
Lincoln City
3:0 (1-0)
Shrewsbury Town
27.2.
19:45
19:45
Lincoln City
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
3
0
0
27.2. 19:45
Burton Albion
0:1 (0-1)
Carlisle United
27.2.
19:45
19:45
Burton Albion
Carlisle United
Carlisle United
0
1
1
24.2. 15:00
Stevenage
1:0 (1-0)
Wycombe Wanderers
24.2.
15:00
15:00
Stevenage
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
0
0
24.2. 15:00
Reading
2:3 (2-3)
Shrewsbury Town
24.2.
15:00
15:00
Reading
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
3
3
24.2. 15:00
Port Vale
0:2 (0-1)
Lincoln City
24.2.
15:00
15:00
Port Vale
Lincoln City
Lincoln City
0
2
2
24.2. 15:00
Oxford United
1:2 (1-0)
Leyton Orient
24.2.
15:00
15:00
Oxford United
Leyton Orient
Leyton Orient
1
2
2
24.2. 15:00
Exeter City
1:1 (1-0)
Fleetwood Town
24.2.
15:00
15:00
Exeter City
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
1
1
24.2. 15:00
Charlton Athletic
0:0 (0-0)
Portsmouth
24.2.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Portsmouth
Portsmouth
0
0
0
24.2. 15:00
Burton Albion
0:2 (0-2)
Northampton Town
24.2.
15:00
15:00
Burton Albion
Northampton Town
Northampton Town
0
2
2
24.2. 15:00
Bristol Rovers
2:1 (1-1)
Carlisle United
24.2.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Carlisle United
Carlisle United
2
1
1
24.2. 15:00
Blackpool
4:1 (2-1)
Bolton Wanderers
24.2.
15:00
15:00
Blackpool
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
4
1
1
24.2. 15:00
Barnsley
2:1 (1-1)
Derby County
24.2.
15:00
15:00
Barnsley
Derby County
Derby County
2
1
1
24.2. 12:00
Cambridge United
0:1 (0-0)
Peterborough United
24.2.
12:00
12:00
Cambridge United
Peterborough United
Peterborough United
0
1
1
23.2. 19:45
Wigan Athletic
1:1 (0-1)
Cheltenham Town
23.2.
19:45
19:45
Wigan Athletic
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
1
1
20.2. 20:00
Reading
2:0 (0-0)
Port Vale
20.2.
20:00
20:00
Reading
Port Vale
Port Vale
2
0
0
20.2. 19:45
Cambridge United
1:2 (1-0)
Bolton Wanderers
20.2.
19:45
19:45
Cambridge United
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
2
2
20.2. 19:45
Oxford United
2:2 (1-1)
Northampton Town
20.2.
19:45
19:45
Oxford United
Northampton Town
Northampton Town
2
2
2
17.2. 15:00
Wycombe Wanderers
0:0 (0-0)
Oxford United
17.2.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Oxford United
Oxford United
0
0
0
17.2. 15:00
Shrewsbury Town
0:1 (0-0)
Wigan Athletic
17.2.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Wigan Athletic
Wigan Athletic
0
1
1
17.2. 15:00
Portsmouth
4:1 (1-0)
Reading
17.2.
15:00
15:00
Portsmouth
Reading
Reading
4
1
1
17.2. 15:00
Peterborough United
1:2 (1-0)
Blackpool
17.2.
15:00
15:00
Peterborough United
Blackpool
Blackpool
1
2
2
17.2. 15:00
Northampton Town
3:1 (2-0)
Bristol Rovers
17.2.
15:00
15:00
Northampton Town
Bristol Rovers
Bristol Rovers
3
1
1
17.2. 15:00
Lincoln City
1:0 (0-0)
Exeter City
17.2.
15:00
15:00
Lincoln City
Exeter City
Exeter City
1
0
0
17.2. 15:00
Leyton Orient
1:2 (1-0)
Burton Albion
17.2.
15:00
15:00
Leyton Orient
Burton Albion
Burton Albion
1
2
2
17.2. 15:00
Fleetwood Town
1:2 (1-1)
Barnsley
17.2.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Barnsley
Barnsley
1
2
2
17.2. 15:00
Derby County
1:0 (0-0)
Stevenage
17.2.
15:00
15:00
Derby County
Stevenage
Stevenage
1
0
0
17.2. 15:00
Cheltenham Town
3:2 (1-1)
Port Vale
17.2.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Port Vale
Port Vale
3
2
2
17.2. 15:00
Carlisle United
0:4 (0-1)
Cambridge United
17.2.
15:00
15:00
Carlisle United
Cambridge United
Cambridge United
0
4
4
17.2. 15:00
Bolton Wanderers
3:3 (1-2)
Charlton Athletic
17.2.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Charlton Athletic
Charlton Athletic
3
3
3
13.2. 19:45
Stevenage
2:3 (2-1)
Bristol Rovers
13.2.
19:45
19:45
Stevenage
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
3
3
13.2. 19:45
Shrewsbury Town
1:1 (1-0)
Barnsley
13.2.
19:45
19:45
Shrewsbury Town
Barnsley
Barnsley
1
1
1
13.2. 19:45
Portsmouth
3:1 (1-1)
Cambridge United
13.2.
19:45
19:45
Portsmouth
Cambridge United
Cambridge United
3
1
1
13.2. 19:45
Oxford United
4:2 (1-1)
Wigan Athletic
13.2.
19:45
19:45
Oxford United
Wigan Athletic
Wigan Athletic
4
2
2
13.2. 19:45
Leyton Orient
4:3 (1-1)
Northampton Town
13.2.
19:45
19:45
Leyton Orient
Northampton Town
Northampton Town
4
3
3
13.2. 19:45
Fleetwood Town
1:1 (0-0)
Reading
13.2.
19:45
19:45
Fleetwood Town
Reading
Reading
1
1
1
13.2. 19:45
Exeter City
0:3 (0-1)
Derby County
13.2.
19:45
19:45
Exeter City
Derby County
Derby County
0
3
3
13.2. 19:45
Cheltenham Town
2:0 (1-0)
Blackpool
13.2.
19:45
19:45
Cheltenham Town
Blackpool
Blackpool
2
0
0
13.2. 19:45
Charlton Athletic
1:1 (0-1)
Lincoln City
13.2.
19:45
19:45
Charlton Athletic
Lincoln City
Lincoln City
1
1
1
13.2. 19:45
Bolton Wanderers
2:1 (1-0)
Wycombe Wanderers
13.2.
19:45
19:45
Bolton Wanderers
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
1
1
10.2. 15:00
Wycombe Wanderers
5:2 (2-0)
Peterborough United
10.2.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Peterborough United
Peterborough United
5
2
2
10.2. 15:00
Wigan Athletic
1:2 (0-1)
Exeter City
10.2.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Exeter City
Exeter City
1
2
2
10.2. 15:00
Reading
2:0 (0-0)
Charlton Athletic
10.2.
15:00
15:00
Reading
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
0
0
10.2. 15:00
Port Vale
2:2 (1-0)
Stevenage
10.2.
15:00
15:00
Port Vale
Stevenage
Stevenage
2
2
2
10.2. 15:00
Northampton Town
1:1 (1-0)
Bolton Wanderers
10.2.
15:00
15:00
Northampton Town
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
1
1
10.2. 15:00
Lincoln City
2:1 (0-1)
Fleetwood Town
10.2.
15:00
15:00
Lincoln City
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
1
1
10.2. 15:00
Derby County
1:1 (0-0)
Shrewsbury Town
10.2.
15:00
15:00
Derby County
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
1
1
10.2. 15:00
Carlisle United
0:1 (0-0)
Portsmouth
10.2.
15:00
15:00
Carlisle United
Portsmouth
Portsmouth
0
1
1
10.2. 15:00
Cambridge United
0:1 (0-0)
Cheltenham Town
10.2.
15:00
15:00
Cambridge United
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0
1
1
10.2. 15:00
Bristol Rovers
1:2 (0-1)
Burton Albion
10.2.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Burton Albion
Burton Albion
1
2
2
10.2. 15:00
Blackpool
1:1 (1-1)
Oxford United
10.2.
15:00
15:00
Blackpool
Oxford United
Oxford United
1
1
1
10.2. 15:00
Barnsley
2:1 (0-1)
Leyton Orient
10.2.
15:00
15:00
Barnsley
Leyton Orient
Leyton Orient
2
1
1
6.2. 19:45
Bristol Rovers
0:2 (0-1)
Fleetwood Town
6.2.
19:45
19:45
Bristol Rovers
Fleetwood Town
Fleetwood Town
0
2
2
6.2. 19:45
Exeter City
2:1 (0-1)
Peterborough United
6.2.
19:45
19:45
Exeter City
Peterborough United
Peterborough United
2
1
1
6.2. 19:45
Port Vale
0:1 (0-0)
Leyton Orient
6.2.
19:45
19:45
Port Vale
Leyton Orient
Leyton Orient
0
1
1
6.2. 19:45
Stevenage
0:1 (0-1)
Reading
6.2.
19:45
19:45
Stevenage
Reading
Reading
0
1
1
3.2. 15:00
Stevenage
1:0 (0-0)
Blackpool
3.2.
15:00
15:00
Stevenage
Blackpool
Blackpool
1
0
0
3.2. 15:00
Shrewsbury Town
1:2 (1-1)
Cambridge United
3.2.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Cambridge United
Cambridge United
1
2
2
3.2. 15:00
Portsmouth
4:1 (2-0)
Northampton Town
3.2.
15:00
15:00
Portsmouth
Northampton Town
Northampton Town
4
1
1
3.2. 15:00
Peterborough United
2:3 (0-1)
Wigan Athletic
3.2.
15:00
15:00
Peterborough United
Wigan Athletic
Wigan Athletic
2
3
3
3.2. 15:00
Leyton Orient
3:2 (2-1)
Carlisle United
3.2.
15:00
15:00
Leyton Orient
Carlisle United
Carlisle United
3
2
2
3.2. 15:00
Fleetwood Town
3:0 (1-0)
Port Vale
3.2.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Port Vale
Port Vale
3
0
0
3.2. 15:00
Exeter City
0:1 (0-1)
Bristol Rovers
3.2.
15:00
15:00
Exeter City
Bristol Rovers
Bristol Rovers
0
1
1
3.2. 15:00
Cheltenham Town
1:3 (0-2)
Wycombe Wanderers
3.2.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
3
3
3.2. 15:00
Charlton Athletic
0:1 (0-1)
Derby County
3.2.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Derby County
Derby County
0
1
1
3.2. 15:00
Burton Albion
0:1 (0-0)
Lincoln City
3.2.
15:00
15:00
Burton Albion
Lincoln City
Lincoln City
0
1
1
3.2. 15:00
Bolton Wanderers
1:1 (0-1)
Barnsley
3.2.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Barnsley
Barnsley
1
1
1
3.2. 12:30
Oxford United
1:1 (1-0)
Reading
3.2.
12:30
12:30
Oxford United
Reading
Reading
1
1
1
30.1. 19:45
Oxford United
2:2 (1-0)
Portsmouth
30.1.
19:45
19:45
Oxford United
Portsmouth
Portsmouth
2
2
2
27.1. 15:00
Wycombe Wanderers
2:2 (0-2)
Fleetwood Town
27.1.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
2
2
27.1. 15:00
Wigan Athletic
2:3 (2-1)
Stevenage
27.1.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Stevenage
Stevenage
2
3
3
27.1. 15:00
Reading
1:1 (1-1)
Leyton Orient
27.1.
15:00
15:00
Reading
Leyton Orient
Leyton Orient
1
1
1
27.1. 15:00
Port Vale
0:1 (0-0)
Portsmouth
27.1.
15:00
15:00
Port Vale
Portsmouth
Portsmouth
0
1
1
27.1. 15:00
Northampton Town
0:2 (0-0)
Shrewsbury Town
27.1.
15:00
15:00
Northampton Town
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0
2
2
27.1. 15:00
Lincoln City
0:0 (0-0)
Peterborough United
27.1.
15:00
15:00
Lincoln City
Peterborough United
Peterborough United
0
0
0
27.1. 15:00
Derby County
2:1 (0-0)
Cheltenham Town
27.1.
15:00
15:00
Derby County
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
1
1
27.1. 15:00
Carlisle United
1:4 (0-2)
Bolton Wanderers
27.1.
15:00
15:00
Carlisle United
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
4
4
27.1. 15:00
Cambridge United
0:0 (0-0)
Burton Albion
27.1.
15:00
15:00
Cambridge United
Burton Albion
Burton Albion
0
0
0
27.1. 15:00
Bristol Rovers
3:1 (2-0)
Oxford United
27.1.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Oxford United
Oxford United
3
1
1
27.1. 15:00
Blackpool
1:1 (0-0)
Charlton Athletic
27.1.
15:00
15:00
Blackpool
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
27.1. 15:00
Barnsley
1:2 (0-2)
Exeter City
27.1.
15:00
15:00
Barnsley
Exeter City
Exeter City
1
2
2
23.1. 20:00
Reading
1:0 (0-0)
Derby County
23.1.
20:00
20:00
Reading
Derby County
Derby County
1
0
0
23.1. 19:45
Charlton Athletic
2:3 (2-2)
Northampton Town
23.1.
19:45
19:45
Charlton Athletic
Northampton Town
Northampton Town
2
3
3
23.1. 19:45
Wigan Athletic
1:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
23.1.
19:45
19:45
Wigan Athletic
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
0
0
23.1. 19:45
Oxford United
0:1 (0-1)
Barnsley
23.1.
19:45
19:45
Oxford United
Barnsley
Barnsley
0
1
1
23.1. 19:45
Bolton Wanderers
1:0 (1-0)
Cheltenham Town
23.1.
19:45
19:45
Bolton Wanderers
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
0
0
23.1. 19:45
Bristol Rovers
0:1 (0-1)
Exeter City
23.1.
19:45
19:45
Bristol Rovers
Exeter City
Exeter City
0
1
1
20.1. 15:00
Wigan Athletic
1:0 (1-0)
Reading
20.1.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Reading
Reading
1
0
0
20.1. 15:00
Peterborough United
2:1 (0-1)
Shrewsbury Town
20.1.
15:00
15:00
Peterborough United
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
1
1
20.1. 15:00
Lincoln City
0:0 (0-0)
Derby County
20.1.
15:00
15:00
Lincoln City
Derby County
Derby County
0
0
0
20.1. 15:00
Leyton Orient
1:0 (0-0)
Bolton Wanderers
20.1.
15:00
15:00
Leyton Orient
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
0
0
20.1. 15:00
Fleetwood Town
0:1 (0-1)
Portsmouth
20.1.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Portsmouth
Portsmouth
0
1
1
20.1. 15:00
Exeter City
0:0 (0-0)
Cambridge United
20.1.
15:00
15:00
Exeter City
Cambridge United
Cambridge United
0
0
0
20.1. 15:00
Burton Albion
2:0 (1-0)
Charlton Athletic
20.1.
15:00
15:00
Burton Albion
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
0
0
20.1. 15:00
Bristol Rovers
1:2 (1-2)
Blackpool
20.1.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Blackpool
Blackpool
1
2
2
16.1. 19:45
Barnsley
2:1 (0-1)
Carlisle United
16.1.
19:45
19:45
Barnsley
Carlisle United
Carlisle United
2
1
1
15.1. 20:00
Derby County
3:2 (1-0)
Burton Albion
15.1.
20:00
20:00
Derby County
Burton Albion
Burton Albion
3
2
2
13.1. 15:15
Cambridge United
2:1 (0-0)
Fleetwood Town
13.1.
15:15
15:15
Cambridge United
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
1
1
13.1. 15:00
Wycombe Wanderers
1:1 (1-0)
Lincoln City
13.1.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Lincoln City
Lincoln City
1
1
1
13.1. 15:00
Shrewsbury Town
0:1 (0-0)
Stevenage
13.1.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Stevenage
Stevenage
0
1
1
13.1. 15:00
Portsmouth
0:3 (0-3)
Leyton Orient
13.1.
15:00
15:00
Portsmouth
Leyton Orient
Leyton Orient
0
3
3
13.1. 15:00
Northampton Town
1:1 (1-0)
Wigan Athletic
13.1.
15:00
15:00
Northampton Town
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
1
1
13.1. 15:00
Charlton Athletic
1:2 (0-1)
Peterborough United
13.1.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Peterborough United
Peterborough United
1
2
2
13.1. 15:00
Carlisle United
1:3 (0-1)
Oxford United
13.1.
15:00
15:00
Carlisle United
Oxford United
Oxford United
1
3
3
13.1. 15:00
Blackpool
2:0 (1-0)
Exeter City
13.1.
15:00
15:00
Blackpool
Exeter City
Exeter City
2
0
0
13.1. 15:00
Barnsley
2:1 (1-0)
Bristol Rovers
13.1.
15:00
15:00
Barnsley
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
1
1
6.1. 15:00
Burton Albion
1:1 (0-0)
Wycombe Wanderers
6.1.
15:00
15:00
Burton Albion
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
1
1
6.1. 15:00
Cheltenham Town
2:1 (0-0)
Portsmouth
6.1.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Portsmouth
Portsmouth
2
1
1
6.1. 15:00
Exeter City
2:1 (0-0)
Carlisle United
6.1.
15:00
15:00
Exeter City
Carlisle United
Carlisle United
2
1
1
6.1. 15:00
Port Vale
3:3 (1-1)
Charlton Athletic
6.1.
15:00
15:00
Port Vale
Charlton Athletic
Charlton Athletic
3
3
3
6.1. 12:30
Fleetwood Town
1:3 (0-2)
Derby County
6.1.
12:30
12:30
Fleetwood Town
Derby County
Derby County
1
3
3
1.1. 15:00
Wycombe Wanderers
3:2 (1-0)
Bristol Rovers
1.1.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Bristol Rovers
Bristol Rovers
3
2
2
1.1. 15:00
Shrewsbury Town
3:1 (2-0)
Fleetwood Town
1.1.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Fleetwood Town
Fleetwood Town
3
1
1
1.1. 15:00
Reading
3:2 (2-1)
Exeter City
1.1.
15:00
15:00
Reading
Exeter City
Exeter City
3
2
2
1.1. 15:00
Portsmouth
2:1 (2-1)
Stevenage
1.1.
15:00
15:00
Portsmouth
Stevenage
Stevenage
2
1
1
1.1. 15:00
Northampton Town
1:0 (0-0)
Cheltenham Town
1.1.
15:00
15:00
Northampton Town
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
0
0
1.1. 15:00
Derby County
2:3 (1-1)
Peterborough United
1.1.
15:00
15:00
Derby County
Peterborough United
Peterborough United
2
3
3
1.1. 15:00
Charlton Athletic
1:2 (1-1)
Oxford United
1.1.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Oxford United
Oxford United
1
2
2
1.1. 15:00
Carlisle United
2:1 (0-0)
Port Vale
1.1.
15:00
15:00
Carlisle United
Port Vale
Port Vale
2
1
1
1.1. 15:00
Cambridge United
0:2 (0-0)
Leyton Orient
1.1.
15:00
15:00
Cambridge United
Leyton Orient
Leyton Orient
0
2
2
1.1. 15:00
Bolton Wanderers
1:0 (0-0)
Burton Albion
1.1.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Burton Albion
Burton Albion
1
0
0
1.1. 15:00
Blackpool
2:0 (1-0)
Lincoln City
1.1.
15:00
15:00
Blackpool
Lincoln City
Lincoln City
2
0
0
1.1. 15:00
Barnsley
1:1 (1-0)
Wigan Athletic
1.1.
15:00
15:00
Barnsley
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
1
1
29.12. 19:45
Port Vale
3:0 (1-0)
Blackpool
29.12.
19:45
19:45
Port Vale
Blackpool
Blackpool
3
0
0
29.12. 19:45
Peterborough United
2:2 (1-2)
Barnsley
29.12.
19:45
19:45
Peterborough United
Barnsley
Barnsley
2
2
2
29.12. 19:45
Oxford United
2:3 (2-1)
Derby County
29.12.
19:45
19:45
Oxford United
Derby County
Derby County
2
3
3
29.12. 19:45
Lincoln City
1:2 (0-1)
Northampton Town
29.12.
19:45
19:45
Lincoln City
Northampton Town
Northampton Town
1
2
2
29.12. 19:45
Leyton Orient
0:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
29.12.
19:45
19:45
Leyton Orient
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
0
0
0
29.12. 19:45
Fleetwood Town
0:2 (0-0)
Bolton Wanderers
29.12.
19:45
19:45
Fleetwood Town
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
2
2
29.12. 19:45
Exeter City
0:0 (0-0)
Portsmouth
29.12.
19:45
19:45
Exeter City
Portsmouth
Portsmouth
0
0
0
29.12. 19:45
Cheltenham Town
2:2 (2-2)
Reading
29.12.
19:45
19:45
Cheltenham Town
Reading
Reading
2
2
2
29.12. 19:45
Burton Albion
1:0 (1-0)
Shrewsbury Town
29.12.
19:45
19:45
Burton Albion
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
0
0
29.12. 19:45
Bristol Rovers
2:1 (0-0)
Charlton Athletic
29.12.
19:45
19:45
Bristol Rovers
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
1
1
29.12. 19:00
Wigan Athletic
2:0 (2-0)
Carlisle United
29.12.
19:00
19:00
Wigan Athletic
Carlisle United
Carlisle United
2
0
0
26.12. 15:00
Wigan Athletic
0:1 (0-1)
Derby County
26.12.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Derby County
Derby County
0
1
1
26.12. 15:00
Stevenage
3:0 (2-0)
Northampton Town
26.12.
15:00
15:00
Stevenage
Northampton Town
Northampton Town
3
0
0
26.12. 15:00
Port Vale
2:3 (0-3)
Barnsley
26.12.
15:00
15:00
Port Vale
Barnsley
Barnsley
2
3
3
26.12. 15:00
Peterborough United
2:2 (1-0)
Reading
26.12.
15:00
15:00
Peterborough United
Reading
Reading
2
2
2
26.12. 15:00
Oxford United
2:1 (0-1)
Cambridge United
26.12.
15:00
15:00
Oxford United
Cambridge United
Cambridge United
2
1
1
26.12. 15:00
Lincoln City
0:1 (0-0)
Bolton Wanderers
26.12.
15:00
15:00
Lincoln City
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
1
1
26.12. 15:00
Fleetwood Town
1:1 (1-1)
Carlisle United
26.12.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Carlisle United
Carlisle United
1
1
1
26.12. 15:00
Exeter City
1:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
26.12.
15:00
15:00
Exeter City
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
0
0
26.12. 15:00
Cheltenham Town
2:0 (1-0)
Shrewsbury Town
26.12.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
0
0
26.12. 15:00
Burton Albion
1:0 (1-0)
Blackpool
26.12.
15:00
15:00
Burton Albion
Blackpool
Blackpool
1
0
0
26.12. 15:00
Bristol Rovers
2:1 (0-0)
Portsmouth
26.12.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Portsmouth
Portsmouth
2
1
1
26.12. 13:00
Leyton Orient
1:0 (0-0)
Charlton Athletic
26.12.
13:00
13:00
Leyton Orient
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
0
0
23.12. 15:00
Wycombe Wanderers
1:1 (0-0)
Port Vale
23.12.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Port Vale
Port Vale
1
1
1
23.12. 15:00
Shrewsbury Town
1:2 (0-0)
Peterborough United
23.12.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Peterborough United
Peterborough United
1
2
2
23.12. 15:00
Reading
2:0 (1-0)
Wigan Athletic
23.12.
15:00
15:00
Reading
Wigan Athletic
Wigan Athletic
2
0
0
23.12. 15:00
Portsmouth
1:1 (1-0)
Fleetwood Town
23.12.
15:00
15:00
Portsmouth
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
1
1
23.12. 15:00
Northampton Town
2:1 (0-0)
Oxford United
23.12.
15:00
15:00
Northampton Town
Oxford United
Oxford United
2
1
1
23.12. 15:00
Charlton Athletic
1:1 (1-0)
Burton Albion
23.12.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Burton Albion
Burton Albion
1
1
1
23.12. 15:00
Carlisle United
0:1 (0-1)
Cheltenham Town
23.12.
15:00
15:00
Carlisle United
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0
1
1
23.12. 15:00
Bolton Wanderers
3:2 (3-0)
Leyton Orient
23.12.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Leyton Orient
Leyton Orient
3
2
2
23.12. 15:00
Blackpool
3:1 (1-1)
Bristol Rovers
23.12.
15:00
15:00
Blackpool
Bristol Rovers
Bristol Rovers
3
1
1
23.12. 15:00
Barnsley
2:1 (1-1)
Stevenage
23.12.
15:00
15:00
Barnsley
Stevenage
Stevenage
2
1
1
22.12. 19:45
Cambridge United
2:0 (1-0)
Exeter City
22.12.
19:45
19:45
Cambridge United
Exeter City
Exeter City
2
0
0
21.12. 19:45
Derby County
3:1 (1-1)
Lincoln City
21.12.
19:45
19:45
Derby County
Lincoln City
Lincoln City
3
1
1
16.12. 15:00
Barnsley
1:1 (1-0)
Charlton Athletic
16.12.
15:00
15:00
Barnsley
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
16.12. 15:00
Bolton Wanderers
1:2 (0-2)
Bristol Rovers
16.12.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Bristol Rovers
Bristol Rovers
1
2
2
16.12. 15:00
Cambridge United
2:1 (2-1)
Blackpool
16.12.
15:00
15:00
Cambridge United
Blackpool
Blackpool
2
1
1
16.12. 15:00
Carlisle United
2:2 (0-1)
Northampton Town
16.12.
15:00
15:00
Carlisle United
Northampton Town
Northampton Town
2
2
2
16.12. 15:00
Cheltenham Town
1:2 (0-0)
Leyton Orient
16.12.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Leyton Orient
Leyton Orient
1
2
2
16.12. 15:00
Derby County
1:1 (0-0)
Wycombe Wanderers
16.12.
15:00
15:00
Derby County
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
1
1
16.12. 15:00
Fleetwood Town
0:1 (0-1)
Peterborough United
16.12.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Peterborough United
Peterborough United
0
1
1
16.12. 15:00
Lincoln City
1:1 (1-0)
Reading
16.12.
15:00
15:00
Lincoln City
Reading
Reading
1
1
1
16.12. 15:00
Oxford United
3:0 (1-0)
Burton Albion
16.12.
15:00
15:00
Oxford United
Burton Albion
Burton Albion
3
0
0
16.12. 15:00
Port Vale
3:2 (2-0)
Wigan Athletic
16.12.
15:00
15:00
Port Vale
Wigan Athletic
Wigan Athletic
3
2
2
16.12. 15:00
Shrewsbury Town
0:3 (0-1)
Portsmouth
16.12.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Portsmouth
Portsmouth
0
3
3
16.12. 15:00
Stevenage
1:1 (1-0)
Exeter City
16.12.
15:00
15:00
Stevenage
Exeter City
Exeter City
1
1
1
12.12. 20:00
Reading
1:1 (1-1)
Oxford United
12.12.
20:00
20:00
Reading
Oxford United
Oxford United
1
1
1
11.12. 20:00
Portsmouth
2:0 (1-0)
Bolton Wanderers
11.12.
20:00
20:00
Portsmouth
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
2
0
0
9.12. 15:00
Blackpool
3:0 (1-0)
Carlisle United
9.12.
15:00
15:00
Blackpool
Carlisle United
Carlisle United
3
0
0
9.12. 15:00
Bristol Rovers
1:1 (0-1)
Cheltenham Town
9.12.
15:00
15:00
Bristol Rovers
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
1
1
9.12. 15:00
Burton Albion
1:2 (1-1)
Stevenage
9.12.
15:00
15:00
Burton Albion
Stevenage
Stevenage
1
2
2
9.12. 15:00
Charlton Athletic
2:2 (0-0)
Cambridge United
9.12.
15:00
15:00
Charlton Athletic
Cambridge United
Cambridge United
2
2
2
9.12. 15:00
Exeter City
0:1 (0-1)
Port Vale
9.12.
15:00
15:00
Exeter City
Port Vale
Port Vale
0
1
1
9.12. 15:00
Leyton Orient
0:3 (0-1)
Derby County
9.12.
15:00
15:00
Leyton Orient
Derby County
Derby County
0
3
3
9.12. 15:00
Northampton Town
3:0 (2-0)
Fleetwood Town
9.12.
15:00
15:00
Northampton Town
Fleetwood Town
Fleetwood Town
3
0
0
9.12. 15:00
Peterborough United
3:0 (2-0)
Oxford United
9.12.
15:00
15:00
Peterborough United
Oxford United
Oxford United
3
0
0
9.12. 15:00
Reading
1:3 (1-1)
Barnsley
9.12.
15:00
15:00
Reading
Barnsley
Barnsley
1
3
3
9.12. 15:00
Wigan Athletic
0:0 (0-0)
Lincoln City
9.12.
15:00
15:00
Wigan Athletic
Lincoln City
Lincoln City
0
0
0
9.12. 15:00
Wycombe Wanderers
0:1 (0-1)
Shrewsbury Town
9.12.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0
1
1
2.12. 15:00
Northampton Town
0:3 (0-2)
Portsmouth
2.12.
15:00
15:00
Northampton Town
Portsmouth
Portsmouth
0
3
3
28.11. 20:00
Reading
5:1 (3-1)
Carlisle United
28.11.
20:00
20:00
Reading
Carlisle United
Carlisle United
5
1
1
28.11. 19:45
Barnsley
1:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
28.11.
19:45
19:45
Barnsley
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
0
0
28.11. 19:45
Blackpool
1:2 (0-1)
Northampton Town
28.11.
19:45
19:45
Blackpool
Northampton Town
Northampton Town
1
2
2
28.11. 19:45
Bristol Rovers
1:1 (1-0)
Leyton Orient
28.11.
19:45
19:45
Bristol Rovers
Leyton Orient
Leyton Orient
1
1
1
28.11. 19:45
Burton Albion
0:2 (0-1)
Portsmouth
28.11.
19:45
19:45
Burton Albion
Portsmouth
Portsmouth
0
2
2
28.11. 19:45
Cambridge United
0:3 (0-2)
Lincoln City
28.11.
19:45
19:45
Cambridge United
Lincoln City
Lincoln City
0
3
3
28.11. 19:45
Charlton Athletic
2:1 (1-1)
Cheltenham Town
28.11.
19:45
19:45
Charlton Athletic
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
1
1
28.11. 19:45
Exeter City
0:0 (0-0)
Shrewsbury Town
28.11.
19:45
19:45
Exeter City
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0
0
0
28.11. 19:45
Oxford United
0:0 (0-0)
Bolton Wanderers
28.11.
19:45
19:45
Oxford United
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
0
0
28.11. 19:45
Port Vale
0:1 (0-0)
Derby County
28.11.
19:45
19:45
Port Vale
Derby County
Derby County
0
1
1
28.11. 19:45
Stevenage
2:2 (2-0)
Peterborough United
28.11.
19:45
19:45
Stevenage
Peterborough United
Peterborough United
2
2
2
28.11. 19:45
Wigan Athletic
3:0 (2-0)
Fleetwood Town
28.11.
19:45
19:45
Wigan Athletic
Fleetwood Town
Fleetwood Town
3
0
0
25.11. 15:00
Bolton Wanderers
7:0 (2-0)
Exeter City
25.11.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Exeter City
Exeter City
7
0
0
25.11. 15:00
Carlisle United
1:1 (0-0)
Charlton Athletic
25.11.
15:00
15:00
Carlisle United
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
25.11. 15:00
Cheltenham Town
2:0 (1-0)
Oxford United
25.11.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Oxford United
Oxford United
2
0
0
25.11. 15:00
Derby County
2:1 (0-0)
Bristol Rovers
25.11.
15:00
15:00
Derby County
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
1
1
25.11. 15:00
Fleetwood Town
0:3 (0-1)
Stevenage
25.11.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Stevenage
Stevenage
0
3
3
25.11. 15:00
Leyton Orient
1:1 (1-1)
Wigan Athletic
25.11.
15:00
15:00
Leyton Orient
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
1
1
25.11. 15:00
Lincoln City
2:2 (1-0)
Barnsley
25.11.
15:00
15:00
Lincoln City
Barnsley
Barnsley
2
2
2
25.11. 15:00
Northampton Town
2:1 (0-0)
Cambridge United
25.11.
15:00
15:00
Northampton Town
Cambridge United
Cambridge United
2
1
1
25.11. 15:00
Peterborough United
4:0 (2-0)
Burton Albion
25.11.
15:00
15:00
Peterborough United
Burton Albion
Burton Albion
4
0
0
25.11. 15:00
Portsmouth
0:4 (0-1)
Blackpool
25.11.
15:00
15:00
Portsmouth
Blackpool
Blackpool
0
4
4
25.11. 15:00
Shrewsbury Town
2:1 (1-0)
Port Vale
25.11.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Port Vale
Port Vale
2
1
1
25.11. 15:00
Wycombe Wanderers
1:2 (1-2)
Reading
25.11.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Reading
Reading
1
2
2
21.11. 19:45
Leyton Orient
0:1 (0-0)
Lincoln City
21.11.
19:45
19:45
Leyton Orient
Lincoln City
Lincoln City
0
1
1
18.11. 15:00
Blackpool
4:0 (2-0)
Shrewsbury Town
18.11.
15:00
15:00
Blackpool
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
4
0
0
18.11. 15:00
Stevenage
1:0 (0-0)
Lincoln City
18.11.
15:00
15:00
Stevenage
Lincoln City
Lincoln City
1
0
0
11.11. 15:00
Bolton Wanderers
1:0 (0-0)
Blackpool
11.11.
15:00
15:00
Bolton Wanderers
Blackpool
Blackpool
1
0
0
11.11. 15:00
Carlisle United
0:1 (0-1)
Bristol Rovers
11.11.
15:00
15:00
Carlisle United
Bristol Rovers
Bristol Rovers
0
1
1
11.11. 15:00
Cheltenham Town
1:1 (1-1)
Wigan Athletic
11.11.
15:00
15:00
Cheltenham Town
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
1
1
11.11. 15:00
Derby County
3:0 (1-0)
Barnsley
11.11.
15:00
15:00
Derby County
Barnsley
Barnsley
3
0
0
11.11. 15:00
Fleetwood Town
3:0 (3-0)
Exeter City
11.11.
15:00
15:00
Fleetwood Town
Exeter City
Exeter City
3
0
0
11.11. 15:00
Leyton Orient
2:3 (0-2)
Oxford United
11.11.
15:00
15:00
Leyton Orient
Oxford United
Oxford United
2
3
3
11.11. 15:00
Lincoln City
1:1 (0-1)
Port Vale
11.11.
15:00
15:00
Lincoln City
Port Vale
Port Vale
1
1
1
11.11. 15:00
Northampton Town
2:0 (0-0)
Burton Albion
11.11.
15:00
15:00
Northampton Town
Burton Albion
Burton Albion
2
0
0
11.11. 15:00
Portsmouth
2:2 (1-0)
Charlton Athletic
11.11.
15:00
15:00
Portsmouth
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
2
2
11.11. 15:00
Shrewsbury Town
3:2 (1-2)
Reading
11.11.
15:00
15:00
Shrewsbury Town
Reading
Reading
3
2
2
11.11. 15:00
Wycombe Wanderers
0:1 (0-1)
Stevenage
11.11.
15:00
15:00
Wycombe Wanderers
Stevenage
Stevenage
0
1
1
11.11. 12:00
Peterborough United
5:0 (3-0)
Cambridge United
11.11.
12:00
12:00
Peterborough United
Cambridge United
Cambridge United
5
0
0
7.11. 20:00
Reading
1:1 (1-0)
Bristol Rovers
7.11.
20:00
20:00
Reading
Bristol Rovers
Bristol Rovers
1
1
1
7.11. 19:45
Wigan Athletic
2:1 (1-0)
Peterborough United
7.11.
19:45
19:45
Wigan Athletic
Peterborough United
Peterborough United
2
1
1
7.11. 19:45
Shrewsbury Town
0:2 (0-0)
Bolton Wanderers
7.11.
19:45
19:45
Shrewsbury Town
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
2
2
1.11. 19:45
Fleetwood Town
3:3 (2-0)
Blackpool
1.11.
19:45
19:45
Fleetwood Town
Blackpool
Blackpool
3
3
3
31.10. 19:45
Derby County
4:0 (3-0)
Northampton Town
31.10.
19:45
19:45
Derby County
Northampton Town
Northampton Town
4
0
0
31.10. 19:45
Lincoln City
0:2 (0-1)
Oxford United
31.10.
19:45
19:45
Lincoln City
Oxford United
Oxford United
0
2
2
31.10. 19:45
Wigan Athletic
2:3 (0-3)
Charlton Athletic
31.10.
19:45
19:45
Wigan Athletic
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
3
3
31.10. 19:45
Wycombe Wanderers
0:0 (0-0)
Cambridge United
31.10.
19:45
19:45
Wycombe Wanderers
Cambridge United
Cambridge United
0
0
0
28.10. 14:00
Barnsley
2:2 (1-2)
Fleetwood Town
28.10.
14:00
14:00
Barnsley
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
2
2
28.10. 14:00
Blackpool
2:4 (0-1)
Peterborough United
28.10.
14:00
14:00
Blackpool
Peterborough United
Peterborough United
2
4
4
28.10. 14:00
Bristol Rovers
2:1 (2-0)
Northampton Town
28.10.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Northampton Town
Northampton Town
2
1
1
28.10. 14:00
Burton Albion
0:0 (0-0)
Leyton Orient
28.10.
14:00
14:00
Burton Albion
Leyton Orient
Leyton Orient
0
0
0
28.10. 14:00
Cambridge United
1:0 (0-0)
Carlisle United
28.10.
14:00
14:00
Cambridge United
Carlisle United
Carlisle United
1
0
0
28.10. 14:00
Charlton Athletic
0:2 (0-2)
Bolton Wanderers
28.10.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
2
2
28.10. 14:00
Exeter City
1:1 (0-1)
Lincoln City
28.10.
14:00
14:00
Exeter City
Lincoln City
Lincoln City
1
1
1
28.10. 14:00
Oxford United
2:2 (1-0)
Wycombe Wanderers
28.10.
14:00
14:00
Oxford United
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
2
2
28.10. 14:00
Port Vale
1:2 (1-1)
Cheltenham Town
28.10.
14:00
14:00
Port Vale
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
2
2
28.10. 14:00
Reading
2:3 (2-2)
Portsmouth
28.10.
14:00
14:00
Reading
Portsmouth
Portsmouth
2
3
3
28.10. 14:00
Stevenage
3:1 (2-1)
Derby County
28.10.
14:00
14:00
Stevenage
Derby County
Derby County
3
1
1
28.10. 14:00
Wigan Athletic
2:0 (1-0)
Shrewsbury Town
28.10.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
0
0
24.10. 19:00
Reading
1:2 (0-1)
Fleetwood Town
24.10.
19:00
19:00
Reading
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
2
2
24.10. 18:45
Barnsley
3:0 (2-0)
Shrewsbury Town
24.10.
18:45
18:45
Barnsley
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
3
0
0
24.10. 18:45
Blackpool
3:2 (3-1)
Cheltenham Town
24.10.
18:45
18:45
Blackpool
Cheltenham Town
Cheltenham Town
3
2
2
24.10. 18:45
Bristol Rovers
1:1 (0-1)
Stevenage
24.10.
18:45
18:45
Bristol Rovers
Stevenage
Stevenage
1
1
1
24.10. 18:45
Cambridge United
0:0 (0-0)
Portsmouth
24.10.
18:45
18:45
Cambridge United
Portsmouth
Portsmouth
0
0
0
24.10. 18:45
Carlisle United
2:1 (0-1)
Burton Albion
24.10.
18:45
18:45
Carlisle United
Burton Albion
Burton Albion
2
1
1
24.10. 18:45
Derby County
2:0 (1-0)
Exeter City
24.10.
18:45
18:45
Derby County
Exeter City
Exeter City
2
0
0
24.10. 18:45
Lincoln City
3:1 (1-1)
Charlton Athletic
24.10.
18:45
18:45
Lincoln City
Charlton Athletic
Charlton Athletic
3
1
1
24.10. 18:45
Northampton Town
2:2 (0-1)
Leyton Orient
24.10.
18:45
18:45
Northampton Town
Leyton Orient
Leyton Orient
2
2
2
24.10. 18:45
Port Vale
0:1 (0-1)
Peterborough United
24.10.
18:45
18:45
Port Vale
Peterborough United
Peterborough United
0
1
1
24.10. 18:45
Wigan Athletic
2:0 (1-0)
Oxford United
24.10.
18:45
18:45
Wigan Athletic
Oxford United
Oxford United
2
0
0
24.10. 18:45
Wycombe Wanderers
2:4 (0-2)
Bolton Wanderers
24.10.
18:45
18:45
Wycombe Wanderers
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
2
4
4
21.10. 14:00
Bolton Wanderers
2:1 (2-0)
Northampton Town
21.10.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Northampton Town
Northampton Town
2
1
1
21.10. 14:00
Burton Albion
4:1 (2-1)
Bristol Rovers
21.10.
14:00
14:00
Burton Albion
Bristol Rovers
Bristol Rovers
4
1
1
21.10. 14:00
Charlton Athletic
4:0 (0-0)
Reading
21.10.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Reading
Reading
4
0
0
21.10. 14:00
Cheltenham Town
1:0 (1-0)
Cambridge United
21.10.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Cambridge United
Cambridge United
1
0
0
21.10. 14:00
Exeter City
0:2 (0-1)
Wigan Athletic
21.10.
14:00
14:00
Exeter City
Wigan Athletic
Wigan Athletic
0
2
2
21.10. 14:00
Fleetwood Town
0:1 (0-1)
Lincoln City
21.10.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Lincoln City
Lincoln City
0
1
1
21.10. 14:00
Leyton Orient
1:1 (1-0)
Barnsley
21.10.
14:00
14:00
Leyton Orient
Barnsley
Barnsley
1
1
1
21.10. 14:00
Oxford United
1:1 (1-0)
Blackpool
21.10.
14:00
14:00
Oxford United
Blackpool
Blackpool
1
1
1
21.10. 14:00
Peterborough United
2:2 (2-1)
Wycombe Wanderers
21.10.
14:00
14:00
Peterborough United
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
2
2
21.10. 14:00
Portsmouth
1:0 (0-0)
Carlisle United
21.10.
14:00
14:00
Portsmouth
Carlisle United
Carlisle United
1
0
0
21.10. 14:00
Shrewsbury Town
1:0 (0-0)
Derby County
21.10.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Derby County
Derby County
1
0
0
21.10. 14:00
Stevenage
0:0 (0-0)
Port Vale
21.10.
14:00
14:00
Stevenage
Port Vale
Port Vale
0
0
0
14.10. 14:00
Lincoln City
0:1 (0-0)
Burton Albion
14.10.
14:00
14:00
Lincoln City
Burton Albion
Burton Albion
0
1
1
14.10. 14:00
Blackpool
3:0 (1-0)
Stevenage
14.10.
14:00
14:00
Blackpool
Stevenage
Stevenage
3
0
0
14.10. 14:00
Cambridge United
1:1 (0-0)
Shrewsbury Town
14.10.
14:00
14:00
Cambridge United
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
1
1
14.10. 14:00
Carlisle United
0:1 (0-1)
Leyton Orient
14.10.
14:00
14:00
Carlisle United
Leyton Orient
Leyton Orient
0
1
1
9.10. 19:00
Burton Albion
2:1 (2-0)
Cambridge United
9.10.
19:00
19:00
Burton Albion
Cambridge United
Cambridge United
2
1
1
7.10. 14:00
Bolton Wanderers
1:3 (1-1)
Carlisle United
7.10.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Carlisle United
Carlisle United
1
3
3
7.10. 14:00
Charlton Athletic
2:2 (0-1)
Blackpool
7.10.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Blackpool
Blackpool
2
2
2
7.10. 14:00
Cheltenham Town
1:1 (1-1)
Derby County
7.10.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Derby County
Derby County
1
1
1
7.10. 14:00
Exeter City
0:1 (0-0)
Barnsley
7.10.
14:00
14:00
Exeter City
Barnsley
Barnsley
0
1
1
7.10. 14:00
Fleetwood Town
1:4 (0-3)
Wycombe Wanderers
7.10.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
4
4
7.10. 14:00
Leyton Orient
2:1 (1-1)
Reading
7.10.
14:00
14:00
Leyton Orient
Reading
Reading
2
1
1
7.10. 14:00
Peterborough United
2:0 (0-0)
Lincoln City
7.10.
14:00
14:00
Peterborough United
Lincoln City
Lincoln City
2
0
0
7.10. 14:00
Portsmouth
2:0 (0-0)
Port Vale
7.10.
14:00
14:00
Portsmouth
Port Vale
Port Vale
2
0
0
7.10. 14:00
Shrewsbury Town
1:0 (0-0)
Northampton Town
7.10.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Northampton Town
Northampton Town
1
0
0
7.10. 14:00
Stevenage
1:0 (1-0)
Wigan Athletic
7.10.
14:00
14:00
Stevenage
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
0
0
7.10. 11:30
Oxford United
2:1 (1-0)
Bristol Rovers
7.10.
11:30
11:30
Oxford United
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
1
1
3.10. 18:45
Blackpool
1:3 (0-0)
Derby County
3.10.
18:45
18:45
Blackpool
Derby County
Derby County
1
3
3
3.10. 18:45
Bolton Wanderers
3:2 (1-1)
Stevenage
3.10.
18:45
18:45
Bolton Wanderers
Stevenage
Stevenage
3
2
2
3.10. 18:45
Bristol Rovers
3:0 (2-0)
Port Vale
3.10.
18:45
18:45
Bristol Rovers
Port Vale
Port Vale
3
0
0
3.10. 18:45
Burton Albion
2:1 (0-1)
Wigan Athletic
3.10.
18:45
18:45
Burton Albion
Wigan Athletic
Wigan Athletic
2
1
1
3.10. 18:45
Cambridge United
0:4 (0-2)
Barnsley
3.10.
18:45
18:45
Cambridge United
Barnsley
Barnsley
0
4
4
3.10. 18:45
Carlisle United
1:1 (0-0)
Peterborough United
3.10.
18:45
18:45
Carlisle United
Peterborough United
Peterborough United
1
1
1
3.10. 18:45
Charlton Athletic
4:1 (1-1)
Exeter City
3.10.
18:45
18:45
Charlton Athletic
Exeter City
Exeter City
4
1
1
3.10. 18:45
Cheltenham Town
0:2 (0-1)
Fleetwood Town
3.10.
18:45
18:45
Cheltenham Town
Fleetwood Town
Fleetwood Town
0
2
2
3.10. 18:45
Northampton Town
3:1 (2-0)
Reading
3.10.
18:45
18:45
Northampton Town
Reading
Reading
3
1
1
3.10. 18:45
Oxford United
3:0 (1-0)
Shrewsbury Town
3.10.
18:45
18:45
Oxford United
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
3
0
0
3.10. 18:45
Portsmouth
2:1 (0-1)
Wycombe Wanderers
3.10.
18:45
18:45
Portsmouth
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
2
1
1
30.9. 14:00
Barnsley
0:1 (0-1)
Blackpool
30.9.
14:00
14:00
Barnsley
Blackpool
Blackpool
0
1
1
30.9. 14:00
Derby County
0:0 (0-0)
Cambridge United
30.9.
14:00
14:00
Derby County
Cambridge United
Cambridge United
0
0
0
30.9. 14:00
Exeter City
0:2 (0-1)
Northampton Town
30.9.
14:00
14:00
Exeter City
Northampton Town
Northampton Town
0
2
2
30.9. 14:00
Fleetwood Town
1:0 (0-0)
Leyton Orient
30.9.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Leyton Orient
Leyton Orient
1
0
0
30.9. 14:00
Lincoln City
2:0 (2-0)
Cheltenham Town
30.9.
14:00
14:00
Lincoln City
Cheltenham Town
Cheltenham Town
2
0
0
30.9. 14:00
Peterborough United
2:0 (1-0)
Bristol Rovers
30.9.
14:00
14:00
Peterborough United
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
0
0
30.9. 14:00
Port Vale
0:1 (0-1)
Bolton Wanderers
30.9.
14:00
14:00
Port Vale
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
1
1
30.9. 14:00
Reading
0:0 (0-0)
Burton Albion
30.9.
14:00
14:00
Reading
Burton Albion
Burton Albion
0
0
0
30.9. 14:00
Shrewsbury Town
0:0 (0-0)
Charlton Athletic
30.9.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Charlton Athletic
Charlton Athletic
0
0
0
30.9. 14:00
Stevenage
1:3 (1-1)
Oxford United
30.9.
14:00
14:00
Stevenage
Oxford United
Oxford United
1
3
3
30.9. 14:00
Wigan Athletic
1:2 (1-2)
Portsmouth
30.9.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Portsmouth
Portsmouth
1
2
2
30.9. 14:00
Wycombe Wanderers
2:0 (1-0)
Carlisle United
30.9.
14:00
14:00
Wycombe Wanderers
Carlisle United
Carlisle United
2
0
0
23.9. 14:00
Blackpool
4:1 (3-0)
Reading
23.9.
14:00
14:00
Blackpool
Reading
Reading
4
1
1
23.9. 14:00
Bolton Wanderers
1:1 (1-1)
Peterborough United
23.9.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Peterborough United
Peterborough United
1
1
1
23.9. 14:00
Bristol Rovers
4:1 (2-1)
Wigan Athletic
23.9.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Wigan Athletic
Wigan Athletic
4
1
1
23.9. 14:00
Burton Albion
1:1 (1-1)
Fleetwood Town
23.9.
14:00
14:00
Burton Albion
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
1
1
23.9. 14:00
Cambridge United
1:1 (0-1)
Port Vale
23.9.
14:00
14:00
Cambridge United
Port Vale
Port Vale
1
1
1
23.9. 14:00
Carlisle United
0:2 (0-1)
Derby County
23.9.
14:00
14:00
Carlisle United
Derby County
Derby County
0
2
2
23.9. 14:00
Charlton Athletic
3:1 (1-0)
Wycombe Wanderers
23.9.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
3
1
1
23.9. 14:00
Cheltenham Town
0:3 (0-1)
Stevenage
23.9.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Stevenage
Stevenage
0
3
3
23.9. 14:00
Leyton Orient
1:0 (1-0)
Shrewsbury Town
23.9.
14:00
14:00
Leyton Orient
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
1
0
0
23.9. 14:00
Northampton Town
1:2 (0-1)
Barnsley
23.9.
14:00
14:00
Northampton Town
Barnsley
Barnsley
1
2
2
23.9. 14:00
Oxford United
3:0 (1-0)
Exeter City
23.9.
14:00
14:00
Oxford United
Exeter City
Exeter City
3
0
0
23.9. 14:00
Portsmouth
2:1 (2-1)
Lincoln City
23.9.
14:00
14:00
Portsmouth
Lincoln City
Lincoln City
2
1
1
19.9. 18:45
Barnsley
2:3 (0-3)
Portsmouth
19.9.
18:45
18:45
Barnsley
Portsmouth
Portsmouth
2
3
3
19.9. 18:45
Peterborough United
3:0 (0-0)
Cheltenham Town
19.9.
18:45
18:45
Peterborough United
Cheltenham Town
Cheltenham Town
3
0
0
19.9. 18:45
Port Vale
2:3 (1-1)
Burton Albion
19.9.
18:45
18:45
Port Vale
Burton Albion
Burton Albion
2
3
3
16.9. 14:00
Barnsley
2:0 (1-0)
Burton Albion
16.9.
14:00
14:00
Barnsley
Burton Albion
Burton Albion
2
0
0
16.9. 14:00
Derby County
1:1 (0-0)
Portsmouth
16.9.
14:00
14:00
Derby County
Portsmouth
Portsmouth
1
1
1
16.9. 14:00
Exeter City
1:0 (0-0)
Cheltenham Town
16.9.
14:00
14:00
Exeter City
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
0
0
16.9. 14:00
Fleetwood Town
0:3 (0-2)
Oxford United
16.9.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Oxford United
Oxford United
0
3
3
16.9. 14:00
Lincoln City
1:1 (0-1)
Carlisle United
16.9.
14:00
14:00
Lincoln City
Carlisle United
Carlisle United
1
1
1
16.9. 14:00
Peterborough United
1:1 (1-1)
Leyton Orient
16.9.
14:00
14:00
Peterborough United
Leyton Orient
Leyton Orient
1
1
1
16.9. 14:00
Port Vale
1:0 (0-0)
Northampton Town
16.9.
14:00
14:00
Port Vale
Northampton Town
Northampton Town
1
0
0
16.9. 14:00
Reading
2:1 (0-1)
Bolton Wanderers
16.9.
14:00
14:00
Reading
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
2
1
1
16.9. 14:00
Shrewsbury Town
0:2 (0-0)
Bristol Rovers
16.9.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Bristol Rovers
Bristol Rovers
0
2
2
16.9. 14:00
Stevenage
1:1 (1-0)
Charlton Athletic
16.9.
14:00
14:00
Stevenage
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
1
1
16.9. 14:00
Wigan Athletic
2:1 (0-0)
Cambridge United
16.9.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Cambridge United
Cambridge United
2
1
1
16.9. 14:00
Wycombe Wanderers
2:0 (1-0)
Blackpool
16.9.
14:00
14:00
Wycombe Wanderers
Blackpool
Blackpool
2
0
0
9.9. 14:00
Exeter City
1:2 (0-0)
Leyton Orient
9.9.
14:00
14:00
Exeter City
Leyton Orient
Leyton Orient
1
2
2
9.9. 14:00
Stevenage
2:2 (1-1)
Carlisle United
9.9.
14:00
14:00
Stevenage
Carlisle United
Carlisle United
2
2
2
4.9. 19:00
Cambridge United
1:0 (0-0)
Reading
4.9.
19:00
19:00
Cambridge United
Reading
Reading
1
0
0
2.9. 14:00
Blackpool
2:1 (1-0)
Wigan Athletic
2.9.
14:00
14:00
Blackpool
Wigan Athletic
Wigan Athletic
2
1
1
2.9. 14:00
Bolton Wanderers
2:1 (1-1)
Derby County
2.9.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Derby County
Derby County
2
1
1
2.9. 14:00
Bristol Rovers
1:1 (0-0)
Lincoln City
2.9.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Lincoln City
Lincoln City
1
1
1
2.9. 14:00
Burton Albion
0:1 (0-0)
Exeter City
2.9.
14:00
14:00
Burton Albion
Exeter City
Exeter City
0
1
1
2.9. 14:00
Carlisle United
2:0 (0-0)
Shrewsbury Town
2.9.
14:00
14:00
Carlisle United
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
0
0
2.9. 14:00
Charlton Athletic
2:1 (1-1)
Fleetwood Town
2.9.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Fleetwood Town
Fleetwood Town
2
1
1
2.9. 14:00
Cheltenham Town
0:2 (0-0)
Barnsley
2.9.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Barnsley
Barnsley
0
2
2
2.9. 14:00
Leyton Orient
0:3 (0-2)
Stevenage
2.9.
14:00
14:00
Leyton Orient
Stevenage
Stevenage
0
3
3
2.9. 14:00
Northampton Town
0:1 (0-1)
Wycombe Wanderers
2.9.
14:00
14:00
Northampton Town
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
0
1
1
2.9. 14:00
Oxford United
1:2 (0-0)
Port Vale
2.9.
14:00
14:00
Oxford United
Port Vale
Port Vale
1
2
2
2.9. 14:00
Portsmouth
3:1 (2-1)
Peterborough United
2.9.
14:00
14:00
Portsmouth
Peterborough United
Peterborough United
3
1
1
26.8. 14:00
Bristol Rovers
1:2 (0-1)
Wycombe Wanderers
26.8.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
1
2
2
26.8. 14:00
Burton Albion
1:1 (0-0)
Bolton Wanderers
26.8.
14:00
14:00
Burton Albion
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
1
1
1
26.8. 14:00
Cheltenham Town
0:1 (0-0)
Northampton Town
26.8.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Northampton Town
Northampton Town
0
1
1
26.8. 14:00
Exeter City
2:1 (1-1)
Reading
26.8.
14:00
14:00
Exeter City
Reading
Reading
2
1
1
26.8. 14:00
Fleetwood Town
0:1 (0-1)
Shrewsbury Town
26.8.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0
1
1
26.8. 14:00
Leyton Orient
2:0 (1-0)
Cambridge United
26.8.
14:00
14:00
Leyton Orient
Cambridge United
Cambridge United
2
0
0
26.8. 14:00
Lincoln City
3:0 (2-0)
Blackpool
26.8.
14:00
14:00
Lincoln City
Blackpool
Blackpool
3
0
0
26.8. 14:00
Oxford United
2:1 (1-0)
Charlton Athletic
26.8.
14:00
14:00
Oxford United
Charlton Athletic
Charlton Athletic
2
1
1
26.8. 14:00
Peterborough United
2:4 (1-4)
Derby County
26.8.
14:00
14:00
Peterborough United
Derby County
Derby County
2
4
4
26.8. 14:00
Port Vale
1:0 (0-0)
Carlisle United
26.8.
14:00
14:00
Port Vale
Carlisle United
Carlisle United
1
0
0
26.8. 14:00
Stevenage
0:0 (0-0)
Portsmouth
26.8.
14:00
14:00
Stevenage
Portsmouth
Portsmouth
0
0
0
26.8. 14:00
Wigan Athletic
0:2 (0-1)
Barnsley
26.8.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Barnsley
Barnsley
0
2
2
19.8. 14:00
Barnsley
1:3 (0-1)
Oxford United
19.8.
14:00
14:00
Barnsley
Oxford United
Oxford United
1
3
3
19.8. 14:00
Blackpool
0:0 (0-0)
Leyton Orient
19.8.
14:00
14:00
Blackpool
Leyton Orient
Leyton Orient
0
0
0
19.8. 14:00
Cambridge United
2:0 (0-0)
Bristol Rovers
19.8.
14:00
14:00
Cambridge United
Bristol Rovers
Bristol Rovers
2
0
0
19.8. 14:00
Carlisle United
0:2 (0-0)
Exeter City
19.8.
14:00
14:00
Carlisle United
Exeter City
Exeter City
0
2
2
19.8. 14:00
Charlton Athletic
2:3 (1-0)
Port Vale
19.8.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Port Vale
Port Vale
2
3
3
19.8. 14:00
Derby County
1:0 (1-0)
Fleetwood Town
19.8.
14:00
14:00
Derby County
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
0
0
19.8. 14:00
Northampton Town
1:0 (0-0)
Peterborough United
19.8.
14:00
14:00
Northampton Town
Peterborough United
Peterborough United
1
0
0
19.8. 14:00
Portsmouth
0:0 (0-0)
Cheltenham Town
19.8.
14:00
14:00
Portsmouth
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0
0
0
19.8. 14:00
Reading
2:0 (1-0)
Stevenage
19.8.
14:00
14:00
Reading
Stevenage
Stevenage
2
0
0
19.8. 14:00
Shrewsbury Town
0:1 (0-0)
Lincoln City
19.8.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Lincoln City
Lincoln City
0
1
1
19.8. 14:00
Wycombe Wanderers
0:0 (0-0)
Burton Albion
19.8.
14:00
14:00
Wycombe Wanderers
Burton Albion
Burton Albion
0
0
0
19.8. 11:30
Bolton Wanderers
0:4 (0-3)
Wigan Athletic
19.8.
11:30
11:30
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
Wigan Athletic
0
4
4
15.8. 19:00
Portsmouth
1:0 (0-0)
Exeter City
15.8.
19:00
19:00
Portsmouth
Exeter City
Exeter City
1
0
0
15.8. 19:00
Reading
1:0 (1-0)
Cheltenham Town
15.8.
19:00
19:00
Reading
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
0
0
15.8. 18:45
Barnsley
1:3 (0-0)
Peterborough United
15.8.
18:45
18:45
Barnsley
Peterborough United
Peterborough United
1
3
3
15.8. 18:45
Blackpool
0:0 (0-0)
Port Vale
15.8.
18:45
18:45
Blackpool
Port Vale
Port Vale
0
0
0
15.8. 18:45
Bolton Wanderers
3:1 (3-0)
Fleetwood Town
15.8.
18:45
18:45
Bolton Wanderers
Fleetwood Town
Fleetwood Town
3
1
1
15.8. 18:45
Cambridge United
1:2 (0-1)
Stevenage
15.8.
18:45
18:45
Cambridge United
Stevenage
Stevenage
1
2
2
15.8. 18:45
Carlisle United
1:1 (0-1)
Wigan Athletic
15.8.
18:45
18:45
Carlisle United
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
1
1
15.8. 18:45
Charlton Athletic
1:2 (0-0)
Bristol Rovers
15.8.
18:45
18:45
Charlton Athletic
Bristol Rovers
Bristol Rovers
1
2
2
15.8. 18:45
Derby County
1:2 (0-1)
Oxford United
15.8.
18:45
18:45
Derby County
Oxford United
Oxford United
1
2
2
15.8. 18:45
Northampton Town
2:2 (0-1)
Lincoln City
15.8.
18:45
18:45
Northampton Town
Lincoln City
Lincoln City
2
2
2
15.8. 18:45
Shrewsbury Town
2:1 (2-0)
Burton Albion
15.8.
18:45
18:45
Shrewsbury Town
Burton Albion
Burton Albion
2
1
1
15.8. 18:45
Wycombe Wanderers
3:2 (1-1)
Leyton Orient
15.8.
18:45
18:45
Wycombe Wanderers
Leyton Orient
Leyton Orient
3
2
2
12.8. 14:00
Bristol Rovers
1:1 (0-1)
Barnsley
12.8.
14:00
14:00
Bristol Rovers
Barnsley
Barnsley
1
1
1
12.8. 14:00
Burton Albion
0:3 (0-1)
Derby County
12.8.
14:00
14:00
Burton Albion
Derby County
Derby County
0
3
3
12.8. 14:00
Cheltenham Town
0:3 (0-3)
Bolton Wanderers
12.8.
14:00
14:00
Cheltenham Town
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
0
3
3
12.8. 14:00
Exeter City
0:0 (0-0)
Blackpool
12.8.
14:00
14:00
Exeter City
Blackpool
Blackpool
0
0
0
12.8. 14:00
Fleetwood Town
0:2 (0-1)
Cambridge United
12.8.
14:00
14:00
Fleetwood Town
Cambridge United
Cambridge United
0
2
2
12.8. 14:00
Leyton Orient
0:4 (0-2)
Portsmouth
12.8.
14:00
14:00
Leyton Orient
Portsmouth
Portsmouth
0
4
4
12.8. 14:00
Lincoln City
3:0 (0-0)
Wycombe Wanderers
12.8.
14:00
14:00
Lincoln City
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
3
0
0
12.8. 14:00
Oxford United
1:0 (0-0)
Carlisle United
12.8.
14:00
14:00
Oxford United
Carlisle United
Carlisle United
1
0
0
12.8. 14:00
Peterborough United
1:0 (1-0)
Charlton Athletic
12.8.
14:00
14:00
Peterborough United
Charlton Athletic
Charlton Athletic
1
0
0
12.8. 14:00
Port Vale
1:0 (0-0)
Reading
12.8.
14:00
14:00
Port Vale
Reading
Reading
1
0
0
12.8. 14:00
Stevenage
2:0 (0-0)
Shrewsbury Town
12.8.
14:00
14:00
Stevenage
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
2
0
0
12.8. 14:00
Wigan Athletic
2:1 (0-1)
Northampton Town
12.8.
14:00
14:00
Wigan Athletic
Northampton Town
Northampton Town
2
1
1
5.8. 14:00
Barnsley
7:0 (2-0)
Port Vale
5.8.
14:00
14:00
Barnsley
Port Vale
Port Vale
7
0
0
5.8. 14:00
Blackpool
2:0 (2-0)
Burton Albion
5.8.
14:00
14:00
Blackpool
Burton Albion
Burton Albion
2
0
0
5.8. 14:00
Bolton Wanderers
3:0 (1-0)
Lincoln City
5.8.
14:00
14:00
Bolton Wanderers
Lincoln City
Lincoln City
3
0
0
5.8. 14:00
Cambridge United
2:0 (2-0)
Oxford United
5.8.
14:00
14:00
Cambridge United
Oxford United
Oxford United
2
0
0
5.8. 14:00
Carlisle United
1:1 (1-1)
Fleetwood Town
5.8.
14:00
14:00
Carlisle United
Fleetwood Town
Fleetwood Town
1
1
1
5.8. 14:00
Charlton Athletic
1:0 (1-0)
Leyton Orient
5.8.
14:00
14:00
Charlton Athletic
Leyton Orient
Leyton Orient
1
0
0
5.8. 14:00
Derby County
1:2 (0-1)
Wigan Athletic
5.8.
14:00
14:00
Derby County
Wigan Athletic
Wigan Athletic
1
2
2
5.8. 14:00
Northampton Town
0:1 (0-0)
Stevenage
5.8.
14:00
14:00
Northampton Town
Stevenage
Stevenage
0
1
1
5.8. 14:00
Portsmouth
1:1 (0-1)
Bristol Rovers
5.8.
14:00
14:00
Portsmouth
Bristol Rovers
Bristol Rovers
1
1
1
5.8. 14:00
Reading
0:1 (0-1)
Peterborough United
5.8.
14:00
14:00
Reading
Peterborough United
Peterborough United
0
1
1
5.8. 14:00
Shrewsbury Town
1:0 (0-0)
Cheltenham Town
5.8.
14:00
14:00
Shrewsbury Town
Cheltenham Town
Cheltenham Town
1
0
0
5.8. 14:00
Wycombe Wanderers
0:3 (0-2)
Exeter City
5.8.
14:00
14:00
Wycombe Wanderers
Exeter City
Exeter City
0
3
3